Son Haberler
09.02.2016 Salı 15:37
USD 2,6013 EUR 2,8245 EUR/USD 1,0858 BIST   80645,4/%0,42
ISTANBUL Cuma: 21°C/27°CCumartesi: 21°C/28°CPazar: 20°C/27°C

Havadurumu ayarlari

Lutfen havadurumunu goruntulemek istediginiz sehri listeden seciniz.

28 ŞUBAT'IN YÜZKARASI MANŞETLERİ
Necmettin Erbakan için, “son nefesine kadar siyaset yaptı” başlıklarını kullanan o dönemin “Silahlı Kuvvetler Medyası”, Başbakan Erbakan ve Tansu Çiller için çok ağır manşetler atmış, demokrasiyi adım adım darbeye kurban ettirmişti. İşte 28 Şubat'ın simgesi haline gelen o gazeteler ve o manşetler. 28.02.2011 19:01

28 Şubat postmodern askeri darbesin 14. Yıl dönümü büyük bir tesadüfe sahne oldu ve TSK, medya ve iş dünyasının baskısıyla iktidardan indirilen 54. Hükümet’in Başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan 27 Şubat’ta hayatını kaybetti.

Necmettin Erbakan'ın başbakanlığında 28 Haziran 1996'da RP-DYP koalisyonu şeklinde kurulan 54. Hükümet, ‘Bir Kısım Medya’nın askeri ve halkı muhafazakâr kesme karşı kışkırtan manşetleriyle Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in desteğiyle TSK’nın yoğun baskıları sonucunda iktidardan çektirildi.

Dün hayatını kaybeden Erbakan için, “son nefesine kadar siyaset yaptı” başlıklarını kullanan o dönemin “Silahlı Kuvvetler Medyası”, Başbakan Erbakan ve Tansu Çiller için çok ağır manşetler atmış, demokrasiyi adım adım darbeye kurban ettirmişti.

O dönemin en etkin üç gazetesi olan Hürriyet, Sabah ve Milliyet’in 54. Hükümet’in iş başına gelmesinden sonra nasıl bir tutum sergilediğini görmek için aşağıdaki manşetleri inceleyebilirsiniz.

ÇİLLER’E LİNÇ; ERBAKAN’A AMOKACHİ İLE DİN DERSİ

Askerin dudağında çıkan, laiklik, şeriat, rejim ve cumhuriyet içeren sözler için manşetlerini hazır vaziyette bekleten üç gazetenin o dönem sanki iş bölümü yaptığı izlenimi de ortaya çıkıyor. Dinç Bilgin’in sahibi olduğu Sabah, Erbakan’ın ortağı Tansu Çiller’i hedef alıp, “Tarih Seni Affetmeyecek” suçlamasını yaparken, Hürriyet ise Erbakan’ı Beşiktaş’ın Nijeryalı yıldız golcüsü Amokachi’nin sözleriyle vurup, “Din simsarlarına ders verdi” manşetini atacak kadar ileriye gidiyordu. Milliyet ise TSK’yı baz alarak askerin tepkileri üzerine yoğunlaşarak yıpratıcı manşetler atıyordu.

“ADI SANI OLMAYAN ÜST DÜZEY KOMUTANLAR”

O dönemin meşhur haberciliklerinden birisi de , “üst düzey bir komutana” dayandırılan haberler. Bu tarz haberleri sık sık manşetine veya ilk sayfasına alan bir kısım medyanın, Mesut Yılmaz’ın Başbakanlığı ya da en kötü ihtimalle solda Ecevit-Baykal ittifakı için türlü çabalar içine girdiği de görülüyor.

DEMİREL, ERBAKAN’A KÜFRÜ ALKIŞLIYOR

Medyanın yıpratma kampanyasının en önemli figürlerinden birisi de,askerin postmodern darbe yapması için her türlü girişim ve Başbakan Erbakan’a yapılan küfürlere göz yuman Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel olarak görülüyor. Demirel’in Hükümeti hedef alan her sözü manşetlerdeki yerini hemen alırken, Demire, Tuğgeneral Osman Özbek’in Erbakan’a ettiği galiz küfrü “Paşa’nın öfkesi bir boşalmadır” değerlendiriyor ve Sabah bunu 9 sütuna manşet yapıyor.

