Son Haberler
29.09.2016 Perşembe 13:06
USD 2,6013 EUR 2,8245 EUR/USD 1,0858 BIST   80645,4/%0,42
ISTANBUL Cuma: 21°C/27°CCumartesi: 21°C/28°CPazar: 20°C/27°C

Havadurumu ayarlari

Lutfen havadurumunu goruntulemek istediginiz sehri listeden seciniz.

CHP'DE DEPREM
CHP seçim öncesi en büyük sınavını ve aynı zamanda en büyük kavgasını veriyor. Milletvekili adayları listesinde Sav, Okay, Anadol, Sevigen ve Ateş yer almadı. 16. sıraya koyulan Enver Aysever istifa etti.. Listede Mehmet Haberal, Sinan Aygün ve Emine Ülker Tarhan yer alırken; Mustafa Balbay İzmir 1. Bölge ilk sırada. 11.04.2011 01:21

ANKARA (ANKA) - CHP'de milletvekili aday listesinin belirlendiği kritik Parti Meclisi (PM) toplantısı sona erdi. Yaklaşık 4 buçuk saat süren PM toplantısında milletvekili aday listesi belirlendi. Eski Genel Sekreter Önder Sav ve Sav'a yakın isimler listede yer almazken eski Genel Başkan Deniz Baykal'a yakın isimler de aday gösterilmedi. Ergenekon davası kapsamında tutuklu bulunan Mustafa Balbay ve Mehmet Haberal CHP'den milletvekili adayı olurken mevcut Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyelerinin tamamı ilk sıralardan aday gösterildi.

-SAV VE BAYKAL EKİBİNE TASFİYE- 

CHP PM, MYK toplantısının uzaması nedeniyle 3 buçuk saat gecikmeli olarak 20.30'da toplanabildi. Yaklaşık 4 buçuk saat süren PM toplantısında milletvekili aday listesi belirlendi. Edinilen bilgiye göre CHP'nin mevcut milletvekillerinden büyük çoğunluğu liste dışı kaldı. Eski CHP Genel Sekreteri Önder Sav ile Sav'a yakınlığıyla bilinen Hakkı Suha Okay ve Grup Başkanvekili Kemal Anadol milletvekili adayı gösterilmedi. Milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa eden eski İstanbul İl Başkanı Berhan Şimşek ile eski Genel Başkan Baykal'a yakın isimlerden Mehmet Sevigen ve Yılmaz Ateş, Tacidar Seyhan da milletvekili aday listesinde yer almadı. Kılıçdaroğlu'nun Grup Başkanvekili olduğu dönemde "Dersim'de analar ağlamadı mı?" açıklaması üzerine "Gereğini yapmalı" dediği Bursa Milletvekili Onur Öymen de milletvekili aday listesine konulmadı. Eski Genel Başkan Deniz Baykal ise Antalya 1. sıradan aday gösterildi. 

-MYK ÜYELERİ LİSTEBAŞI-

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul 2. bölge 1. sıradan aday olurken MYK üyelerinin tamamı da seçilebilecek sıralardan aday gösterildi. Genel Sekreter Bihlun Tamaylıgil İstanbul 2. Bölge 2. sıradan, Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu da İstanbul 2. bölge 3. sıradan aday gösterildi. İstanbul 3. bölgede Genel Başkan Yardımcıları Erdoğan Toprak ve Umut Oran listenin başında yer aldılar. İstanbul 1. bölgenin ilk sırasında ise Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, 2. sırada da Genel Başkan Yardımcısı Osman Korutürk yer aldı. Ankara 1. Bölgenin ilk sıralarında Sencer Ayata ve Emrehan Halıcı, Ankara 2. Bölgenin ilk sıralarında ise Gülsün Bilgehan ve İzzet Çetin yer aldı. Genel Başkan Yardımcılarından Faik Öztrak Tekirdağ'dan, Volkan Canalioğlu Trabzon'dan Hurşit Güneş Kocaeli'nden, Süheyl Batum Eskişehir'den, Sena Kaleli Bursa'dan, Alaattin Yüksel İzmir'den aday gösterildi.

