Son Haberler
23.10.2017 Pazartesi 08:56
USD 2,6013 EUR 2,8245 EUR/USD 1,0858 BIST   80645,4/%0,42
ISTANBUL Cuma: 21°C/27°CCumartesi: 21°C/28°CPazar: 20°C/27°C

Havadurumu ayarlari

Lutfen havadurumunu goruntulemek istediginiz sehri listeden seciniz.

''MÜSLÜMAN KÜRTLER''
Rauf Atilla Polat rapolat@haberx.com
28.12.2010 02:59
Onlarla aynı vadi de olmak istemiyorsanız?

Taraf yazarı diyor ki ''Kürt milliyetçiliğine malzeme taşıyorum.''

Aslında bir itiraf falan değil. Bu PKK'lı cahiller ile seküler burjuvanın kafa yapısının bir kanaviçe içerisinde olduğunu gösteriyor.

Kürt sorunu ile ilgili sürekli konuşan isimlere baktığınızda yarısında fazlası İslam'la pek alakası olmayan isimlerden oluşuyor.

Bunların çoğunu ne Cami de ne de Cuma'da görmek mümkün değil.

Diğer yandan Kürt sorunu için çıkıp barışçı ve ılımlı bir şekilde konuşabilen kaç Müslüman- Kürt aydını görebiliyorsunuz?

Altan Tan'ı gösterecek olsanız o da tamamen yoldan çıkanlar safına katılmış durumda. Allah affetsin.

Aslında mesele özünde insan problemi, entelektüel ve aydın yoksulluğudur.

''Alimin mürekkebi, şehidin kanından üstündür'' merhemini zannediyorum açmaya gerek yok.

Eğer sizin çağı okuyabilen fikir mimarlarınız, alimleriniz ve aklı başında varlığı okuyabilecek kutsallarınız yoksa; Birincisi o andan itibaren sizin yerinize sizden olmayan isimlerin çıkıp konuşması kaçınılmaz bir gerçektir.

Kürt olmayan Yalçın Küçük'ün APO ile kardeşlik içerisinde olması -derin devlet planının dışında- Kürtlerin içerisinde aydın olmaması ve APO'nun kendilerinden olmayan birine mahkum olmasından da kaynaklanmaktadır...Çoğaltmak mümkün....

Tabii ''solcu aydın çok fazla ama neden iktidar olamıyorlar'' diye de bir şey sorulabilir..

İşte asıl mesele de budur.

Fahri Kainat Efendimiz (sav) ''Camileri lebalep dolduracaklar ama onlar bir vadide, Kur’an ayrı bir vadide olacak'' uyarısını 14 asır öncesinden yaparak bu asra ışık tutuyor.

Mesele ilim adamlarının çokluğu değil. Önemli olan çağı okuyabilen ruh ufku açık, çağın problemini ve çözümü görebilen ve ölmüş ruhları harekete geçirebilecek idrakte şuurda insanların olmasıdır.

Bugüne kadar sol ölü ruhları harekete geçirebilecek bir aydın çıkarabilmiş midir? Hayır...

Kürtlerde ise Hz. Sahipkıran dışında herhangi bir zat ortaya çıkmamıştır. Zira çıkmasına da gerek yoktur. Zira kıymeti kürtler tarafından bilinmeyen bölge insanı zannediyorum bir süre daha çekmeye devam edecektir.

Kürtlerin entelektüel seviyesine baktığınız zaman PKK tarafı seküler düşüncenin tarafından gitmek zorundadır. Zira İslami inançla insan dağa çıkaramazsınız. Terörist'ten de Müslüman olmayacağına göre dinsiz PKK'lıların hali ortadadır.

Şuan Kürtçülük yapan, özgürlük diyen, Kürdistan hayalleri kuran isimlere bakın kaçının alnı secdeye gitmektedir. Gidenlerin de neresinden konuştuğu, dini kendileri için nasıl kullandıkları ortadadır.

Peki bu hainlere karşı olarak harekete geçmesi gereken Müslüman Kürtler nerede...Neden sesleri çıkmaz oldu?

Evet, 5 yıl önce 70 aşiret reisi elini göğsüne koyup başlarını eğerek tabiiyetlerini göstermişlerdi. Ancak, Müslüman Kürtler tabanının bir kısmı korkaklık göstermektedir.

Gerekirse dayak yemeli, işkenceye razı olmalı, ölümü düşünmeli ama asla ve kat'a PKK'ya hizmet eden dükkan kapatma korkaklığını göstermemelidirler. Dünyaya tapmanın hiç bir mantığı yoktur.

Bakınız özerklik isteyenlerin hali ihanetten öte , meselenin uhrevi boyutuyla toprağa, mala, makama yani dünyaya tapan zavallılardan meydana geldiğini görüyorsunuz.

Bir nevi onlarda küreselcilerin küçük tiranları, firavunları olma arzusundalar.

Müslüman Kürtler ise onlar gibi dünyaya tapan değil, hakkı tercih edenlerden yana olacak, korkaklık göstermeden dinsiz PKK'lılardan daha fazla seslerinin çıkmasının gerektiğini bilmek zorundadırlar. Çıkıp açıklama yapmalı, sivil toplumu harekete geçirmeli Müslüman - Kürtler olarak bölünmek istemiyoruz demeli, Türklerle birlikteliklerini haykırmalıdırlar.

''Bir talebem bir belde de varsa, orayı fethedilmiş sayarım'' diyen ırkdaşınıza bağlılığınızı onun yolunda olduğunuzu bir kez daha çıkıp açıkça ortaya koyun. Hakkari'deki imamın öldürülmesinde bile gereken cesareti gösterememek yetmedi ise, özerklik talepleri de sizleri harekete geçirmiyorsa daha ne olmasını bekliyorsunuz....

Bu korkaklık nereye kadar ey Müslüman Kürtler... Yoksa şehit olmaktan mı korkuyorsunuz?

*

Ayrıca Marksist-sol-liberal aydınların toplantılar düzenleyerek Kürt sorununu kendilerinin çözeceği havasına girmesine de hiç gerek yok. 20-30 aydının hafta da, ayda, yılda onlarca defa toplanarak hep aynı şeyleri söylemeleri, sürekli tekrara düşmeleri ise beynin inkişafının durduğuna açık bir delildir...Yani kemmiyet değil, keyfiyet tercih edilmeli...

Asıl olan tam da şuan da, zehre panzehir olabilmek. Hiç kimsede olmayan ve herkesin kabul edeceği bir fikir çıkarabilmek...Eğer bunu yapamıyorsanız, sürekli tekrara düşerek zamanınızı israf ediyorsunuz..Gerçi sizin için israfın haram olmasının bir ehemmiyeti var mı bilmeyeceğim....

Bu arada haklarını da yemeyelim bir ihtimal o toplantılar fayda sağlar, belki de sağlamışta olabilir. Ancak pozitif gelişme olduğu gibi diğer yandan negatif gelişmeler de olduğu ortadadır.... Gerçekçi olan ise çift taraflı memnuniyet sağlanamasa da en az hasarlı olan stratejiyi bulabilmek....

Gerçi ortaya çıkarılabilecek seçeneklerde son 3-4 yıldır ortada. Aydınlarımız daha ileri çözümleri bulabilirler mi şu aşamada kapasite olarak sınırları zorlamaları gerekiyor.

Evet. Bu problemi çıkaran devlettir, bunu sonuçlandıracak olan da yine devlettir. Çözüm de en ince ayrıntılarına kadar kitapta yazılıdır. Nasıl uygulanacağı, zamanın ne zaman geleceği gibi bütün hususlarda defaatle izah edilmiştir.

Günü geldiğinde de çözümün nasıl olacağı görülecektir.

Eğer bu meseleye kafa yorulacaksa en temel sorun olan kürtlerin aydın sorununun çözülmesidir.

'Kürtler kendi entelektüellerini İslami düşünceyle yetiştirdiği zaman tabanı yönlendirme problemini de çözmüş olacaktır.'