DENK BÜTÇEYE RAĞMEN İŞ DÜNYASI TEPKİLİ

Memura yapılan yüzde 50 zam, yükselen ekonomi ve denk bütçeye iş dünyasının da darbe sürecine ciddi anlamda katkıda bulunduğu o günün manşetlerinden belli oluyor. Sabah'ın 2 Nisan 1997 tarihli "Avrupa'yı Şaşırtıyoruz" başlıklı manşetine şaşırmamak ise elde değil. Manşetin spotu şaşkınlık yaşamanıza yetecek kadar ironik:"Siyasi istikrarsızlığa rağmen, Türk ekonomisinin hızla büyümeye devam etmesi Batılıları hayrete düşürüyor." (2 Nisan 1977 - Sabah)

İRANLI KADINLAR KARŞI, "TEŞEKKÜRLER ATATÜRK"

Avrupa ülkelerinin şeriat tedirginliği içinde olduğunu savunan medya diğer taraftan yıpratma politikasını İran üzerinden devam ettirirken, İran’dan gelen çarşaflı kadınların resminin üzerine “Teşekkürler Atatürk” manşeti atılıyordu.

REFAH’I İLK GÜN KAPATTILAR

Bugün, hukukun üstünlüğüne ve yargıya saygıdan dem vuran medya Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Vural Savaş’ın Refah Partisi için açtığı kapatma davasını, manşetten, “Refah Kapatılıyor” diye duyuruyordu.

ÇİLLER’İ ERBAKAN’DAN KOPARMA HAMLESİ

28 Şubat MGK kararlarının alındığı günlerde halka devlet krizi ve gergin bekleyiş manşetleriyle ulaşan bu üç gazete, o süreçte Erbakan’ı yalnızlaştırmak için Çiller’i hedef alıyor. Kritik MGK öncesi askerden çekindiğini açıkça belli eden Çiller’in Erbakan’ı eleştiren sözleri de manşetlere çıkıyordu.

MESUT YILMAZ GÖREVE HAZIR

1997’nin Mayıs ayında ise üç gazete aynı anda Erbakan iktidarının sonun geldiğini ve Mesut Yılmaz’ın yerine hazırlandığını, TBMM’deki kulis çalışmalarını, hangi vekillerin fire –ihanet edeceği- vereceği sayfalara işleniyordu.

“ERBAKAN GERİYOR” TAHRİKİ

Haziran ayında ise gazeteler, Erbakan Hükümeti’nin istifasını ne zaman vereceği ve Demirel’in hükümeti kurma görevini kime vereceğini tartışmaya açarken, “Erbakan geriyor – direniyor” manşetleri üst üste atılıyordu.

ERBAKAN GİTTİ, MESUT YILMAZ ZAFERİ!

Başbakan Erbakan, DYP’li vekillerin istifaları sonucunda düşmek üzere olan 54. Hükümet Tansu Çiller’e devretme hamlesi Süleyman Demirel’e takılırken medya zafer kutlama gafletine (!) düşmeden Mesut Yılmaz hükümetine hazırlık yaptığını manşetlerinden ilan ediyordu.

