Son Haberler
25.08.2016 Perşembe 14:24
USD 2,6013 EUR 2,8245 EUR/USD 1,0858 BIST   80645,4/%0,42
ISTANBUL Cuma: 21°C/27°CCumartesi: 21°C/28°CPazar: 20°C/27°C

Havadurumu ayarlari

Lutfen havadurumunu goruntulemek istediginiz sehri listeden seciniz.

CHP'DE DEPREM
CHP seçim öncesi en büyük sınavını ve aynı zamanda en büyük kavgasını veriyor. Milletvekili adayları listesinde Sav, Okay, Anadol, Sevigen ve Ateş yer almadı. 16. sıraya koyulan Enver Aysever istifa etti.. Listede Mehmet Haberal, Sinan Aygün ve Emine Ülker Tarhan yer alırken; Mustafa Balbay İzmir 1. Bölge ilk sırada. 11.04.2011 01:21

ANKARA (ANKA) - CHP'de milletvekili aday listesinin belirlendiği kritik Parti Meclisi (PM) toplantısı sona erdi. Yaklaşık 4 buçuk saat süren PM toplantısında milletvekili aday listesi belirlendi. Eski Genel Sekreter Önder Sav ve Sav'a yakın isimler listede yer almazken eski Genel Başkan Deniz Baykal'a yakın isimler de aday gösterilmedi. Ergenekon davası kapsamında tutuklu bulunan Mustafa Balbay ve Mehmet Haberal CHP'den milletvekili adayı olurken mevcut Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyelerinin tamamı ilk sıralardan aday gösterildi.

-SAV VE BAYKAL EKİBİNE TASFİYE- 

CHP PM, MYK toplantısının uzaması nedeniyle 3 buçuk saat gecikmeli olarak 20.30'da toplanabildi. Yaklaşık 4 buçuk saat süren PM toplantısında milletvekili aday listesi belirlendi. Edinilen bilgiye göre CHP'nin mevcut milletvekillerinden büyük çoğunluğu liste dışı kaldı. Eski CHP Genel Sekreteri Önder Sav ile Sav'a yakınlığıyla bilinen Hakkı Suha Okay ve Grup Başkanvekili Kemal Anadol milletvekili adayı gösterilmedi. Milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa eden eski İstanbul İl Başkanı Berhan Şimşek ile eski Genel Başkan Baykal'a yakın isimlerden Mehmet Sevigen ve Yılmaz Ateş, Tacidar Seyhan da milletvekili aday listesinde yer almadı. Kılıçdaroğlu'nun Grup Başkanvekili olduğu dönemde "Dersim'de analar ağlamadı mı?" açıklaması üzerine "Gereğini yapmalı" dediği Bursa Milletvekili Onur Öymen de milletvekili aday listesine konulmadı. Eski Genel Başkan Deniz Baykal ise Antalya 1. sıradan aday gösterildi. 

-MYK ÜYELERİ LİSTEBAŞI-

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul 2. bölge 1. sıradan aday olurken MYK üyelerinin tamamı da seçilebilecek sıralardan aday gösterildi. Genel Sekreter Bihlun Tamaylıgil İstanbul 2. Bölge 2. sıradan, Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu da İstanbul 2. bölge 3. sıradan aday gösterildi. İstanbul 3. bölgede Genel Başkan Yardımcıları Erdoğan Toprak ve Umut Oran listenin başında yer aldılar. İstanbul 1. bölgenin ilk sırasında ise Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, 2. sırada da Genel Başkan Yardımcısı Osman Korutürk yer aldı. Ankara 1. Bölgenin ilk sıralarında Sencer Ayata ve Emrehan Halıcı, Ankara 2. Bölgenin ilk sıralarında ise Gülsün Bilgehan ve İzzet Çetin yer aldı. Genel Başkan Yardımcılarından Faik Öztrak Tekirdağ'dan, Volkan Canalioğlu Trabzon'dan Hurşit Güneş Kocaeli'nden, Süheyl Batum Eskişehir'den, Sena Kaleli Bursa'dan, Alaattin Yüksel İzmir'den aday gösterildi.