Ve temelinde insan problemi olan bu sorun kansız ve savaşsız bir şekilde çözülebilir...

Yalnız şunu da ifade etmemiz gerekiyor... Ne kadar iyimser olunursa olunsun TSK Irak'a girmeye mecbur bırakılacak, Ordu sınırı geçip kan dökecektir. Şeri kanunlar buna zorlayacaktır. Yani sorunun çözümün de küçük çaplıda olsa bir kan akışı vardır...

Tabii biz yine de kaderin sahibine teslim olup iyimser olmaya devam etmek durumundayız...

 

***

 

TEK TEK...

1- Mavi Marmara meselesinde neden gereken tepki gösterilmedi diyen bazı şerefsizler var. Malum, şahsi olarak ağır konuşmayız... Ancak bazıları şerefsizlik yapıyorlar. Aylarca iftira attılar,yetmedi. Yeniden başladılar. Açıkça Türk-İslam davasına ihanet ediyorlar.

Yahu kardeşim işin arkasını, perdenin berisini bilmiyorsunuz gazete,tv ve gemidekilerden duyduklarınızla kalkıp insanlar hakkında şerefsizce ithamlarda bulunuyorsunuz. Hiç mi utanmıyorsunuz?

Hiç mi iman ettiğiniz hocalarınızın içinde kalp gözü açık biri yok? Varsa sorun bakalım o geminin görünmeyenleri neler?....Eğer tepki devam etseydi Türkiye'nin başına ne gelecekti? Yahu bir sorun bakalım bir şeyler görebiliyor mu? İftira atacak kadar malzeme var da perde arkasına bakacak kadar temiz insanınız yok mu?

Milleti felaketten, en başta sizlerin kellesinin kurtarılmasına vesile olundu, siz ise ihanete devam ediyorsunuz....

Edin bakalım...

 

2-Acilen 24 Nisan'a kadar Ermeni zulmünün anlatıldığı bir film çekilmeli ve tüm dünya da gösterime girmesi için şimdiden lobi çalışmasına başlanılmalı...Neredeyse 100 yıl geçecek adamlar lobinin şahını yapıyor, biz ise yalvarıyoruz....

3-Belediye otobüsünde kadın şoför olmaz..Her yere konulur da oraya konulmaz kardeşim...Bunun ne çağdaşlık ne demokrasi ne de özgürlükle ilgisi var....Milletin namusunu, iffetini tehlikeye atarak para kazandırılmaz...Ayıptır..DSP iktidarında bile bu zihniyet yoktu...

 

raufatillapolat@hotmail.com

 

 

YORUMLARINIZ
Misafir - 31.12.2010 01:38

Yurdum insanı


13`ün gizemi: Bu Dünya`da ki seytanın temsilcilerini sembolize eder.


http://cosmos2000.chez.com/Forums/NEWS_MemoryPopeJohnPaul_II.html
yurdum insanı - 30.12.2010 23:53
Bir arkadaş yazmış benimde aklıma geldi.13 rakamının uğursuzluğu istanbulun fetih 1453 rakamlarının toplamı olmasındanmı yada Masonların uyuma dönemi dedikleri 1935 ile 1948 yılları arasındaki 13 yıllık zaman dilimindenmi yoksa bilmediğimiz başka bir 13 yıllık süre veya 13 neden varda ondan dolayımı uğursuz sayılıyorbilenler bilmeyenlerle paylaşırsa seviniriz.
e-Recep - 30.12.2010 22:50
`0`, Agir agiiir ineceksin o merdivenlerden` Sabredecsin` seyredeceksin yadellerden```:::::::```
`1`, Yannis annama yavu``!`` Bukelemun buyutulcek kadar zararli bi yaratik deil``` Habire rumzunu deistirip yazara parazit yapana bukelemun dimek agirmi geldi`` `` Sadecem iki misafirin farkli oldugnu annattim`` Sence Merd Iven bu misafirler aynimiydi` hadi bi sole bakam?` ilk misafir de soolesin `Sen yannissin desin` iki misafirde bendim desin```
`2`, e-Recep`e laf varda yazarla ugrasan kucuk adamlara bi laf yokmu```??`` Ummadigin kucuk tas bas yarar ``` Kimin ne oldugnu Allah daha iyi bilir` Merd Iven`.
`3`,Habire tekrarlanip duru biri cikip annatmaz tapinak nedir direk nedir ```` Annatin yavu merak eden belki biseyler ugrenir` Numeralaci nedir ` kural nedir`` nerde yaziyo ``Ihtiyarlar`` Gencler`` noliyi` ?` Sir tutup` sirra kademmi basceniz`` e-Recep esabi nasilmis gosterdi``` Ebjet esabi nedir ` `` gostern``` ``` 2011 neler olcek`?` 20 dene tapinak direkleri` bu ne dimek`?` Ne dimekse memlekete hayirli olsun``
`4`,Ulkede fitne fesat cikaranlardan sikayet eden` bi tek sen deilsin merd iven` !` e-Recepde sikayetcidir. Allah mustaklarni versin `` annastikmi~`?`~
`5`, Hadi bana eyvallah~` Bi sene yokum``sadecem okucam``

imza: elektronik Recep
MERD İVEN,MAZHAR(şam) - 30.12.2010 19:08
1-rakam değerleri numaraloji sayısal değerleri ile hesaplamayı yapmıyorlarki
2-buyuk insanlar fikilerle küçük insanlar kişilerle uğraşır...misafire bukelemun lakabını harflere uygun görüp tapınakçı kategorisine sokuluyo
aklı selim olan kendi rumuzu ile yazar diğer bilinen rumuzu kullanmaz...
3.simson tespiti için tşkler...
4.ülkede fitne çıkarıp kendini başka ülkelere peşkes çekenlerin geçmişte türke hıyanet edipte 3 altına onurunu şerefini satanların durumlarından ibret almaları ,almadıkları takdirde ibretlik duruma düşeceklerini birileri ALLAHrızası için uyarması gerek..
5.bir yorumcu hz.MEHDİ AS 'mın bu seneçıkacağını belirtmiş.hz.MEHDİ AS mın zuhur edeceği tarihi ALLAH'cc dostlarıından gizlemiştir..lutfedip bazı dostlarına bildirsede bu dostları tarih vermekten sırrı koruyamamaktan korkarlar.ALLAH dostları babanın evladını tanıması gibi HZ MEHDİ AS tanır...nasılsanız öyle idare edilirsenizin sırrınca kamili insanlarımızın ülkemizi ve dunyayı yönetmesi için kendimizi kamil insan olmak için hazırlamalıyız..
6.yazarımıza yıkıcı değil yapıcı eleştiri yapan yorumculara ayrıyeten bir bir yorumcu olarak tşk eder, saygilarımı sunarım...
e-Recep - 29.12.2010 23:06
e-recep yazardan yazi istemez kimlik de istemez sadecem okur``
e-recep ehli-man’a sordu cevapta alamadi `musluman kurtum` diye yazana niye sesiniz cikmiyo diye sordu hepisi okadar
Burada iki dene misafir goruyom` biri bukelemun soyundan`` daha once cevap ver diye yazan
iki dene misafir`::`
bukelemun misafir >>>>> Misafir- 29.12.2010 12:03
digeri misafiri >>>>>>>>> Misafir- 29.12.2010 13:23

bukelemun misafir =2+9+1+2+2+1+1+2+3 = 23
bukelemun misafir =2*9*1*2*2*1*1*2*3 = 432
`432-23 = 409

Emperyalist hristo ugursuz sayi 13 cikar
'409-13 = 396 oda esittir 36*11
Yaziyla `otuzalti` dene tapinak diyekleri``````

Ayni e-recep hesabini oteki misafir icin yap Tapinak direkleri cikmaz.
O belki tanri misafiri` ne bilem...