Haber7

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

YORUMLARINIZ
- 06.06.2013 14:23
BIZ BU GUNLERI UNTMADIK UNTMAYACAGIZ
mahmut şahintürk - 01.03.2012 18:04

SATILMIŞ KALEMLER


Bu millete irticacı, damgasını vuranlar
Sözde aydın ama karanlıktadır
Milli iradeye karşı koyanlar
Sözüm ana devşirmeden azmadır

Fadime şahini, Müslim gündüzü,
Hükümet’e karşı sen kurdun dürzü,
Neyi gördün, ne bilirdin, ne yazdın,
Şimdi sorsan bunlar gazetecidir

Tutun, yakalayın, kapatın asın.
Benim orduma mı güveniyorsun,
Yasama, yürütme, yerinde basın
Sıncanda yürüyen tanklar kimindir

Senaristler yazdı siz oynadınız
Hem fişleyip hem iftira attınız
Size sorsan sizler hür basındınız
Hepinizin geçmişinde kan vardır

Rehalar Birantlar ve Çölaşanlar
Hani Hizbullah la yatıp kalkanlar
Nerde Fadime yi pazarlayanlar
Şimdi bilmem neyi tezgâhlıyorlar

Nerde kaos irtica aczi mendiler
Kan donduran korku salan manşetler
Nerde kalkancılar Müslim gündüzler
Nerde binyıl savaşacak despotlar

Askeri vesayetten yana olanlar,
Onlar hakka değil, kula kuldular,
Ha p.k.k., ha ermeni, ha yunan,
Bunlar bizi sırtımızdan vurdular

