Son Haberler
22.10.2017 Pazar 20:17
USD 2,6013 EUR 2,8245 EUR/USD 1,0858 BIST   80645,4/%0,42
ISTANBUL Cuma: 21°C/27°CCumartesi: 21°C/28°CPazar: 20°C/27°C

Havadurumu ayarlari

Lutfen havadurumunu goruntulemek istediginiz sehri listeden seciniz.

Hesaplaşma
Kemal Furkan kfsokmen@haberx.com
06.03.2017 12:02
28 Şubat herşeyin başı sonu 28 Şubat… Eğer 28 Şubat ile hesaplaşma olsaydı. Herkes hakettiğini bulsaydı dün 15 Temmuz olmazdı. 28 Şubat’ı sulandırıp Doğan Medyasını kurtaran FETÖ için bugün aynı medya kurtarıcı görevi göremeye çalışıyor. Birbirlerinin arkasını kollamaya çalışıyorlar.

28 Şubat herşeyin başı sonu 28 Şubat…

Eğer 28 Şubat ile hesaplaşma olsaydı. 

Herkes hakettiğini bulsaydı dün 15 Temmuz olmazdı. 

28 Şubat’ı sulandırıp Doğan Medyasını kurtaran FETÖ için bugün aynı medya kurtarıcı görevi göremeye çalışıyor. 

Birbirlerinin arkasını kollamaya çalışıyorlar.

28 Şubat’ta FETÖ’nün “Füruat”, “Beceremediniz” gibi çıkışları vesayete ivme kazandırırken bugün 28 Şubat Medyası FETÖ’nün parmak izi olan Bylock’u itibarsızlaştırmaya çalıştı, çalışıyor. 

28 Şubat’ta takati kesilen, nefes almasına izin verilmeyen muhafazakar kesimin hesaplaşmaya mecali kalmamıştı. Lakin millet artık o millet değil!

Millet sırtından bıçaklayanı, vatanına göz dikeni, ezanına küfredeni çok iyi gördü ve belledi.

Şimdilerde maskeler iyice düştü. Maskeler düştükçe Koruluklardan garip sesler gelmeye başladı. Zamansız açan Güller görmeye başladık. 

Düşünün artık Hayır kampanyası için CHP-HDP-FETÖ’den ümidi kesen BATI bizzat kampanyayı üstlendi. 

Ne kadar ajanı var, ne kadar fistanlı teröristi var sahaya saldı. 

Kalemi zehir neşreden bir yerde, dili kem söz söyleyene kadar hepsi sahada…

15 Temmuz’dan önce 3 Mart 2016’da yazdığım yazıda Darbe yapacaklarını yazmıştım. Pek kulak asan olmadı şimdi tekrar tekrar yeni planlarını ve sahada ne yaptıklarını yazıyorum. 

FETÖ’den haklarında işlem yapılmayan ya da yapılıp serbest bırakılan esnaf ve ticaret erbabı hiç durmadan Hayır kampanyası yapıyor. Hepsinin ağzında “Ak Parti’ye oy verdim ama..” ile başlayan bir cümle var. Çok iyi ülkücü taklidi yaptıklarını söyleyebiliriz. 

FETÖ tabanında garip bir hareketlenme var. Bekledikleri işaret Fırat kalkanı operasyonundan gelecek gibi…TSK içindeki kripto yapıdan bir işaret bekledikleri yönünde ipuçları veriyorlar. Aynı 15 Temmuz öncesi gibi ağzında baklayı tutamayan boş boğazlar var. 

Başından beri ortak oldukları Kemalist yapı ise kendi kliklerini harekete geçirdi. 28 Şubat kalıntısı sözler ve hareketlerle taban bulmaya çalışıyor. Her iki yapının tabanı 16 Nisan referandumundan sonra irticanın hortlayacağı gibi saçma sapan bir algıyı yönetiyorlar. 

Münbiç operasyonu yaklaştıkça militan kadrolarda terör faaliyetleri artacaktır. Bu sefer sınır ötesi ve içerden birden saldırı yapacakları açık zira tek taraflı muvaffak olamıyorlar.

16 Nisan süreci tam bir bağımsızlık mücadelesidir. 15 Temmuz’da tanklara alkış tutanlar, bir evde saklanıp olanı biteni izliyoruz diyenler, bankamatiklerin önünde sıra olanlar ile tankların, kurşunların önünde göğsünü siper edenlerin bu bayrak inmez, bu ezanlar susmaz diyenlerin mücadelesidir.

Başkanlık sisteminde en çok canlarını yakan konu şudur: Devlet içine yerleştirdikleri ne kadar kripto ve ajan varsa hepsi temizlenecek. Bir koltuğa yapışıp devletin ve milletin dönen tekerine çomak sokacak kimse olamayacak. 

Bütün dertleri sistemi tıkayan kurumları ve kliklerini korumak yoksa onların derdi millet hiç olmadı.  

Topyekün saldırmak için Münbiç Operasyonun başlamasını ve kriptoların ses getiren kamikaze hareketlerini bekliyorlar.

Geleceği teminat altına almak için 28 Şubat ile Doğan Medyası ile FETÖ-Kemalist vesayetçi kliklerle HESAPLAŞMAK şarttır.

YORUMLARINIZ
S.KESKİN - 09.03.2017 00:30

İtiraf etti: GÜLEN'den "ALEVİ" talimatı geldi

FETÖ soruşturması sanıklardan Prof. Dr. İsmail KÜLAHLI, "Şerif Ali hoca, 1990'lı yıllarda 'Hocadan emir geldi, Alevi gruplarla ilgilenin" diyordu." dedi.

İtiraf etti: Gülen'den "Alevi" talimatı geldi

Kayseri'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında haklarında dava açılan 17'si tutuklu 71 iş adamı hakkındaki iddianamenin detayları ortaya çıktı.

Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan ve 2. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edilen 316 sayfa ve 22 klasör ekten oluşan iddianame kapsamında 71 sanık, "Türkiye Cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya veya görevini yapmasını engellemeye teşebbüs etme, silahlı terör örgütüne üye olma, anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etme ve Terörizmin Finansmanının Önlenmesi Hakkındaki Kanun'a muhalefet" suçlarından yargılanacak.

ÖRGÜTÜN ÜST DÜZEY ÜYELERİNDEN OLDUĞU İLERİ SÜRÜLDÜ

Şüphelilerin örgütsel bağlantıları ve eylemlerinin tek tek açıklandığı iddianamede, sanıklardan görevinden ihraç edilen Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Kulak Burun Boğaz Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmail KÜLAHLI hakkındaki tanık beyanları ve deliller de yer aldı.