Bukelemun acitasyonist misafir ne yapsa gendini ele veriyo
ilerde bakam hangi kiliga girecek gorecez
ali bulut - 29.12.2010 21:42
70 asiret reisinin tabiyetlerini bildirmelerini niye karistiriyosun simdi? herkese mahrem bilgileri paylasma diye telkin verirken sen niye bu bilgiyi paylasiyosun? bari kime bildirdiklerini de soyleseydin.
kürşatt - 29.12.2010 18:52
cevap ver polat efendi diyen arkadaş bu ne heycan bu ne hırs rap ın dediklerinin çıkmasına mı kızıyorsun bu nasıl bi tepkidir.ne güzel sevinsene böyle bi yazar varda haberimiz oluyor.sen yazdığına bak ne yapacan kara kaşını kara gözünü.bugüne kadar ekranlardan inmediler çok gördük maşaları ne oldu.rap efendi kimseye cevap yetiştirme işine bak.cevap versen yine sorar bunada zaman yok.
yörükoğlu - 29.12.2010 16:59
Adım gibi eminim sayın Polat masonlara misyonerlere siyonistlere hizmet yerine kendini Türk halkına ve ülkesine adamış bu uğurda bıkmadan usanmadan tırsmadan imtiyazlı elitlere ve onların taşeron kaoscularına karşı Türkhalkının en az %90'ından fazlasının önünde yürüyen ender insanlardan birisi.allah herzaman yolunu açık etsin
Misafir - 29.12.2010 13:23

HaberX`in bugün ki (29.10.2010) haberi:

http://www.haberx.com/domuz_gribi_misirda_yeniden_ortaya_cikti(17,n,10542336,207).aspx

2009 yılında 281 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan H1N1 virüsü nedeniyle bu yıl da 56 kişi hayatını kaybetti.

281 kişi öldü = 2+8+1 = 11 = Tapınağın direkleri (2009)
56 kişi öldü = 5+6 = 11 = Tapınağın direkleri (2010)

ve

Simpson dizisi: 22.ci Sezon, 8.ci Bölüm
ABD`de ki gösterim tarihi: 5.12.2010

5.12.2010 = 5+1+2+2+1 = 11 = Tapınağın direkleri

Dizide, ayın 26. da, Roma`da ki Paket-bombalanma olayı
3 hafta öncesinden haber veriliyor...

http://www.wahrheitsbewegung.org/index.php?option=com_content&task=view&id=3575&Itemid=2Misafir - 29.12.2010 12:03

e-Recep

demek yazar dan cevap bekliyorsun?...
Yazar sana niye cevap versin ki?
Bu köşeyi "Güzin abla" köşesi mi sandın?

Yazdığın yorumu "Gırgır`a" gönder,
kesin gülmekten yırtılırlar...

Aklın sıra dalga geçiyorsun...
Durumun ciddiyetinin farkında değilsin!

Yarın - birgün sen veya çocukların kölelikte uyandıklarında,
senin için çok geç olur...
Yol yakınken uyan,
dalga geçmeyi bırak!

Bazıları yazarı yönlendirmek maksadıyla
sürekli "bu konuda yaz",
"şunu da yaz"
falan diye istekte bulunuyorlar...

Değerli yorumcular:
Burası bir gazinomu ki,
yazar sizin istediğiniz şarkıları söylesin?

Bir Yazar, "en iyi yazılarını"
etki altında kalmadan yazıyorsa,...verimli olur.

MHP konusunda yazarı, yaz(!) diye zorladınız...
Sonra ne oldu?
"Zorlama bir yazı" oldugundan,
yazar "en verimsiz" yazısını yazdı...
Bırakın yazarı kendi haline...
Kendi konusunu, kendisi tayin etsin...

Bir de yazarı yanlış anlama konusunda,
birbirleriyle yarışan yorumcular var...

"BİR TÜRK DÜNYA'YA BEDEL DİYEN KORKAKLAR" adlı başlığın,
en az 4-5 değisik anlamı var...

Ama siz tutup: "Yazar bir türk Dünya`ya bedel"
dedi diyip,
yazının başlığını anlamadan yorum yaparsanız,
yazarın vermek istediği mesajı anlayamazsınız...

Bunun haricinde,
sanki yazar ırkçılık yapıyormuş gibi
yanlış anlamalar da var...
Yazarın ve hepimizin derdi kripto beyazlardır...

Kürtler konusunda yazar haklı,
çünki kürt kardeşlerimizin
% 80 den fazlası
oyunu AKP`ye verdi
ama aynı kararlılığı ve desteği;
düşman dışarıda degil, içeride olduğu için,
iş kepenk kapatmaya,
KCK`ya veya PKK`ya gelince göster(e)miyorlar...
Neden?
e-Recep - 29.12.2010 01:07
Ula Ne Israr ediyon CEVAP+VER+POLAT+EFENDİ+CEVAP
[`kripto`musun `hristo` musun nesin yavu` Birak yazsin adam]

Kimligni niden merak ediyon Seninki bellimi Yosam sen zini sinir`misin


Senin sifren belli`;::;`
yazdiginla kendini ele veriyo
bizim abc`de 29 dene harf
CEVAP VER POLAT EFENDİ CEVAP = 24 harf
13 hristolarda ugursuz rakam

24 - 13 = 11 tapinak diyekleri```````

CEVAP tekrar ediliyo` ister birini birak` 24 – 5 =19
19

Aynaya bakarsa 91 gorur

19+91=110 oda esittir 10*11

10 dene tapinak diyekleri````````

,C=3
,E=6
,V=27
,A=1
,P=20
,V=27
,E=6
,R=21
,P=20
,O=18
,L=15
,A=1
,T=24
,E=6
,F=7
,E=6
,N=17
,D=5
,I=12
Topla 242 = 22*11

