Son Haberler
01.07.2016 Cuma 14:34
USD 2,6013 EUR 2,8245 EUR/USD 1,0858 BIST   80645,4/%0,42
ISTANBUL Cuma: 21°C/27°CCumartesi: 21°C/28°CPazar: 20°C/27°C

Havadurumu ayarlari

Lutfen havadurumunu goruntulemek istediginiz sehri listeden seciniz.

CHP'DE DEPREM
CHP seçim öncesi en büyük sınavını ve aynı zamanda en büyük kavgasını veriyor. Milletvekili adayları listesinde Sav, Okay, Anadol, Sevigen ve Ateş yer almadı. 16. sıraya koyulan Enver Aysever istifa etti.. Listede Mehmet Haberal, Sinan Aygün ve Emine Ülker Tarhan yer alırken; Mustafa Balbay İzmir 1. Bölge ilk sırada. 11.04.2011 01:21

ANKARA (ANKA) - CHP'de milletvekili aday listesinin belirlendiği kritik Parti Meclisi (PM) toplantısı sona erdi. Yaklaşık 4 buçuk saat süren PM toplantısında milletvekili aday listesi belirlendi. Eski Genel Sekreter Önder Sav ve Sav'a yakın isimler listede yer almazken eski Genel Başkan Deniz Baykal'a yakın isimler de aday gösterilmedi. Ergenekon davası kapsamında tutuklu bulunan Mustafa Balbay ve Mehmet Haberal CHP'den milletvekili adayı olurken mevcut Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyelerinin tamamı ilk sıralardan aday gösterildi.

-SAV VE BAYKAL EKİBİNE TASFİYE- 

CHP PM, MYK toplantısının uzaması nedeniyle 3 buçuk saat gecikmeli olarak 20.30'da toplanabildi. Yaklaşık 4 buçuk saat süren PM toplantısında milletvekili aday listesi belirlendi. Edinilen bilgiye göre CHP'nin mevcut milletvekillerinden büyük çoğunluğu liste dışı kaldı. Eski CHP Genel Sekreteri Önder Sav ile Sav'a yakınlığıyla bilinen Hakkı Suha Okay ve Grup Başkanvekili Kemal Anadol milletvekili adayı gösterilmedi. Milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa eden eski İstanbul İl Başkanı Berhan Şimşek ile eski Genel Başkan Baykal'a yakın isimlerden Mehmet Sevigen ve Yılmaz Ateş, Tacidar Seyhan da milletvekili aday listesinde yer almadı. Kılıçdaroğlu'nun Grup Başkanvekili olduğu dönemde "Dersim'de analar ağlamadı mı?" açıklaması üzerine "Gereğini yapmalı" dediği Bursa Milletvekili Onur Öymen de milletvekili aday listesine konulmadı. Eski Genel Başkan Deniz Baykal ise Antalya 1. sıradan aday gösterildi. 

-MYK ÜYELERİ LİSTEBAŞI-

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul 2. bölge 1. sıradan aday olurken MYK üyelerinin tamamı da seçilebilecek sıralardan aday gösterildi. Genel Sekreter Bihlun Tamaylıgil İstanbul 2. Bölge 2. sıradan, Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu da İstanbul 2. bölge 3. sıradan aday gösterildi. İstanbul 3. bölgede Genel Başkan Yardımcıları Erdoğan Toprak ve Umut Oran listenin başında yer aldılar. İstanbul 1. bölgenin ilk sırasında ise Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, 2. sırada da Genel Başkan Yardımcısı Osman Korutürk yer aldı. Ankara 1. Bölgenin ilk sıralarında Sencer Ayata ve Emrehan Halıcı, Ankara 2. Bölgenin ilk sıralarında ise Gülsün Bilgehan ve İzzet Çetin yer aldı. Genel Başkan Yardımcılarından Faik Öztrak Tekirdağ'dan, Volkan Canalioğlu Trabzon'dan Hurşit Güneş Kocaeli'nden, Süheyl Batum Eskişehir'den, Sena Kaleli Bursa'dan, Alaattin Yüksel İzmir'den aday gösterildi.