-BALBAY VE HABERAL CHP'DEN ADAY-

Ergenekon davası kapsamında tutuklu bulunan gazeteci Mustafa Balbay İzmir 2. bölge 2. sıradan, Mehmet Haberal da Zonguldak 1. sıradan aday gösterilirken aynı dava kapsamında tutuksuz yargılanan eski Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün Ankara 2. bölgeden aday gösterildi.

-AYSEVER CHP'DEN İSTİFA ETTİ-

Öte yandan, CHP İstanbul 1. bölge 16. sıradan milletvekili adayı gösterilen PM üyesi Enver Aysever, partiden istifa etti. PM toplantısı sonrası bir açıklama yapan Enver Aysever, daha önce seçilebilecek bir sıradan aday gösterilmeyecekse listeye hiç konulmaması yönünde bir talepte bulunduğunu ifade ederek "Mesleğime dönme imkanı bulursam mesleğime döneceğim. Ancak şu yanlış anlaşılmasın; ben ilk seçimlerde CHP'ye ve Kemal Kılıçdaroğlu'na oy vereceğim. Kemal Kılıçdaroğlu'na olan inancımı yitirmedim" dedi. (ANKA)

***************

AĞIR TOPLAR LİSTE DIŞI

Edinilen bilgilere göre partinin önemli isimlerinden Önder Sav, Hakkı Süha Okay, Yılmaz Ateş, Kemal Anadol, Mustafa Özyürek, Onur Öymen, Tacidar Seyhan, Mehmet Sevigen, Berhan Şimşek liste dışı kaldı.

SencEr Ayata, Emrehan Halıcı, Emine Ülker Tarhan, Aylin Nazlı Aka ve Bülent Kuşoğlu'nun isimleri Ankara 1. bölge listesinde yer aldı.

CHP'nin Ankara 2. bölge listesi ise Gülsen Bilgehan Toker, İzzet Çetin, Sinan Aygün, Gökhan Günaydın, Seyhan Erdoğdu gibi isimlerden oluştu.

Ergenekon sanıklarından Mehmet Haberal'ın Zonguldak listesinden aday gösterilebileceği belirtiliyor.

Bir isme itiraz gelmemesi durumunda seçim çevresi adaylarının isimleri topluca oylanacak. Ancak bir üyenin itiraz etmesi durumunda o isim için Parti Meclisi'nde oylama yapılacak.

BALBAY İZMİR'DEN, HABERAL ZONGULDAK'TAN

En net bilgi ise, Mustafa Balbay’ın İzmir 1. Bölge ilk sıradan listeye girdiği şeklinde.

Ergenekon’un tutuksuz sanıklarından Sinan Aygün’ün Ankara’dan , İlhan Cihaner’in İzmir 4. sıradan, Mehmet Haberal’ın da Zonguldak 1. sıradan listeye girdikleri de kesin olmayan bilgiler.

CHP’nin aday listesi, Parti Meclisi’nde onaylandıktan sonra yarın YSK’ya verilecek ve isimlerin o zaman netleşmesi bekleniyor.

LİSTE SIZMASINA ÖNLEM!

Daha önce 17.00 toplanacağı duyurulan Parti Meclisi, MYK'nın uzaması nedeniyle 20.30'da biraraya geldi.

29 ilde yapılan önseçim ile bazı illerdeki aday yoklaması sonuçları hakkında PM'ye bilgi verilirken, önseçim yapılan illerden Aydın, Çorum, Denizli, Gaziantep, Manisa, Muğla, Sivas, Tekirdağ ve Trabzon'da toplam 10 kontenjan adayı da görüşülecek.

Öte yandan, milletvekili listelerinin PM toplantısından sızmaması için de özel önlemler alındı. CHP Genel Merkezi'ne dünden bu yana ziyaretçi alınmıyor.