22= 11+11
242= [11+11]*11

Tapinak diyekleri`!!!` neresinden bakarsan tapinak direkleri

Niden dusman oldugu ortaya cikti`
- 28.12.2010 22:41
Yorum yapan arkadaşlardan bazıları gerçeği kavramış belgeler açıklandı ya hani arkadaşlar bunun gerçek anlamını size ben söylebilirim ülkemizde herşey dışarı su gibi akıtmışlardır gizli servisler istedikleri gibi tehdit ediyorlar.Başka amacı yoktur bu işi en iyi gizli servisler yapar ve tüm basını karıştıtırırlar bilerek ama tehditi alan devlet adamı onların istediğini yapmak zorunda kalır.Bana göre benim ülkemde ve Türküm ve Müslümanım diyorsan sen bu topraklarda düşmanından daha cesaretli olmak zorundasın bakıyoruz ki bazı insanlar çıkıyor kimlik yok resmi yok ve ne olduğu belli ülkenin hangi noktada olduğu belli birde utanmadan osmanlı milletler topluluğu hakkında sizin neyinize felan diyor yazar efendi gerçekten artık kendimizi toparlamamız lazım dün ''BİR TÜRK DÜNYAYA BEDEL DİYORSUN'' ardından çuvallıyorsun bu işlerden zara göreceksiniz sizin gibiler yok aslında olmayacakta arkadaşlar ülkemizin durumumuzu yakından takip eden insan zaten kimin ne mal olduğu anlayacaktır fazla kafa yormaya gerek yoktur.ÖZELLİKLE TROY KARDEŞİME KATILIYORUM gerçekten hayat gerçekten yalan kimi paraya kimisi şöhrete kimide aha bu yazılara satıyor ben TÜRK GENCİYİM arkadaş yok tapınakçı yok bektaş yok neo cular siz kendinize bakın 3 çapulcu oluşumu adam ediyorlar sizin gözünüzde TÜRKÜZ ARKADAŞ BİZ TÜRK DÜNYAYI YÖNETEN TÜRK DÜNYAYI DÜNYAYI AÇ GÖZÜNÜ AÇ AÇ AÇ BOŞVER ONU BUNU SEN KENDİNİ AÇ
TROY - 28.12.2010 21:22
Sn Rauf Atilla Polat;
1. Yazılarındaki tenakuzu görünce hayretler içerisinde kalıyorum.Antirap adlı yorumcunun yorumunu herkesin okumasını tavsiye ederim.O kadar çok Türk –Kürt laflarını telaffuz ediyorsunki,bence bu en başta ,resminin olması gereken yerdeki kutsal sancağa hakaret.
2.Mavi Marmara madem yanlış bir işti neden engellenmedi.Madem meselenin arka yüzünde bir sürü menfi nokta var neden izin verdiniz.Kendi ülkesinden kalkacak bir gemiyi engelleyemeyenler dünyayı yönetmeye nasıl talip olabilir.
3.Otobüste ekmek parası kazanan bayanı eleştireceğine ,medyayı eleştir.Kim kime dum duma.Her akşam insanlarımızın zihinleri binbir pislikle dolduruluyor.İnsanlarımızın beynine tecavüz ediliyor sen otobüs şoförü gibi münferit bir noktaya takılıp kalmışsın.
4.Daha önceleri Bahçeli yi sıkı bir şekilde savunurken şimdi Bahçelinin ismi çizildi diye cemaati sıkı bir şekilde savunuyorsun.Hz.üstadı bu şekilde anıyorsun ama ben sizlerin grand tuvalet beyaz eldivenli bir heyet olduğunuzu düşünüyorum.
5.Açıkçası DEVLET EBED MÜDDET kavramının 100 yıllık bir kesintiye uğradığını düşünüyorum.
İnönü ortalığı toza dumana boğarken neredeydiniz.Bu millet bu kadar badire atlattı sizde seyrettiniz .Şimdi FG ve RN cemaatleri,Menzil,iskenderpaşa,Mahmut hoca,Süleyman efendinin talebeleri,ve bilumum bu yola kendini adamış insanlar işi bir noktaya kadar getirdiler.Onların başarılarını “biz yaptık,biz ettik” diye kendinize yamamanız hakmı.
6.1432-2011 yılında Hz Mehdinin zuhur edebileceğini çeşitli kaynaklardan üstatlardan duyuyoruz.Yani öyle bir şey olması durumunda size yine gerek kalmayacak.Bu seferde onun yaptıklarını biz yaptık –ettik dersiniz.
7.Daha ODATV ile başa çıkamıyorsunuz,dünyayımı yöneteceksiniz.
Yinede Saygılar
TROY
MERD İVEN,MAZHAR(şam) - 28.12.2010 20:31
1.R.A.P arzu ettiğim boyutlarda yazı yazdığınız için tşk ederim...
2.cübbeli olayının da uhrevi boyutu var...her uhrevi konu açıklanmaz geniş olarak.konu ile alakalı Eşref z PARLAK beyin yazısı var..
3.bayan şfr konjsunda uhrevi açıdanda zararları var...uyarıları kulak ardı edenler ahirette hesabını da vereceklerini de unutmasınlar..zararın neresinden dönülse kardır.
4.nasıl karı koca sırları ulu orta anlatılmazsa bazı olylarında peerde arkası uhrevi yönü anlatılamaz....
5.misafir bazı noktalarada değinmiş.bende bir noktaya değineyim.okey oyununa..104 taş 100 suhufa ve 4 kitaba muhalefet için sadece müslümanlara değil diğer kitap ehline de kurulan tuzaktır...
CEVAP VER POLAT EFENDİ CEVAP - 28.12.2010 17:49
Yorumcular bu adamı bilen varmı.devletin belli yerlerinde polat fenomenimi oluşturuluyor.bu ne böyleya
şuişe bakın. 3 yıl evvel RAP diye biri çıkıyor, dünya türk derin devletini yazıyor isim veriyor.operasyonları önceden yazıyor bazı içeri alınacakların isimlerinide veriyor.gazeteporttaki yazılarındada vardı.
millete meydan okuyor, saydırıyor akp ye hain diyor, chp melun.
tasavvuftan başlıyor, metafizikten giriyor, istihbarata geçiş yapıyor, araara astroloji, tantra ağzından konuşuyor zannediyor bunuda bizler bilmiyor, bunlar yetmiyor siyaset, medya, kasetçilerin görüntüleri, önceden chpdeki operasyonları, kilicdaroğlunun görüntülerİ----------

daha uzatayımmmı POLAT EFENDİ.istermisin söyle. nereye çalışıyorsun.
mhpyemi, tapınakçılaramı , ihtiyaralaramı,akpyemi.
bunlarda yetmiyor ha. yorum yapmamın sebebi son iki olay.
RAP denilen deriN EFENDİ 2 hafta önce, davutoğlu ile tayyip b. ye fırça atıyor. bırakın osmanlı hayalini asıl amacınız liderlik o işte isizn işiniz değil, size verilen vazifeyi yapın diyor. dün davutoğlu söylem değiştiriyor, düzeltiyor. bunuda açıkça sert bir şekilde yazan nedense başka kimsede çıkmıyor.

işte bir tane daha. RAP özerklik bildirisi için ORTADA ciddiye alınacak birşey yok deyip başlıyor saydırmaya, işin aslı başka diyor. yine bunlarıda başka gazeteciler nedense yazmıyor, tartışıyor. işin şeyine bakın tayyip bey ise dün çıkıyor kürsüden neredeyse RAP ile aynı cümleleri kullanarak millete fırça kayıyor.

şimdi RAP efendi bunların hepsi öylesine denk mi geldi diyorsun. yoksa başka birşeymi diyeceksin. aralara kasti olarak yanlış şeyler karıştırdığını tamamınında aynı çıkmak istemediğini söyleyenler var..buna ne diyeceksin.
hepsini geçtim. bu nasıl oluyorda bu kadar şey hep seninle bir şekilde ilişkili oluyor. kim sen. niye ortaya çıkmıyorsun. gerçekmisin değilmisin. oraya fotoğraf koyarakda çözemezsin.yemeyiz. aslın nedir neslin nedir. sıradan bir internet yazarının bu kadar şeyle ilişkili olmasının izahını yapmalı.

seni tvye çağırdıklarınıda kaynaklarımdan biliyorum. neden çıkmadın, neden cevap yazmıyorsun. yemiyormu. ortaya çıkmaktan mı korkuyorsun.
çık açıkla cesaretin varsa. eğer ihtiyarların adamı isen devletin sahipleri diyorsan kendini neden gizliyorsun.

BU SORULARA CEVAP VER CEVAP OLMAYAN POLAT EFENDİ
Bu sayfaya yorum yazarak tarihe not düşün.
1 2