-BALBAY VE HABERAL CHP'DEN ADAY-

Ergenekon davası kapsamında tutuklu bulunan gazeteci Mustafa Balbay İzmir 2. bölge 2. sıradan, Mehmet Haberal da Zonguldak 1. sıradan aday gösterilirken aynı dava kapsamında tutuksuz yargılanan eski Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün Ankara 2. bölgeden aday gösterildi.

-AYSEVER CHP'DEN İSTİFA ETTİ-

Öte yandan, CHP İstanbul 1. bölge 16. sıradan milletvekili adayı gösterilen PM üyesi Enver Aysever, partiden istifa etti. PM toplantısı sonrası bir açıklama yapan Enver Aysever, daha önce seçilebilecek bir sıradan aday gösterilmeyecekse listeye hiç konulmaması yönünde bir talepte bulunduğunu ifade ederek "Mesleğime dönme imkanı bulursam mesleğime döneceğim. Ancak şu yanlış anlaşılmasın; ben ilk seçimlerde CHP'ye ve Kemal Kılıçdaroğlu'na oy vereceğim. Kemal Kılıçdaroğlu'na olan inancımı yitirmedim" dedi. (ANKA)

***************

AĞIR TOPLAR LİSTE DIŞI

Edinilen bilgilere göre partinin önemli isimlerinden Önder Sav, Hakkı Süha Okay, Yılmaz Ateş, Kemal Anadol, Mustafa Özyürek, Onur Öymen, Tacidar Seyhan, Mehmet Sevigen, Berhan Şimşek liste dışı kaldı.

SencEr Ayata, Emrehan Halıcı, Emine Ülker Tarhan, Aylin Nazlı Aka ve Bülent Kuşoğlu'nun isimleri Ankara 1. bölge listesinde yer aldı.

CHP'nin Ankara 2. bölge listesi ise Gülsen Bilgehan Toker, İzzet Çetin, Sinan Aygün, Gökhan Günaydın, Seyhan Erdoğdu gibi isimlerden oluştu.

Ergenekon sanıklarından Mehmet Haberal'ın Zonguldak listesinden aday gösterilebileceği belirtiliyor.

Bir isme itiraz gelmemesi durumunda seçim çevresi adaylarının isimleri topluca oylanacak. Ancak bir üyenin itiraz etmesi durumunda o isim için Parti Meclisi'nde oylama yapılacak.

BALBAY İZMİR'DEN, HABERAL ZONGULDAK'TAN

En net bilgi ise, Mustafa Balbay’ın İzmir 1. Bölge ilk sıradan listeye girdiği şeklinde.

Ergenekon’un tutuksuz sanıklarından Sinan Aygün’ün Ankara’dan , İlhan Cihaner’in İzmir 4. sıradan, Mehmet Haberal’ın da Zonguldak 1. sıradan listeye girdikleri de kesin olmayan bilgiler.

CHP’nin aday listesi, Parti Meclisi’nde onaylandıktan sonra yarın YSK’ya verilecek ve isimlerin o zaman netleşmesi bekleniyor.

LİSTE SIZMASINA ÖNLEM!

Daha önce 17.00 toplanacağı duyurulan Parti Meclisi, MYK'nın uzaması nedeniyle 20.30'da biraraya geldi.

29 ilde yapılan önseçim ile bazı illerdeki aday yoklaması sonuçları hakkında PM'ye bilgi verilirken, önseçim yapılan illerden Aydın, Çorum, Denizli, Gaziantep, Manisa, Muğla, Sivas, Tekirdağ ve Trabzon'da toplam 10 kontenjan adayı da görüşülecek.

Öte yandan, milletvekili listelerinin PM toplantısından sızmaması için de özel önlemler alındı. CHP Genel Merkezi'ne dünden bu yana ziyaretçi alınmıyor.

