Son Haberler
21.10.2016 Cuma 14:08
USD 2,6013 EUR 2,8245 EUR/USD 1,0858 BIST   80645,4/%0,42
ISTANBUL Cuma: 21°C/27°CCumartesi: 21°C/28°CPazar: 20°C/27°C

Havadurumu ayarlari

Lutfen havadurumunu goruntulemek istediginiz sehri listeden seciniz.

28 ŞUBAT'IN YÜZKARASI MANŞETLERİ
Necmettin Erbakan için, “son nefesine kadar siyaset yaptı” başlıklarını kullanan o dönemin “Silahlı Kuvvetler Medyası”, Başbakan Erbakan ve Tansu Çiller için çok ağır manşetler atmış, demokrasiyi adım adım darbeye kurban ettirmişti. İşte 28 Şubat'ın simgesi haline gelen o gazeteler ve o manşetler. 28.02.2011 19:01

28 Şubat postmodern askeri darbesin 14. Yıl dönümü büyük bir tesadüfe sahne oldu ve TSK, medya ve iş dünyasının baskısıyla iktidardan indirilen 54. Hükümet’in Başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan 27 Şubat’ta hayatını kaybetti.

Necmettin Erbakan'ın başbakanlığında 28 Haziran 1996'da RP-DYP koalisyonu şeklinde kurulan 54. Hükümet, ‘Bir Kısım Medya’nın askeri ve halkı muhafazakâr kesme karşı kışkırtan manşetleriyle Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in desteğiyle TSK’nın yoğun baskıları sonucunda iktidardan çektirildi.

Dün hayatını kaybeden Erbakan için, “son nefesine kadar siyaset yaptı” başlıklarını kullanan o dönemin “Silahlı Kuvvetler Medyası”, Başbakan Erbakan ve Tansu Çiller için çok ağır manşetler atmış, demokrasiyi adım adım darbeye kurban ettirmişti.

O dönemin en etkin üç gazetesi olan Hürriyet, Sabah ve Milliyet’in 54. Hükümet’in iş başına gelmesinden sonra nasıl bir tutum sergilediğini görmek için aşağıdaki manşetleri inceleyebilirsiniz.

ÇİLLER’E LİNÇ; ERBAKAN’A AMOKACHİ İLE DİN DERSİ

Askerin dudağında çıkan, laiklik, şeriat, rejim ve cumhuriyet içeren sözler için manşetlerini hazır vaziyette bekleten üç gazetenin o dönem sanki iş bölümü yaptığı izlenimi de ortaya çıkıyor. Dinç Bilgin’in sahibi olduğu Sabah, Erbakan’ın ortağı Tansu Çiller’i hedef alıp, “Tarih Seni Affetmeyecek” suçlamasını yaparken, Hürriyet ise Erbakan’ı Beşiktaş’ın Nijeryalı yıldız golcüsü Amokachi’nin sözleriyle vurup, “Din simsarlarına ders verdi” manşetini atacak kadar ileriye gidiyordu. Milliyet ise TSK’yı baz alarak askerin tepkileri üzerine yoğunlaşarak yıpratıcı manşetler atıyordu.

“ADI SANI OLMAYAN ÜST DÜZEY KOMUTANLAR”

O dönemin meşhur haberciliklerinden birisi de , “üst düzey bir komutana” dayandırılan haberler. Bu tarz haberleri sık sık manşetine veya ilk sayfasına alan bir kısım medyanın, Mesut Yılmaz’ın Başbakanlığı ya da en kötü ihtimalle solda Ecevit-Baykal ittifakı için türlü çabalar içine girdiği de görülüyor.

DEMİREL, ERBAKAN’A KÜFRÜ ALKIŞLIYOR

Medyanın yıpratma kampanyasının en önemli figürlerinden birisi de,askerin postmodern darbe yapması için her türlü girişim ve Başbakan Erbakan’a yapılan küfürlere göz yuman Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel olarak görülüyor. Demirel’in Hükümeti hedef alan her sözü manşetlerdeki yerini hemen alırken, Demire, Tuğgeneral Osman Özbek’in Erbakan’a ettiği galiz küfrü “Paşa’nın öfkesi bir boşalmadır” değerlendiriyor ve Sabah bunu 9 sütuna manşet yapıyor.