-BALBAY VE HABERAL CHP'DEN ADAY-

Ergenekon davası kapsamında tutuklu bulunan gazeteci Mustafa Balbay İzmir 2. bölge 2. sıradan, Mehmet Haberal da Zonguldak 1. sıradan aday gösterilirken aynı dava kapsamında tutuksuz yargılanan eski Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün Ankara 2. bölgeden aday gösterildi.

-AYSEVER CHP'DEN İSTİFA ETTİ-

Öte yandan, CHP İstanbul 1. bölge 16. sıradan milletvekili adayı gösterilen PM üyesi Enver Aysever, partiden istifa etti. PM toplantısı sonrası bir açıklama yapan Enver Aysever, daha önce seçilebilecek bir sıradan aday gösterilmeyecekse listeye hiç konulmaması yönünde bir talepte bulunduğunu ifade ederek "Mesleğime dönme imkanı bulursam mesleğime döneceğim. Ancak şu yanlış anlaşılmasın; ben ilk seçimlerde CHP'ye ve Kemal Kılıçdaroğlu'na oy vereceğim. Kemal Kılıçdaroğlu'na olan inancımı yitirmedim" dedi. (ANKA)

***************

AĞIR TOPLAR LİSTE DIŞI

Edinilen bilgilere göre partinin önemli isimlerinden Önder Sav, Hakkı Süha Okay, Yılmaz Ateş, Kemal Anadol, Mustafa Özyürek, Onur Öymen, Tacidar Seyhan, Mehmet Sevigen, Berhan Şimşek liste dışı kaldı.

SencEr Ayata, Emrehan Halıcı, Emine Ülker Tarhan, Aylin Nazlı Aka ve Bülent Kuşoğlu'nun isimleri Ankara 1. bölge listesinde yer aldı.

CHP'nin Ankara 2. bölge listesi ise Gülsen Bilgehan Toker, İzzet Çetin, Sinan Aygün, Gökhan Günaydın, Seyhan Erdoğdu gibi isimlerden oluştu.

Ergenekon sanıklarından Mehmet Haberal'ın Zonguldak listesinden aday gösterilebileceği belirtiliyor.

Bir isme itiraz gelmemesi durumunda seçim çevresi adaylarının isimleri topluca oylanacak. Ancak bir üyenin itiraz etmesi durumunda o isim için Parti Meclisi'nde oylama yapılacak.

BALBAY İZMİR'DEN, HABERAL ZONGULDAK'TAN

En net bilgi ise, Mustafa Balbay’ın İzmir 1. Bölge ilk sıradan listeye girdiği şeklinde.

Ergenekon’un tutuksuz sanıklarından Sinan Aygün’ün Ankara’dan , İlhan Cihaner’in İzmir 4. sıradan, Mehmet Haberal’ın da Zonguldak 1. sıradan listeye girdikleri de kesin olmayan bilgiler.

CHP’nin aday listesi, Parti Meclisi’nde onaylandıktan sonra yarın YSK’ya verilecek ve isimlerin o zaman netleşmesi bekleniyor.

LİSTE SIZMASINA ÖNLEM!

Daha önce 17.00 toplanacağı duyurulan Parti Meclisi, MYK'nın uzaması nedeniyle 20.30'da biraraya geldi.

29 ilde yapılan önseçim ile bazı illerdeki aday yoklaması sonuçları hakkında PM'ye bilgi verilirken, önseçim yapılan illerden Aydın, Çorum, Denizli, Gaziantep, Manisa, Muğla, Sivas, Tekirdağ ve Trabzon'da toplam 10 kontenjan adayı da görüşülecek.

Öte yandan, milletvekili listelerinin PM toplantısından sızmaması için de özel önlemler alındı. CHP Genel Merkezi'ne dünden bu yana ziyaretçi alınmıyor.

