Son Haberler
01.12.2015 Salı 14:50
USD 2,6013 EUR 2,8245 EUR/USD 1,0858 BIST   80645,4/%0,42
ISTANBUL Cuma: 21°C/27°CCumartesi: 21°C/28°CPazar: 20°C/27°C

Havadurumu ayarlari

Lutfen havadurumunu goruntulemek istediginiz sehri listeden seciniz.

28 ŞUBAT'IN YÜZKARASI MANŞETLERİ
Necmettin Erbakan için, “son nefesine kadar siyaset yaptı” başlıklarını kullanan o dönemin “Silahlı Kuvvetler Medyası”, Başbakan Erbakan ve Tansu Çiller için çok ağır manşetler atmış, demokrasiyi adım adım darbeye kurban ettirmişti. İşte 28 Şubat'ın simgesi haline gelen o gazeteler ve o manşetler. 28.02.2011 19:01

28 Şubat postmodern askeri darbesin 14. Yıl dönümü büyük bir tesadüfe sahne oldu ve TSK, medya ve iş dünyasının baskısıyla iktidardan indirilen 54. Hükümet’in Başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan 27 Şubat’ta hayatını kaybetti.

Necmettin Erbakan'ın başbakanlığında 28 Haziran 1996'da RP-DYP koalisyonu şeklinde kurulan 54. Hükümet, ‘Bir Kısım Medya’nın askeri ve halkı muhafazakâr kesme karşı kışkırtan manşetleriyle Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in desteğiyle TSK’nın yoğun baskıları sonucunda iktidardan çektirildi.

Dün hayatını kaybeden Erbakan için, “son nefesine kadar siyaset yaptı” başlıklarını kullanan o dönemin “Silahlı Kuvvetler Medyası”, Başbakan Erbakan ve Tansu Çiller için çok ağır manşetler atmış, demokrasiyi adım adım darbeye kurban ettirmişti.

O dönemin en etkin üç gazetesi olan Hürriyet, Sabah ve Milliyet’in 54. Hükümet’in iş başına gelmesinden sonra nasıl bir tutum sergilediğini görmek için aşağıdaki manşetleri inceleyebilirsiniz.

ÇİLLER’E LİNÇ; ERBAKAN’A AMOKACHİ İLE DİN DERSİ

Askerin dudağında çıkan, laiklik, şeriat, rejim ve cumhuriyet içeren sözler için manşetlerini hazır vaziyette bekleten üç gazetenin o dönem sanki iş bölümü yaptığı izlenimi de ortaya çıkıyor. Dinç Bilgin’in sahibi olduğu Sabah, Erbakan’ın ortağı Tansu Çiller’i hedef alıp, “Tarih Seni Affetmeyecek” suçlamasını yaparken, Hürriyet ise Erbakan’ı Beşiktaş’ın Nijeryalı yıldız golcüsü Amokachi’nin sözleriyle vurup, “Din simsarlarına ders verdi” manşetini atacak kadar ileriye gidiyordu. Milliyet ise TSK’yı baz alarak askerin tepkileri üzerine yoğunlaşarak yıpratıcı manşetler atıyordu.

“ADI SANI OLMAYAN ÜST DÜZEY KOMUTANLAR”

O dönemin meşhur haberciliklerinden birisi de , “üst düzey bir komutana” dayandırılan haberler. Bu tarz haberleri sık sık manşetine veya ilk sayfasına alan bir kısım medyanın, Mesut Yılmaz’ın Başbakanlığı ya da en kötü ihtimalle solda Ecevit-Baykal ittifakı için türlü çabalar içine girdiği de görülüyor.

DEMİREL, ERBAKAN’A KÜFRÜ ALKIŞLIYOR

Medyanın yıpratma kampanyasının en önemli figürlerinden birisi de,askerin postmodern darbe yapması için her türlü girişim ve Başbakan Erbakan’a yapılan küfürlere göz yuman Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel olarak görülüyor. Demirel’in Hükümeti hedef alan her sözü manşetlerdeki yerini hemen alırken, Demire, Tuğgeneral Osman Özbek’in Erbakan’a ettiği galiz küfrü “Paşa’nın öfkesi bir boşalmadır” değerlendiriyor ve Sabah bunu 9 sütuna manşet yapıyor.

