Son Haberler
23.09.2017 Cumartesi 05:13
USD 2,6013 EUR 2,8245 EUR/USD 1,0858 BIST   80645,4/%0,42
ISTANBUL Cuma: 21°C/27°CCumartesi: 21°C/28°CPazar: 20°C/27°C

Havadurumu ayarlari

Lutfen havadurumunu goruntulemek istediginiz sehri listeden seciniz.

Menderes Türel'den samimi açklamalar
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Sabah Temel Atma Akşam Açılış” mottosuyla yaptığı yatırım turu sırasında Alanya Gedevet Yaylası’nda basın mensuplarıyla bir araya geldi. 19.08.2017 10:35

ANTALYA (İHA) -
Alanya’da yeni açılan kadınlar plajı ile ilgili CHP’li kadınların plaja itiraz ettikleri hatırlatılan Başkan Türel; Antalya’daki bazı CHP'li ilçe başkanları karşı olmadıklarını açıkladı. Antalya’da Kadınlar Plajı’na karşı değiliz deyip burada karşı çıkıyorlar. Biz bu soruyu cevaplamadan önce onlar kendi aralarında anlaşmaları gerekiyor. Karşılar mı, değiller mi? Onu bir anlayalım. Antalya’nın 640 km olan sahil şeridinin sadece 1 km’lik kısmı (ya vardır ya yoktur) kadınlar plajı, geri kalan 639 km’si ise herkese açık plajlar. CHP Kadın Kolları Başkanı’nın yazısını ben de okudum, kendisi istediği tercihte bulunabilir. İster oraya gider iste buraya gider kimse kimseyi zorlamıyor. Biz herkesin ihtiyaçlarına göre hizmet üretmekle mükellefiz. Onu da talep eden vatandaşlar var. Ötekini de talep eden vatandaşlar var biz herkese hizmet üretiyoruz. Antalya’da karşı çıkan CHP’liler çok oldu. Şimdi burada da henüz anlaşılmadığı için böyle beyanlar söz konusu olabilir. Vatandaşlarımız hizmet verdiğimiz plajda kendi adı, soyadı ve imzası ile oradaki hatıra defterine “Ben size oy vermedim oy vermeyi de düşünmüyorum, ben CHP’liyim ama kadınlar plajı çok güzel olmuş elinize sağlık” diye yazılar yazıyorlar. Size onlarca böyle yazı gösterebilirim. Bir bakıyorsunuz Antalya’daki kadınlar plajımızda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmuş yabancı uyruklu hanımefendiler, Ruslar, Almanlar hep oradalar. Çok rahat çok konforlu bir şekilde denizden istifade ettiklerini söylüyorlar. Dolayısı ile bakın işte ne oluyor, hani kadınlar plajı ayrıştıracaktı? CHP’lisi, MHP’lisi, AK Parti’lisi bütün kadınlar orada şimdi. Türk, Rus, Alman bütün kadınlar orada. Müslüman, gayrimüslim, alevi, sünni bütün kadınlar orada, herkes orada. Kadınlar plajı ayrıştırıyor muymuş, birleştiriyor muymuş? İşte gelip görsünler nasıl birleştiriyormuş, ondan sonra konuşsunlar. Ayrıca dediğim gibi kimseyi oraya gidecek diye zorlamak söz konusu değil. Beğenmeyen de farklı bir tercihte bulunabilir. Biz herkese hizmet üretmekle mükellefiz diye konuştu.
Antalya Film Festivali’nde Neler Değişiyor?
Antalya Film Festivali’nde Ulusal kalktı deniyor, Hülya Koçyiğit gibi sanatçılar YouTube’da video paylaşıyor, bununla ilgili herhangi bir değişiklik olacak mı sorusunu da cevaplayan Türel; Ulusal yarışma bölümü uluslararası yarışma bölümü birleşti. Dolayısıyla bir şey kalkmadı dedi.