Gazetecilerin de CHP Basın Bürosu'nun bulunduğu genel merkezin ikinci katı dışındaki katlara çıkışlarına izin verilmiyor. Toplantı sırasında genel merkezde sinyal bozucu jammer çalıştırılarak, telefonla dışarı bilgi çıkışının da önüne geçilmeye çalışılıyor.

LİSTEYE GİREN İSİMLER

Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul 2. bölge
Sezai Tanrıkulu İstanbul 2. bölge
Çetin Soysal İstanbul 2. bölge
Aydın Ayaydın İstanbul 2. bölge
Bülent Seyhan İstanbal 2. bölge
Gürsel Tekin İstanbul 1. Bölge
Osman Korutürk İstanbul 1. Bölge
A. Hamza Çebi İstanbul 1. Bölge
Enver Aysever İstanbul 1. Bölge
Umut Oran İstanbul 3. bölge
Erdoğan Toprak İstanbul 3. bölge
Süleyman Çelebi İstanbul 3. bölge
Oktay Ekşi İstanbul 3. bölge
Sabahat Akkiraz İstanbul 3. bölge
Deniz Baykal Antalya
Mustafa Balbay İzmir
İlhan Cihaner İzmir
Rıza Türmen İzmir
Güldal Mumcu İzmir
Emine Ülker Tarhan Ankara 1. bölge
Sinan Aygün Ankara 2. bölge
Mehmet Haberal Zonguldak
Faik Öztırak Tekirdağ
Volkan Canalioğlu Trabzon