DENK BÜTÇEYE RAĞMEN İŞ DÜNYASI TEPKİLİ

Memura yapılan yüzde 50 zam, yükselen ekonomi ve denk bütçeye iş dünyasının da darbe sürecine ciddi anlamda katkıda bulunduğu o günün manşetlerinden belli oluyor. Sabah'ın 2 Nisan 1997 tarihli "Avrupa'yı Şaşırtıyoruz" başlıklı manşetine şaşırmamak ise elde değil. Manşetin spotu şaşkınlık yaşamanıza yetecek kadar ironik:"Siyasi istikrarsızlığa rağmen, Türk ekonomisinin hızla büyümeye devam etmesi Batılıları hayrete düşürüyor." (2 Nisan 1977 - Sabah)

İRANLI KADINLAR KARŞI, "TEŞEKKÜRLER ATATÜRK"

Avrupa ülkelerinin şeriat tedirginliği içinde olduğunu savunan medya diğer taraftan yıpratma politikasını İran üzerinden devam ettirirken, İran’dan gelen çarşaflı kadınların resminin üzerine “Teşekkürler Atatürk” manşeti atılıyordu.

REFAH’I İLK GÜN KAPATTILAR

Bugün, hukukun üstünlüğüne ve yargıya saygıdan dem vuran medya Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Vural Savaş’ın Refah Partisi için açtığı kapatma davasını, manşetten, “Refah Kapatılıyor” diye duyuruyordu.

ÇİLLER’İ ERBAKAN’DAN KOPARMA HAMLESİ

28 Şubat MGK kararlarının alındığı günlerde halka devlet krizi ve gergin bekleyiş manşetleriyle ulaşan bu üç gazete, o süreçte Erbakan’ı yalnızlaştırmak için Çiller’i hedef alıyor. Kritik MGK öncesi askerden çekindiğini açıkça belli eden Çiller’in Erbakan’ı eleştiren sözleri de manşetlere çıkıyordu.

MESUT YILMAZ GÖREVE HAZIR

1997’nin Mayıs ayında ise üç gazete aynı anda Erbakan iktidarının sonun geldiğini ve Mesut Yılmaz’ın yerine hazırlandığını, TBMM’deki kulis çalışmalarını, hangi vekillerin fire –ihanet edeceği- vereceği sayfalara işleniyordu.

“ERBAKAN GERİYOR” TAHRİKİ

Haziran ayında ise gazeteler, Erbakan Hükümeti’nin istifasını ne zaman vereceği ve Demirel’in hükümeti kurma görevini kime vereceğini tartışmaya açarken, “Erbakan geriyor – direniyor” manşetleri üst üste atılıyordu.

ERBAKAN GİTTİ, MESUT YILMAZ ZAFERİ!

Başbakan Erbakan, DYP’li vekillerin istifaları sonucunda düşmek üzere olan 54. Hükümet Tansu Çiller’e devretme hamlesi Süleyman Demirel’e takılırken medya zafer kutlama gafletine (!) düşmeden Mesut Yılmaz hükümetine hazırlık yaptığını manşetlerinden ilan ediyordu.