Mahmut aşhintürk
28–02–1998

ferihan vural - 24.02.2012 08:44
BİRİSİDE ÇIKIP HATIRLATMAMIŞ ASKERİN İŞİNİN SİYASET YAPMAK DEĞİL BU ÜLKEYİ DIŞ ETKİLERDEN KORUMAK...AMA ZATEN KORUMAK YERİNE HAİN ONLARMIŞTA HABERİMİZ YOKMUŞ.ÇOK SİYASET YAPMAK İSTİYORLARSA SİYASETE GİRSELERDİ HERKESE AÇIK...HERKES GÖREVİNİ BİLSİN ASKER ASKERLİĞİNİ YAPSIN GAZETECİ GAZETECİLİĞİNİ...BU MSJIN MUTLAKA YAYINLANMASINI İSTİYORUM.
veysel serdar - 01.03.2011 23:06
inanın ne kadar inançlarını yaşama hakkı varsa inanmayanın da inanmama hakkı o kadar vardır. Darbe askeri yönetim ne kadar onursuzsa inancını başkasına tahakküm kurarak devlet yönetimi ona göre belirlemenin askeri vesayetten hiç bir farkı yoktur. Kaldıki darbeler kimleri yok etti kimleri parlattı onuda darbe tarihlerini gazetelerden okursanız görürsünüz
Cem Kaya - 01.03.2011 18:26
İsmi lazım değil rumuzlu kişi E Receptir
Cem Kaya - 01.03.2011 17:22
Zaten sizin gibiler elinizdengelse bizim gibi ATATÜRKçüleri diri mazara koyarsınız
Kalbiyle Kara, postaliyla Dayi... - 01.03.2011 06:47
28 subatin tanzimi icin en dikkati ceken mansetlerden biri bence subaydan gelmis, kalbiyle kara, postaliyla dayi biri. Daha dogrusu militarist sivil medya, bu subayi cekip cevirmis, sirtini sivazlamis kukla gibi pasa pasa istedigi gibi konusturmus. Bu manseti atanin, attiranin anadolu halkini, tarihini, din kulturunu bilmedigi ne kadar da siritiyor… Bu is bilgisizlikten kaynaklanmiyorsa bunda bir kasit, bir manupilasyon vardir. Halka paranoya yayan, yaygara ile kaos yaratan, ve arkasindan devletin-milletin soyulmasina ortam hazirlayanlar asker olsun, medya patronu olsun mutlaka yargilanarak hesap sorulmalidir. Ulkeye milyarlarca dolar zarar veren ha bir Apo-pkk, ha bu adamlar! Ibreti alem icin hepsini ayni kodese tikacaksin. Boyle cesaretli, isabetli islere girisemedigimiz icin halkin hakki yeniyor, halk ezilmege devam ediyor, cunku bu olaylarin devam etmesi mumkun olabiliyor. Caydirici olan ne var ki? Sozde bir Batililik adina, hukuk kisvesi altinda orman kanunlarinin hakim oldugu bir ulke olmaktan 80 senedir kurtulamadik. Guya ornek alinmaga calisilan Bati’da boyle seyler olmuyor (adamlar bizim Ortadogu kafali bu sahte kahramanlarimizi seyrederken diger taraftan kis kis guluyorlar). Maalesef bir Romanya kadar olamadik.
ismi lazim degil - 01.03.2011 04:52
islam alemin enternasyonal baski altinda tutuldugu devirlerde musluman ulkelerde protesto yuruyusu de olur kudus gecesi de olur. Ula, yemek hep kafa cekenlere mi verilcekti Dindar insanlara da yemek verilir. Ama dindarlari hazetmeyen, irkci, kafadan sakat, insanliktan uzak, gonlu siyamizmde durak kemaliz yahudilerin boyle seyleri anlamasi yahutta tehammul etmesi beklenemez. Onlar kalpleri kaskati gozleri kor, nato mermer nato kafa-hasili kaya gibidirler. Onlar anca mezara girince yumusar