Gazetecilerin de CHP Basın Bürosu'nun bulunduğu genel merkezin ikinci katı dışındaki katlara çıkışlarına izin verilmiyor. Toplantı sırasında genel merkezde sinyal bozucu jammer çalıştırılarak, telefonla dışarı bilgi çıkışının da önüne geçilmeye çalışılıyor.

LİSTEYE GİREN İSİMLER

Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul 2. bölge
Sezai Tanrıkulu İstanbul 2. bölge
Çetin Soysal İstanbul 2. bölge
Aydın Ayaydın İstanbul 2. bölge
Bülent Seyhan İstanbal 2. bölge
Gürsel Tekin İstanbul 1. Bölge
Osman Korutürk İstanbul 1. Bölge
A. Hamza Çebi İstanbul 1. Bölge
Enver Aysever İstanbul 1. Bölge
Umut Oran İstanbul 3. bölge
Erdoğan Toprak İstanbul 3. bölge
Süleyman Çelebi İstanbul 3. bölge
Oktay Ekşi İstanbul 3. bölge
Sabahat Akkiraz İstanbul 3. bölge
Deniz Baykal Antalya
Mustafa Balbay İzmir
İlhan Cihaner İzmir
Rıza Türmen İzmir
Güldal Mumcu İzmir
Emine Ülker Tarhan Ankara 1. bölge
Sinan Aygün Ankara 2. bölge
Mehmet Haberal Zonguldak
Faik Öztırak Tekirdağ
Volkan Canalioğlu Trabzon