DENK BÜTÇEYE RAĞMEN İŞ DÜNYASI TEPKİLİ

Memura yapılan yüzde 50 zam, yükselen ekonomi ve denk bütçeye iş dünyasının da darbe sürecine ciddi anlamda katkıda bulunduğu o günün manşetlerinden belli oluyor. Sabah'ın 2 Nisan 1997 tarihli "Avrupa'yı Şaşırtıyoruz" başlıklı manşetine şaşırmamak ise elde değil. Manşetin spotu şaşkınlık yaşamanıza yetecek kadar ironik:"Siyasi istikrarsızlığa rağmen, Türk ekonomisinin hızla büyümeye devam etmesi Batılıları hayrete düşürüyor." (2 Nisan 1977 - Sabah)

İRANLI KADINLAR KARŞI, "TEŞEKKÜRLER ATATÜRK"

Avrupa ülkelerinin şeriat tedirginliği içinde olduğunu savunan medya diğer taraftan yıpratma politikasını İran üzerinden devam ettirirken, İran’dan gelen çarşaflı kadınların resminin üzerine “Teşekkürler Atatürk” manşeti atılıyordu.

REFAH’I İLK GÜN KAPATTILAR

Bugün, hukukun üstünlüğüne ve yargıya saygıdan dem vuran medya Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Vural Savaş’ın Refah Partisi için açtığı kapatma davasını, manşetten, “Refah Kapatılıyor” diye duyuruyordu.

ÇİLLER’İ ERBAKAN’DAN KOPARMA HAMLESİ

28 Şubat MGK kararlarının alındığı günlerde halka devlet krizi ve gergin bekleyiş manşetleriyle ulaşan bu üç gazete, o süreçte Erbakan’ı yalnızlaştırmak için Çiller’i hedef alıyor. Kritik MGK öncesi askerden çekindiğini açıkça belli eden Çiller’in Erbakan’ı eleştiren sözleri de manşetlere çıkıyordu.

MESUT YILMAZ GÖREVE HAZIR

1997’nin Mayıs ayında ise üç gazete aynı anda Erbakan iktidarının sonun geldiğini ve Mesut Yılmaz’ın yerine hazırlandığını, TBMM’deki kulis çalışmalarını, hangi vekillerin fire –ihanet edeceği- vereceği sayfalara işleniyordu.

“ERBAKAN GERİYOR” TAHRİKİ

Haziran ayında ise gazeteler, Erbakan Hükümeti’nin istifasını ne zaman vereceği ve Demirel’in hükümeti kurma görevini kime vereceğini tartışmaya açarken, “Erbakan geriyor – direniyor” manşetleri üst üste atılıyordu.

ERBAKAN GİTTİ, MESUT YILMAZ ZAFERİ!

Başbakan Erbakan, DYP’li vekillerin istifaları sonucunda düşmek üzere olan 54. Hükümet Tansu Çiller’e devretme hamlesi Süleyman Demirel’e takılırken medya zafer kutlama gafletine (!) düşmeden Mesut Yılmaz hükümetine hazırlık yaptığını manşetlerinden ilan ediyordu.

Haber7

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

YORUMLARINIZ
- 06.06.2013 14:23
BIZ BU GUNLERI UNTMADIK UNTMAYACAGIZ
mahmut şahintürk - 01.03.2012 18:04

SATILMIŞ KALEMLER


Bu millete irticacı, damgasını vuranlar
Sözde aydın ama karanlıktadır
Milli iradeye karşı koyanlar
Sözüm ana devşirmeden azmadır

Fadime şahini, Müslim gündüzü,
Hükümet’e karşı sen kurdun dürzü,
Neyi gördün, ne bilirdin, ne yazdın,
Şimdi sorsan bunlar gazetecidir