Haber7

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

Hoca'nın ölümüyle akla gelen manşetler

YORUMLARINIZ
- 06.06.2013 14:23
BIZ BU GUNLERI UNTMADIK UNTMAYACAGIZ
mahmut şahintürk - 01.03.2012 18:04

SATILMIŞ KALEMLER


Bu millete irticacı, damgasını vuranlar
Sözde aydın ama karanlıktadır
Milli iradeye karşı koyanlar
Sözüm ana devşirmeden azmadır

Fadime şahini, Müslim gündüzü,
Hükümet’e karşı sen kurdun dürzü,
Neyi gördün, ne bilirdin, ne yazdın,
Şimdi sorsan bunlar gazetecidir

Tutun, yakalayın, kapatın asın.
Benim orduma mı güveniyorsun,
Yasama, yürütme, yerinde basın
Sıncanda yürüyen tanklar kimindir

Senaristler yazdı siz oynadınız
Hem fişleyip hem iftira attınız
Size sorsan sizler hür basındınız
Hepinizin geçmişinde kan vardır

Rehalar Birantlar ve Çölaşanlar
Hani Hizbullah la yatıp kalkanlar
Nerde Fadime yi pazarlayanlar
Şimdi bilmem neyi tezgâhlıyorlar

Nerde kaos irtica aczi mendiler
Kan donduran korku salan manşetler
Nerde kalkancılar Müslim gündüzler
Nerde binyıl savaşacak despotlar

Askeri vesayetten yana olanlar,
Onlar hakka değil, kula kuldular,
Ha p.k.k., ha ermeni, ha yunan,
Bunlar bizi sırtımızdan vurdular