Antalya Film Festivali için 1964 yılında yola çıkarken Antalya’nın tanıtımını amaçladıklarını, çünkü Antalya'nın o zaman Ankara, İstanbul, Yozgat, Trabzon gibi iller de bile tanınmayan bir şehir olduğunu hatırlatan Türel, " Turizm olgusu dünyada yeni gelişiyor. Türkiye’de hemen hemen hiç yok. İşte böyle bir gelişim olursa, turizm sektörü ivme kazanırsa Antalya’da bir turizm şehri olabilir. Dolayısı ile Antalya’yı tanıtalım amacıyla 1964’de rahmetli babam, Behlül Dal, Avni Tolunay hep birlikte bu yola çıkmışlar. Antalya’nın bugün artık tanınırlığı bırakın Türkiye’yi, Avrupa sınırlarını aştı. Bizim artık dar kalıplar içerisinde bu festivali statükocu bir anlayışla hapsetmemiz mümkün değil. Güçlendirmemiz ve dünyaya Antalya’nın Alanya’nın bütün bölgenin tanıtımını en iyi şekilde yapmamız lazım. Biz bir yarışmayı kaldırmadık. Ulusal ve uluslararası yarışmamız vardı, iki yarışmayı birleştirdik. Tek yarışma haline getirdik. Türk filmleri de uluslararası yarışmada yarışabiliyorlar. Hatta geçen sene Mavi Bisiklet uluslararası yarışmamızın Türk filmi olarak birincisi oldu. Cannes’da da bir önceki sene uluslararası yarışmada Fransız filmi birinci oldu. Biz Türk filmlerinin Cannes, Venedik, Berlin gibi büyük festivallerde ödül almalarından onur duyuyoruz diyen Türel, deplasmanda yarışıyorlarken şimdi kendi ev sahibi olmak kaydıyla da kendi ülkelerinde de yarışsınlar, bu imkanı tanıyoruz Türk sinemasına. Bunlar bir süre sonra iyi anlaşıldığında, bugün eleştirenler yaptığımız işin doğru olduğunu ifade edeceklerdir.” dedi.
Tekrar Aday Olacak mı?
'Önümüzdeki dönemde aday olmayacağım dediğiniz konuşuluyor, tekrar aday mısınız' sorusuna da cevap veren Türel;
"Arkadaşlar biz projeksiyonumuzu, Antalya ile ilgili hedeflerimizi öyle birkaç seneye sığdıracak kadar dar kapsamlı yapmıyoruz. Geniş bir vizyon ortaya koyuyoruz. Cumhuriyetimizin 100.yılı hedefi, hükümetimizin ve yerel yönetimler olarak bizim önemli bir hedefimizdir. 2023 hedefini inşallah yakalamak istiyoruz. Benim aday olmayacağım hususunda en ufak bir beyanım söz konusu değil, olamaz. Doğru da değil onu da söyleyeyim. Ben her dönemde şunu söylüyorum, benim adaylığım her şeyde olduğu gibi tabii önce Allah’ın lütfudur. Onun dışında ise iki şeye bağlıdır. Birincisi Antalyalılar isteyecek, ikincisi partimizin genel merkezi takdir edecek. Bunlar olursa söz konusu olur. Ben 2009’da da böyle dedim. 2014’te de böyle dedim. O dönemde de Antalyalılar isterse, genel merkez ve parti büyüklerimiz uygun görürse ben Antalya’ya Alanya’ya hizmet etmekten şeref duyuyorum demiştim. " dedi.
Türel, "Ben Antalya’nın, Alanya’nın hizmetinde olmaktan şeref duyarım. Takdir milletin. Onay da Sayın Cumhurbaşkanımızın, genel merkezimizin, büyüklerimizindir tabii. Yoksa ben adayım da desem hikaye, aday değilim desem de hikaye. Çünkü Antalyalıların ne isteyip istemediğini de ölçmek bugünkü ortamda artık çok kolay. Anketler, bilimsel çalışmalar halkın tercihini çok net bir şekilde ortaya koyuyor.İlk defa burada açıklıyorum; Ben 2014’te, Sayın Cumhurbaşkanımız, o dönem Başbakan ve Genel Başkanımızken ben de üst kurul üyesiyken Antalya Büyükşehir adaylığı konuşulacağı zaman; “Efendim Antalya Büyükşehir değerlendirilecek müsaade ederseniz ben çıkayım dedim. Benimle ilgili iyi söyleyecek kötü söyleyecek birileri olabilir salonda kalmayayım, toplantıda kalmayayım” dedim, müsaade istedim. Zaten 10 dakika gibi kısa sürede bitti değerlendirme. Sonra beni içeriye davet ettiler. Sayın Cumhurbaşkanımız bana, Başbakan olarak ilk beyanı şöyle oldu; Menderes, Antalyalılar seni istiyor. Antalya’ya gidiyorsun dedi. Emredersiniz dedik biz de. Dolayısıyla Antalyalıların istediğini, Sayın Cumhurbaşkanımız önündeki anketlerden Başbakanlığı döneminde görmüş ve bize de ilk görevi tebliğ etmesi böyle olmuştu. Dolayısıyla önce Antalyalılar isteyecek. Antalyalılar istemezse o zaman zaten genel merkezin takdir etmesi mümkün değil. İstedikten sonra da genel merkezimiz tabi onu değerlendirir; nihai kararı verir. " diye konuştu.