Tutun, yakalayın, kapatın asın.
Benim orduma mı güveniyorsun,
Yasama, yürütme, yerinde basın
Sıncanda yürüyen tanklar kimindir

Senaristler yazdı siz oynadınız
Hem fişleyip hem iftira attınız
Size sorsan sizler hür basındınız
Hepinizin geçmişinde kan vardır

Rehalar Birantlar ve Çölaşanlar
Hani Hizbullah la yatıp kalkanlar
Nerde Fadime yi pazarlayanlar
Şimdi bilmem neyi tezgâhlıyorlar

Nerde kaos irtica aczi mendiler
Kan donduran korku salan manşetler
Nerde kalkancılar Müslim gündüzler
Nerde binyıl savaşacak despotlar

Askeri vesayetten yana olanlar,
Onlar hakka değil, kula kuldular,
Ha p.k.k., ha ermeni, ha yunan,
Bunlar bizi sırtımızdan vurdular

Mahmut aşhintürk
28–02–1998

ferihan vural - 24.02.2012 08:44
BİRİSİDE ÇIKIP HATIRLATMAMIŞ ASKERİN İŞİNİN SİYASET YAPMAK DEĞİL BU ÜLKEYİ DIŞ ETKİLERDEN KORUMAK...AMA ZATEN KORUMAK YERİNE HAİN ONLARMIŞTA HABERİMİZ YOKMUŞ.ÇOK SİYASET YAPMAK İSTİYORLARSA SİYASETE GİRSELERDİ HERKESE AÇIK...HERKES GÖREVİNİ BİLSİN ASKER ASKERLİĞİNİ YAPSIN GAZETECİ GAZETECİLİĞİNİ...BU MSJIN MUTLAKA YAYINLANMASINI İSTİYORUM.
veysel serdar - 01.03.2011 23:06
inanın ne kadar inançlarını yaşama hakkı varsa inanmayanın da inanmama hakkı o kadar vardır. Darbe askeri yönetim ne kadar onursuzsa inancını başkasına tahakküm kurarak devlet yönetimi ona göre belirlemenin askeri vesayetten hiç bir farkı yoktur. Kaldıki darbeler kimleri yok etti kimleri parlattı onuda darbe tarihlerini gazetelerden okursanız görürsünüz
Cem Kaya - 01.03.2011 18:26
İsmi lazım değil rumuzlu kişi E Receptir
Cem Kaya - 01.03.2011 17:22
Zaten sizin gibiler elinizdengelse bizim gibi ATATÜRKçüleri diri mazara koyarsınız
Kalbiyle Kara, postaliyla Dayi... - 01.03.2011 06:47
28 subatin tanzimi icin en dikkati ceken mansetlerden biri bence subaydan gelmis, kalbiyle kara, postaliyla dayi biri. Daha dogrusu militarist sivil medya, bu subayi cekip cevirmis, sirtini sivazlamis kukla gibi pasa pasa istedigi gibi konusturmus. Bu manseti atanin, attiranin anadolu halkini, tarihini, din kulturunu bilmedigi ne kadar da siritiyor… Bu is bilgisizlikten kaynaklanmiyorsa bunda bir kasit, bir manupilasyon vardir. Halka paranoya yayan, yaygara ile kaos yaratan, ve arkasindan devletin-milletin soyulmasina ortam hazirlayanlar asker olsun, medya patronu olsun mutlaka yargilanarak hesap sorulmalidir. Ulkeye milyarlarca dolar zarar veren ha bir Apo-pkk, ha bu adamlar! Ibreti alem icin hepsini ayni kodese tikacaksin. Boyle cesaretli, isabetli islere girisemedigimiz icin halkin hakki yeniyor, halk ezilmege devam ediyor, cunku bu olaylarin devam etmesi mumkun olabiliyor. Caydirici olan ne var ki? Sozde bir Batililik adina, hukuk kisvesi altinda orman kanunlarinin hakim oldugu bir ulke olmaktan 80 senedir kurtulamadik. Guya ornek alinmaga calisilan Bati’da boyle seyler olmuyor (adamlar bizim Ortadogu kafali bu sahte kahramanlarimizi seyrederken diger taraftan kis kis guluyorlar). Maalesef bir Romanya kadar olamadik.
ismi lazim degil - 01.03.2011 04:52