Gazetecilerin de CHP Basın Bürosu'nun bulunduğu genel merkezin ikinci katı dışındaki katlara çıkışlarına izin verilmiyor. Toplantı sırasında genel merkezde sinyal bozucu jammer çalıştırılarak, telefonla dışarı bilgi çıkışının da önüne geçilmeye çalışılıyor.

LİSTEYE GİREN İSİMLER

Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul 2. bölge
Sezai Tanrıkulu İstanbul 2. bölge
Çetin Soysal İstanbul 2. bölge
Aydın Ayaydın İstanbul 2. bölge
Bülent Seyhan İstanbal 2. bölge
Gürsel Tekin İstanbul 1. Bölge
Osman Korutürk İstanbul 1. Bölge
A. Hamza Çebi İstanbul 1. Bölge
Enver Aysever İstanbul 1. Bölge
Umut Oran İstanbul 3. bölge
Erdoğan Toprak İstanbul 3. bölge
Süleyman Çelebi İstanbul 3. bölge
Oktay Ekşi İstanbul 3. bölge
Sabahat Akkiraz İstanbul 3. bölge
Deniz Baykal Antalya
Mustafa Balbay İzmir
İlhan Cihaner İzmir
Rıza Türmen İzmir
Güldal Mumcu İzmir
Emine Ülker Tarhan Ankara 1. bölge
Sinan Aygün Ankara 2. bölge
Mehmet Haberal Zonguldak
Faik Öztırak Tekirdağ
Volkan Canalioğlu Trabzon