Mahmut aşhintürk
28–02–1998

ferihan vural - 24.02.2012 08:44
BİRİSİDE ÇIKIP HATIRLATMAMIŞ ASKERİN İŞİNİN SİYASET YAPMAK DEĞİL BU ÜLKEYİ DIŞ ETKİLERDEN KORUMAK...AMA ZATEN KORUMAK YERİNE HAİN ONLARMIŞTA HABERİMİZ YOKMUŞ.ÇOK SİYASET YAPMAK İSTİYORLARSA SİYASETE GİRSELERDİ HERKESE AÇIK...HERKES GÖREVİNİ BİLSİN ASKER ASKERLİĞİNİ YAPSIN GAZETECİ GAZETECİLİĞİNİ...BU MSJIN MUTLAKA YAYINLANMASINI İSTİYORUM.
veysel serdar - 01.03.2011 23:06
inanın ne kadar inançlarını yaşama hakkı varsa inanmayanın da inanmama hakkı o kadar vardır. Darbe askeri yönetim ne kadar onursuzsa inancını başkasına tahakküm kurarak devlet yönetimi ona göre belirlemenin askeri vesayetten hiç bir farkı yoktur. Kaldıki darbeler kimleri yok etti kimleri parlattı onuda darbe tarihlerini gazetelerden okursanız görürsünüz
Cem Kaya - 01.03.2011 18:26
İsmi lazım değil rumuzlu kişi E Receptir
Cem Kaya - 01.03.2011 17:22
Zaten sizin gibiler elinizdengelse bizim gibi ATATÜRKçüleri diri mazara koyarsınız
Kalbiyle Kara, postaliyla Dayi... - 01.03.2011 06:47
28 subatin tanzimi icin en dikkati ceken mansetlerden biri bence subaydan gelmis, kalbiyle kara, postaliyla dayi biri. Daha dogrusu militarist sivil medya, bu subayi cekip cevirmis, sirtini sivazlamis kukla gibi pasa pasa istedigi gibi konusturmus. Bu manseti atanin, attiranin anadolu halkini, tarihini, din kulturunu bilmedigi ne kadar da siritiyor… Bu is bilgisizlikten kaynaklanmiyorsa bunda bir kasit, bir manupilasyon vardir. Halka paranoya yayan, yaygara ile kaos yaratan, ve arkasindan devletin-milletin soyulmasina ortam hazirlayanlar asker olsun, medya patronu olsun mutlaka yargilanarak hesap sorulmalidir. Ulkeye milyarlarca dolar zarar veren ha bir Apo-pkk, ha bu adamlar! Ibreti alem icin hepsini ayni kodese tikacaksin. Boyle cesaretli, isabetli islere girisemedigimiz icin halkin hakki yeniyor, halk ezilmege devam ediyor, cunku bu olaylarin devam etmesi mumkun olabiliyor. Caydirici olan ne var ki? Sozde bir Batililik adina, hukuk kisvesi altinda orman kanunlarinin hakim oldugu bir ulke olmaktan 80 senedir kurtulamadik. Guya ornek alinmaga calisilan Bati’da boyle seyler olmuyor (adamlar bizim Ortadogu kafali bu sahte kahramanlarimizi seyrederken diger taraftan kis kis guluyorlar). Maalesef bir Romanya kadar olamadik.
ismi lazim degil - 01.03.2011 04:52
islam alemin enternasyonal baski altinda tutuldugu devirlerde musluman ulkelerde protesto yuruyusu de olur kudus gecesi de olur. Ula, yemek hep kafa cekenlere mi verilcekti Dindar insanlara da yemek verilir. Ama dindarlari hazetmeyen, irkci, kafadan sakat, insanliktan uzak, gonlu siyamizmde durak kemaliz yahudilerin boyle seyleri anlamasi yahutta tehammul etmesi beklenemez. Onlar kalpleri kaskati gozleri kor, nato mermer nato kafa-hasili kaya gibidirler. Onlar anca mezara girince yumusar