Cem Kaya - 01.03.2011 00:30
Asıl yüz karası sincan belediyesinin düzenlediği Kudüs gecesi tarikat şeyhlerine verilen ziyafetlerdir
m metin karakaş - 01.03.2011 00:12
yazık oldu bu güzelim vatana, yazık oldu bu güzelim insanlara, yazık oldu sanayimize, yazık oldu adaletsiz adaletimize, yazık oldu ülkesinin ileri gitmesini isteyerek oy veren milyonların oyuna, yazık oldu vatanı korumak yerine batırmaya çalışan .....!
haksız mıyım? - 28.02.2011 23:56
o dönem yapılan en büyük hatalardan bir -dile getirilmiyor ama- bence yanlış kişinin cumhurbaşkanı olmuş olması idi. Onun bu darbedeki rolü yeterince dile getirilmiyor. Her şeyi bilen zevattan değil isek de her şeyi sessizce izeleyen kesimden olarak bunu kahrolup seyrettik, hiç de unutmayacağız.
cafer unutkan - 28.02.2011 22:00
Belki herşey kayıt altında. Belki istenilen birşey internet ortamında 3-5 dakikada öğrenilebiliyor. Fakat iftiraların yoğunlaştığı siyasi havanın bulunıklaşıtığı bir zamanda insanlar araştırmak düşünmek yerine ortalıkta söylenen sözlerin rüzgarına, girdabına kapılıp
en mert,şerefli,dürüst,vatansever,çalışkan,vizyon sahibi, eşi doldurulamayacak eş değeride olmayan Prof.Dr. Necmettin Erbakan gibi bir hocaya bile hayasızca saldırılmıştır. Bunlar milletimize bir ibret olur ve inşallah bundan sonra sağlıklı düşünmemize vesile olur.
garibaldi - 28.02.2011 21:57
hocnın talebeleri bin yıl sürecek dedikleri 28 şubatı --ergenekonu-- 5 senede çökerttiler. hocanın hesabını gördüler. hocam ruhun şadolsun ve huzur içinde mezarında yat.
iğrendim !!! - 28.02.2011 21:52
BU akşam eskiden beri tanıdığımız birçok şahsiyetin o döneme ait itiraflarını dinledim ve bir yaşıma daha girdim, bir tecürbem daha oldu. Meğer hemen hepsi yanlış olduğunu bile bile darbeye alkış tutmuşlar, en azından susmuşlar, şimdi çıkmış utanmadan, sıkılmadan o dönemi kınıyorlar. Meğer entellektüel olmak, yükselmek, bir yerlere gelmek için; darbeyi gelirken alkışlayacak, gittikten sonra da lanetleyeceksin. İşin raconu bu! iyi ki şahsiyeti buna elverenlerden değilim. Yükselmek, bir yerlere gelmek isteyenler bunu aklına kazısın. "kral öldü, yaşasın kral!" bunun adı "aydın olmak"!!! Darbeyi kovanlardan olmak isterseniz sakın entellektüel olmayın! saygılarımla...
Yılmaz Küçük - 28.02.2011 21:20
Beşeriyet, yani insanlık bu dünyada, Firavunların, Sezarların,Kazıklı Voyvodoların dönemlerini yaşadığı gibi; 27 Mayisları ve 28 Şubatları da yaşamış oldu. Ne yapsın insanlar olan oluyor!
Bu sayfaya yorum yazarak tarihe not düşün.
1 2