Şafak PaveyAJANSLAR - NTV - MİLLİYET-Zaman


YORUMLARINIZ
thebilgic - 18.04.2011 11:39
kendi düşen ağlamaz, düşene de bir tekmeyi halk atar, chp halk partisiyse ülkemizde şaibeli olan ve henüz aklanmamış şahsiyetleri halkın istemedği halde niye aday gösteriyor. mademki size göre halk bu adayları istiyor ozaman ilhan cihaneri konyada 1. sıraya koyunda görelim bakalım konyada garanti olan 1 millet veilliğini ilhan cihanere verecekmi görün. görelim.
DR.X - 16.04.2011 12:36
Herşey rağmen,Kemal Anadol ve Canan Arıtman'ın liste dışı bırakılmasına çok üzülüdüm.Onlar doğru siyaset yapan, CHP için çok faydalı, temiz ve Türkiyeyi çok seven değerli siyasetcilerdi...
Davut Doğru - 12.04.2011 19:25
Mademki bu adamlar ağırtop felan vede çok değerli vs.bağımsız aday olsunlarda görelim kaç patlamalık barutları var...
DR.X - 11.04.2011 18:43
Siyaset alanı,hassaiyet ister,sağlıklı çalışan ister, asla hata kaldırmaz.
Valla başbakanlık yapmamış,70 yaşından gün alanlar emekliye ayrılmalı.Siyaset dediğiniz duşünüldüğü kadar hafir bir meslek değil.Gerektiği gibi,Namusuyla,doğru bir görev yapacak 70 yaşına basmış siyasetci için,çok ağır bir meslek,altından kalkamaz.70 yaşına giren hangi insan sapasağlamdır.Hatta şekeri ola,tansiyonu olan,kalbinden zoru olanlarda siyaset alanından çekilmeli.Siyaset alanındaki tüm görevler çok önemlidir,asla hata kaldırmaz.
ATIL - 11.04.2011 16:44
BU BİR DEĞİŞİM DEĞİL TAMAMEN DEVRİMDİR. DÜN ATATÜRK'ÜN PARATİSİ OLAN CHP BUGÜN MAALESEF CUNTANIN OYUNCAĞI OLMUŞTUR.
BUNCA YIL HİZMET VERMİŞ DEĞERLİ İNSANLARIN, SIRF DOKUNULMAK ZIRHINA SOKMAK İÇİN ALAKASIZ İNSANLARIN ALINMASI BÜYÜK HAKSIZLIK.
SAV, ANADOL, SEVİGEN, OKAY YERLERİNE ADAY OLANLARLA KIYASLANAMAZ BİLE.
BENCE KILIÇDAROĞLUNUN GELMESİ, BU İŞİN BAŞLANGICI.
BİR SONRAKİNDE DE GERİYE KALANLARI TASFİYE EDECEKLERDİR, YADA YÖNETİME BİLE ALMAYARAK PASİFİZE EDECEKLERDİR.
EVET BU BİR BAŞLANGIÇ. CHP ELDEN GİTMİŞTİR ARKADAŞLAR.
AKP BUNU DA BAŞARDI SONUNDA.
Cem Kaya - 11.04.2011 15:02
Olmayan bir terör örgütüne üye olmak iftirasına uğrayan Mustafa Balbay ve Mehmet Haberalı aday yaptığı için CHP yönetimini tebrik ederim Bu vitrin değişikliğidir deprem değildir
Ayşe Hülya Potur - 11.04.2011 13:09
Sanık sıfatındaki insanlar ve onları destekleyen Emine Ülker Tarhan gibi isimlerle Chp nereye gidiyor,,Baykal ekibi nin onlara karşı olan üstünsüzlükleri açıklanmalı ki tasfiye nedenleri anlaşılsın,,İstanbul da,grup içinde vb önde,tecrübeli isimler neden liste dışı,,oy vereceklere örnek demokrasi için sebepler açıklanmalı,,ülkenin sanık gösterdiklerini de aklasınlar,,suçsuz iseler ispatlasınlar
Y.B. - 11.04.2011 12:04
BU CHP KARŞITI İNSANLARI ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL. DAHA ÖNCE CHP DEKİ ESKİLERDEN ÖRNEĞİN ÖNDER SAV VE BAZI İSİMLERİN BU PARTİDE OLDUĞU SÜRECE CHP NİN İLERLEYEMİYECEĞİNİ SÖYLÜYORLARDI. KILIÇDAROĞLU BU ESKİLERİ LİSTEYE ALMAMIŞ BU SEFER DE CHP KARŞITLARI BU DEĞİŞİMDEN RAHATSIZ OLMUŞ GİBİ YİNE LAF ETMEYE BAŞLADRILAR. BU DA İYİ BİR ŞEY, ÖNCELİKLE CHP DEKİ BU DEĞİŞİM İYİ OLDU, KARŞITLARIN KORKUSU DA İKTİDARI KAYBETME KORKUSUNDAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL. AĞZI OLAN KONUŞUYOR MİSALİ, ÖNCEDEN ELEŞTİRDİLER, ŞİMDİDE ELEŞTİRİYORLAR. CHP DAHA KUVVETLİ OLARAK GELİYOR HABERİNİZ OLSUN...
thebilgic - 11.04.2011 11:11
chp deki değişim yıllardır chp ye hizmet eden ömrünü bu partiye adamış şahsiyetlerin bertarafıolarak gerçekleşmiştir.ben chp li değilim ama osmanlının yıkılış tarihçesi belli dostlarını bırakıp düşmanlarla dost olmuş sonra eski dostlarda düşman olunca son gelmiştir. chp bu saatten sonra yanlışdan dönemez ama millet chp nin halkın partisi değil belli bir ideolojinin partisi olduğunu anlamıştır umarım.
Hakan Soylu - 11.04.2011 10:59
Ergenekoncuları partiye almakla çok büyük hata yapıyorlar. Durum vahim ötesi. Allah Türkiye'nin sonunu hayır etsin.
.................. - 11.04.2011 10:42
iljan cihaneri erzincanlılar hani çok seviyordu neden izmirden aday oldu,herkes neyin ne olduğunu çok iyi biliyor,delikanlı olsaydın erzincandan aday olurdun,yüzü yok herhalde...
ERTEKİN - 11.04.2011 10:15
EEEE ALMA MAZLUMUN AHINI İŞTE GERİSİ.ÜLKENİN MİLLETİN ÇOK CANINI YAKTILAR.BU ŞEKİLDE %20 Yİ BULURLARSA BENCE BAŞARILI SAYILIRLAR ANCAK ZANNETMİYORUM.
ihsan - 11.04.2011 01:54
CHP Seçmenin beklentisini yerine getirdi fakat bir hata yaptı ergenekona bulaştı bir hatası bu iyi olmadı ben bir araştırmacı olarak chp türkiye geneli %25 altına düştü
refik ercan - 11.04.2011 00:07
CHP çok büyük kriz yaşıyor ve yanlış yapıyor. Denize düşen yılana sarılır. Ama yılan bir engerekon yılanı.
Bu sayfaya yorum yazarak tarihe not düşün.
1