YAZARIN DİĞER YAZILARI
KÖŞE YAZILARI
ŞEKER KANSERİ BESLİYOR ŞEKER KANSERİ BESLİYOR
Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta Bugün, 23:28
DEVELOPİNG EİGHT/D-8 İSTANBUL DA!..D-21 NE ZAMAN?! DEVELOPİNG EİGHT/D-8 İSTANBUL DA!..D-21 NE ZAMAN?!
İbrahim Dursun Bugün, 00:33
21 EKİM DÜNYA GAZETECİLİK GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN 21 EKİM DÜNYA GAZETECİLİK GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
Eyüphan Kaya 21.10.2017, 23:01
KERKÜK KERKÜK
Orhan Cesur 21.10.2017, 16:23
CHP Ve Dine Uygun Nikah CHP VE DİNE UYGUN NİKAH
Fatih Yokuş 21.10.2017, 13:04
ABD’nin algı terörü ABD’NİN ALGI TERÖRÜ
Mevlana Çakıral 20.10.2017, 11:29
Absürdistan’da Memokrasi! ABSÜRDİSTAN’DA MEMOKRASİ!
Cahit Kılıç 19.10.2017, 12:52
BAŞBAKANDAN TEYEMMÜM DERSLERİ BAŞBAKANDAN TEYEMMÜM DERSLERİ
Hüseyin Adalan 16.10.2017, 13:45
FİRAVUN’UN İMANI FİRAVUN’UN İMANI
Hasan Tülüceoğlu 13.10.2017, 23:10
HANGİ İŞİ DOĞRU YAPTINIZ ALLAH AŞKINA? HANGİ İŞİ DOĞRU YAPTINIZ ALLAH AŞKINA?
Burhan Özbey 06.10.2017, 09:32
İtiraf ama yersen İTİRAF AMA YERSEN
Kemal Furkan 29.09.2017, 12:55
Eyy Merkel!.. EYY MERKEL!..
Şefik Kantar 28.09.2017, 17:13
ORTADOĞU İÇİN REÇETE.! ORTADOĞU İÇİN REÇETE.!
Bayram Kaymakçı 27.09.2017, 14:34
ARTIK GÜNEY KOMŞUMUZ İSRAİL ARTIK GÜNEY KOMŞUMUZ İSRAİL
Dr. Ahmet Berk 26.09.2017, 11:25
Savaş Ahlakının Tarumar Edilişinin Miladı: HİROŞİMA VE NAGAZAKİ – 3 (Günümüz Zebanilerinin akıttığı İlk Cehennem Kusmuğu) SAVAŞ AHLAKININ TARUMAR EDİLİŞİNİN MİLADI: HİROŞİMA VE NAGAZAKİ – 3 (GÜNÜMÜZ ZEBANİLERİNİN AKITTIĞI İLK CEHENNEM KUSMUĞU)
Ahmet Akgül 23.09.2017, 17:20
Bir tablonun arka perdesi (La Ultima Cena) BİR TABLONUN ARKA PERDESİ (LA ULTİMA CENA)
Aykut Yavuz 23.09.2017, 10:08
SUS GÖNLÜM SUS GÖNLÜM
Birgül Kapaklıkaya 20.09.2017, 02:10
'işte Başvekil' dedi birisi; 'asalım' dedi diğerleri... 'İŞTE BAŞVEKİL' DEDİ BİRİSİ; 'ASALIM' DEDİ DİĞERLERİ...
Mevlüt Özben 17.09.2017, 20:06
TEOG Açıklaması Eğitimin İflasıdır! TEOG AÇIKLAMASI EĞİTİMİN İFLASIDIR!
Turgay Çınar 15.09.2017, 08:13
Dünya Ekonomi Kartelleri: Faiz ve Savaş Lobileri DÜNYA EKONOMİ KARTELLERİ: FAİZ VE SAVAŞ LOBİLERİ
Eşref Zeki Parlak 04.08.2017, 23:07
VATANDAŞ AHMET VATANDAŞ AHMET
Serkan Güzel 04.08.2017, 10:20
MÜFTÜLERE NİKAH YETKİSİ LAİKLİĞE AYKIRI MI? MÜFTÜLERE NİKAH YETKİSİ LAİKLİĞE AYKIRI MI?
Murat Gençoğulları 02.08.2017, 22:30
Bir Millet Bir Yürek, Bir Dolarlık Hainlere Geçit Yok Elbet BİR MİLLET BİR YÜREK, BİR DOLARLIK HAİNLERE GEÇİT YOK ELBET
Barış Temur 17.07.2017, 18:35
DARBE, İKTİDAR, ADALET VE MERHAMET! DARBE, İKTİDAR, ADALET VE MERHAMET!
Zekeriya Menak 16.07.2017, 22:08
Mustafa “Yaman” bir avukat! MUSTAFA “YAMAN” BİR AVUKAT!
Tarık Sezai Karatepe 14.07.2017, 07:51
SON DÖNEMDE CHP SON DÖNEMDE CHP
Erdem Özçelik 14.05.2017, 15:05
16 Nisan 2017 neydi? 16 NİSAN 2017 NEYDİ?
Benil Sibel Özyürük 22.04.2017, 10:18
HAYATIMIZDAKİ KARTLAR HAYATIMIZDAKİ KARTLAR
Zülküf Aras 10.04.2017, 23:57
KİMİ SEVİYORUM  KİMİ SEVMİYORUM KİMİ SEVİYORUM KİMİ SEVMİYORUM
Vildan Adalı 03.04.2017, 22:55
YÜZ YIL ÖNCE, YÜZ YIL SONRA YÜZ YIL ÖNCE, YÜZ YIL SONRA
Ahmet Ay 23.03.2017, 22:34
EBU LEHEB DE EVET DİYEMEDİ, PKK FETO DA EBU LEHEB DE EVET DİYEMEDİ, PKK FETO DA
Vakkas Doğantekin 06.02.2017, 13:53
KAÇMAK KURTULUŞTUR KAÇMAK KURTULUŞTUR
Özkan Erdem 10.12.2016, 21:50
KUKA’NIN SAĞLIK ÖYKÜLERİ (ÇOCUK ÖYKÜ KİTAPLARI) KUKA’NIN SAĞLIK ÖYKÜLERİ (ÇOCUK ÖYKÜ KİTAPLARI)
Prof. Dr. Cengiz Yakıncı 03.12.2016, 16:20
Fetö Mağdurları için Yeniden Yargılama FETÖ MAĞDURLARI İÇİN YENİDEN YARGILAMA
Kurtuluş Aybirdi 15.10.2016, 21:25
Yokoluşun Eşiğinde Dünya ve İnsanlık YOKOLUŞUN EŞİĞİNDE DÜNYA VE İNSANLIK
Yılmaz Ada 10.10.2016, 12:41
Hey Şamil Tayyar, Sana Diyorum Sana! HEY ŞAMİL TAYYAR, SANA DİYORUM SANA!
Ahmet Kaya 23.09.2016, 12:37
BAYRAM MESAJI BAYRAM MESAJI
Hüseyin Kocabaş 11.09.2016, 14:56
METİN ACIPAYAM ARSLAN BALTA MÜLAKATI METİN ACIPAYAM ARSLAN BALTA MÜLAKATI
Metin Acıpayam 09.09.2016, 01:44
AMERİKAN BİZONU AHMAK AMERİKAN BİZONU AHMAK
Serdar Karadeniz 24.07.2016, 17:45
Tayyip Erdoğan'ı Gönderin İngiltere kurtulsun TAYYİP ERDOĞAN'I GÖNDERİN İNGİLTERE KURTULSUN
Yavuz Demir 25.06.2016, 00:16
BAHAR, DETOKS VE BİR SERİ KATİLİN DRAMI BAHAR, DETOKS VE BİR SERİ KATİLİN DRAMI
Kevser Akın 14.06.2016, 03:34
TAYYİP BİR GİTSE TAYYİP BİR GİTSE
Naci Taban 14.06.2016, 02:27
“Biz cenaze için burdayız! Uygun olmaz!” “BİZ CENAZE İÇİN BURDAYIZ! UYGUN OLMAZ!”
Yusuf Serçe 13.06.2016, 11:56
TOPLUMSAL UZLAŞMA VE EĞİTİM TOPLUMSAL UZLAŞMA VE EĞİTİM
Hasan Güneş 16.05.2016, 21:38
İlk Üç Madde ve Laiklik İLK ÜÇ MADDE VE LAİKLİK
Özcan Yazıcı 28.04.2016, 18:43