Önümüzdeki seçimlere ilçe belediye başkanlarının belirlenmesinde sizin de bir dahliniz olacak mı diye de soru sorulan Türel; Bu işi geçmişte yapan, 1396 belediye başkanı belirleniyorken aday belirleme üst kurulunda hepsiyle ilgili görüşümü vermiş birisi olarak söylüyorum; Büyükşehir olan 30 ilde mutlaka büyükşehir belediye başkanlarının ilçe belediye başkanları ile ilgili kanaatleri alınır" cevabını verdi.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu İle Menderes Türel’in Arası Açık mı?
'Bakan Mevlüt Çavuşoğlu ile Menderes Türel’in arasının açık olduğu iddia ediliyor. Mevlüt Çavuşoğlu Dışişleri Bakanlığı’na tekrar seçildikten sonra sizin tebrik tweeti atmadığınız gibi konuşmalar oldu' sorusunu cevaplayan Türel; Ben bütün kabineyi tebrik ettim. Okumadınız mı? Benim attığım tweeti görmezseniz o zaman doğru bir sonuca varamayız. Bütün bakanlarımızı kutladığım tweet var. Bakanların hemen hepsi benim tanıdığım dostum olan kişiler. Mevlüt Bey de dahil. Dolayısıyla ben tek tek bütün bakanlara tweet atarsam twitter sayfam tebrik mesajlarıyla dolar. Doğal olarak bütün bakanlarımızı Mevlüt Bey de dahil kutladım. Bunlar bizim aramızda sorun olacak şeyler değil. Sayın Bakanımız Mevlüt Beyle ilgili de şunu söyleyeyim, biz hepimiz Antalyamıza en güzel şekilde hizmet etmekle mükellefiz. Bunun bilincindeyiz, bunun sorumluluğundayız. Dolayısıyla Sayın Bakanla da birlikte Antalya’ya çok önemli hizmetlerimiz oldu. Olmaya da devam edecek. Tabi dışarıda birçok dedikoduyu maalesef ben de okuyorum ama bizim hedefimiz tek, o da Antalya’ya hizmettir. Biz bu sandalın, bu kayığın içindeki bütün AK Partililer hep birlikte aynı amaca yönelik çalışıyoruz. Bu amaca yönelik kol kola hizmet ediyoruz. Bundan da hiç kimse bizi ne yaparsa yapsın, ne dedikodu çıkarırsa çıkarsın alıkoyamaz. Bu kadar net söylüyorum. Çünkü Cenab-ı Hak “fitne adam öldürmekten kötüdür” diye buyuruyor. AK Parti’yi muhalefet gücüyle yıkamayacaklarını anlayanlar, içeride nifak tohumları yeşerterek yıkabilir miyiz hesapları yapıyorlarsa buradan onlara ekmek çıkmaz. Çünkü biz dava eriyiz, dava adamıyız. Biz bu davanın içerisinde Belediye Başkanı olmak için bulunmuyoruz, milletvekili, bakan olmak için bulunmuyoruz, il başkanı, ilçe başkanı olmak için bulunmuyoruz, meclis üyesi olmak için bulunmuyoruz. Biz bu davanın içinde nefer olarak varız. Dolayısıyla dava adamlığı sorumluluğu parti içinde bir kavgayı bize müsaade etmez. Elbette ki farklı görüşler her zaman her yerde olur; ama sonuçta aynı hedefe giden insanlar olarak birlikte çalışırız. Tabi ki her farklı görüş bir istişarenin gereğidir. Aslında, istişare sünnet değil farzdır. Biz istişare ederiz. Ama karar verildikten sonra aynı hedefe gözümüz kapalı yani bütün gücümüzle aynı hedefe kilitlenir ve gereğini yaparız, çalışırız diye cevap verdi.