islam alemin enternasyonal baski altinda tutuldugu devirlerde musluman ulkelerde protesto yuruyusu de olur kudus gecesi de olur. Ula, yemek hep kafa cekenlere mi verilcekti Dindar insanlara da yemek verilir. Ama dindarlari hazetmeyen, irkci, kafadan sakat, insanliktan uzak, gonlu siyamizmde durak kemaliz yahudilerin boyle seyleri anlamasi yahutta tehammul etmesi beklenemez. Onlar kalpleri kaskati gozleri kor, nato mermer nato kafa-hasili kaya gibidirler. Onlar anca mezara girince yumusar
Cem Kaya - 01.03.2011 00:30
Asıl yüz karası sincan belediyesinin düzenlediği Kudüs gecesi tarikat şeyhlerine verilen ziyafetlerdir
m metin karakaş - 01.03.2011 00:12
yazık oldu bu güzelim vatana, yazık oldu bu güzelim insanlara, yazık oldu sanayimize, yazık oldu adaletsiz adaletimize, yazık oldu ülkesinin ileri gitmesini isteyerek oy veren milyonların oyuna, yazık oldu vatanı korumak yerine batırmaya çalışan .....!
haksız mıyım? - 28.02.2011 23:56
o dönem yapılan en büyük hatalardan bir -dile getirilmiyor ama- bence yanlış kişinin cumhurbaşkanı olmuş olması idi. Onun bu darbedeki rolü yeterince dile getirilmiyor. Her şeyi bilen zevattan değil isek de her şeyi sessizce izeleyen kesimden olarak bunu kahrolup seyrettik, hiç de unutmayacağız.
cafer unutkan - 28.02.2011 22:00
Belki herşey kayıt altında. Belki istenilen birşey internet ortamında 3-5 dakikada öğrenilebiliyor. Fakat iftiraların yoğunlaştığı siyasi havanın bulunıklaşıtığı bir zamanda insanlar araştırmak düşünmek yerine ortalıkta söylenen sözlerin rüzgarına, girdabına kapılıp
en mert,şerefli,dürüst,vatansever,çalışkan,vizyon sahibi, eşi doldurulamayacak eş değeride olmayan Prof.Dr. Necmettin Erbakan gibi bir hocaya bile hayasızca saldırılmıştır. Bunlar milletimize bir ibret olur ve inşallah bundan sonra sağlıklı düşünmemize vesile olur.
garibaldi - 28.02.2011 21:57
hocnın talebeleri bin yıl sürecek dedikleri 28 şubatı --ergenekonu-- 5 senede çökerttiler. hocanın hesabını gördüler. hocam ruhun şadolsun ve huzur içinde mezarında yat.
iğrendim !!! - 28.02.2011 21:52
BU akşam eskiden beri tanıdığımız birçok şahsiyetin o döneme ait itiraflarını dinledim ve bir yaşıma daha girdim, bir tecürbem daha oldu. Meğer hemen hepsi yanlış olduğunu bile bile darbeye alkış tutmuşlar, en azından susmuşlar, şimdi çıkmış utanmadan, sıkılmadan o dönemi kınıyorlar. Meğer entellektüel olmak, yükselmek, bir yerlere gelmek için; darbeyi gelirken alkışlayacak, gittikten sonra da lanetleyeceksin. İşin raconu bu! iyi ki şahsiyeti buna elverenlerden değilim. Yükselmek, bir yerlere gelmek isteyenler bunu aklına kazısın. "kral öldü, yaşasın kral!" bunun adı "aydın olmak"!!! Darbeyi kovanlardan olmak isterseniz sakın entellektüel olmayın! saygılarımla...
Yılmaz Küçük - 28.02.2011 21:20
Beşeriyet, yani insanlık bu dünyada, Firavunların, Sezarların,Kazıklı Voyvodoların dönemlerini yaşadığı gibi; 27 Mayisları ve 28 Şubatları da yaşamış oldu. Ne yapsın insanlar olan oluyor!
Bu sayfaya yorum yazarak tarihe not düşün.
1 2