Gizli tanık "Ali DAĞ" ifadesinde, Prof. Dr. İsmail KÜLAHLI'nın örgütün üst düzey üyelerinden olduğunu ileri sürdü.

Bilgi sahibi olarak ifadesine başvurulan Ö.F.B. de KÜLAHLI'nın, örgütün Kayseri imamlarından olduğunu öne sürerek, "Himmet toplama, para yardımında bulunmada etkindir. Karar vericiler arasında bulunan imamları ndandır." bilgisini verdi.

EVDE GÜLEN'İN KİTABI ELE GEÇİRİLDİ

Külahlı'nın evinde yapılan aramada ise Fetullah Gülen'in "Bir Kırık Dilekçe" isimli kitabı ele geçirildi.

Bank Asya kayıtları üzerinde bilirkişi tarafından yapılan inceleme sonucu da Külahlı'nın Bank Asya'daki hesabına 2013 Aralık ayında 4 bin 317 lira, 2014 yılı ocak ayında bin 823 lira, şubat ayında bin 830 lira yatırdığı, ayrıca eşi adına da aynı bankada hesabın bulunduğu tespit edildi.

"BENİ FATİH ÜNİVERSİTESİNE GÖNDERMEK İSTEDİ"

Külahlı, sorgu hakimliğindeki ilk ifadesinde, silahlı terör örgütüyle hiçbir bağlantısı olmadığını, imamlıkla da ilgisinin bulunmadığını savundu.

Hakkındaki suçlamaları kabul etmediğini belirten Külahlı, "Ben sadece WhatsApp kullanırım. Bazen hastalarım yemek daveti yapardı, onlara katılırdım. Ben kesinlikle himmet ya da her ne nam adı altında olursa olsun para toplamadım, hiç kimseyi tanımıyorum, ayrıca ben Pensilvanya'ya hiç gitmedim ancak Amerika'ya Boston'a seminer amaçlı gidiyordum, bu 16 sene önceki bir olaydır, ondan sonra hiç gitmedim." dedi.

Külahlı, Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığınca 1 Aralık 2016'da alınan ifadesinde ise 1985 yılında tıp fakültesinden mezun olduğunu ve 1988 yılında Tıpta Uzmanlık Sınavını (TUS) kazanarak Kayseri'ye Erciyes Üniversitesine geldiğini anlattı.

"O DÖNEM KAYSERİ'NİN İL İMAMIYDI"

Kazandığı bölümün sorumlusunun o dönem Prof. Dr. Şerif Ali Tekalan (Eski Fatih Üniversitesi Rektörü, FETÖ çatı davası, KPSS sorularının sızdırılması ve Futbolda şikede kumpas gibi davaların sanığı) olduğunu ifade eden Külahlı, şunları kaydetti:

"Bu kişi hem bölümde hem de şehirde bir nevi sorumlu gibiydi. Fetullah Gülen örgütü içerisinde yer alırdı. O dönem Kayseri'nin il imamıydı. Her şey ondan sorumluydu. Dönemin valisiyle bile çok rahatlıkla görüşürdü. Herkes ile rahat görüşürdü. Bu süreç içerisinde diğer asistanların süresinin dolması ve görevden ayrılmaları nedeniyle ben bir anda baş asistan oldum. Tüm işleri ben yürütüyordum. Bir nevi Şerif Ali hocanın sağ kolu olarak kendimi hissetmeye başladım. Bu şekilde değerlendirmeler yapıldı. Şerif Ali hoca beni Fatih Üniversitesine göndermek istedi fakat ben kabul etmedim. Şerif Ali hoca FETÖ örgütünün Kayseri il imamıydı. 1995 yılına kadar bu şekilde devam etti. Bu kişinin TÜBİTAK üyeliği, YÖK üyeliği vardı. Devlet bürokrasisi ile rahatlıkla görüşüyordu."

"HOCADAN EMİR GELDİ, ALEVİ GRUPLARLA İLGİLENİN"

Tekalan'ın, Gülen'in bazı mesajlarını kendilerine aktardığını öne süren Külahlı, "Şerif Alihoca, 1990'lı yıllarda 'Hocadan emir geldi, Alevi gruplarla ilgilenin" diyordu." dedi.