Düpedüz Vahşiyiz Biz DÜPEDÜZ VAHŞİYİZ BİZ
Arif Özutku 29.03.2016, 15:13
KADIN KADIN
Yasemin Kurçenli 12.03.2016, 19:16
Koltuğum olmadan asla! KOLTUĞUM OLMADAN ASLA!
Yasemin Yıldırım 09.03.2016, 14:54
28 ŞUBAT'IN DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ... 28 ŞUBAT'IN DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ...
Melih Esat Açıl 01.03.2016, 21:50
En çokta sevgilimsin... EN ÇOKTA SEVGİLİMSİN...
Hülya Okur 14.02.2016, 19:40
ADLİ TATİL KALDIRILMALI! ADLİ TATİL KALDIRILMALI!
Hasan Yaşar Özfidan 08.02.2016, 20:09
HALKIN İNANILMAZ BAŞARISI HALKIN İNANILMAZ BAŞARISI
Canan Barlas 26.01.2016, 13:54
Bir pirupuganda hikayesi BİR PİRUPUGANDA HİKAYESİ
Yasemin Sümer 23.12.2015, 21:35
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A AÇIK MEKTUP CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A AÇIK MEKTUP
Bayram Zilan 07.12.2015, 02:56
RUSYA - TÜRKİYE GERGİNLİĞİ RUSYA - TÜRKİYE GERGİNLİĞİ
Zeynep Günal 29.11.2015, 20:09
Zoru başarmadık; doğruyu bulduk ZORU BAŞARMADIK; DOĞRUYU BULDUK
Engin Konca 16.10.2015, 15:34
SON OYUN SON OYUN
Sefer Ceylan 14.09.2015, 04:17
Cogito Sözlük'ten Dünyaya Yeni Bir Söz COGİTO SÖZLÜK'TEN DÜNYAYA YENİ BİR SÖZ
Ömer Bulut 18.08.2015, 14:30
KULLANIŞLI TERÖRİSTLERE RAĞMEN BARIŞ GELECEK…! KULLANIŞLI TERÖRİSTLERE RAĞMEN BARIŞ GELECEK…!
Semra Cabrero 01.08.2015, 22:00
ESAD'DAN IŞİD'E, IŞİD'DEN SURUÇ KATLİAMINA... ESAD'DAN IŞİD'E, IŞİD'DEN SURUÇ KATLİAMINA...
Cevdet Kara 21.07.2015, 15:06
Koalisyon Mu “Tekrar Seçim” Mi? KOALİSYON MU “TEKRAR SEÇİM” Mİ?
Hamit Yaz 19.06.2015, 16:55
Konutun Sözleşmede Belirtilenden Küçük Olması KONUTUN SÖZLEŞMEDE BELİRTİLENDEN KÜÇÜK OLMASI
Av.Emre Alcan 11.05.2015, 21:27
ADALETİN ELİNDE SİLAH ADALETİN ELİNDE SİLAH
Sevda Salihoğlu Dursun 01.04.2015, 14:35
İçimdeki çocuk İÇİMDEKİ ÇOCUK
İsmail Kara 28.03.2015, 00:17
Kemalizm-Tayyibizm veya Başkanlık Sistemi KEMALİZM-TAYYİBİZM VEYA BAŞKANLIK SİSTEMİ
Burak Yalım 08.03.2015, 14:59
Aday adayları arz-ı endam ederken.. ADAY ADAYLARI ARZ-I ENDAM EDERKEN..
Faruk Faruk 26.02.2015, 12:28
Alim'in Emir'le İmtihanı... ALİM'İN EMİR'LE İMTİHANI...
Birol Topuz 21.02.2015, 13:59
ÇÜRÜMEMEK İÇİN "BAŞKANLIK" ÇÜRÜMEMEK İÇİN "BAŞKANLIK"
Ahmet Duvarcı 03.02.2015, 21:20
Birinin söylemesi gerek. BİRİNİN SÖYLEMESİ GEREK.
Ahmet Rıfat 03.02.2015, 12:23
Vahdet Gazetesinde yayınlanmayan Paralel yazım VAHDET GAZETESİNDE YAYINLANMAYAN PARALEL YAZIM
İbrahim Yörük 11.01.2015, 12:21
ADALETİN BU MU? DÜNYA ADALETİN BU MU? DÜNYA
Cemal Aktan 20.12.2014, 15:08
MÜLAKAT SORULARI VE İŞ GÖRÜŞMELERİ MÜLAKAT SORULARI VE İŞ GÖRÜŞMELERİ
Yasemin Tecimer 15.12.2014, 17:01
PEYGAMBERE KİBİRLİ DİYEN ADAM PEYGAMBERE KİBİRLİ DİYEN ADAM
Muhammed Çimen 24.11.2014, 13:03
ZEHİRİN YENİ ADI: BONZAİ ZEHİRİN YENİ ADI: BONZAİ
Prof.Dr. Göknur Aktay 03.11.2014, 13:19
KÖRHASAN ailesinin bir ricası var KÖRHASAN AİLESİNİN BİR RİCASI VAR
Murat Körhasan 21.10.2014, 23:31
Ali İmran Suresi 28 Ayet: "Mü'minler, mü'minleri bırakıp inkarcıları dost edinmesin" ALİ İMRAN SURESİ 28 AYET: "MÜ'MİNLER, MÜ'MİNLERİ BIRAKIP İNKARCILARI DOST EDİNMESİN"
Bekir Çınar 19.10.2014, 14:02
Kobani'ye Destek Eylemleri Ardından Notlar KOBANİ'YE DESTEK EYLEMLERİ ARDINDAN NOTLAR
Didem Tomaslar 12.10.2014, 23:38
Herkes İçin Adalet HERKES İÇİN ADALET
Nesrin Yıldırım 10.10.2014, 19:31
Masum Hayvanlar (#LemanSam) !! MASUM HAYVANLAR (#LEMANSAM) !!
SSerra Erdoğan 06.10.2014, 05:15
Komşularımızı orta yerde bırakmayız KOMŞULARIMIZI ORTA YERDE BIRAKMAYIZ
Güngör Avcıoğlu 22.09.2014, 23:59
İSLAMİ TERÖRİZM YALANI İSLAMİ TERÖRİZM YALANI
Mithat Tuncay Öcalır 04.08.2014, 01:19
YA ÖYLE DEĞİLSE YA ÖYLE DEĞİLSE
Sedat Ilgın 24.07.2014, 16:24
Tatlı ve buruk duygularla  Allahaısmarladık… TATLI VE BURUK DUYGULARLA ALLAHAISMARLADIK…
Sevda Türküsev 05.07.2014, 12:47
Reisicumhur'dan Sonra REİSİCUMHUR'DAN SONRA
M. Nail Keçili 02.07.2014, 10:47
PROVOKASYONLARINIZ ORADAYSA ARŞİV BURADA; 1993... PROVOKASYONLARINIZ ORADAYSA ARŞİV BURADA; 1993...
Turgay Yaman 11.06.2014, 14:59
Gezi neydi, ne değildi GEZİ NEYDİ, NE DEĞİLDİ
Bilgehan Uçak 31.05.2014, 10:10
ALLAH MÜSTAHAKINIZI VERSİN! ALLAH MÜSTAHAKINIZI VERSİN!
Ayhan Yağızer 19.05.2014, 13:11
Dünden Bugüne El Fetih-Hamas-İsrail İlişkileri -2- DÜNDEN BUGÜNE EL FETİH-HAMAS-İSRAİL İLİŞKİLERİ -2-
Cengiz Koyuncu 02.05.2014, 16:21
Bugün mü, Dün mü? BUGÜN MÜ, DÜN MÜ?
Özlem Özcan 06.04.2014, 23:51
SALİH GÜLEN'İ TANIYORMUSUNUZ? SALİH GÜLEN'İ TANIYORMUSUNUZ?
Salih Can 26.03.2014, 03:54
Tek Erdoğan  Yalnız Türkiye TEK ERDOĞAN YALNIZ TÜRKİYE
Halid Şener 15.03.2014, 18:23
Ağız Kokusu kaderiniz değil AĞIZ KOKUSU KADERİNİZ DEĞİL
Dt. Arzu Yalnız Zogun 14.03.2014, 10:24