SOSYAL MEDYADA HABERX
SON DAKİKA
13:55 HAYATINI ÇOBAN KÖPEĞİ KURTARDI
13:54 BAKAN IŞIK'IN ABD SAVUNMA BAKANI CARTER İLE GÖRÜŞMESİ
13:52 AÇIĞA ALINAN POLİS İNTİHAR ETTİ
13:49 NİKSAR’DA 2 TON MAHLEP HIRSIZLIĞI ZANLILARI YAKALANDI
13:48 RİZE'DE VALİ BEKTAŞ'IN SİLAH RUHSATI ŞAŞKINLIĞI
13:48 ŞEHİT KORUCU TOPRAĞA VERİLDİ
13:47 TSK: "TUNCELİ’DE 14 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ"
13:45 LÖSEMİLİ MİNİK BUSE İÇİN KÖK HÜCRE VE KAN BAĞIŞI KAMPANYASI
13:44 ERDEK'TE MİDYE ÇİFTLİKLERİNE DÜZENLEME GELİYOR
13:43 TUZLA BELEDİYESİ SOSYAL BELEDİYECİLİK HİZMETLERİNİ KIRIKHAN'A TAŞIDI
13:40 ÖĞRENCİLERLE SIRAYA GİRDİ, KENDİ KAHVALTISINI KENDİ ALDI, YEMEK KUYRUĞUNDA ÖĞRENCİLERLE SOHBET ETTİ
13:38 MİLLİ NÜKLEER RADYASYON DEDEKTÖRÜNÜ POLİS İLK KEZ TEM'DE KULLANDI
13:38 ŞEMDİNLİ’DE 4 EYP İMHA EDİLDİ
13:36 PAZAR YERİNDE DAYISINA KURŞUN YAĞDIRDI
13:36 BAŞBAKAN YILDIRIM AFYONKARAHİSAR’DA
13:34 GÖZYAŞI KANAL TIKANIKLIĞINA DİKKAT
13:32 BORSA İLK YARIDA DÜŞTÜ
13:30 GÖRME ENGELLİ FİRARİ YAKALANDI
13:30 RÖMORKLA ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI
13:26 İNŞAATTAN DÜŞEN İŞÇİ ÖLDÜ
13:25 DOĞAL TAŞLARDAN IŞIKLI TÜRK BAYRAĞI TABLOSU YAPTI
13:25 EĞİTİM İŞ GENEL BAŞKANI BALIK: "BUGÜNDEN İTİBAREN GÖREVE DÖNMELER BAŞLAYACAK"
13:24 KÜRTAJ DAVASINDA KARAR
13:22 TÜRK KIZILAYI'NIN 20 TIR'I MUSUL İÇİN YOLA ÇIKTI
13:21 ÇAYCUMA BELEDİYESİ PERSONELİNE BİSİKLET DAĞITTI
13:20 BOLU'DA FETÖ OPERASYONUNDA 3 KİŞİ TUTUKLANDI
13:20 HAMSİ İÇİN MERAKLI BEKLEYİŞ SÜRÜYOR
13:18 TARİHİ EMİNÖNÜ BALIKÇISI’NIN SAHİBİ SELAHATTİN YILDIRIM’IN CENAZESİ ADLİ TIP’TAN ALINDI
13:18 MİNİK IRMAK’IN KATİL ZANLISI TUTUKLANDI
13:17 UYUŞTURUCU TİCARETİNDEN 4 KİŞİ TUTUKLANDI
13:17 HASTANEDE GÖREVİ BAŞINDA HAYATINI KAYBETTİ
13:14 (ÖZEL HABER) PATRONLARININ VURULDUĞUNU GÖREN İŞÇİLERİ YARDIMA KOŞTU
13:14 ERDEMİR GRUBU 9 AYLIK FİNANSAL RAKAMLARINI AÇIKLADI
13:13 İHTİYAR DELİKANLILAR BİSİKLET ORGANİZASYONU İÇİN ANTALYA'DA BULUŞTU
13:10 İZÜ ULUSLARARASI İSLAM EKONOMİSİ VE FİNANS MERKEZİ'Nİ AÇIYOR