Kayseri eşrafının Şerif Ali Tekalan'dan dolayı kendisini tanıdığını ve FETÖ'cü olarak bildiğini vurgulayan Külahlı, "Mehmet Yıldız, benden telefonla randevu istedi. Ben de bunların çalışma sistemini bildiğim için 'Eğer para isteyeceksen gelme, ben kime para vereceğimi bilirim, çay içmeye geleceksen buyur' dedim. Telefonu bu şekilde kapattım. Yaklaşık 10 yıldır da herhangi bir bağış yapmadım." dedi.
Hikmet - 08.03.2017 23:02
Sayın Yorumcular,
İkiniz de haklısınız. Unuttuğunuz bir şey var: ORDU MİLLET TÜRK MİLLETİ.
Millet BOPçu partilerinize de NATOcu Kurumlarınıza da güvenemez. Güvenirse yarı yolda kalır.
Natonun Gladyolarını (Pkk,Dhkpca,Pyd,Fetölerini) BOPÇU partiler de NATOcu Kurumlar da biliyorlardı. 250 şehid, 2500 gazi Gladyocu sömürge neferlerine DUR demeseydi sizin BOPçu ve NATOcu Kurumlarınızın yerinde yeller esmekle kalmayacak, TC Armenia, Kurdistan, Pontus, İonia gibi bölgelere parçalanıp Osmanlı gibi NATO tarafında bölüşülecek ve BOP haritası gerçekleştirilecekti.
Artık zaman NATOCU BATICI LAİK DEMOKRATİK ASKERİ DİKTATÖRLÜK zamanı değil, MİLLİ TÜRK HALK YÖNETİMİ CUMHURBAŞKANLIĞI zamanıdır...
Salih Desdici - 08.03.2017 15:36
Yazdığın gibi kardeşim, 'Ortadoğu'nun parçalanması İsrail'in bekası, ve dahası 'Büyük İsrail' içindir. Ama Türkiye buna alet olmadı, engel olmaya çalıştı, çalışıyor.
Mesela Erdoğan'ın Irak'a girmek isteyişinin nedeni ABD'ye işgalde yardımcı olmak değil; İşgalin neticesinde demografik yapı değiştirilmek suretiyle İran'dan Akdeniz'e uzanacak, Türkiye'yi hedef alacak, Batı ve İsrail yanlısı bir 'Kürdistan'ı engellemekti. Bugün de bu mücadele sürüyor.
Ne ABD'nin Irak'ı işgali, ne de Suriye ile sorunlarımız Ak Parti ile başlamadı.Yaşın müsaitse hatırlarsın, değilse biraz araştır.
- 08.03.2017 14:03
sayın yorumcu: bu iş özürle bitmez.o zaman herkes yanıldık aldatıldık der özür dilerse Fetö vakası biter mi? ülkeye verdiği zarar biter mi.Bu örgüte her kim yardım ve yataklık etmiş ise bağımsız yargı önünde yargılanmalıdır.ABD Irak ı kimin zamanında işgal etti.(2003 yılı).Libya nın parçalanması,Suriye nin parçalanması Büyük orta doğu projesi dahilinde yapılmıştır.Bu proje de İsrail in bekası için hazırlanmıştı.Buna neden alet olduk.
Salih Desdici - 07.03.2017 18:16
İsimsiz kardeşime;
Malum yapılanmanın AKP ile ilişkileri, diğer partilerle ilişkilerinin yanında devede kulaktır. FETÖ bu ilişkiye kendi devlet içindeki yapılanmasını tamamlamak, AK Parti ise devlet içine çöreklenmiş, ipi dışarıda, anti demokratik diğer yapılardan korunmak için girmiştir. Erdoğan bu yapılanmanın gerçek niyetini çözdüğü anda haklarında yanıldığını itiraf etti, bazı kesimlerden ve milletten özür diledi. FETÖ'ye karşı en büyük, en samimi mücadeleyi veren kişi oldu. Erdoğan'ın AK Parti'si ile FETÖ'nün ajandasında asla ayni şeyler yazmaz.
PKK ile görüşülmesinin nedeni; Dış aktörleri devreden çıkararak, akan kanı durdurmak, PKK'nın kürt toplumunu istismar etmesinin önüne geçip, örgütü barışçıl yollardan teslim almak almaktı.
ABD, AB ve diğerleri ile kurulan ilişkiler, yapılan antlaşmalar da Türkiye'nin menfaatleri içindi.
Bütün bu ilişkilerde Ak Parti'nin hep doğru yaptığı söylenemez, yanlışları da oldu.
Ancak 1960'lardan beri hazırlanan FETÖ'yü, 70-80'li yıllardan itibaren aktif olan PKK'yı, neredeyse AK Parti ürünü olarak göstermek yanlış.
Dış ilişkilerde Ak Parti idaresindeki Türkiye'yi günahkar taraf göstermek yanlış.
Komşularımıza bir bak; Yunanistan Almanya'nın gayri resmi sömürgesi oldu. Ukrayna ve Gürcistan'ın toprakları işgal edildi, toprak bütünlüklerini koruyamadılar. İran ağır ambargolar altında. Irak ve Suriye diye bir ülke kalmadı.
Küresel ekonomik kriz ve dört bir yanımızdaki komşularımızın başına gelenler hesaba katıldığında, batmış bir Türkiye devralan Erdoğan ve Ak Parti'nin çok iyi iş çıkardığı görülür.
- 07.03.2017 09:22
insan taraf olunca gözleri bir şeyi göremez. Fetö nün gazeteleri kimin döneminde büyüdü.Şu ajan taraf gazetesi kimin döneminde yayın hayatına başladı.Ergenekon,kumpas davalarında kimler beraber çalışıyordu.Ordumuzun belini kırmak için kimler ortaktı.Almanya,ABD bizi dinlerken neden ses çıkartmadık.Neden mavi marmara olayı oldu.Neden şu anda İsrail e ses çıkartmıyoruz. Neden ta başından beri B.o.projesinde yer aldık.Neden Suriye ile aramızı bozduk.Neden pkk yı büyütüp siyasallaştırdık.Nedenler o kadar çok ki yapılan hatalar o kadar çok ki.Emperyalist güçlerin Türkiye nin kabuğundan çıkmasını bağımsız kararlar almasını iistemediğini bilmiyormuydunuz.Bizi AB ye almayacaklarını bilmiyormuydunuz.Neden AB ye taviz verecek imzalar neden atıldı.Türkiyenin geleceğini neden ipotek altına aldınız.Bu kadar borç,bu kadar kaynağı belli olmayan paralar,kimlerle ne anlaşmalar yapıldı belli değil.Dünya ile kavga ederek bir yere varamayız.Fetö ve ABD 15 Temmuz darbesini Türkiye cumhuriyetinin beli kırmak için yapmıştır.Ordumuzu zayıflatmak için yapmıştır.Bunu artık doğru yorumlayalım.
Bu sayfaya yorum yazarak tarihe not düşün.
1