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Seçimleri’nde Bir Adayınız mı Var?
Alanya’da iki ay sonra Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri var. Büyükşehir Belediye Başkanı olarak bu konuya taraf mısınız sorusuna da cevap veren Başkan Türel eski bir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olduğunu hatırlatarak “Ticaret Odası seçimlerine siyasetin karıştırılmasına ömrüm boyunca karşı çıkmış birisiyim. Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri siyaset üstüdür. Bugün siyasetçi kimliğim ile buna karışıyor olursam kendimi inkar etmiş olurum, bu mümkün değil. Alanya’da kim adaylığını koyacak bilmiyorum bile. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı iken 13 sene odaya siyaset girmesin diye mücadele etmiş birisiyim. Siyasetçi olmaya karar verdiğim gün o zaman kanuni bir mecburiyet olmamasına rağmen Türkiye’de belediye başkanlığına aday olup görevinden istifa eden tek Ticaret ve Sanayi Odası başkanı bendim. Mecburiyet olmamasına rağmen ben kendimle çelişmemek için istifa ettim. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlarımız, Esnaf Odası başkanlarımızdan o zaman Türkiye’de 42 tane başkan adayı vardı ve bir tanesi bile istifa etmedi görevinden. Tek ben ettim çünkü o kadar siyaset girmesin odaya diye mücadele ettikten sonra kendim aday olduğumda o söylediklerimi unutamazdım. Biz dosdoğru ve dimdik bir duruş sergiledik hayatımızda. Kimse bizim söylediklerimizin aksi bir davranış biçimi sergilediğimizi gösteremez. Dolayısıyla bizim diyeceğimiz tek şey Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde kim seçilirse hayırlı olsundur diye cevap verdi.

YORUMLARINIZ
Henüz bir yorum yapılmamış.
Bu sayfaya yorum yazarak tarihe not düşün.

SOSYAL MEDYADA HABERX
SON DAKİKA
03:07 UŞAK'TA ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE VE GİYSİ YARDIMI YAPILDI
02:38 UŞAK'TA ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE VE GİYSİ YARDIMI YAPILDI
01:24 BURSA’DA 30 AYRI SUÇTAN ARANAN SABIKALI HIRSIZ 2 POLİS MEMURUNU POMPALI İLE YARALADI
01:24 BURSA’DA 30 AYRI SUÇTAN ARANAN SABIKALI HIRSIZ 2 POLİS MEMURUNU POMPALI İLE YARALADI
01:17 HÜKÜMET SÖZCÜSÜ BOZDAĞ’DAN MGK BİLDİRİSİNİN SON MADDESİNDE YER ALAN O İFADEYE İLİŞKİN AÇIKLAMA
00:54 ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER YEMEKTE BULUŞTU
00:49 YANGINLA KARARAN ADRASAN , 1 YIL İÇİNDE 250 BİN YENİ FİDANLA YEŞİLE BÜRÜNDÜ
00:47 KEREVİTAŞ, TÜRKİYE’NİN HALKA AÇIK EN BÜYÜK İKİNCİ GIDA ŞİRKETİ OLUYOR
00:36 TESKİ, HAYRABOLU KAYMAKAMINI AĞIRLADI
00:35 JAPONLAR TEKİRDAĞ'I UNUTMADI
00:29 ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANININ İSTİFA ETTİĞİ İDDİASI SOSYAL MEDYAYI SALLADI