Cem Kaya - 01.03.2011 00:30
Asıl yüz karası sincan belediyesinin düzenlediği Kudüs gecesi tarikat şeyhlerine verilen ziyafetlerdir
m metin karakaş - 01.03.2011 00:12
yazık oldu bu güzelim vatana, yazık oldu bu güzelim insanlara, yazık oldu sanayimize, yazık oldu adaletsiz adaletimize, yazık oldu ülkesinin ileri gitmesini isteyerek oy veren milyonların oyuna, yazık oldu vatanı korumak yerine batırmaya çalışan .....!
haksız mıyım? - 28.02.2011 23:56
o dönem yapılan en büyük hatalardan bir -dile getirilmiyor ama- bence yanlış kişinin cumhurbaşkanı olmuş olması idi. Onun bu darbedeki rolü yeterince dile getirilmiyor. Her şeyi bilen zevattan değil isek de her şeyi sessizce izeleyen kesimden olarak bunu kahrolup seyrettik, hiç de unutmayacağız.
cafer unutkan - 28.02.2011 22:00
Belki herşey kayıt altında. Belki istenilen birşey internet ortamında 3-5 dakikada öğrenilebiliyor. Fakat iftiraların yoğunlaştığı siyasi havanın bulunıklaşıtığı bir zamanda insanlar araştırmak düşünmek yerine ortalıkta söylenen sözlerin rüzgarına, girdabına kapılıp
en mert,şerefli,dürüst,vatansever,çalışkan,vizyon sahibi, eşi doldurulamayacak eş değeride olmayan Prof.Dr. Necmettin Erbakan gibi bir hocaya bile hayasızca saldırılmıştır. Bunlar milletimize bir ibret olur ve inşallah bundan sonra sağlıklı düşünmemize vesile olur.
garibaldi - 28.02.2011 21:57
hocnın talebeleri bin yıl sürecek dedikleri 28 şubatı --ergenekonu-- 5 senede çökerttiler. hocanın hesabını gördüler. hocam ruhun şadolsun ve huzur içinde mezarında yat.
iğrendim !!! - 28.02.2011 21:52
BU akşam eskiden beri tanıdığımız birçok şahsiyetin o döneme ait itiraflarını dinledim ve bir yaşıma daha girdim, bir tecürbem daha oldu. Meğer hemen hepsi yanlış olduğunu bile bile darbeye alkış tutmuşlar, en azından susmuşlar, şimdi çıkmış utanmadan, sıkılmadan o dönemi kınıyorlar. Meğer entellektüel olmak, yükselmek, bir yerlere gelmek için; darbeyi gelirken alkışlayacak, gittikten sonra da lanetleyeceksin. İşin raconu bu! iyi ki şahsiyeti buna elverenlerden değilim. Yükselmek, bir yerlere gelmek isteyenler bunu aklına kazısın. "kral öldü, yaşasın kral!" bunun adı "aydın olmak"!!! Darbeyi kovanlardan olmak isterseniz sakın entellektüel olmayın! saygılarımla...
Yılmaz Küçük - 28.02.2011 21:20
Beşeriyet, yani insanlık bu dünyada, Firavunların, Sezarların,Kazıklı Voyvodoların dönemlerini yaşadığı gibi; 27 Mayisları ve 28 Şubatları da yaşamış oldu. Ne yapsın insanlar olan oluyor!
Bu sayfaya yorum yazarak tarihe not düşün.
1 2