Şafak PaveyAJANSLAR - NTV - MİLLİYET-Zaman


YORUMLARINIZ
thebilgic - 18.04.2011 11:39
kendi düşen ağlamaz, düşene de bir tekmeyi halk atar, chp halk partisiyse ülkemizde şaibeli olan ve henüz aklanmamış şahsiyetleri halkın istemedği halde niye aday gösteriyor. mademki size göre halk bu adayları istiyor ozaman ilhan cihaneri konyada 1. sıraya koyunda görelim bakalım konyada garanti olan 1 millet veilliğini ilhan cihanere verecekmi görün. görelim.
DR.X - 16.04.2011 12:36
Herşey rağmen,Kemal Anadol ve Canan Arıtman'ın liste dışı bırakılmasına çok üzülüdüm.Onlar doğru siyaset yapan, CHP için çok faydalı, temiz ve Türkiyeyi çok seven değerli siyasetcilerdi...
Davut Doğru - 12.04.2011 19:25
Mademki bu adamlar ağırtop felan vede çok değerli vs.bağımsız aday olsunlarda görelim kaç patlamalık barutları var...
DR.X - 11.04.2011 18:43
Siyaset alanı,hassaiyet ister,sağlıklı çalışan ister, asla hata kaldırmaz.
Valla başbakanlık yapmamış,70 yaşından gün alanlar emekliye ayrılmalı.Siyaset dediğiniz duşünüldüğü kadar hafir bir meslek değil.Gerektiği gibi,Namusuyla,doğru bir görev yapacak 70 yaşına basmış siyasetci için,çok ağır bir meslek,altından kalkamaz.70 yaşına giren hangi insan sapasağlamdır.Hatta şekeri ola,tansiyonu olan,kalbinden zoru olanlarda siyaset alanından çekilmeli.Siyaset alanındaki tüm görevler çok önemlidir,asla hata kaldırmaz.
ATIL - 11.04.2011 16:44
BU BİR DEĞİŞİM DEĞİL TAMAMEN DEVRİMDİR. DÜN ATATÜRK'ÜN PARATİSİ OLAN CHP BUGÜN MAALESEF CUNTANIN OYUNCAĞI OLMUŞTUR.
BUNCA YIL HİZMET VERMİŞ DEĞERLİ İNSANLARIN, SIRF DOKUNULMAK ZIRHINA SOKMAK İÇİN ALAKASIZ İNSANLARIN ALINMASI BÜYÜK HAKSIZLIK.
SAV, ANADOL, SEVİGEN, OKAY YERLERİNE ADAY OLANLARLA KIYASLANAMAZ BİLE.
BENCE KILIÇDAROĞLUNUN GELMESİ, BU İŞİN BAŞLANGICI.
BİR SONRAKİNDE DE GERİYE KALANLARI TASFİYE EDECEKLERDİR, YADA YÖNETİME BİLE ALMAYARAK PASİFİZE EDECEKLERDİR.
EVET BU BİR BAŞLANGIÇ. CHP ELDEN GİTMİŞTİR ARKADAŞLAR.
AKP BUNU DA BAŞARDI SONUNDA.
Cem Kaya - 11.04.2011 15:02
Olmayan bir terör örgütüne üye olmak iftirasına uğrayan Mustafa Balbay ve Mehmet Haberalı aday yaptığı için CHP yönetimini tebrik ederim Bu vitrin değişikliğidir deprem değildir
Ayşe Hülya Potur - 11.04.2011 13:09