00:23 HÜKÜMET SÖZCÜSÜ BOZDAĞ’DAN IRAK BÖLGESEL KÜRT YÖNETİMİNE REFERANDUM UYARISI
00:13 PORTO RİKO'DA KASIRGA NEDENİYLE TAHLİYELER BAŞLADI
23:41 BAKANLAR KURULU TOPLANTISI SONA ERDİ
23:41 İSTANBUL MERKEZLİ BYLOCK OPERASYONUNDA 11 KİŞİ TUTUKLANDI
23:39 KALİFORNİYA'DA 5.6 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM
23:34 YAYA GEÇİDİNDEN GEÇERKEN OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI RUS ÇİFTİ ÖLÜM AYIRDI
23:19 OTOMOBİL ÖNCE MOTOSİKLETE SONRA TURİST ÇİFTE ÇARPTI: 1 ÖLÜ, 2 YARALI
23:14 ABD:"TERCİH EDİLEN REFERANDUM ÇOK RİSKLİ"
23:11 SUSİC: “OYUNCULARIMDAN REZİL OLMAMALARINI İSTEMİŞTİM”
23:07 İŞTEN ÇIKAN MADENCİLER KOLTUKLAR "KİRLENMESİN" DİYE AYAKTA SEYAHAT ETTİLER
22:59 KÖPEĞE ÇARPMAMAK İSTERKEN CANINDAN OLDU
22:49 ADIYAMAN’DA “BİRLİK VE KARDEŞLİK” İFTARI
22:45 BEŞİKTAŞ'TA DERBİ MAÇIN HAZIRLIKLARI TAMAMLANDI
22:43 FENERBAHÇE DERBİYE HAZIR
22:30 KÖY MUHTARI SİLAHLI SALDIRIDA ÖLDÜ
22:26 IKBY BAŞKANI MESUD BARZANİ: "EĞER YİNE CEZA VERECEKSENİZ, BENİ CEZALANDIRIN"
22:24 SİLAHLI YARALAMAYA KARIŞAN KARDEŞLERDEN BİRİ TUTUKLANDI
22:23 KOCAELİ CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI: “ÖLÜ SAYISI 21’E ULAŞTI”
22:16 OTOMOBİL PARK HALİNDEKİ KAMYONETE ÇARPTI: 5 YARALI
22:16 OTOMOBİL PARK HALİNDEKİ KAMYONETE ÇARPTI: 5 YARALI
22:04 SÜPER LİG
21:52 KOCAELİ'DE FETÖ OPERASYONUNDA 10 GÖZALTI
21:52 TRUMP, 6 ÜLKEYE SEYAHAT YASAĞINI GENİŞLETECEK
21:41 MARİLYN MANSON: "COLUMBİNE KATLİAMI KARİYERİMİ MAHVETTİ"
21:40 BAKANLAR KURULU TOPLANTISI BAŞLADI
21:40 BAKANLAR KURULU TOPLANTISI BAŞLADI
21:10 ZEYTİN FESTİVALİNDE RENKLİ YÜRÜYÜŞ
21:02 DOĞUBAYAZIT’TA 62 AFGAN GÖÇMEN YAKALANDI
21:02 SAMSUN'DA OT YANGINI KORKU VE PANİĞE SEBEP OLDU
21:01 BALMUMU HEYKELLERE YOĞUN İLGİ
21:01 BALMUMU HEYKELLERE YOĞUN İLGİ
20:58 OSMANLISPOR, TAKTİK AĞIRLIKLI ÇALIŞTI
20:56 SÜPER LİG
20:54 KAHRAMANMARAŞ DONDURMA FESTİVALİ REKORLA BAŞLADI
20:54 KAHRAMANMARAŞ DONDURMA FESTİVALİ REKORLA BAŞLADI
20:53 PASTANECİYİ ÖLDÜREN KAR MASKELİ SALDIRGAN İLE AZMETTİRİCİSİ YAKALANDI
20:53 PASTANECİYİ ÖLDÜREN KAR MASKELİ SALDIRGAN İLE AZMETTİRİCİSİ YAKALANDI
20:52 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ALEVİ VATANDAŞLARI GÖNÜL SOFRALARINDA BİR ARAYA GETİRDİ
20:52 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ALEVİ VATANDAŞLARI GÖNÜL SOFRALARINDA BİR ARAYA GETİRDİ
20:49 ANKARA’DA BAZI YOLLAR TRAFİĞE KAPANACAK
20:39 BELEDİYE BAŞKANININ ABLASI FETÖ'DEN TUTUKLANDI
20:39 SİVAS'TA ORMANLIK ALANDA YANGIN
20:39 SİVAS'TA ORMANLIK ALANDA YANGIN
20:38 KOMŞULAR ARASINDAKİ KAVGA KANLI BİTTİ
20:37 KUZEY KORE LİDERİ KİM JONG-UN: "TRUMP'IN AKLİ DENGESİ BOZUK. ABD'Yİ ATEŞLE TERBİYE EDECEĞİM"