SON DAKİKA
14:38 ŞANLIURFA’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU: 7 GÖZALTI
14:37 ALANYA’DA İNTİHAR
14:33 GİRESUNSPOR KUPA VE LİG’DE OYNAYACAĞI MAÇLARIN HAZIRLIKLARINA BAŞLADI
14:32 PROF. DR. SUAT KOLKIRIK: "AB ÜZERİNE DÜŞENİ YAPMAKTAN KAÇIYOR"
14:30 'DAYAKÇI MUHTAR' OLARAK TANINAN REMZİ KANDAZ:
14:29 SİVAS’TA TERMAL HAVUZLU VİLLADA 2 KİŞİ ÖLÜ BULUNDU
14:29 ELEKTRİK KAYIP KAÇAK KULLANIM BEDELİNE YÖNELİK AÇTIĞI DAVAYI KAZANDI
14:29 JOHN KERRY KOSOVA’YA GELİYOR
14:28 ESOGÜ'DE ÖĞRENCİLER REKTÖRLÜĞE YÜRÜDÜ
14:28 FINDIK FİYATLARINDAKİ HIZLI DÜŞÜŞ ÜRETİCİYİ ENDİŞELENDİRİYOR
14:26 ÇOCUKLAR TELEFONDA KONUŞMAYI ÖĞRENMEK İÇİN 112’Yİ ARIYOR
14:26 İSKENDERUN'DA TELEFON DOLANDIRICILIĞI
14:24 CAN DÜNDAR VE ERDEM GÜL’ÜN TUTUKLULUĞUNA İTİRAZ REDDEDİLDİ
14:23 TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, “TAPU İŞLEMLERİNDE YENİ DÖNEM” BAŞLIKLI HABERİ YALANLADI
14:22 ENGELLİLERİN YOLDA KALMA KORKUSU SONA ERDİ
14:22 ERDOĞAN, FRANSA’DAN AYRILDI
14:18 DUAYEN GAZETECİ HASAN PULUR SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
14:18 CEZAEVİ FİRARİSİ GASPÇI, BAZADA ÖLÜ TAKLİDİ YAPARKEN YAKALANDI
14:17 (ÖZEL) HIRSIZI 'ÇIPLAK' AYAKLARI YAKALATTI
14:16 SURİYELİLERİN SORUNU GAZİANTEP'TE MASAYA YATIRILDI
14:15 BÜYÜKLİMAN'DA HEKİMOĞLU RÜZGARI
14:12 PARA POLİTİKASI KURULU TOPLANTI ÖZETİ AÇIKLANDI
14:11 BAŞKENT’TE ŞÜPHELİ PAKET PANİĞİ
14:09 MERSİN İDMANYURDU UMUDUNU TRANSFERE BAĞLADI
14:09 MUSTAFAKEMALPAŞA'DA UYUŞTURUCU OPERSAYONU: 3 KİŞİ TUTUKLANDI
14:07 ERDENAY: "VERİLMEMESİ GEREKEN BİR LİSANS VERİLDİ"
14:05 KÜÇÜKKUYU’DA 57 KAÇAK YAKALANDI
14:04 ANKARA ADLİYESİ ÖNÜNDE ELÇİ PROTESTOSU
14:03 HDP, DEMİRTAŞ VE YÜKSEKDAĞ’IN MAL VARLIĞINI AÇIKLADI
14:01 SEVDİĞİ KIZLA EVLENEMEYİNCE ÖLMEK İSTEDİ
14:00 DOĞU'DA KIŞIN ÖLMEK ZOR
14:00 ESKİŞEHİR’DE KABLO HIRSIZLIĞI
13:59 FURKAN DERNEĞİ'NİN NİĞDE KONFERANSI
13:54 SAMSUN’DA BUGÜNE KADAR ELE GEÇEN EN BÜYÜK MİKTAR
13:51 KURUYAN YAPRAKLARDAN ORGANİK GÜBRE ÜRETİLİYOR
13:49 1905 GSYİAD SARI KIRMIZI KARELER ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
13:44 NARENCİYE İHRACATÇISI ENDİŞELİ
13:43 İZMİR’DE ÜÇ CESET KIYIYA VURDU
13:43 BAŞKAN DEMİRCAN: “MİLLİ GELİRİ 25 BİN DOLARA ÇIKARMAK İÇİN KALİTELİ İŞ GÜCÜNÜ OLUŞTURMAK LAZIM”
13:42 ELAZIĞLI ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ'A SON GÖREV
13:41 BURSA KESTANESİ BÜYÜKŞEHİR İLE CANLANACAK
13:41 OTOMOBİL BARİYERLERE ÇARPTI: 1 ÖLÜ
13:38 İNEGÖL’DE ŞAP KARANTİNASI
13:36 ÖLÜMCÜL TOZ MECLİS GÜNDEMİNDE
13:34 GAZİANTEP İHRACAT RAKAMLARI AÇIKLANDI
13:32 KİLİS'TE 11 IŞİD ÜYESİ YAKALANDI
13:31 ALMAN ORDUSU SURİYE İÇİN ONAY ALDI
13:30 ZORUNLU TRAFİK SİGORTASINDAKİ ARTIŞ VATANDAŞLARI ZORA SOKUYOR
13:28 SAMSUNSPOR’DA OFOEDU SORUNU
13:27 TÜRKÜ SÖYLEYİP OYNAYARAK GİTTİKLERİ ADLİYEDE TUTUKLANDILAR
13:27 BATI KARADENİZ İÇİN KAR UYARISI
13:27 KALP KRİZİ GENÇLERİ DAHA ÇOK ETKİLİYOR
13:26 ORHANELİ BEYAZA BÜRÜNDÜ
13:25 ÖLDÜRÜLEN TAKSİCİ ARKADAŞLARININ OMZUNDA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