Sanık sıfatındaki insanlar ve onları destekleyen Emine Ülker Tarhan gibi isimlerle Chp nereye gidiyor,,Baykal ekibi nin onlara karşı olan üstünsüzlükleri açıklanmalı ki tasfiye nedenleri anlaşılsın,,İstanbul da,grup içinde vb önde,tecrübeli isimler neden liste dışı,,oy vereceklere örnek demokrasi için sebepler açıklanmalı,,ülkenin sanık gösterdiklerini de aklasınlar,,suçsuz iseler ispatlasınlar
Y.B. - 11.04.2011 12:04
BU CHP KARŞITI İNSANLARI ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL. DAHA ÖNCE CHP DEKİ ESKİLERDEN ÖRNEĞİN ÖNDER SAV VE BAZI İSİMLERİN BU PARTİDE OLDUĞU SÜRECE CHP NİN İLERLEYEMİYECEĞİNİ SÖYLÜYORLARDI. KILIÇDAROĞLU BU ESKİLERİ LİSTEYE ALMAMIŞ BU SEFER DE CHP KARŞITLARI BU DEĞİŞİMDEN RAHATSIZ OLMUŞ GİBİ YİNE LAF ETMEYE BAŞLADRILAR. BU DA İYİ BİR ŞEY, ÖNCELİKLE CHP DEKİ BU DEĞİŞİM İYİ OLDU, KARŞITLARIN KORKUSU DA İKTİDARI KAYBETME KORKUSUNDAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL. AĞZI OLAN KONUŞUYOR MİSALİ, ÖNCEDEN ELEŞTİRDİLER, ŞİMDİDE ELEŞTİRİYORLAR. CHP DAHA KUVVETLİ OLARAK GELİYOR HABERİNİZ OLSUN...
thebilgic - 11.04.2011 11:11
chp deki değişim yıllardır chp ye hizmet eden ömrünü bu partiye adamış şahsiyetlerin bertarafıolarak gerçekleşmiştir.ben chp li değilim ama osmanlının yıkılış tarihçesi belli dostlarını bırakıp düşmanlarla dost olmuş sonra eski dostlarda düşman olunca son gelmiştir. chp bu saatten sonra yanlışdan dönemez ama millet chp nin halkın partisi değil belli bir ideolojinin partisi olduğunu anlamıştır umarım.
Hakan Soylu - 11.04.2011 10:59
Ergenekoncuları partiye almakla çok büyük hata yapıyorlar. Durum vahim ötesi. Allah Türkiye'nin sonunu hayır etsin.
.................. - 11.04.2011 10:42
iljan cihaneri erzincanlılar hani çok seviyordu neden izmirden aday oldu,herkes neyin ne olduğunu çok iyi biliyor,delikanlı olsaydın erzincandan aday olurdun,yüzü yok herhalde...
ERTEKİN - 11.04.2011 10:15
EEEE ALMA MAZLUMUN AHINI İŞTE GERİSİ.ÜLKENİN MİLLETİN ÇOK CANINI YAKTILAR.BU ŞEKİLDE %20 Yİ BULURLARSA BENCE BAŞARILI SAYILIRLAR ANCAK ZANNETMİYORUM.
ihsan - 11.04.2011 01:54
CHP Seçmenin beklentisini yerine getirdi fakat bir hata yaptı ergenekona bulaştı bir hatası bu iyi olmadı ben bir araştırmacı olarak chp türkiye geneli %25 altına düştü
refik ercan - 11.04.2011 00:07
CHP çok büyük kriz yaşıyor ve yanlış yapıyor. Denize düşen yılana sarılır. Ama yılan bir engerekon yılanı.
Bu sayfaya yorum yazarak tarihe not düşün.
1