SOSYAL MEDYADA HABERX
SON DAKİKA
12:58 İRFAN BUZ’DAN ‘CEZA ANTRENMANI’ DÜZELTMESİ
12:55 73 YAŞINDAKİ ADAM, KARISINI 25 YERİNDEN BIÇAKLADI
12:55 2023 LİDER ÜLKE TÜRKİYE PLATFORMU YENİ DÖNEM BAŞKANINI SEÇTİ
12:53 DONDURMA ÇUBUKLARI SANATA DÖNÜŞTÜ
12:51 TÜRKİYE TRİAL ŞAMPİYONASI'NIN 5. AYAK YARIŞLARI KARABÜK'TE
12:50 (ÖZEL HABER) KÖPEĞİ BIÇAKLAYIP ÖLDÜREN PROFESÖRE EDHAYKO'DAN TEPKİ
12:47 BURSA VALİ YARDIMCISI BULGURLU GÖZALTINA ALINDI
12:46 ALZHEİMER’A ENGEL OLMAK İÇİN BU BESİNLERİ TÜKETİN
12:46 BUNALIMA GİREN KADIN İNTİHAR ETMEK İSTEDİ
12:45 LİSENİN İSTİNAT DUVARI YIKILDI
12:44 DANİMARKA DIŞİŞLERİ BAKANI JENSEN, TBMM’DE
12:43 7. AKDENİZ TURİZM FORUMU MERSİN’DE BAŞLADI (1)
12:41 İNEGÖLSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ ÖZDEMİR:
12:41 RUSYA: “TÜRKİYE İLE SURİYE KONUSUNDA ORTAK HAREKAT OLABİLİR”
12:40 ERDOĞAN: “BUNLARIN CEBİNE 3-5 KURUŞ EKSTRA PARA KOY, İSTEDİĞİN NOTU AL”
12:39 SAKARYA'DA İHRAÇ EDİLEN 12 ÖĞRETMEN ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
12:36 TRABZONSPOR'DA TRAORE ENDİŞESİ
12:36 23 ÜLKEDEN 200 İŞADAMI BURSA’DA
12:29 MİLLİ SAVUNMA BAKANI IŞIK, GAZİANTEP'TEN AYRILDI
12:28 MAHKUMLARIN EL EMEKLERİ SATIŞA SUNULACAK
12:27 DOLAR 3 SEVİYESİNİ TEST ETTİ
12:25 UR-GE PROJESİ’NİN İKİNCİ ETABI START ALDI
12:24 DİYARBAKIR’DA TERÖR OPERASYONU: 16 GÖZALTI
12:24 ESKİŞEHİR'DE FETO OPERASYONU, 5 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI
12:24 İSLAM İŞBİRLİĞİ TEŞKİLATI GENÇLİK VE SPOR BAKANLARI 3. KONFERANSI TÜRKİYE’DE GEÇEKLEŞTİRİLECEK
12:23 DIŞİŞLERİ BAKANI ÇAVUŞOĞLU, LETONYA DIŞİŞLERİ BAKANI RİNKEVİCS İLE BİR ARAYA GELDİ
12:23 YOZGAT VALİSİ YURTNAÇ: "TÜM İÇKİLİ MEKANLARI KAPATMADIK"
12:23 ERDOĞAN: “OHAL’İN 3 AY DAHA UZATILMASI KARARI TAVSİYE EDİLDİ”
12:22 BAKAN FARUK ÖZLÜ, DEMİR - ÇELİK ÜRETİCİLERİNİN SORUNLARINI DİNLEDİ
12:21 TERÖR ÖRGÜTÜ PKK'NIN İSTANBUL BOMBACISI YAKALANDI
12:21 KÜTAHYA'DAKİ FETÖ OPERASYONUNDA ADLİYEYE SEVK EDİLEN 11 İŞ ADAMINDAN 3'Ü TUTUKLANDI
12:21 DOĞU’YA KAR GELİYOR, HAVA SICAKLIĞI EKSİNİN ALTINA DÜŞECEK
12:18 FİRARİ EMNİYET MÜDÜRÜ YAKALANDI