SON DAKİKA
15:28 ZABITADAN HİJYEN VE RUHSAT DENETİMİ
15:27 KÜBA BÜYÜKELÇİSİ CASALS:
15:26 “HES'LER ELEKTRİK ÜRETİMİNİN CAN SİMİDİDİR”
15:26 UYUŞTURUCU TİCARETİNE 12.5 YIL HAPİS
15:24 ÖZCAN ‘ŞEY’ İSİMLİ KİTABINI İMZALAYACAK
15:24 BEŞİKTAŞ, TORKU KONYASPOR MAÇI HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI
15:24 “TÜRKİYE'DE KAHVEYİ DAHA ÇOK ORTA YAŞ VE GENÇLER SEVİYOR”
15:23 FENERBAHÇE, KASIMPAŞA MAÇI HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ
15:20 DİYARBAKIR KARIŞTI: 1 YARALI
15:19 HDP’LİLERİN EVLERİNE ÜZERİNDE “HİZBULLAH” YAZAN MERMİ BIRAKILDI İDDİASI
15:17 CHAHECHOUE: "YENİ BİR DÖNEM BAŞLADI"
15:16 AVRUPA’DA KLASİK TÜRK EŞLEŞMESİ
15:14 MERAL AKŞENER’E YÖNELİK ‘KASET’ İDDİALARI DAVASINA BAŞLANDI
15:14 AMEDSPOR 56 MİLYON EURO'LUK FENERBAHÇE'DEN BERABERLİK KOPARDI
15:13 ÇOĞU ÇOCUK 109 GÖÇMEN ÖLÜM YOLCULUĞUNA ÇIKMADAN YAKALANDI
15:12 AK PARTİLİ DAĞ’DAN STAT AÇIKLAMASI
15:12 FINDIKTA BEKLENTİ 15, FİYAT 9.25
15:08 A MİLLİ KADIN BASKETBOL TAKIMI’NIN KADROSU AÇIKLANDI
15:01 ALMANYA’DAKİ TREN KAZASINDA ÖLÜ SAYISI 9’A YÜKSELDİ
14:56 ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI
14:56 ŞEHİT POLİS YARALANMASAYDI ERTESİ GÜN NİKAH KIYACAKTI
14:54 51 KİLO EROİNLE YAKALANAN 2 KİŞİ TUTUKLANDI
14:54 TURKCELL VE HALKBANK'TAN EXPO 2016'YA DESTEK
14:53 TÜMBİAD SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNDE YER ALACAK
14:53 ZEHİR TACİRİ DEĞİL SANKİ SİLAH TÜCCARI
14:53 BAKAN YILDIRIM: "TRAFİK SİGORTASI İLE KASKO BİRLEŞTİRİLEBİLİR"
14:53 14 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA CİNSEL İSTİSMARA 19 YIL HAPİS CEZASI
14:51 JUDODA OSMANGAZİ FIRTINASI
14:49 EVİNE GİTTİĞİ GENCİ 11 YERİNDEN BIÇAKLADI, 24 YIL 2 AY HAPİS CEZASI ALDI
14:43 SURİYE’DE ORDUEVİ YAKINLARINDA BOMBALI SALDIRI: 8 ÖLÜ
14:43 KENAN EVREN'İN EVİ SATILDI
14:42 SAMSUN'DA 2015’TE 9 BİN KİŞİ SİGARAYI BIRAKMAK İÇİN BAŞVURDU
14:41 MAVİ IŞIK HASTASI MİNİK POYRAZ'DAN ÇOK GÜZEL HABER
14:41 PARK HALİNDEKİ LÜKS OTOMOBİL YANDI
14:34 KALP CERRAHİSİNDE YENİ DÖNEM
14:34 TERÖR ÖRGÜTÜ PROPAGANDASI YAPAN HDP'Lİ EŞ BAŞKAN VE 45 KİŞİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
14:31 ÇAKMAK AİLESİNDEN 2 KARDEŞ YAŞAM MÜCADELESİ VERİYOR
14:31 TRAFİK SİGORTALARINDA 'AĞIR KUSUR' TARTIŞMALARI
14:28 AKHİSAR’DA HEDEF İLK MAÇTA GALİBİYET
14:28 YAŞLI KADIN ÇIKAN YANGINDA CAN VERDİ
14:27 "ARDAHAN NÜFUSU KADAR İNSANIMIZI SİGARADAN KAYBEDİYORUZ"
14:27 PODOLSKI AKHİSAR BELEDİYESPOR KARŞISINDA YOK
14:26 GÖLBAŞI İLÇESİNDE 2 BİN PAKET KAÇAK SİGARA ELE GEÇİRİLDİ
14:21 DJ AOKİ TÜRKİYE'YE GELİYOR
14:20 ÇEK CUMHURİYETİNDEN TÜRKİYE’YE SIĞINMACI VE AB DESTEĞİ
14:16 GNÇTRKCLL’DEN ANTİ-SEVGİLİLER GÜNÜ
14:09 DENİZ YILMAZ GÖZ DOLDURUYOR
14:06 PASHA BANK, SINIR ÖTESİ İLİŞKİLERDE KÖPRÜ GÖREVİ GÖRECEK
14:05 TAKİP ETTİĞİ KİŞİYİ 25 KEZ BIÇAKLAYAN ZANLI ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
14:04 BOĞULARAK ÖLDÜRÜLEN YAŞLI KADIN TOPRAĞA VERİLDİ
14:03 TRABZONSPOR FUTBOL OKULU ANTRENÖRÜNE EVİNDE ASİTLİ SALDIRI