SOSYAL MEDYADA HABERX
SON DAKİKA
14:19 SURİYE DEMOKRATİK GÜÇLERİ FIRAT’IN DOĞUSUNA GEÇTİ
14:18 ARTVİN'DEKİ ÇATIŞMADA 1 POLİS YARALANDI
14:10 KURBANLIKLAR NİHAYET PAZARA İNDİ
14:10 YALOVA VENEDİK'E DÖNDÜ
14:08 BÜYÜKŞEHİR GAZİANTEPSPOR'DA HEDEF GALİBİYET
14:00 YDG-H DAVASINDA 15 TAHLİYE
13:58 BURSA’DA ADİL ÖKSÜZ ALARMI
13:58 ŞEHZADE MUSTAFA’NIN SARAYINI BULDULAR
13:56 TARLALARINI BEYGİRLE SÜRÜYORLAR
13:56 MALTEPE'DE İNŞATTA GÖÇÜK: 1 ÖLÜ
13:56 CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, BAŞBAKAN YILDIRIM'I KABUL ETTİ
13:54 HAYVAN HAKLARI SAVUNUCUSU İĞDİGÜL, 25 BİN KİLOMETRELİK YOLUN SONUNDA EVİNE ULAŞIRKEN KAZA YAPTI
13:52 DEVRİLEN TRAKTÖRÜN ALTINDA KALAN VATANDAŞ AĞIR YARALANDI
13:49 CESEDİ BALIKÇILAR BULDU
13:47 LİGDEKİ 26 BREZİLYALININ 7’Sİ ADANASPOR'DA
13:46 ORGANLARIYLA 5 KİŞİYE UMUT IŞIĞI OLDU
13:46 VODAFONE VE HABİTAT 'YARINI KODLAYAN' PROJESİNİ HAYATA GEÇİRDİ
13:45 TÜRKİYE JOKEY KULÜBÜ’NÜN DARBE GİRİŞİMİ SESSİZLİĞİ
13:45 12 YAŞINDAKİ ÇOCUK EVİNDE İPLE ASILMIŞ HALDE BULUNDU
13:44 İTSO’DAN AİDAT BORCU OLAN ÜYELERE UYARI
13:43 YAVUZ SULTAN SELİM KÖPRÜSÜ, 26 AĞUSTOS'TA AÇILACAK
13:42 MİLLİ MİLLİ SAVUNMA BAKANI IŞIK:
13:36 ALANYASPOR İLE ANTALYASPOR SÜPER LİG’DE İLK KEZ KARŞILAŞACAK
13:34 BATMAN’DA BELEDİYEYE YOL TEPKİSİ
13:33 GÜLSOY: "GIDA TAKVİYELERİNE İHTİYACIMIZ VAR"
13:33 GALATASARAY’DAN AZİZ YILDIRIM'A TEPKİ
13:32 FIRAT KALKANI OPERASYONUNUN HAZIRLIKLARI VE BAŞLAMA ANI SANİYE SANİYE GÖRÜNTÜLENDİ
13:29 BAŞBAKAN YILDIRIM, BULGARİSTAN DOST PARTİSİ GENEL BAŞKANI MESTAN'I KABUL ETTİ
13:29 EVİNİN TERASINDA UYUŞTURUCU YETİŞTİREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI
13:27 BORSA İLK YARIDA YÜKSELDİ
13:27 ÖMER HALİSDEMİR’İN BABASI KREDİ İLE EV ALDI
13:22 'HER KIZIMIZ BİR YILDIZ' PROJESİ KIZLARI İSTANBUL'DA
13:22 GÜMRÜK VE TİCARET BAKANI BÜLENT TÜFENKCİ:
13:20 YÜKSEKOVA'DAKİ KAZADA 1 POLİS MEMURU ŞEHİT OLDU
13:18 UYUŞTURUCU TİCARETİ ŞÜPHELİSİ ADLİYEDE
13:18 ESKİŞEHİRSPOR'A BAKLAVALAR MONTAJ ATÖLYESİ'NDEN
13:15 AKSARAY’DA FETÖ/PDY SORUŞTURMASINDA 2 TUTUKLAMA
13:15 GURBET YOLCULUĞUNUN TATLI ÇİLESİ ‘KUYRUK’
13:09 İŞ ADAMI BAHA ABALIOĞLU SERBEST BIRAKILDI
13:07 İŞLERİNİ BEĞENMEDİĞİ MÜLTECİLERİ İLÇE MERKEZİNE BIRAKARAK KAÇTI
13:06 ŞEHİT ANNESİNİN AĞITLARI YÜREKLERİ DAĞLADI
13:03 300 YILLIK TARİHİ KONAĞININ KAPILARINI VATANDAŞLARA AÇTI
13:03 DOLANDIRICILIKTAN ARANAN KİŞİ MOTOSİKLET ÇARPINCA YAKALANDI
13:02 UNESCO’NUN İKİ DEĞERİ,BİRBİRİNE BAĞLANACAK
13:02 AFYONKARAHİSAR ŞEHİDİNİ UĞURLUYOR
13:01 TEM OTOYOLUNDA YAĞMUR KAZASI: 4 YARALI
13:01 ‘CAN DÜNDAR’A SİLAHLI SALDIRI’ DOSYASI AĞIR CEZA MAHKEMESİ’NE GÖNDERİLDİ
13:00 VİLDAN MUMCU, SELÇUK ÜNİVERSİTESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI OLDU
12:59 MENDERESLER KURTULUYOR
12:59 YAĞMURLU HAVADA KAYAN OTOMOBİL, PARK HALİNDEKİ OTOMOBİLİN ÜSTÜNE UÇTU
12:58 KOCAELİ’DE 10 ASKER ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
12:58 EXPO 2016, ORHAN GENCEBAY ŞARKILARIYLA İNLEDİ