Lübnan Sinemasının en barışçıl yönetmeni LÜBNAN SİNEMASININ EN BARIŞÇIL YÖNETMENİ
Tuğba Koçak 14.02.2014, 01:27
Değerli Haberx Ailesi DEĞERLİ HABERX AİLESİ
Sami Zana ASLAN 27.01.2014, 15:35
Bundan Sonrası İçin BUNDAN SONRASI İÇİN
Meltem Arıkan 27.01.2014, 08:29
CEMAAT VE ERDOĞAN CEMAAT VE ERDOĞAN
Murat Özdemir 27.01.2014, 01:49
Türkiye'de Bulunan Alman Vakıfları'nın Bilinmeyen Yönleri TÜRKİYE'DE BULUNAN ALMAN VAKIFLARI'NIN BİLİNMEYEN YÖNLERİ
Muhammet Tazegül 24.01.2014, 11:09
Mısır'da askerle, Türkiye'de yargıyla! MISIR'DA ASKERLE, TÜRKİYE'DE YARGIYLA!
Eylem Yılmaz 25.12.2013, 21:55
Trabzonspor şaşırtmaya devam ediyor. TRABZONSPOR ŞAŞIRTMAYA DEVAM EDİYOR.
Mahmut Ulusoy 13.12.2013, 10:03
İLETİŞİMDEN ÇIKIŞ İLETİŞİMDEN ÇIKIŞ
Çağlayan ibiş 10.12.2013, 22:03
2023  Türkiye'de Hentbol   2023 TÜRKİYE'DE HENTBOL
Kenan Öner 06.12.2013, 11:51
Öğrenci Evleri ve Yaşam Tarzına Müdahale ÖĞRENCİ EVLERİ VE YAŞAM TARZINA MÜDAHALE
Rujhat Avşar 14.11.2013, 12:52
DİLENEN SURİYELİLER (NAWARLAR)! DİLENEN SURİYELİLER (NAWARLAR)!
Hasan Karataş 17.10.2013, 01:57
Erdoğan Diktatörse Bu Hoşgörü Niye? ERDOĞAN DİKTATÖRSE BU HOŞGÖRÜ NİYE?
Nurettin Oğuz Alhan 02.09.2013, 15:27
MAM (Milli Alternatif Medya) MAM (MİLLİ ALTERNATİF MEDYA)
İsmail Turan Çakır 30.07.2013, 02:27
Gelenekçi miyiz? Yenilikçi mi? GELENEKÇİ MİYİZ? YENİLİKÇİ Mİ?
Samet Ülker 30.07.2013, 01:25
MİLLİ SKANDAL BAKANLIĞI MİLLİ SKANDAL BAKANLIĞI
Mehmet Aysan 29.07.2013, 15:05
Strateji Akademisi Başkanı Mesut Ülker STRATEJİ AKADEMİSİ BAŞKANI MESUT ÜLKER
Mesut Ülker 23.07.2013, 19:02
AK Parti MKYK Üyesi Mazhar Bağlı AK PARTİ MKYK ÜYESİ MAZHAR BAĞLI
Mazhar Bağlı 23.07.2013, 18:59
Prof. Dr. Erol Katırcıoğlu PROF. DR. EROL KATIRCIOĞLU
Erol Katırcıoğlu 23.07.2013, 18:58
Gezi Eylemlerinin Çözüm Sürecine Etkisi... GEZİ EYLEMLERİNİN ÇÖZÜM SÜRECİNE ETKİSİ...
***Haftanın Sorusu*** 23.07.2013, 18:55
12 Eylül Darbesi 12 EYLÜL DARBESİ
Oğuzhan Dursunkaya 07.07.2013, 00:55
Ben de kaygılıyım, ben de kaygılıyım BEN DE KAYGILIYIM, BEN DE KAYGILIYIM
Tuğrul Özşengül 30.06.2013, 07:22
Endişeliler ENDİŞELİLER
Yonca Kaya Şahin 27.06.2013, 14:52
Türkiye-İran-Rusya (Türkiye İran İlişkilerini Gözden Geçirmeli) TÜRKİYE-İRAN-RUSYA (TÜRKİYE İRAN İLİŞKİLERİNİ GÖZDEN GEÇİRMELİ)
Alperhan Baysan 28.05.2013, 00:17
ŞİŞEDE DURDUĞU GİBİ DURMUYOR, AKIL MANTIK BIRAKMIYOR...  ŞİŞEDE DURDUĞU GİBİ DURMUYOR, AKIL MANTIK BIRAKMIYOR...
Setenay Yüksel Olguner 24.05.2013, 09:34
Demokrasimizin Mimarı "Celal Bayar" DEMOKRASİMİZİN MİMARI "CELAL BAYAR"
Uğur Şahan 19.05.2013, 00:30
FAİLLER YAKALANDI! FAİLLER YAKALANDI!
Deniz İster 13.05.2013, 14:54
Türkiye'de sağlığın geliştirilimesi TÜRKİYE'DE SAĞLIĞIN GELİŞTİRİLİMESİ
Prof. Dr. Erkan Pehlivan 17.04.2013, 10:20
Mısır’da Kıptı Hristiyan-Müslüman Çatışması Tezgahlanıyor! MISIR’DA KIPTI HRİSTİYAN-MÜSLÜMAN ÇATIŞMASI TEZGAHLANIYOR!
Can Acun 07.04.2013, 19:57
İsrail'in Özrü İSRAİL'İN ÖZRÜ
Soner Kırkpınar 29.03.2013, 19:12
​KÜRTLER VE TÜRKLER AYNI MİLLET Mİ ? ​KÜRTLER VE TÜRKLER AYNI MİLLET Mİ ?
Vahdettin İnce 15.03.2013, 17:50
DEPLASMANDA TEK BAŞINA DEPLASMANDA TEK BAŞINA
Cumhur Cebeci 04.02.2013, 22:19
SAĞLIKTA DÖNÜŞÜM VE KAMU HASTANELER BİRLİĞİ   /KIŞ AYLARI VE GRİP SAĞLIKTA DÖNÜŞÜM VE KAMU HASTANELER BİRLİĞİ /KIŞ AYLARI VE GRİP
Serdar Bayrak 23.01.2013, 22:02
Kapısuyu tersanesinin hazin sonu KAPISUYU TERSANESİNİN HAZİN SONU
Ahmet Üder 06.01.2013, 18:45
Hayatın Tabelaları HAYATIN TABELALARI
Sıla Onat 03.01.2013, 02:20
Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Yaşar Sarıbay ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. ALİ YAŞAR SARIBAY
Ali Yaşar Sarıbay 11.11.2012, 18:09
İstifa eden kıdem tazminatı alabilir mi? İSTİFA EDEN KIDEM TAZMİNATI ALABİLİR Mİ?
Cihangir Cayrancı 31.10.2012, 16:55
Eğitimde Yaşam Alanı EĞİTİMDE YAŞAM ALANI
Dr.Yağmur Yeşilırmak 25.10.2012, 18:01
BAZEN... BAZEN...
Asım Yıldırım 17.10.2012, 10:55
BAŞBAKANLIK ETRAFINDAKİ TOZ BULUTU, SAVAŞ, MEHMET EFE BAŞBAKANLIK ETRAFINDAKİ TOZ BULUTU, SAVAŞ, MEHMET EFE
Cihat Şimşek 10.10.2012, 22:28
EFSANE… EFSANE…
Seyda Yalvaç 10.10.2012, 12:05
ULUSLARARASI DÖVİZ (FOREX) PİYASALARI ULUSLARARASI DÖVİZ (FOREX) PİYASALARI
Destek FX 09.10.2012, 14:59
Neşet Ertaş ve Bana Kalan Bağlaması NEŞET ERTAŞ VE BANA KALAN BAĞLAMASI
Cuma Hikmet 26.09.2012, 18:52
MEME KANSERİ VE HAYAT KURTARAN BİLEKLİK MEME KANSERİ VE HAYAT KURTARAN BİLEKLİK
Necmettin Tetik 26.09.2012, 01:22
İSLAM ve TASAVVUF İSLAM VE TASAVVUF
Abdurrahim Çölgeçen 13.08.2012, 16:16
Olimpiyat Oyunlarındaki ABD Bayrağı.! OLİMPİYAT OYUNLARINDAKİ ABD BAYRAĞI.!
Bilal Şentürk 12.08.2012, 10:57
Beni zygonla döven adam hakkı için BENİ ZYGONLA DÖVEN ADAM HAKKI İÇİN