13:09 ÇOCUĞA DARP OLAYINDA İLGİNÇ GELİŞMELER
13:06 BREZİLYA’DAN TÜRKİYE’YE 16 BİN 500 HAYVAN GETİRİLDİ
13:05 (ÖZEL HABER) MUSUL OPERASYONUNDA YENİ GÖÇ DALGASI TEHDİDİ
13:02 (ÖZEL HABER) 81 YAŞINDAKİ HASTANIN MESANESİNDEN 1 KİLOLUK TÜMÖR ÇIKTI
13:00 ABD SAVUNMA BAKANI CARTER, TBMM’Yİ ZİYARET ETTİ
13:00 SERBEST PİYASADA ALTIN FİYATLARI
12:54 4 KİŞİNİN ÖLDÜĞÜ KAZADAN DRAM ÇIKTI
12:54 ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN DİYE ÇORAP TOPLUYOR
12:53 ‘DUR’ İHTARINI DUYMADI, POLİS ALARMA GEÇTİ
12:52 OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI 12 YAŞINDAKİ ÇOCUK HAYATINI KAYBETTİ
12:51 TURKCELL PLATİNUM GOLF CHALLENGE, 22-23 EKİM'DE ANTALYA'DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK
12:48 CÜZDANINI ÇALDIĞI İŞYERİ SAHİBİ İLE OTURUP ÇAY İÇTİ
12:48 MYANMAR MİLLİ GÜNÜ EXPO'DA KUTLANDI
12:47 (ÖZEL HABER) ÜST GEÇİDİ KULLANMAYIP, BARİYERLERDEN ATLIYORLAR
12:46 MÜEZZİNOĞLU'NDAN GENÇLERE ADAM OLMANIN TARİFİ
12:45 KERKÜK’TE YOĞUN ÇATIŞMA YAŞANIYOR
12:42 RÜŞTÜ REÇBER, ARSENAL’DE
12:41 İSTANBUL’DA 350 BİN LİRALIK KAÇAK TELEFON VE SAĞLIKSIZ YAPRAK JELATİN OPERASYONU
12:41 PAMUKTA 2016 REKOLTE TAHMİNİ AÇIKLANDI
12:40 FETÖ’NÜN ZONGULDAK İL VE EMNİYET İMAMLARI ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
12:40 (ÖZEL HABER) TERÖRDEN KAÇTI, EKMEK PARASINI ÇIKARMAYA ÇALIŞIRKEN ÖLDÜ
12:32 CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN-ABD SAVUNMA BAKANI CARTER GÖRÜŞMESİ
12:31 DÜNYACA ÜNLÜ LATİN GİTARİSTLER BERGAMA'YA GELİYOR
12:30 ÇEŞME'DEN İTALYA'YA KAÇMAYA ÇALIŞAN SIĞINMACILAR YAKALANDI
12:29 BANDIRMASPOR'DA 4 FUTBOLCU SÜRESİZ KADRO DIŞI
12:29 SAHTE OTURUM BELGESİ DÜZENLEYEN 11 IRAKLI GÖZALTINA ALINDI
12:29 DENİZLİ'DE 106 LİTRE KAÇAK ŞARAP ELE GEÇİRİLDİ
12:28 BERGAMA’DA YAPILAN ETKİNLİKLER İÇ TURİZMİ HAREKETLENDİRİYOR
12:28 YÜKSEKOVA, TERÖRLE DEĞİL YATIRIMLA ANILACAK
12:26 ERENKÖY’DE KAMYON DORSESİ DEVRİLDİ, BİR İŞÇİ ÖLDÜ
12:26 UYUŞTURUCU TİCARETİNE 4 GÖZALTI
12:25 “EFKAN ALA’NIN DANIŞMANIYIM” DİYEN DOLANDIRICIYA 13 YIL HAPİS