YAZARIN DİĞER YAZILARI
İtiraf ama yersen
29.09.2017, 12:55
Teşhis ve tedavi
12.09.2017, 15:03
İman ve küfür
06.06.2017, 16:23
Mücadele değil savaş
23.05.2017, 10:22
Anadolu ihtilali
17.04.2017, 01:04
Yazarın tüm yazıları için tıklayın.
KÖŞE YAZILARI
DEVELOPİNG EİGHT/D-8 İSTANBUL DA!..D-21 NE ZAMAN?! DEVELOPİNG EİGHT/D-8 İSTANBUL DA!..D-21 NE ZAMAN?!
İbrahim Dursun Bugün, 00:33
21 EKİM DÜNYA GAZETECİLİK GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN 21 EKİM DÜNYA GAZETECİLİK GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
Eyüphan Kaya 21.10.2017, 23:01
BEYİN ÖLÜMDEN SONRA DA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR BEYİN ÖLÜMDEN SONRA DA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR
Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta 21.10.2017, 22:41
KERKÜK KERKÜK
Orhan Cesur 21.10.2017, 16:23
CHP Ve Dine Uygun Nikah CHP VE DİNE UYGUN NİKAH
Fatih Yokuş 21.10.2017, 13:04
ABD’nin algı terörü ABD’NİN ALGI TERÖRÜ
Mevlana Çakıral 20.10.2017, 11:29
Absürdistan’da Memokrasi! ABSÜRDİSTAN’DA MEMOKRASİ!
Cahit Kılıç 19.10.2017, 12:52
BAŞBAKANDAN TEYEMMÜM DERSLERİ BAŞBAKANDAN TEYEMMÜM DERSLERİ
Hüseyin Adalan 16.10.2017, 13:45
FİRAVUN’UN İMANI FİRAVUN’UN İMANI
Hasan Tülüceoğlu 13.10.2017, 23:10
HANGİ İŞİ DOĞRU YAPTINIZ ALLAH AŞKINA? HANGİ İŞİ DOĞRU YAPTINIZ ALLAH AŞKINA?
Burhan Özbey 06.10.2017, 09:32
İtiraf ama yersen İTİRAF AMA YERSEN
Kemal Furkan 29.09.2017, 12:55
Eyy Merkel!.. EYY MERKEL!..
Şefik Kantar 28.09.2017, 17:13
ORTADOĞU İÇİN REÇETE.! ORTADOĞU İÇİN REÇETE.!
Bayram Kaymakçı 27.09.2017, 14:34
ARTIK GÜNEY KOMŞUMUZ İSRAİL ARTIK GÜNEY KOMŞUMUZ İSRAİL
Dr. Ahmet Berk 26.09.2017, 11:25
Savaş Ahlakının Tarumar Edilişinin Miladı: HİROŞİMA VE NAGAZAKİ – 3 (Günümüz Zebanilerinin akıttığı İlk Cehennem Kusmuğu) SAVAŞ AHLAKININ TARUMAR EDİLİŞİNİN MİLADI: HİROŞİMA VE NAGAZAKİ – 3 (GÜNÜMÜZ ZEBANİLERİNİN AKITTIĞI İLK CEHENNEM KUSMUĞU)
Ahmet Akgül 23.09.2017, 17:20
Bir tablonun arka perdesi (La Ultima Cena) BİR TABLONUN ARKA PERDESİ (LA ULTİMA CENA)
Aykut Yavuz 23.09.2017, 10:08
SUS GÖNLÜM SUS GÖNLÜM
Birgül Kapaklıkaya 20.09.2017, 02:10
'işte Başvekil' dedi birisi; 'asalım' dedi diğerleri... 'İŞTE BAŞVEKİL' DEDİ BİRİSİ; 'ASALIM' DEDİ DİĞERLERİ...
Mevlüt Özben 17.09.2017, 20:06
TEOG Açıklaması Eğitimin İflasıdır! TEOG AÇIKLAMASI EĞİTİMİN İFLASIDIR!
Turgay Çınar 15.09.2017, 08:13
Dünya Ekonomi Kartelleri: Faiz ve Savaş Lobileri DÜNYA EKONOMİ KARTELLERİ: FAİZ VE SAVAŞ LOBİLERİ
Eşref Zeki Parlak 04.08.2017, 23:07
VATANDAŞ AHMET VATANDAŞ AHMET
Serkan Güzel 04.08.2017, 10:20
MÜFTÜLERE NİKAH YETKİSİ LAİKLİĞE AYKIRI MI? MÜFTÜLERE NİKAH YETKİSİ LAİKLİĞE AYKIRI MI?
Murat Gençoğulları 02.08.2017, 22:30
Bir Millet Bir Yürek, Bir Dolarlık Hainlere Geçit Yok Elbet BİR MİLLET BİR YÜREK, BİR DOLARLIK HAİNLERE GEÇİT YOK ELBET
Barış Temur 17.07.2017, 18:35
DARBE, İKTİDAR, ADALET VE MERHAMET! DARBE, İKTİDAR, ADALET VE MERHAMET!
Zekeriya Menak 16.07.2017, 22:08
Mustafa “Yaman” bir avukat! MUSTAFA “YAMAN” BİR AVUKAT!
Tarık Sezai Karatepe 14.07.2017, 07:51
SON DÖNEMDE CHP SON DÖNEMDE CHP
Erdem Özçelik 14.05.2017, 15:05
16 Nisan 2017 neydi? 16 NİSAN 2017 NEYDİ?
Benil Sibel Özyürük 22.04.2017, 10:18
HAYATIMIZDAKİ KARTLAR HAYATIMIZDAKİ KARTLAR
Zülküf Aras 10.04.2017, 23:57
KİMİ SEVİYORUM  KİMİ SEVMİYORUM KİMİ SEVİYORUM KİMİ SEVMİYORUM
Vildan Adalı 03.04.2017, 22:55
YÜZ YIL ÖNCE, YÜZ YIL SONRA YÜZ YIL ÖNCE, YÜZ YIL SONRA
Ahmet Ay 23.03.2017, 22:34
EBU LEHEB DE EVET DİYEMEDİ, PKK FETO DA EBU LEHEB DE EVET DİYEMEDİ, PKK FETO DA
Vakkas Doğantekin 06.02.2017, 13:53
KAÇMAK KURTULUŞTUR KAÇMAK KURTULUŞTUR
Özkan Erdem 10.12.2016, 21:50
KUKA’NIN SAĞLIK ÖYKÜLERİ (ÇOCUK ÖYKÜ KİTAPLARI) KUKA’NIN SAĞLIK ÖYKÜLERİ (ÇOCUK ÖYKÜ KİTAPLARI)
Prof. Dr. Cengiz Yakıncı 03.12.2016, 16:20