Şafak PaveyAJANSLAR - NTV - MİLLİYET-Zaman


YORUMLARINIZ
thebilgic - 18.04.2011 11:39
kendi düşen ağlamaz, düşene de bir tekmeyi halk atar, chp halk partisiyse ülkemizde şaibeli olan ve henüz aklanmamış şahsiyetleri halkın istemedği halde niye aday gösteriyor. mademki size göre halk bu adayları istiyor ozaman ilhan cihaneri konyada 1. sıraya koyunda görelim bakalım konyada garanti olan 1 millet veilliğini ilhan cihanere verecekmi görün. görelim.
DR.X - 16.04.2011 12:36
Herşey rağmen,Kemal Anadol ve Canan Arıtman'ın liste dışı bırakılmasına çok üzülüdüm.Onlar doğru siyaset yapan, CHP için çok faydalı, temiz ve Türkiyeyi çok seven değerli siyasetcilerdi...
Davut Doğru - 12.04.2011 19:25
Mademki bu adamlar ağırtop felan vede çok değerli vs.bağımsız aday olsunlarda görelim kaç patlamalık barutları var...
DR.X - 11.04.2011 18:43
Siyaset alanı,hassaiyet ister,sağlıklı çalışan ister, asla hata kaldırmaz.
Valla başbakanlık yapmamış,70 yaşından gün alanlar emekliye ayrılmalı.Siyaset dediğiniz duşünüldüğü kadar hafir bir meslek değil.Gerektiği gibi,Namusuyla,doğru bir görev yapacak 70 yaşına basmış siyasetci için,çok ağır bir meslek,altından kalkamaz.70 yaşına giren hangi insan sapasağlamdır.Hatta şekeri ola,tansiyonu olan,kalbinden zoru olanlarda siyaset alanından çekilmeli.Siyaset alanındaki tüm görevler çok önemlidir,asla hata kaldırmaz.
ATIL - 11.04.2011 16:44
BU BİR DEĞİŞİM DEĞİL TAMAMEN DEVRİMDİR. DÜN ATATÜRK'ÜN PARATİSİ OLAN CHP BUGÜN MAALESEF CUNTANIN OYUNCAĞI OLMUŞTUR.
BUNCA YIL HİZMET VERMİŞ DEĞERLİ İNSANLARIN, SIRF DOKUNULMAK ZIRHINA SOKMAK İÇİN ALAKASIZ İNSANLARIN ALINMASI BÜYÜK HAKSIZLIK.
SAV, ANADOL, SEVİGEN, OKAY YERLERİNE ADAY OLANLARLA KIYASLANAMAZ BİLE.
BENCE KILIÇDAROĞLUNUN GELMESİ, BU İŞİN BAŞLANGICI.
BİR SONRAKİNDE DE GERİYE KALANLARI TASFİYE EDECEKLERDİR, YADA YÖNETİME BİLE ALMAYARAK PASİFİZE EDECEKLERDİR.
EVET BU BİR BAŞLANGIÇ. CHP ELDEN GİTMİŞTİR ARKADAŞLAR.
AKP BUNU DA BAŞARDI SONUNDA.
Cem Kaya - 11.04.2011 15:02
Olmayan bir terör örgütüne üye olmak iftirasına uğrayan Mustafa Balbay ve Mehmet Haberalı aday yaptığı için CHP yönetimini tebrik ederim Bu vitrin değişikliğidir deprem değildir
Ayşe Hülya Potur - 11.04.2011 13:09