12:23 SİVAS'TA ÖĞRENCİLERDEN 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNE 15 HATİM DUASI
12:22 YAKIN TARİH OKUMALARI BAŞLADI
12:22 YRD. DOÇ. DR. SAYI: “EĞİTİMSİZ ANNE -BABANIN ELİNDE BÜYÜTÜLMEK, ZİYAN OLMAK DEMEK”
12:21 ZAYIFLIK BASKISI ‘BULİMİK’ YAPIYOR
12:18 OPERASYON KOMUTANLARI BARTELLA CEPHESİ'NDE
12:16 MERSİN İHRACATTA 298 MİLYON DOLAR KAYBETTİ
12:13 ESKİŞEHİR ŞEHİDİNİ UĞURLUYOR
12:12 HDP’Lİ VEKİL HAKKINDA FEZLEKE HAZIRLANDI
12:12 BAKAMBU: “BURSASPOR’A DÖNMEYİ ÇOK İSTERİM”
12:11 DOKTORA ÖĞRENCİSİ CENGİZ: "Lİ-S BATARYA, DÜNYAYI KURTARACAK"
12:11 TÜRKTOB BAŞKANI GENÇER: “MİLLİ TARIM PROJESİ TOHUMCULUK SEKTÖRÜNÜ DE OLUMLU ETKİLEYECEK’’
12:11 SORU SORDUĞU TANIMADIĞI KİŞİ TARAFINDAN GASP EDİLDİ
12:10 ÇUKURCA’DA 26 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
12:09 CENK AKYOL, ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ İLE ANLAŞTI
12:09 ABD SAVUNMA BAKANI CARTER, MECLİS ÖNÜNDE PROTESTO EDİLDİ
12:08 DENİZLİ’DE İLK FETÖ İDDİANAMESİ KABUL EDİLDİ
12:07 CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, ABD SAVUNMA BAKANI CARTER İLE BİR ARAYA GELDİ
12:05 SABAH AMELİYATA GİR, AKŞAM EVİNE DÖN
12:02 HIRSIZLAR ÇOCUKLARIN KUMBARADAKİ GELECEĞİNİ ÇALDI
12:02 ANKARA YHT GARI 29 EKİM’DE AÇILIYOR
11:59 15 TEMMUZ DEMOKRASİ MEYDANI ERDOĞAN'I BEKLİYOR
11:55 GAZİANTEP'TE KAYBOLAN MİNİK HATİCE KÜBRA SOKAKTA BULUNDU
11:45 PAYNET BÜYÜME HEDEFLERİNİ AÇIKLADI
11:41 (ÖZEL HABER) 16 YIL SONRA İLK KEZ ADIM ATTI, AİLESİNİ SEVİNCE BOĞDU
11:40 İTALYAN PİRİNCİ ELDE KALDI
11:38 ROMAN VEKİLE DAVUL ZURNALI KARŞILAMA
11:38 KÖSE FASÜLYESİ İSPİR FASÜLYESİ'NE RAKİP
11:37 SİLAHLI İNSANSIZ HAVA ARACI İLE 6 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
11:36 BAŞBAKAN YILDIRIM'IN ABD SAVUNMA BAKANI CARTER İLE GÖRÜŞMESİ SONA ERDİ
11:35 BAKAN BERAT ALBAYRAK, GELECEĞİN ENERJİ YÖNETİCİLERİNE DERS VERDİ
11:29 ORGANİK TARIM EXPO 2016’DA MASAYA YATIRILDI
11:26 YENİKAPI’DA GİRESUN RÜZGARI
11:25 D8 ÜYESİ ÜLKELERDEN İZMİR’DE BÜYÜK ZİRVE