Fetö Mağdurları için Yeniden Yargılama FETÖ MAĞDURLARI İÇİN YENİDEN YARGILAMA
Kurtuluş Aybirdi 15.10.2016, 21:25
Yokoluşun Eşiğinde Dünya ve İnsanlık YOKOLUŞUN EŞİĞİNDE DÜNYA VE İNSANLIK
Yılmaz Ada 10.10.2016, 12:41
Hey Şamil Tayyar, Sana Diyorum Sana! HEY ŞAMİL TAYYAR, SANA DİYORUM SANA!
Ahmet Kaya 23.09.2016, 12:37
BAYRAM MESAJI BAYRAM MESAJI
Hüseyin Kocabaş 11.09.2016, 14:56
METİN ACIPAYAM ARSLAN BALTA MÜLAKATI METİN ACIPAYAM ARSLAN BALTA MÜLAKATI
Metin Acıpayam 09.09.2016, 01:44
AMERİKAN BİZONU AHMAK AMERİKAN BİZONU AHMAK
Serdar Karadeniz 24.07.2016, 17:45
Tayyip Erdoğan'ı Gönderin İngiltere kurtulsun TAYYİP ERDOĞAN'I GÖNDERİN İNGİLTERE KURTULSUN
Yavuz Demir 25.06.2016, 00:16
BAHAR, DETOKS VE BİR SERİ KATİLİN DRAMI BAHAR, DETOKS VE BİR SERİ KATİLİN DRAMI
Kevser Akın 14.06.2016, 03:34
TAYYİP BİR GİTSE TAYYİP BİR GİTSE
Naci Taban 14.06.2016, 02:27
“Biz cenaze için burdayız! Uygun olmaz!” “BİZ CENAZE İÇİN BURDAYIZ! UYGUN OLMAZ!”
Yusuf Serçe 13.06.2016, 11:56
TOPLUMSAL UZLAŞMA VE EĞİTİM TOPLUMSAL UZLAŞMA VE EĞİTİM
Hasan Güneş 16.05.2016, 21:38
İlk Üç Madde ve Laiklik İLK ÜÇ MADDE VE LAİKLİK
Özcan Yazıcı 28.04.2016, 18:43
Düpedüz Vahşiyiz Biz DÜPEDÜZ VAHŞİYİZ BİZ
Arif Özutku 29.03.2016, 15:13
KADIN KADIN
Yasemin Kurçenli 12.03.2016, 19:16
Koltuğum olmadan asla! KOLTUĞUM OLMADAN ASLA!
Yasemin Yıldırım 09.03.2016, 14:54
28 ŞUBAT'IN DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ... 28 ŞUBAT'IN DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ...
Melih Esat Açıl 01.03.2016, 21:50
En çokta sevgilimsin... EN ÇOKTA SEVGİLİMSİN...
Hülya Okur 14.02.2016, 19:40
ADLİ TATİL KALDIRILMALI! ADLİ TATİL KALDIRILMALI!
Hasan Yaşar Özfidan 08.02.2016, 20:09
HALKIN İNANILMAZ BAŞARISI HALKIN İNANILMAZ BAŞARISI
Canan Barlas 26.01.2016, 13:54
Bir pirupuganda hikayesi BİR PİRUPUGANDA HİKAYESİ
Yasemin Sümer 23.12.2015, 21:35
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A AÇIK MEKTUP CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A AÇIK MEKTUP
Bayram Zilan 07.12.2015, 02:56
RUSYA - TÜRKİYE GERGİNLİĞİ RUSYA - TÜRKİYE GERGİNLİĞİ
Zeynep Günal 29.11.2015, 20:09
Zoru başarmadık; doğruyu bulduk ZORU BAŞARMADIK; DOĞRUYU BULDUK
Engin Konca 16.10.2015, 15:34
SON OYUN SON OYUN
Sefer Ceylan 14.09.2015, 04:17
Cogito Sözlük'ten Dünyaya Yeni Bir Söz COGİTO SÖZLÜK'TEN DÜNYAYA YENİ BİR SÖZ
Ömer Bulut 18.08.2015, 14:30
KULLANIŞLI TERÖRİSTLERE RAĞMEN BARIŞ GELECEK…! KULLANIŞLI TERÖRİSTLERE RAĞMEN BARIŞ GELECEK…!
Semra Cabrero 01.08.2015, 22:00
ESAD'DAN IŞİD'E, IŞİD'DEN SURUÇ KATLİAMINA... ESAD'DAN IŞİD'E, IŞİD'DEN SURUÇ KATLİAMINA...
Cevdet Kara 21.07.2015, 15:06
Koalisyon Mu “Tekrar Seçim” Mi? KOALİSYON MU “TEKRAR SEÇİM” Mİ?
Hamit Yaz 19.06.2015, 16:55
Konutun Sözleşmede Belirtilenden Küçük Olması KONUTUN SÖZLEŞMEDE BELİRTİLENDEN KÜÇÜK OLMASI
Av.Emre Alcan 11.05.2015, 21:27
ADALETİN ELİNDE SİLAH ADALETİN ELİNDE SİLAH
Sevda Salihoğlu Dursun 01.04.2015, 14:35
İçimdeki çocuk İÇİMDEKİ ÇOCUK
İsmail Kara 28.03.2015, 00:17
Kemalizm-Tayyibizm veya Başkanlık Sistemi KEMALİZM-TAYYİBİZM VEYA BAŞKANLIK SİSTEMİ
Burak Yalım 08.03.2015, 14:59
Aday adayları arz-ı endam ederken.. ADAY ADAYLARI ARZ-I ENDAM EDERKEN..
Faruk Faruk 26.02.2015, 12:28
Alim'in Emir'le İmtihanı... ALİM'İN EMİR'LE İMTİHANI...
Birol Topuz 21.02.2015, 13:59
ÇÜRÜMEMEK İÇİN "BAŞKANLIK" ÇÜRÜMEMEK İÇİN "BAŞKANLIK"
Ahmet Duvarcı 03.02.2015, 21:20
Birinin söylemesi gerek. BİRİNİN SÖYLEMESİ GEREK.
Ahmet Rıfat 03.02.2015, 12:23
Vahdet Gazetesinde yayınlanmayan Paralel yazım VAHDET GAZETESİNDE YAYINLANMAYAN PARALEL YAZIM
İbrahim Yörük 11.01.2015, 12:21
ADALETİN BU MU? DÜNYA ADALETİN BU MU? DÜNYA
Cemal Aktan 20.12.2014, 15:08
MÜLAKAT SORULARI VE İŞ GÖRÜŞMELERİ MÜLAKAT SORULARI VE İŞ GÖRÜŞMELERİ