Sanık sıfatındaki insanlar ve onları destekleyen Emine Ülker Tarhan gibi isimlerle Chp nereye gidiyor,,Baykal ekibi nin onlara karşı olan üstünsüzlükleri açıklanmalı ki tasfiye nedenleri anlaşılsın,,İstanbul da,grup içinde vb önde,tecrübeli isimler neden liste dışı,,oy vereceklere örnek demokrasi için sebepler açıklanmalı,,ülkenin sanık gösterdiklerini de aklasınlar,,suçsuz iseler ispatlasınlar
Y.B. - 11.04.2011 12:04
BU CHP KARŞITI İNSANLARI ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL. DAHA ÖNCE CHP DEKİ ESKİLERDEN ÖRNEĞİN ÖNDER SAV VE BAZI İSİMLERİN BU PARTİDE OLDUĞU SÜRECE CHP NİN İLERLEYEMİYECEĞİNİ SÖYLÜYORLARDI. KILIÇDAROĞLU BU ESKİLERİ LİSTEYE ALMAMIŞ BU SEFER DE CHP KARŞITLARI BU DEĞİŞİMDEN RAHATSIZ OLMUŞ GİBİ YİNE LAF ETMEYE BAŞLADRILAR. BU DA İYİ BİR ŞEY, ÖNCELİKLE CHP DEKİ BU DEĞİŞİM İYİ OLDU, KARŞITLARIN KORKUSU DA İKTİDARI KAYBETME KORKUSUNDAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL. AĞZI OLAN KONUŞUYOR MİSALİ, ÖNCEDEN ELEŞTİRDİLER, ŞİMDİDE ELEŞTİRİYORLAR. CHP DAHA KUVVETLİ OLARAK GELİYOR HABERİNİZ OLSUN...
thebilgic - 11.04.2011 11:11
chp deki değişim yıllardır chp ye hizmet eden ömrünü bu partiye adamış şahsiyetlerin bertarafıolarak gerçekleşmiştir.ben chp li değilim ama osmanlının yıkılış tarihçesi belli dostlarını bırakıp düşmanlarla dost olmuş sonra eski dostlarda düşman olunca son gelmiştir. chp bu saatten sonra yanlışdan dönemez ama millet chp nin halkın partisi değil belli bir ideolojinin partisi olduğunu anlamıştır umarım.
Hakan Soylu - 11.04.2011 10:59
Ergenekoncuları partiye almakla çok büyük hata yapıyorlar. Durum vahim ötesi. Allah Türkiye'nin sonunu hayır etsin.
.................. - 11.04.2011 10:42
iljan cihaneri erzincanlılar hani çok seviyordu neden izmirden aday oldu,herkes neyin ne olduğunu çok iyi biliyor,delikanlı olsaydın erzincandan aday olurdun,yüzü yok herhalde...
ERTEKİN - 11.04.2011 10:15
EEEE ALMA MAZLUMUN AHINI İŞTE GERİSİ.ÜLKENİN MİLLETİN ÇOK CANINI YAKTILAR.BU ŞEKİLDE %20 Yİ BULURLARSA BENCE BAŞARILI SAYILIRLAR ANCAK ZANNETMİYORUM.
ihsan - 11.04.2011 01:54
CHP Seçmenin beklentisini yerine getirdi fakat bir hata yaptı ergenekona bulaştı bir hatası bu iyi olmadı ben bir araştırmacı olarak chp türkiye geneli %25 altına düştü
refik ercan - 11.04.2011 00:07
CHP çok büyük kriz yaşıyor ve yanlış yapıyor. Denize düşen yılana sarılır. Ama yılan bir engerekon yılanı.
Bu sayfaya yorum yazarak tarihe not düşün.
1