12:17 YENİ MALATYASPOR LİDERLİĞİ GERİ ALMANIN PEŞİNDE
12:14 TOBB BAŞKANI RİFAT HİSARCIKLIOĞLU'DAN GİRİŞİMCİLERE ÇAĞRI
12:09 KARAGÖZ 3 BİN KİŞİYLE BULUŞTU
12:05 SGK’DAN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
12:05 CEYLANPINAR OVALARI CAZİBE SULAMASI 1. KISIM ŞEBEKE İKMALİ YAPIM İŞİ’NİN SÖZLEŞMESİ İMZALANDI
12:02 KOSGEB’DEN ÜRETİME DEV KATKI
11:59 BAŞBAKAN YILDIRIM, LETONYA DIŞİŞLERİ BAKANI EDGARS RİNKEVİCS'İ KABUL ETTİ
11:59 MİLLİ SAVUNMA BAKANI GAZİANTEP'TE
11:58 KÖPEĞE ÇARPMAMAK İÇİN KAZA YAPTI
11:57 ALEV ALAN MUTFAK TÜPÜ PANİĞE NEDEN OLDU
11:57 AFYONKARAHİSAR’DA FETÖ OPERASYONUNDA 12 KİŞİ TUTUKLANDI
11:56 KALABALIĞI FIRSAT BİLEN KADIN, TELEFONCUYU DOLANDIRDI
11:55 10 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUN BACAĞI KESİLMEKTEN KURTARILDI
11:54 ISPARTA’YA ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUN ATLETİZM SAHASI
11:52 ÇATIDAN ATLAYAN KÖPEKTEN SEVİNDİRİCİ HABER
11:51 YANLIŞ BESLENEN ÇOCUĞUN ÖĞRENME YETENEĞİ AZALIYOR
11:51 RİSKLİ BEBEKLERDE ERKEN MÜDAHALE
11:47 ALTIN KARINCA BELEDİYECİLİK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULACAK
11:46 GAZİANTEPLİ ŞİRECİLER YÜZYILLARDIR AYNI YÖNTEMİ KULLANIYOR
11:45 DÜNYANIN İLK TASAVVUF FİLMLERİ FESTİVALİ BURSA’DA
11:42 ERGANİ’DE, POLONYA VATANDAŞI BİR ŞAHIS GÖZALTINA ALINDI
11:41 ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MEHMET ÖZHASEKİ:
11:41 KAMYONETİN ÇARPTIĞI YAYA HAYATINI KAYBETTİ
11:40 4 KİLOMETRE YÜRÜYÜP, HASTAYA ULAŞTILAR
11:39 DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU 'AFGANİSTAN İÇİN BRÜKSEL KONFERANSI'NA KATILACAK
11:38 LETONYA DIŞİŞLERİ BAKANI RİNKEVİCKS TBMM’DE
11:34 BASIN İLAN KURUMU MÜDÜRÜ FETÖ'DEN GÖZALTINA ALINDI
11:32 ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER ABBAS GÜÇLÜ İLE BULUŞTU
11:29 BETON MİKSERİ ALTINDA KALAN TEMİZLİK İŞÇİSİ HAYATINI KAYBETTİ
11:29 TÜRKİYE-FRANSA SİYASİ İSTİŞARELERİ, 29 EYLÜL'DE ANKARA'DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK
11:28 SAÇ EKİMİNDE ÖNEMLİ NOKTALAR
11:28 NARKOTİK KÖPEĞİ ALFA, BACAYA GİZLENEN UYUŞTURUCUYU BÖYLE BULDU
11:25 SOĞUK CİLDİ BOZUYOR