Yasemin Tecimer 15.12.2014, 17:01
PEYGAMBERE KİBİRLİ DİYEN ADAM PEYGAMBERE KİBİRLİ DİYEN ADAM
Muhammed Çimen 24.11.2014, 13:03
ZEHİRİN YENİ ADI: BONZAİ ZEHİRİN YENİ ADI: BONZAİ
Prof.Dr. Göknur Aktay 03.11.2014, 13:19
KÖRHASAN ailesinin bir ricası var KÖRHASAN AİLESİNİN BİR RİCASI VAR
Murat Körhasan 21.10.2014, 23:31
Ali İmran Suresi 28 Ayet: "Mü'minler, mü'minleri bırakıp inkarcıları dost edinmesin" ALİ İMRAN SURESİ 28 AYET: "MÜ'MİNLER, MÜ'MİNLERİ BIRAKIP İNKARCILARI DOST EDİNMESİN"
Bekir Çınar 19.10.2014, 14:02
Kobani'ye Destek Eylemleri Ardından Notlar KOBANİ'YE DESTEK EYLEMLERİ ARDINDAN NOTLAR
Didem Tomaslar 12.10.2014, 23:38
Herkes İçin Adalet HERKES İÇİN ADALET
Nesrin Yıldırım 10.10.2014, 19:31
Masum Hayvanlar (#LemanSam) !! MASUM HAYVANLAR (#LEMANSAM) !!
SSerra Erdoğan 06.10.2014, 05:15
Komşularımızı orta yerde bırakmayız KOMŞULARIMIZI ORTA YERDE BIRAKMAYIZ
Güngör Avcıoğlu 22.09.2014, 23:59
İSLAMİ TERÖRİZM YALANI İSLAMİ TERÖRİZM YALANI
Mithat Tuncay Öcalır 04.08.2014, 01:19
YA ÖYLE DEĞİLSE YA ÖYLE DEĞİLSE
Sedat Ilgın 24.07.2014, 16:24
Tatlı ve buruk duygularla  Allahaısmarladık… TATLI VE BURUK DUYGULARLA ALLAHAISMARLADIK…
Sevda Türküsev 05.07.2014, 12:47
Reisicumhur'dan Sonra REİSİCUMHUR'DAN SONRA
M. Nail Keçili 02.07.2014, 10:47
PROVOKASYONLARINIZ ORADAYSA ARŞİV BURADA; 1993... PROVOKASYONLARINIZ ORADAYSA ARŞİV BURADA; 1993...
Turgay Yaman 11.06.2014, 14:59
Gezi neydi, ne değildi GEZİ NEYDİ, NE DEĞİLDİ
Bilgehan Uçak 31.05.2014, 10:10
ALLAH MÜSTAHAKINIZI VERSİN! ALLAH MÜSTAHAKINIZI VERSİN!
Ayhan Yağızer 19.05.2014, 13:11
Dünden Bugüne El Fetih-Hamas-İsrail İlişkileri -2- DÜNDEN BUGÜNE EL FETİH-HAMAS-İSRAİL İLİŞKİLERİ -2-
Cengiz Koyuncu 02.05.2014, 16:21
Bugün mü, Dün mü? BUGÜN MÜ, DÜN MÜ?
Özlem Özcan 06.04.2014, 23:51
SALİH GÜLEN'İ TANIYORMUSUNUZ? SALİH GÜLEN'İ TANIYORMUSUNUZ?
Salih Can 26.03.2014, 03:54
Tek Erdoğan  Yalnız Türkiye TEK ERDOĞAN YALNIZ TÜRKİYE
Halid Şener 15.03.2014, 18:23
Ağız Kokusu kaderiniz değil AĞIZ KOKUSU KADERİNİZ DEĞİL
Dt. Arzu Yalnız Zogun 14.03.2014, 10:24
Lübnan Sinemasının en barışçıl yönetmeni LÜBNAN SİNEMASININ EN BARIŞÇIL YÖNETMENİ
Tuğba Koçak 14.02.2014, 01:27
Değerli Haberx Ailesi DEĞERLİ HABERX AİLESİ
Sami Zana ASLAN 27.01.2014, 15:35
Bundan Sonrası İçin BUNDAN SONRASI İÇİN
Meltem Arıkan 27.01.2014, 08:29
CEMAAT VE ERDOĞAN CEMAAT VE ERDOĞAN
Murat Özdemir 27.01.2014, 01:49
Türkiye'de Bulunan Alman Vakıfları'nın Bilinmeyen Yönleri TÜRKİYE'DE BULUNAN ALMAN VAKIFLARI'NIN BİLİNMEYEN YÖNLERİ
Muhammet Tazegül 24.01.2014, 11:09
Mısır'da askerle, Türkiye'de yargıyla! MISIR'DA ASKERLE, TÜRKİYE'DE YARGIYLA!
Eylem Yılmaz 25.12.2013, 21:55
Trabzonspor şaşırtmaya devam ediyor. TRABZONSPOR ŞAŞIRTMAYA DEVAM EDİYOR.
Mahmut Ulusoy 13.12.2013, 10:03
İLETİŞİMDEN ÇIKIŞ İLETİŞİMDEN ÇIKIŞ
Çağlayan ibiş 10.12.2013, 22:03
2023  Türkiye'de Hentbol   2023 TÜRKİYE'DE HENTBOL
Kenan Öner 06.12.2013, 11:51
Öğrenci Evleri ve Yaşam Tarzına Müdahale ÖĞRENCİ EVLERİ VE YAŞAM TARZINA MÜDAHALE
Rujhat Avşar 14.11.2013, 12:52
DİLENEN SURİYELİLER (NAWARLAR)! DİLENEN SURİYELİLER (NAWARLAR)!
Hasan Karataş 17.10.2013, 01:57
Erdoğan Diktatörse Bu Hoşgörü Niye? ERDOĞAN DİKTATÖRSE BU HOŞGÖRÜ NİYE?
Nurettin Oğuz Alhan 02.09.2013, 15:27
MAM (Milli Alternatif Medya) MAM (MİLLİ ALTERNATİF MEDYA)
İsmail Turan Çakır 30.07.2013, 02:27
Gelenekçi miyiz? Yenilikçi mi? GELENEKÇİ MİYİZ? YENİLİKÇİ Mİ?
Samet Ülker 30.07.2013, 01:25
MİLLİ SKANDAL BAKANLIĞI MİLLİ SKANDAL BAKANLIĞI
Mehmet Aysan 29.07.2013, 15:05
Strateji Akademisi Başkanı Mesut Ülker STRATEJİ AKADEMİSİ BAŞKANI MESUT ÜLKER
Mesut Ülker 23.07.2013, 19:02
AK Parti MKYK Üyesi Mazhar Bağlı AK PARTİ MKYK ÜYESİ MAZHAR BAĞLI
Mazhar Bağlı 23.07.2013, 18:59
Prof. Dr. Erol Katırcıoğlu PROF. DR. EROL KATIRCIOĞLU