13:22 BÜYÜKŞEHİR GÜREŞ TAKIMI’NDA HEDEF SÜPER LİG
13:21 ORDUSPOR’A BASKETBOL’DA TRANSFER YASAĞI GETİRİLDİ
13:20 CAN DÜNDAR VE ERDEM GÜL’ÜN TUTUKLULUĞUNA İTİRAZ REDDEDİLDİ
13:19 MERT GÜNOK'TAN FENERBAHÇE'YE SİTEM
13:19 DAVUTOĞLU BOĞAZ ŞEHİTLİĞİNİ ZİYARET ETTİ
13:18 ‘YENİLENEBİLİR ENERJİ’ ULUSLARARASI ARENADA MASAYA YATIRILDI
13:18 DAVUTOĞLU, DENKTAŞ’IN MEZARINI ZİYARET ETTİ
13:17 TİYATRO FESTİVALİ 4. KEZ DÜZENLENİYOR
13:16 UYDU VE UZAY GÜNLERİ BAŞLIYOR
13:14 ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNİN VAHŞİ İNFAZINA İKİNCİ TUTUKLAMA
13:12 EXPO 2016 YÖNETİMİ BAKAN ÇELİK BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI
13:11 İZMİRLİ FİRMALAR 'UZAYDAN İNTERNET' ÇÖZÜMLERİYLE TANIŞIYOR
13:11 MACARİSTAN TİCARETİ BURSA’YLA ARTIRACAK
13:11 TARSUS'TA JİMNASTİK ÖĞRETMENİ SİLAHLA YARALANDI
13:10 GENÇ ÖĞRETMEN TOP OYNARKEN ÖLDÜ
13:06 RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ ONKOLOJİ HASTANESİ'NDE ONKOLOG SORUNU
13:00 DOÇ. DR. TAYFUN APUHAN: "OFİS ÇALIŞANI OLMAK KOLAY DEĞİL"
12:56 BORSA GÜNÜN İLK YARISINDA YÜKSELDİ
12:52 OZAN TUFAN: "TEK AMACIM KALICI OLMAK"
12:51 “ÖNLEM ALINMAZSA 2016 YILINDA SEKTÖRDE YAPRAK DÖKÜMÜ YAŞANIR”
12:50 KADINLARDA MENOPOZ SONRASI KALP KRİZİ RİSKİ YÜKSEK
12:50 ENGELLERİNİ ÇİNİ İŞLEYEREK UNUTUYORLAR
12:49 GAZİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. MUSTAFA NECMİ İLHAN:
12:47 ROMANTİK HIRSIZ YAKAYI ELE VERDİ
12:44 MEDYA VE İLETİŞİM ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR
12:44 İŞE İADE DAVASINI KAZANAN MADENCİLER İŞVERENLE GÖRÜŞECEK
12:41 ERDOĞAN: “RUSYA-TÜRKİYE ARASINDA MEYDANA GELEN GELİŞMELERİN DEĞERLENDİRMESİNİ YAPTIK”
12:41 YAĞMUR ATACAN’A SİLAHLI SALDIRI DAVASINDA SANIK HAKKINDA YAKALAMA KARARI ÇIKARILDI
12:36 BEBEK BEZLERİNİN İÇİNE SAKLANMIŞ 700 ADET ECSTASY ELE GEÇİRİLDİ
12:36 İHRACAT, KASIM AYINDA 11 MİLYAR 437 MİLYON DOLAR OLDU
12:31 EVDE TEMİZLİK VE ÇOCUK BAKICILIĞI YAPANLARA SİGORTA ZORUNLULUĞU
12:29 YABAN HAYVANLARI İÇİN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İLE ORMAN BAKANLIĞI ARASINDA İŞ BİRLİĞİ
12:29 ALTINORDU’DA POYRAZOĞLU RÜZGARI
12:29 TEKNENİN ÇARPTIĞI AMATÖR BALIKÇI YAŞAM SAVAŞINI KAYBETTİ
12:28 İHA’YA BİR ÖDÜL DE MOON LİFE DERGİSİ’NDEN
12:28 BİNGÖL BAROSU TAHİR ELÇİ’NİN ÖLDÜRÜLMESİNİ KINADI
12:27 OSMAN TOPRAK: "ENGELLİ BASKETBOL TAKIMIMIZLA GURUR DUYUYORUZ"
12:25 ERCİYES'TE SUNİ KARLAMA İLE KAYAK SEZONUNUN AÇILMASI HEDEFLENİYOR
12:24 GAZETECİ-YAZAR HASAN PULUR SON YOLCULUĞUNA UĞURLANIYOR
12:24 10 MİLYONLUK ZİMMET PARASI GÜLEN CEMAATİNE AKTARILDI İDDİASI
12:23 SOMALİ CUMHURİYETİ YARGIÇLARINA, TÜRK YARGI SİSTEMİ TANITILDI
12:23 KARACABEY DEVLET HASTANESİ’NDE ARTIK RÖNTGEN FİLMLERİ TARİH OLDU
12:22 TOKAT’TA KAR YAĞIŞI YÜKSEK KESİMLERDE ETKİLİ OLDU
12:21 20. ULUSLARARASI ANKARA TİYATRO FESTİVALİ SONLANDI
12:21 IPARD UYGULAMALARI FİNANS SEKTÖRÜ PAYDAŞ TOPLANTISI
12:20 HAYKO CEPKİN'İN AVUKATINDAN AÇIKLAMA
SOSYAL MEDYADA HABERX