SOSYAL MEDYADA HABERX
SON DAKİKA
14:28 MARDİN'DE 2 BİN 213 KÖK KENEVİR ELE GEÇİRİLDİ
14:19 ENERJİ AÇIĞINA KARŞI, GÜNEŞ SEFERBERLİĞİ BAŞLATILMALI
14:17 CUMA NAMAZI'NDA 'CANLI BOMBA' DEHŞETİ
14:16 ESKİ PATRONU DARP VE GASP İDDİASINA GÖZALTI
14:15 TATİL YOLUNDA CAN PAZARI: 5 YARALI
14:12 VAN’DA TORBACILARDAN YENİ YÖNTEM
14:08 NİĞDE'DE KÖTÜ KOKU YAYILAN DERE TEMİZLENİYOR
13:59 ALİAĞA’DA KONUT İHTİYACI HER GEÇEN GÜN ARTIYOR
13:55 MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEKİ İHALEYE FESAT KARIŞTIRMA DAVASI
13:55 (ÖZEL HABER) ŞANLIURFA’NIN GİZLİ KALMIŞ RAMAZAN GELENEĞİ SÜTLÜ ŞERBET
13:52 SICAK BAYRAM GÜNLERİNİ SAĞLIKLA GEÇİRİN
13:52 MERDİVEN BOŞLUĞUNDA KENDİNİ ASTI
13:52 BURSA POLİSİNDEN UYUŞTURUCU OPERASYONU
13:51 KADINLARDA DOĞURGANLIĞI DEĞERLENDİRME AŞAMALARI
13:51 İSTANBUL'DA PERAKENDE FİYATLAR HAZİRAN'DA YILLIK YÜZDE 7.42 ARTTI
13:51 BÖBREK AMELİYATLARINDA 'AĞRISIZ LAZER' DÖNEMİ
13:50 CHP, YÜKSEK YARGI PAKETİNİN DURDURULMASI İÇİN AYM'YE BAŞVURDU
13:47 BAKAN ÇAVUŞOĞLU, LAVROV İLE GÖRÜŞTÜ
13:47 ELAZIĞ’DA OTOMOBİL ŞARAMPOLE UÇTU: 2 YARALI
13:47 ABDÜLAZİZ VE TOMİÇ ŞANLIURFASPOR’DA
13:46 PSİKOLOG GENLİK: “ALDATAN YA DA TERK EDEN KİŞİ; KENDİ KENDİSİNİ TERK EDER VEYA ALDATIR”
13:46 ŞANLIURFASPOR’UN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ ÜNAL KARAMAN
13:46 ENGELLİLER İÇİN MOTOSİKLETİYLE TÜRKİYE'Yİ DOLAŞIYOR
13:42 BOLU DAĞI’NDA BAYRAM YOĞUNLUĞU BAŞLADI
13:42 ZONGULDAK'A 2 YILDA 2,1 MİLYON TL'LİK AYDINLATMA YATIRIMI
13:40 BAKAN SOYLU: "ERKEN EMEKLİLİĞİ SÜRDÜRÜLEBİLİR KILAMAYIZ"
13:39 ZONGULDAK’I VE TÜRKİYE’Yİ CİOF FESTİVALİ’NDE TEMSİL EDECEKLER
13:37 CHP HEYETİ, SİVAS VE BAŞBAĞLAR'A GİDİYOR
13:36 SUÇÜSTÜ YAKALANAN HIRSIZLIK ZANLILARI ADLİYEDE
13:35 TERÖRİSTLER ‘ARKADAŞLARINI’ BIRAKIP, KAÇMIŞ
13:33 SAKSI HIRSIZLIĞINA 2 TUTUKLAMA
13:30 BAKAN ÇAVUŞOĞLU, KEİ TOPLANTISINA KATILIYOR
13:29 KARAYEMİŞ ECZANE GİBİ
13:28 BORSA İLK YARIDA YÜKSELDİ
13:25 SERBEST PİYASADA ALTIN FİYATLARI
13:25 CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE BAŞBAKAN YILDIRIM'IN ADLARI MAHALLEYE VERİLDİ
13:23 TAYVAN’DAN ÇİN’E YANLIŞLIKLA SÜPERSONİK FÜZE
13:23 DÜZCE'DE KAZA: 1 ÖLÜ, 1 YARALI
13:21 DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI KUTLANDI
13:19 D-8 TERCİHLİ TİCARET ANLAŞMASI UYGULANMAYA BAŞLANDI
13:18 SOSYOLOG İSMAİL ÖZ: “BU COĞRAFYA İÇİN TARİHTEKİ HİÇBİR DÖNEM BUGÜNDEN DAHA GÜVENLİ DEĞİLDİ”
13:18 1 TEMMUZ DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI BEŞİKTAŞ'TA KUTLANDI
13:18 OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ'NE TATİLCİLERDEN BÜYÜK İLGİ
13:16 DİYARBAKIR LİCE’DE 4 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
13:15 FACİANIN EŞİĞİNDEN DÖNÜLDÜ
13:11 MALATYA’DA ÇOK SAYIDA SİLAH ELE GEÇİRİLDİ
13:10 CHP’Lİ KADINLAR MUHTARLARIN NİKAH KIYMA YETKİSİNE TEPKİ GÖSTERDİ
13:10 SAĞLIK-SEN’DEN İDARİ İZİN VE SÜT İZNİ BAŞVURUSU
13:02 ALS HASTALARI VE SICAKLAR