Erol Katırcıoğlu 23.07.2013, 18:58
Gezi Eylemlerinin Çözüm Sürecine Etkisi... GEZİ EYLEMLERİNİN ÇÖZÜM SÜRECİNE ETKİSİ...
***Haftanın Sorusu*** 23.07.2013, 18:55
12 Eylül Darbesi 12 EYLÜL DARBESİ
Oğuzhan Dursunkaya 07.07.2013, 00:55
Ben de kaygılıyım, ben de kaygılıyım BEN DE KAYGILIYIM, BEN DE KAYGILIYIM
Tuğrul Özşengül 30.06.2013, 07:22
Endişeliler ENDİŞELİLER
Yonca Kaya Şahin 27.06.2013, 14:52
Türkiye-İran-Rusya (Türkiye İran İlişkilerini Gözden Geçirmeli) TÜRKİYE-İRAN-RUSYA (TÜRKİYE İRAN İLİŞKİLERİNİ GÖZDEN GEÇİRMELİ)
Alperhan Baysan 28.05.2013, 00:17
ŞİŞEDE DURDUĞU GİBİ DURMUYOR, AKIL MANTIK BIRAKMIYOR...  ŞİŞEDE DURDUĞU GİBİ DURMUYOR, AKIL MANTIK BIRAKMIYOR...
Setenay Yüksel Olguner 24.05.2013, 09:34
Demokrasimizin Mimarı "Celal Bayar" DEMOKRASİMİZİN MİMARI "CELAL BAYAR"
Uğur Şahan 19.05.2013, 00:30
FAİLLER YAKALANDI! FAİLLER YAKALANDI!
Deniz İster 13.05.2013, 14:54
Türkiye'de sağlığın geliştirilimesi TÜRKİYE'DE SAĞLIĞIN GELİŞTİRİLİMESİ
Prof. Dr. Erkan Pehlivan 17.04.2013, 10:20
Mısır’da Kıptı Hristiyan-Müslüman Çatışması Tezgahlanıyor! MISIR’DA KIPTI HRİSTİYAN-MÜSLÜMAN ÇATIŞMASI TEZGAHLANIYOR!
Can Acun 07.04.2013, 19:57
İsrail'in Özrü İSRAİL'İN ÖZRÜ
Soner Kırkpınar 29.03.2013, 19:12
​KÜRTLER VE TÜRKLER AYNI MİLLET Mİ ? ​KÜRTLER VE TÜRKLER AYNI MİLLET Mİ ?
Vahdettin İnce 15.03.2013, 17:50
DEPLASMANDA TEK BAŞINA DEPLASMANDA TEK BAŞINA
Cumhur Cebeci 04.02.2013, 22:19
SAĞLIKTA DÖNÜŞÜM VE KAMU HASTANELER BİRLİĞİ   /KIŞ AYLARI VE GRİP SAĞLIKTA DÖNÜŞÜM VE KAMU HASTANELER BİRLİĞİ /KIŞ AYLARI VE GRİP
Serdar Bayrak 23.01.2013, 22:02
Kapısuyu tersanesinin hazin sonu KAPISUYU TERSANESİNİN HAZİN SONU
Ahmet Üder 06.01.2013, 18:45
Hayatın Tabelaları HAYATIN TABELALARI
Sıla Onat 03.01.2013, 02:20
Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Yaşar Sarıbay ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. ALİ YAŞAR SARIBAY
Ali Yaşar Sarıbay 11.11.2012, 18:09
İstifa eden kıdem tazminatı alabilir mi? İSTİFA EDEN KIDEM TAZMİNATI ALABİLİR Mİ?
Cihangir Cayrancı 31.10.2012, 16:55
Eğitimde Yaşam Alanı EĞİTİMDE YAŞAM ALANI
Dr.Yağmur Yeşilırmak 25.10.2012, 18:01
BAZEN... BAZEN...
Asım Yıldırım 17.10.2012, 10:55
BAŞBAKANLIK ETRAFINDAKİ TOZ BULUTU, SAVAŞ, MEHMET EFE BAŞBAKANLIK ETRAFINDAKİ TOZ BULUTU, SAVAŞ, MEHMET EFE
Cihat Şimşek 10.10.2012, 22:28
EFSANE… EFSANE…
Seyda Yalvaç 10.10.2012, 12:05
ULUSLARARASI DÖVİZ (FOREX) PİYASALARI ULUSLARARASI DÖVİZ (FOREX) PİYASALARI
Destek FX 09.10.2012, 14:59
Neşet Ertaş ve Bana Kalan Bağlaması NEŞET ERTAŞ VE BANA KALAN BAĞLAMASI
Cuma Hikmet 26.09.2012, 18:52
MEME KANSERİ VE HAYAT KURTARAN BİLEKLİK MEME KANSERİ VE HAYAT KURTARAN BİLEKLİK
Necmettin Tetik 26.09.2012, 01:22
İSLAM ve TASAVVUF İSLAM VE TASAVVUF
Abdurrahim Çölgeçen 13.08.2012, 16:16
Olimpiyat Oyunlarındaki ABD Bayrağı.! OLİMPİYAT OYUNLARINDAKİ ABD BAYRAĞI.!
Bilal Şentürk 12.08.2012, 10:57
Beni zygonla döven adam hakkı için BENİ ZYGONLA DÖVEN ADAM HAKKI İÇİN
Eda Alanson 11.07.2012, 05:41
Avrupa'nın En Başarılı Girişimcisi Berna İlter Seçildi (Söyleşi) AVRUPA'NIN EN BAŞARILI GİRİŞİMCİSİ BERNA İLTER SEÇİLDİ (SÖYLEŞİ)
Seda Karakaya 03.07.2012, 20:09
Yurt Dışından Telefon Getirmek YURT DIŞINDAN TELEFON GETİRMEK
Bekir Hilmi Nayır 21.06.2012, 10:56
Çaygözyaşları ÇAYGÖZYAŞLARI
Fréderike Geerdink 04.06.2012, 13:34
Ne Demişler: Ağaçı Yaşken, Delegeyi Hoşken NE DEMİŞLER: AĞAÇI YAŞKEN, DELEGEYİ HOŞKEN
Oğuzhan Erdoğan 17.05.2012, 17:07
Boş Yazı BOŞ YAZI
Taha Ün 10.05.2012, 08:35
Engelliler Eczanede!!! ENGELLİLER ECZANEDE!!!
Nazlı Şencan 30.04.2012, 23:19
CHP'YE KİTAPÇIK TAVSİYELERİ!.. CHP'YE KİTAPÇIK TAVSİYELERİ!..
Volkan Akay 20.04.2012, 09:33
SURİYE DEVRİMİ SURİYE DEVRİMİ
Mert C. Demir 16.03.2012, 03:50
Suriye’de Kayıp Gazeteciler Ve 2 Sorun SURİYE’DE KAYIP GAZETECİLER VE 2 SORUN