14:02 BAKIRKÖY SAHİL YOLUNA "AVRASYA TÜNELİ" DÜZENLEMESİ
14:02 OTOMOBİL İLE MİNİBÜS ÇARPIŞTI: 3 YARALI
13:56 KAHVEHANE SAHİBİ İŞ YERİNİN ÖNÜNDE ÖLDÜRÜLDÜ
13:56 KÖYLÜ KADINLARIN YAPTIĞI ORGANİK ÜRÜNLERİN SATILACAĞI KOOPERATİFİN TEMELİ ATILDI
13:54 ELAZIĞ’DA 58 BİNDEN FAZLA SU KUŞU TESPİT EDİLDİ
13:54 ÖĞRENCİLERİN SOSYAL MEDYA KAVGASI
13:53 ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI
13:52 EYÜP OYUNCAKLARI 'TARİH' OLMAKTAN KURTULACAK
13:51 AK PARTİ MERKEZ KARAR YÖNETİM KURULU TOPLANTISI BAŞLADI
13:49 PARK HALİNDEKİ OTOMOBİLLERİN LASTİKLERİ KESİLDİ
13:45 GÜLBEY: “PKK’NIN YENİ KANDİLİ KARABAĞ’DIR”
13:44 SİGARAYI BIRAKTILAR HEDİYEYİ KAPTILAR
13:41 ULUDERE'DE ARACIN GEÇİŞİ SIRASINDA PATLAMA: 2 ÖLÜ, 1 YARALI
13:40 MAHKEME KARARLARINI MİLLİ EĞİTİM ÖNÜNDE ATEŞE VERDİLER
13:40 ANNESİ "GARAM" BEBEĞİN CENAZESİNİ BIRAKIP GİTTİ
13:39 NEFES TESTİNİN ARDINDAN SİGARA DENETİMİ YAPTILAR
13:38 MÜCEVHER FIRSAT GÜNLERİ, SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN BAŞLADI
13:36 AMEDSPOR’DAN 'ÇOCUKLAR ÖLMESİN MAÇA GELSİN' PANKARTI
13:36 AVRUPA’NIN ÜRETİMİ BURSA’YA KAYIYOR
13:35 AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ BALTA, KEŞMİR DAYANIŞMA GÜNÜ’NDE KONUŞTU
13:33 FATSA’DA TRAFİK KAZASI: 3 YARALI
13:33 BAŞKAN AKYÜREK, TORKU KONYASPOR YÖNETİM BİNASINI ZİYARET ETTİ
13:32 BAŞBAKAN AHMET DAVUTOĞLU:
13:31 YALOVA DEVLEZ HASTANESİ'NDE 1 MİLYON 219 BİN MUAYENE, 24 BİN AMELİYAT YAPILDI
13:27 EŞREF KOLÇAK, SİGARAYI BIRAKIŞININ 30. YILINI GÖKYÜZÜNE BALON SALARAK KUTLADI
13:26 BM’DEN, TÜRKİYE’YE, “SURİYELİLERE SINIRLARI AÇIN” ÇAĞRISI
13:26 AVUKATIN 2 DİZÜSTÜ BİLGİSAYARINI ÇALAN ŞÜPHELİ YAKALANDI
13:23 SAHİL GÜVENLİK EKİPLERİNDEN GÖÇMENLERE KURTARMA OPERASYONU
13:22 LASİAD BAŞKANI GIYASETTİN EYYÜPKOCA:
13:22 PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU'NDA USUL TARTIŞMASI
13:18 PLAN VE BÜTÇE GÖRÜŞMELERİ
13:18 AK PARTİ GRUP TOPLANTISI (1)
13:17 MERSİN AK PARTİ'DEN KILIÇDAROĞLU'NA SUÇ DUYURUSU
13:16 SAKARYA’DA BÜYÜK FUHUŞ OPERASYONU: 64 GÖZALTI
13:14 (ÖZEL HABER) KAPATTIĞI ELEKTRİK ABONELİĞİ İÇİN 4 YIL SONRA FATURA GELDİ
13:13 EKONOMİ BAKANI ELİTAŞ, TÜRKMENİSTAN'DA TÜRK İHRAÇ ÜRÜNLERİ FUARININ AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ
13:13 FİLİSTİN İSLAMİ HAREKETİ TÜRKİYE SÖZCÜSÜ MEHMET EKİCİ:
13:12 KOMŞUSUNA TEKME ATARAK ÖLÜMÜNE NEDEN OLDUĞU İLERİ SÜRÜLEN SANIĞIN YARGILANMASINA DEVAM EDİLDİ
13:11 SADRİ ŞENER BOMBALADI
13:10 GENÇ ZİRAAT MÜHENDİSİ KAZADA ÖLDÜ
13:09 TERÖR ÖRGÜTÜ PKK ÜYESİ ŞAHIS TUTUKLANDI
13:04 BORSA İSTANBUL VİOP, PAY SENEDİ SAYISINI 2 KAT ARTTIRIYOR
13:04 GÜNTEKİN GENCER: "MORAIS HAFTAYA SAHADA OLACAK"
12:59 ISPARTA'DAN ÇALDI, BURDUR'DA KAÇAMADI
12:49 KUZEY IRAKLI İŞ ADAMINI DOLANDIRAN ZANLILAR YAKALANDI
12:48 9 ŞUBAT DÜNYA SİGARAYI BIRAKMA GÜNÜ
12:46 ŞEHİDİN EVİ YENİLENECEK
12:42 ULUSLARARASI ÜNİVERSİTELER KONSEYİ KURUCU BAŞKANI AZİZOĞLU:
12:42 ŞEHİT POLİSE HÜZÜNLÜ TÖREN
SOSYAL MEDYADA HABERX