20:34 ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİ TACİZ EDEN 3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI
20:29 HALEP İÇİN 267 KOLİ HAZIRLANDI
20:28 İNDİRİMLİ KART BAŞVURULARI İÇİN 500 BAŞVURU YAPILDI
20:28 ŞENTÜRK TÜM SAHAYI GEZDİ
20:27 DÜZCE GAZİLERİ BİLECİK’TE
20:24 ANKARA’DA HIRSIZLIK ÇETESİNE OPERASYON
20:22 MARDİN'DE 6 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
20:21 DYNAMIC MONARCH-17 TATBİKATI DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI EV SAHİPLİĞİNDE YAPILDI
20:21 MGK TOPLANTISI SONA ERDİ
20:09 ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ HALİM ÜNAL SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
19:57 UŞAK’TA OKUL GEÇİDİ GÖREVLİSİ ÖĞRENCİLERE EĞİTİM VERİLDİ
19:57 UŞAK’TA OKUL GEÇİDİ GÖREVLİSİ ÖĞRENCİLERE EĞİTİM VERİLDİ
19:49 KÖPEKTEN KAÇARKEN KAZA YAPTI: 2 YARALI
19:49 KÖPEKTEN KAÇARKEN KAZA YAPTI: 2 YARALI
19:46 KIRŞEHİR’DE TACİZ İDDİASINA TUTUKLAMA
19:43 SAHİL GÜVENLİK’TEN DÜZENSİZ GÖÇLE MÜCADELE
19:42 KAHVEDE KUMAR OYNAYAN ŞAHISLARA OPERASYON
19:42 KADİR TOPBAŞ: “ÇOCUKLARIM VE TORUNLARIM BAYRAM EDİYOR”
19:29 KONYA ŞEHİDİ HALİS ÖZCENGİZ TOPRAĞA VERİLDİ
19:29 KONYA ŞEHİDİ HALİS ÖZCENGİZ TOPRAĞA VERİLDİ
19:29 MÜLTECİ FACİASINDA ÖLÜ SAYISI 21’E YÜKSELDİ
19:28 ÇEKÜL AKADEMİ’NİN KASTAMONU’DAKİ EĞİTİM PROGRAMI SONA ERDİ
19:27 ÇORBACI, YENİ OTOBÜS TERMİNALİ İNŞAATI’NDA İNCELEMELERDE BULUNDU
19:27 ESKİ BAŞBAKAN DAVUTOĞLU'NA EŞİNİN KÖYÜNDE YOĞUN İLGİ
19:27 ESKİ BAŞBAKAN DAVUTOĞLU'NA EŞİNİN KÖYÜNDE YOĞUN İLGİ
19:25 CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A HAKARETTEN 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI
19:24 KADİR TOPBAŞ: “İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVİMDEN İSTİFA ETTİM”
19:23 KÜÇÜK DÜKKANINDA KAZANDIĞI PARAYLA KANSER OLAN EŞİNE BAKIYOR
19:23 KÜÇÜK DÜKKANINDA KAZANDIĞI PARAYLA KANSER OLAN EŞİNE BAKIYOR
19:10 SURİYE'DE ESAD KARŞITI PROTESTO GÖSTERİSİ
19:10 SURİYE'DE ESAD KARŞITI PROTESTO GÖSTERİSİ
19:08 LUCESCU’DAN TRABZONSPOR'A ZİYARET
19:07 İZİNSİZ İLAN ASANA CEZA KESİLECEK
19:06 VALİ ÇİFTÇİ, VİZE’DE HZ. ÖMER CAMİİ’NİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ
19:06 HATAY’DA “ARAKAN KAN AĞLIYOR” KERMESİ
19:03 BAŞKENT’TE GECEKONDU YANGINI
18:53 KLÜ’DE ULUSLARARASI ÖĞRENCİLERLE TANIŞMA TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
18:53 BURSASPOR'DAN GALATASARAY MAÇI BİLETLERİNE İLİŞKİN AÇIKLAMA
18:52 ÇİPLİ KİMLİK KARTINDA YAPILAN HATAYA SORUŞTURMA
18:51 ELAZIĞ’DAKİ FETÖ OPERASYONUNDA TUTUKLU SAYISI 24 OLDU
18:44 BAŞKAN UYSAL VE BOZKUŞ’TAN TSO’YA ZİYARET
18:44 GENÇLERBİRLİĞİ, BAŞAKŞEHİR MAÇINA HAZIR
18:42 HAKKARİ’DE ETKİSİZ HALE GETİRİLEN TERÖRİST SAYISI 7'YE YÜKSELDİ
18:42 KULU’DA TRAFİK KAZASI: 2 YARALI