Eda Alanson 11.07.2012, 05:41
Avrupa'nın En Başarılı Girişimcisi Berna İlter Seçildi (Söyleşi) AVRUPA'NIN EN BAŞARILI GİRİŞİMCİSİ BERNA İLTER SEÇİLDİ (SÖYLEŞİ)
Seda Karakaya 03.07.2012, 20:09
Yurt Dışından Telefon Getirmek YURT DIŞINDAN TELEFON GETİRMEK
Bekir Hilmi Nayır 21.06.2012, 10:56
Çaygözyaşları ÇAYGÖZYAŞLARI
Fréderike Geerdink 04.06.2012, 13:34
Ne Demişler: Ağaçı Yaşken, Delegeyi Hoşken NE DEMİŞLER: AĞAÇI YAŞKEN, DELEGEYİ HOŞKEN
Oğuzhan Erdoğan 17.05.2012, 17:07
Boş Yazı BOŞ YAZI
Taha Ün 10.05.2012, 08:35
Engelliler Eczanede!!! ENGELLİLER ECZANEDE!!!
Nazlı Şencan 30.04.2012, 23:19
CHP'YE KİTAPÇIK TAVSİYELERİ!.. CHP'YE KİTAPÇIK TAVSİYELERİ!..
Volkan Akay 20.04.2012, 09:33
SURİYE DEVRİMİ SURİYE DEVRİMİ
Mert C. Demir 16.03.2012, 03:50
Suriye’de Kayıp Gazeteciler Ve 2 Sorun SURİYE’DE KAYIP GAZETECİLER VE 2 SORUN
Yonca Karakemer 15.03.2012, 01:23
"Kaldı Bu Yaşamak Suçu Üstümde" "KALDI BU YAŞAMAK SUÇU ÜSTÜMDE"
Zeynep Olgaç 22.01.2012, 00:49
Geç Bile Kalındı GEÇ BİLE KALINDI
Ali Aydın 18.01.2012, 02:05
Bir Ahkam Kesen Başörtülü ! Hazır mısınız? BİR AHKAM KESEN BAŞÖRTÜLÜ ! HAZIR MISINIZ?
Yasemin Vatandaş 15.01.2012, 15:35
Soykırımı İnkar Yasası, Fransa, Türkiye ve Cezayir SOYKIRIMI İNKAR YASASI, FRANSA, TÜRKİYE VE CEZAYİR
Furkan Şenay 12.01.2012, 16:29
Kampüsten merhaba! KAMPÜSTEN MERHABA!
Tahsin Aksu 27.12.2011, 16:07
KOC gibi sergi KOC GİBİ SERGİ
Tan Yeşilada 30.11.2011, 16:22
Şehir Hayatına Beslenme Önerileri… ŞEHİR HAYATINA BESLENME ÖNERİLERİ…
Op.Dr. Cem Yılmaz 17.11.2011, 12:24
70 bin hayat organ nakli bekliyor 70 BİN HAYAT ORGAN NAKLİ BEKLİYOR
Prof. Dr. Alp Gürkan 05.11.2011, 14:00
Doktorların Sağlık Bakanlığı'yla imtihanı DOKTORLARIN SAĞLIK BAKANLIĞI'YLA İMTİHANI
Emine Bilgiç 03.11.2011, 01:46
KALIN BARSAK KANSERİ KALIN BARSAK KANSERİ
Sadık Yıldırım 01.11.2011, 22:32
BİRLİKTE Mİ AYRI MI NO 2 BİRLİKTE Mİ AYRI MI NO 2
Serra Karaçam 21.10.2011, 00:10
Güncel Bilgiler GÜNCEL BİLGİLER
Uğur Aksu 18.10.2011, 11:54
Ben’den Vazgeçmek Üzerine BEN’DEN VAZGEÇMEK ÜZERİNE
Yusuf Önaç 16.10.2011, 02:25
SEÇİLMİŞ ŞEHİTLER... SEÇİLMİŞ ŞEHİTLER...
Rauf Atilla Polat 28.09.2011, 00:22
Bir dirhem et bin ayıp örter BİR DİRHEM ET BİN AYIP ÖRTER
Prof. Dr. Benal Büyükgebiz 12.09.2011, 11:14
Bel ağrısı ve tedavi yöntemleri BEL AĞRISI VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ
Bülent Neymen 16.08.2011, 21:55
Türkiye Portreleri TÜRKİYE PORTRELERİ
Sernur Yassikaya 10.08.2011, 14:57
ADALET HAMAMINDA BİR GARİP FUTBOL!!! ADALET HAMAMINDA BİR GARİP FUTBOL!!!
Sedat Bayar 07.07.2011, 04:14
AYNI DAĞIN YELİYİZ BİZ! AYNI DAĞIN YELİYİZ BİZ!
Ahu Şentürk 13.06.2011, 12:08
Oksitlenmiş Siyaset OKSİTLENMİŞ SİYASET
H. Kübra Özan 11.06.2011, 11:20
KAMYONLAR KAVUN TAŞIMAYACAK ARTIK ! KAMYONLAR KAVUN TAŞIMAYACAK ARTIK !
Dr. Hamid Aydın 04.06.2011, 16:38
Diyarbakır, Huzur ve Barış İstiyor DİYARBAKIR, HUZUR VE BARIŞ İSTİYOR
Bekir Kaplan 02.06.2011, 21:51
KASETLERİN ANA HEDEFİ AK PARTİ İKTİDARI DEĞİL Mİ? KASETLERİN ANA HEDEFİ AK PARTİ İKTİDARI DEĞİL Mİ?
Mehmet Barlas 24.05.2011, 14:22
Dünyadan Göçüp Gitme Töreni DÜNYADAN GÖÇÜP GİTME TÖRENİ
Ömer Faruk Besli 01.03.2011, 16:51
Bize Verilen Yapbozun Bir Parçası Eksikti BİZE VERİLEN YAPBOZUN BİR PARÇASI EKSİKTİ
Merve Şebnem Oruç 31.01.2011, 13:15
BDP - HAS Parti - EDP İttifakı... BDP - HAS PARTİ - EDP İTTİFAKI...
Ekin Gün 28.01.2011, 00:35
Haziran'ın fotoğrafı bugünden belli... HAZİRAN'IN FOTOĞRAFI BUGÜNDEN BELLİ...
Numan Ceyhan 14.12.2010, 02:00
Konuşma Adabı… KONUŞMA ADABI…
Tuba Kalçık 10.11.2010, 02:35
Alın size yeni bir meslek”SOSYAL MEDYA UZMANI” ALIN SİZE YENİ BİR MESLEK”SOSYAL MEDYA UZMANI”
Volkan Köse 14.08.2010, 16:39
Kürt Sorununa Adaletle bakmak KÜRT SORUNUNA ADALETLE BAKMAK
Mehmet Ali Başaran 28.07.2010, 00:58
Hadi Millet İzleyelim HADİ MİLLET İZLEYELİM
M. Onur Lökoğlu 20.05.2010, 02:14
İlköğretimde Kıyafet Serbestliği İLKÖĞRETİMDE KIYAFET SERBESTLİĞİ
Uzm.Ped.Hakan Emanetoğlu 11.05.2010, 19:02
Statükonun elindeki son koz STATÜKONUN ELİNDEKİ SON KOZ
Tarık Safaoğlu 29.04.2010, 00:30
KOSKOCA MEDYA GRUBUNA KOSKOCA CEZA !.. KOSKOCA MEDYA GRUBUNA KOSKOCA CEZA !..
Hikmet Genç 14.09.2009, 08:11
TURKCELL 0534 605 93 46 NOLU KONTÜR GASPCISI İÇİN NE YAPTI? TURKCELL 0534 605 93 46 NOLU KONTÜR GASPCISI İÇİN NE YAPTI?
Dursun Boran 15.03.2009, 14:38
TÜRKİYEDE YÜZÜ KIZARANLAR MUTLAKA VARDIR
Talha Akmehmet 02.04.2008, 13:25
CAHİL HALKIN, CAHİL SEÇİMİ (!)
Recep Canbolat 25.07.2007, 17:56
Yazarların yazıları kendi görüşlerini içermektedir. Yazıların yayına alınmaları yazarlar tarafından yapılmaktadır. HaberX'in kontrolüne tabi değildirler.