12:56 HAK-İŞ KONFEDERASYONU GENEL BAŞKANI MAHMUT ARSLAN:
12:46 BTÜ PROJESİNE AB’DEN TAM NOT
12:45 TURAN: “FETÖ TÜRKİYE'YE SOKULAN BİR TRUVA ATI”
12:44 AK PARTİ MYK TOPLANTISI SONA ERDİ
12:44 CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, ORGENERAL AKAR'I KABUL ETTİ
12:43 ÖLEN ÖSO ASKERİNİN CENAZESİ AİLESİNE TESLİM EDİLDİ
12:43 GİMDES BAŞKANI BÜYÜKÖZER: "ZİHİN YORGUNLUĞUNU YENMEKTE DENGELİ BESLENME ÇOK ÖNEMLİ"
12:41 BURSA SANAYİİNE YÖN VERECEK KİTAPLAR
12:40 DARP EDİLEN KADIN HASTANEYE KALDIRILDI
12:37 ŞEHİT AİLESİ 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ DERNEĞİ KURDU
12:32 MUSA AYDIN: “ALDIĞIMIZ MADALYALAR HAİNLERE KARŞI VERDİĞİMİZ EN GÜZEL CEVAP OLDU”
12:30 BİLECİK BELEDİYESİNDEN ÜCRETSİZ 'BESLENME PROGRAM' HİZMETİ
12:30 SAMSUN’DA RÜTBELİ POLİSLER İLE ÖĞRETMENLER ADLİYEDE
12:28 MERSİN İDMANYURDU'NDA HEDEF SİVASSPOR KARŞISINDA GALİBİYET
12:25 LARA FABİAN ÖNCE AĞAÇ DİKTİ, SONRA SESİYLE BÜYÜLEDİ
12:25 AİBÜ ENSTİTÜ MÜDÜRÜ ÖZTÜRK GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ
12:25 ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YENİ MARŞ CD'Sİ GELİYOR
12:24 ADANA'DA 33 POLİS FETÖ'DEN ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
12:23 ZIRHLI ARAÇLAR KAZA YAPTI: 6 ASKER VE POLİS YARALI
12:22 İZMİR ESKİ İL EMNİYET MÜDÜRÜ GÖZALTINA ALINDI
12:21 KARABÜK'TE 4 EMNİYET MENSUBU DAHA GÖZALTINA ALINDI
12:18 MİNİBÜS ŞARAMPOLE DEVRİLDİ: 16 YARALI
12:15 TEPKİ VERMİYORSA DİKKAT
12:14 ENGELLİLERE AHMET YESEVİ ÜNİVERSİTESİNDEN ÖZEL İNDİRİM
12:12 TUDOR RİZE MAÇINDAN UMUTLU
12:10 GÜMRÜK MUHAFAZA MEMURU TARTIŞTIĞI TIR ŞOFÖRÜNÜ ÖLDÜRDÜ
12:09 İNCİRLİK HAVA ÜSSÜ, SAKİN BİR GÜNÜN ARDINDAN YOĞUN HAVA TRAFİĞİYLE GÜNE BAŞLADI
12:08 SAMSUN’DA DAEŞ OPERASYONU: 17 GÖZALTI
12:05 ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ’NDE 62 KİŞİ GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILDI
12:02 YOL ÇÖKTÜ, ARAÇLARIN TEKERLERİ ÇUKURA SAPLANDI
12:01 IĞDIR'DA 4 ÖĞRETMEN TUTUKLANDI
12:00 KILIÇDAROĞLU, UÇAKLA GELDİĞİ KARS'TAN KARAYOLUYLA ARDAHAN'A HAREKET ETTİ
11:59 İLBER ORTAYLI ECZACILARA YOL GÖSTERDİ
11:58 SURİYE SINIRINDA TANKLARLA GÜVENLİK KONTROLÜ
11:57 KARKAMIŞ SINIR KAPISI'NIN SURİYE TARAFINDA BÜYÜK PATLAMA
11:57 BU KÖY DÜNYADA TEK
11:55 MANAVGAT’TA 6 BİN PAKET KAÇAK SİGARA ELE GEÇİRİLDİ
11:54 ŞEHİT ANNESİNİN ACISI İKİYE KATLANDI
11:54 ARKADAŞINI UYUŞTURUCUNUN ETKİSİYLE ÖLDÜRMÜŞ
11:54 BAŞIBOŞ ATLAR TEHLİKE SAÇIYOR
11:51 SERİNLERKEN ENFEKSİYON KAPMAYIN
11:50 UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE SIKLAŞTIRILDI
11:48 KOCAELİ’DEN SINIRA TANK SEVKİYATI DEVAM EDİYOR
11:48 MERSİN'DE FETÖ SORUŞTURMASINDA 24 EMNİYET PERSONELİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
11:47 ZONGULDAK’TAKİ FETÖ SORUŞTURMASI
11:45 Bİ’NEVİ ATÖLYE, 'FİTBUKIZLAR'A EV SAHİPLİĞİ YAPTI
11:42 KAMYONETLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI: 6 YARALI
11:41 POLİS VATANDAŞ İŞBİRLİĞİ DOLANDIRICIYI YAKALATTI