11:23 GURBETÇİ ÖĞRENCİLERİN TERCİHİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
11:22 BAŞKENT’TE ÇÖKEN İNŞAAT ŞANTİYESİNDE SU TAHLİYE ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
11:21 FETHİYE'YE ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ
11:18 BAŞBAKAN YILDIRIM, DANİMARKA DIŞİŞLERİ BAKANI KRİSTİAN JENSEN'İ KABUL ETTİ
11:12 TOKAT’TA FÜNYE İLE PATLATILAN ÇANTA BOŞ ÇIKTI
11:09 BURSA'YI DİNOZORLAR BASTI
11:06 DSİ GENEL MÜDÜRÜ MURAT ACU, SEL FELAKETİNİN YAŞANDIĞI TRABZON’UN BEŞİKDÜZÜ İLÇESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU
11:03 RUSYA PAZARININ CANLANMASI ÜRETİCİYİ UMUTLANDIRDI
11:00 İTALYA MİLLİ GÜNÜ, EXPO 2016 ANTALYA'DA KUTLANDI
10:59 MİLLETVEKİLİ TAYYAR’DAN İKİNCİ DARBE İDDİALARINDA BULUNAN ATİLLA UĞUR’A TEPKİ
10:58 KALP SAĞLIĞINI KORUMAK İÇİN "GÜLÜMSEYİN"
10:57 TÜRK MUMYALAR AMERİKALILARI ŞAŞIRTTI
10:52 18 YAŞINDA KASABANIN TEK KADIN ESNAFI OLDU
10:51 170 KİŞİYLE ÜRETİM YAPAN PEYNİR FABRİKASINDA İNCELEMELER
10:48 GGC’DEN İHA’YA 2 ÖDÜL
10:47 BOTOKS İLE BİRÇOK PROBLEM GİDERİLİYOR
10:41 KONYA İTFAİYESİ BASIN ÖDÜLLERİNDE BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ İHA’NIN
10:40 DOĞALGAZ TANKERİ ÇANAKKALE BOĞAZI'NDAN GEÇTİ
10:40 EATON, TÜRKİYE’NİN İLK CANLI SANAL FUARINDA
10:39 RIZA ÇALIMBAY'IN ACI GÜNÜ
10:25 AKSARAY’A ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ
10:23 ŞİMON PERES İÇİN PARLAMENTODA TÖREN DÜZENLENİYOR
10:19 SON TEKNOLOJİ TARIM FUARI
10:17 BATALLA TARİHE GEÇMEK İÇİN GÜN SAYIYOR
10:14 ACİL SERVİS ÖNÜNDE BABA VE OĞLUNU ÖLDÜREN SANIĞIN O GÜN HASTANEDE MUAYENE OLUP OLMADIĞI ARAŞTIRILACAK
10:13 ÇOCUKLARINIZA “DERS ÇALIŞ” DEMEYİN
10:12 SİİRT’TE PKK OPERASYONUNDA GÖZALTINA ALINAN 9 KİŞİ TUTUKLANDI
10:12 AİLESİNDE PROSTAT BULUNANLARIN KANSERE YAKALANMA ORANI YÜKSEK
10:11 EKİNAY: “KOLAY VİZE ALINAN ÜLKELERE UÇUYORUZ”
10:10 (ÖZEL HABER) TRAFİKTE "HAYALET ARAÇ" TEHLİKESİ
10:08 50 YILLIK MOBİLYA VE AHŞAP OYMA USTASI SANATINI ANLATTI
10:08 ARDA TURAN, HALİNDEN MEMNUN
10:07 DENİZDE 26 METRE DE DEV SİNARİT İLE ÇIKTI
10:07 KIŞIN BESLENMENİZE DİKKAT EDİN