13:01 (DÜZELTME) KONSOLOSLARDAN KARANFİL
12:57 RAMAZAN SONRASI BESLENME UYARISI
12:49 D-8 TERCİHLİ TİCARET ANLAŞMASI UYGULAMAYA BAŞLANDI
12:44 HULK, REKOR ÜCRETLE ÇİN'E TRANSFER OLDU
12:44 BIÇAKLA YARALAMA ZANLISI ADLİYEDE
12:43 SEDA SAYAN, TERÖR SALDIRISINDA HAYATINI KAYBEDENLER İÇİN KARANFİL BIRAKTI
12:42 VODAFONE’DAN İLETİŞİM SERVİSLERİ ATAĞI
12:42 KYK'LI GENÇLER RAMAZAN KOLİLERİNİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRDI
12:42 GAZZE'YE GİDECEK YARDIM GEMİSİ HAZIR
12:41 RAMAZAN BAYRAMI'NDA KİLOLARA DİKKAT
12:40 GÖRMEDEN 'HAFIZ' OLDU
12:39 BBP’LİLER ADLİYE ÖNÜNE SİYAH ÇELENK BIRAKTI
12:39 DÜNYA UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE EDEN SPORCULAR FEDERASYONU, MEB İLE İŞBİRLİĞİ YAPTI
12:37 DEV SİLAH KAÇAKÇILIĞI OPERASYONU KAMERADA
12:36 9 GÜNLÜK BAYRAM TATİLİNE ERKEN ÇIKANLAR TERMİNALE AKIN ETTİ
12:34 TURİZMCİLER 1 MİLYON İSRAİLLİ TURİST BEKLİYOR
12:30 İŞ YERİNDEN HIRSIZLIK YAPAN ZANLI TUTUKLANDI
12:29 AMBULANS SÜRÜCÜSÜ NÖBETE GİDERKEN KAZADA ÖLDÜ
12:27 TÜRKİYE'NİN ABD'DEKİ AVUKATI ROBERT AMSTERDAM:
12:26 TEKSTİLCİLER 'BREXİT' MARKASIYLA DÜNYAYA AÇILACAK
12:25 İLÇELERİN TARIM ÜRÜNLERİ GÖKKUŞAĞI'NDA
12:25 KIZININ BOĞAZININ KESİLDİĞİNİ RÜYASINDA GÖRMÜŞ
12:24 ŞÜPHE ÜZERİNE DURDURULAN ŞAHISTAN BONZAİ ÇIKTI
12:24 KONSOLOSLARDAN KARANFİL
12:20 SAKARYA’DA TRAFİK KAZASI: 3 YARALI
12:17 BABASINI BALTAYLA ÖLDÜRDÜREN SANIKTAN İLGİNÇ SAVUNMA
12:17 DİYARBAKIR EMNİYETİ’NDEN BİN POLİSLE OPERASYON
12:17 ARÇELİK'TEN PAKİSTAN'DA 258 MİLYON DOLARLIK SATINALMA
12:16 UYUŞTURUCU TİCARETİ ZANLISI ADLİYEDE
12:15 JUNCKER’DEN AB DÖNEM BAŞKANLIĞI’NIN GEÇTİĞİ SLOVAKYA’YA ZİYARET
12:11 MÜDÜRDEN BAYRAM UYARISI
12:11 BÜYÜKŞEHİR’DEN, “KALE’DEKİ SUR ÇATLAĞI” AÇIKLAMASI
12:10 SAHTE POLİSE YARDIM EDENLER YAKALANDI
12:09 EMEKLİLER ÖNCE ŞAŞIRDI, SONRA ŞAŞIRTTI
12:08 BAHAR ÇAĞLAR, YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ’NDE
12:08 RAMAZAN SONRASI İÇİN 7 BESLENME ÖNERİSİ
12:04 OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ'NÜN 3 YILLIK ÖYKÜSÜNÜN NEFES KESEN GÖRÜNTÜLERİ
11:58 ISSD'DE İLK KADIN TEMSİLCİ
11:53 KADINLARIN OBEZ DAYANIŞMASI
11:52 ERSUN YANAL'IN, HEDEFİ SAVAŞAN BİR TAKIM OLUŞTURMAK
11:49 YABANCI PLAKALI TAŞITLARA YÖNELİK VERİ PAYLAŞIMI
11:47 INSTAGRAM HESABI AÇAN KARDEŞİNİ OKLAVAYLA DÖVDÜ
11:43 BURSALI ÖĞRENCİLERİN PATLICANLA ARITMA PROJESİ TUBİTAK'IN YARIŞMASINDA BİRİNCİ OLDU
11:40 (ÖZEL HABER) DÜNYANIN EN BÜYÜK BUHARLI LOKOMOTİFLERİ GAZİANTEP'TE MÜZE OLUYOR.
11:38 ŞEHİT ASKERLERİN NAAŞLARI MEMLEKETLERİNE UĞURLANDI
11:36 ÖZDEMİR : "İDARİ İZİN MAĞDURİYETİ GİDERİLMELİ"
11:34 GÜNEY KIBRIS’TAKİ LARNAKA HAVALİMANI’NA GLAFKOS KLERİDES’İN İSMİ VERİLDİ
11:31 JANDARMA 172 KÖK KENEVİR BİTKİSİ ELE GEÇİRDİ
11:31 AĞIR DEPRESYON İNTİHARA SÜRÜKLÜYOR
11:31 EXPO 2016 İÇİN BAHÇE TASARLAYAN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLERİNİ ALDI
11:31 EVLİLİKTE İLK GECE KORKULARINA DİKKAT!