Yonca Karakemer 15.03.2012, 01:23
"Kaldı Bu Yaşamak Suçu Üstümde" "KALDI BU YAŞAMAK SUÇU ÜSTÜMDE"
Zeynep Olgaç 22.01.2012, 00:49
Geç Bile Kalındı GEÇ BİLE KALINDI
Ali Aydın 18.01.2012, 02:05
Bir Ahkam Kesen Başörtülü ! Hazır mısınız? BİR AHKAM KESEN BAŞÖRTÜLÜ ! HAZIR MISINIZ?
Yasemin Vatandaş 15.01.2012, 15:35
Soykırımı İnkar Yasası, Fransa, Türkiye ve Cezayir SOYKIRIMI İNKAR YASASI, FRANSA, TÜRKİYE VE CEZAYİR
Furkan Şenay 12.01.2012, 16:29
Kampüsten merhaba! KAMPÜSTEN MERHABA!
Tahsin Aksu 27.12.2011, 16:07
KOC gibi sergi KOC GİBİ SERGİ
Tan Yeşilada 30.11.2011, 16:22
Şehir Hayatına Beslenme Önerileri… ŞEHİR HAYATINA BESLENME ÖNERİLERİ…
Op.Dr. Cem Yılmaz 17.11.2011, 12:24
70 bin hayat organ nakli bekliyor 70 BİN HAYAT ORGAN NAKLİ BEKLİYOR
Prof. Dr. Alp Gürkan 05.11.2011, 14:00
Doktorların Sağlık Bakanlığı'yla imtihanı DOKTORLARIN SAĞLIK BAKANLIĞI'YLA İMTİHANI
Emine Bilgiç 03.11.2011, 01:46
KALIN BARSAK KANSERİ KALIN BARSAK KANSERİ
Sadık Yıldırım 01.11.2011, 22:32
BİRLİKTE Mİ AYRI MI NO 2 BİRLİKTE Mİ AYRI MI NO 2
Serra Karaçam 21.10.2011, 00:10
Güncel Bilgiler GÜNCEL BİLGİLER
Uğur Aksu 18.10.2011, 11:54
Ben’den Vazgeçmek Üzerine BEN’DEN VAZGEÇMEK ÜZERİNE
Yusuf Önaç 16.10.2011, 02:25
SEÇİLMİŞ ŞEHİTLER... SEÇİLMİŞ ŞEHİTLER...
Rauf Atilla Polat 28.09.2011, 00:22
Bir dirhem et bin ayıp örter BİR DİRHEM ET BİN AYIP ÖRTER
Prof. Dr. Benal Büyükgebiz 12.09.2011, 11:14
Bel ağrısı ve tedavi yöntemleri BEL AĞRISI VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ
Bülent Neymen 16.08.2011, 21:55
Türkiye Portreleri TÜRKİYE PORTRELERİ
Sernur Yassikaya 10.08.2011, 14:57
ADALET HAMAMINDA BİR GARİP FUTBOL!!! ADALET HAMAMINDA BİR GARİP FUTBOL!!!
Sedat Bayar 07.07.2011, 04:14
AYNI DAĞIN YELİYİZ BİZ! AYNI DAĞIN YELİYİZ BİZ!
Ahu Şentürk 13.06.2011, 12:08
Oksitlenmiş Siyaset OKSİTLENMİŞ SİYASET
H. Kübra Özan 11.06.2011, 11:20
KAMYONLAR KAVUN TAŞIMAYACAK ARTIK ! KAMYONLAR KAVUN TAŞIMAYACAK ARTIK !
Dr. Hamid Aydın 04.06.2011, 16:38
Diyarbakır, Huzur ve Barış İstiyor DİYARBAKIR, HUZUR VE BARIŞ İSTİYOR
Bekir Kaplan 02.06.2011, 21:51
KASETLERİN ANA HEDEFİ AK PARTİ İKTİDARI DEĞİL Mİ? KASETLERİN ANA HEDEFİ AK PARTİ İKTİDARI DEĞİL Mİ?
Mehmet Barlas 24.05.2011, 14:22
Dünyadan Göçüp Gitme Töreni DÜNYADAN GÖÇÜP GİTME TÖRENİ
Ömer Faruk Besli 01.03.2011, 16:51
Bize Verilen Yapbozun Bir Parçası Eksikti BİZE VERİLEN YAPBOZUN BİR PARÇASI EKSİKTİ
Merve Şebnem Oruç 31.01.2011, 13:15
BDP - HAS Parti - EDP İttifakı... BDP - HAS PARTİ - EDP İTTİFAKI...
Ekin Gün 28.01.2011, 00:35
Haziran'ın fotoğrafı bugünden belli... HAZİRAN'IN FOTOĞRAFI BUGÜNDEN BELLİ...
Numan Ceyhan 14.12.2010, 02:00
Konuşma Adabı… KONUŞMA ADABI…
Tuba Kalçık 10.11.2010, 02:35
Alın size yeni bir meslek”SOSYAL MEDYA UZMANI” ALIN SİZE YENİ BİR MESLEK”SOSYAL MEDYA UZMANI”
Volkan Köse 14.08.2010, 16:39
Kürt Sorununa Adaletle bakmak KÜRT SORUNUNA ADALETLE BAKMAK
Mehmet Ali Başaran 28.07.2010, 00:58
Hadi Millet İzleyelim HADİ MİLLET İZLEYELİM
M. Onur Lökoğlu 20.05.2010, 02:14
İlköğretimde Kıyafet Serbestliği İLKÖĞRETİMDE KIYAFET SERBESTLİĞİ
Uzm.Ped.Hakan Emanetoğlu 11.05.2010, 19:02
Statükonun elindeki son koz STATÜKONUN ELİNDEKİ SON KOZ
Tarık Safaoğlu 29.04.2010, 00:30
KOSKOCA MEDYA GRUBUNA KOSKOCA CEZA !.. KOSKOCA MEDYA GRUBUNA KOSKOCA CEZA !..
Hikmet Genç 14.09.2009, 08:11
TURKCELL 0534 605 93 46 NOLU KONTÜR GASPCISI İÇİN NE YAPTI? TURKCELL 0534 605 93 46 NOLU KONTÜR GASPCISI İÇİN NE YAPTI?
Dursun Boran 15.03.2009, 14:38
TÜRKİYEDE YÜZÜ KIZARANLAR MUTLAKA VARDIR
Talha Akmehmet 02.04.2008, 13:25
CAHİL HALKIN, CAHİL SEÇİMİ (!)
Recep Canbolat 25.07.2007, 17:56
Yazarların yazıları kendi görüşlerini içermektedir. Yazıların yayına alınmaları yazarlar tarafından yapılmaktadır. HaberX'in kontrolüne tabi değildirler.