Son Haberler
20.10.2017 Cuma 19:04
USD 2,6013 EUR 2,8245 EUR/USD 1,0858 BIST   80645,4/%0,42
ISTANBUL Cuma: 21°C/27°CCumartesi: 21°C/28°CPazar: 20°C/27°C

Havadurumu ayarlari

Lutfen havadurumunu goruntulemek istediginiz sehri listeden seciniz.

Sedir Mahallesi Spor Kompleksi’nin temeli atıldı
23.09.2017 10:45
ANTALYA (İHA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Sedir Mahallesi Spor Kompleksi’nin temeli törenle atıldı.
Sedir Mahallesi’nde yaklaşık 20 milyon TL’lik yatırım bütçesiyle geleceğin sporcularını yetiştirecek tesisin temeli atıldı. Temel Atma Töreni’ne Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, eşi Ebru Türel, Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, Orman Bölge Müdürü Mustafa Türk, ASAT Genel Müdürü İbrahim Kurt, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Hedef sporun başkenti olmak
Temel atma töreninde Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Sedir Mahallesi Spor Kompleksi’nde Antalya’nın nitelikli ve başarılı sporcularının yetişeceğini söyledi. Türel, “Sedir Mahallemizde Antalya’mızın gençlerine, çocuklarına, sporcularına çok güzel bir tesis hediye etmek üzere ilk harcımızı atıyoruz. Hedefimiz Antalya’yı spor şehri, hatta sporun başkenti yapmaktır. Antalya sporcularıyla, spor takımlarıyla dünyada başarıyla temsil edilen, konuşulan bir şehir olmalıdır. Nasıl ki artık yağlı güreşte, minderde dünyada bir Antalya markası varsa şimdi futbolda, atletizmde, tekvandoda, basketbolda yani her dalda Antalya’mızın sporcuları isimlerinden bahsettirecekler ve kentimize yeni madalyalar kazandıracaklar” dedi.

Antalya’ya şampiyonluklar yakışır
Antalya’nın şampiyon takımlar çıkaracağına yürekten inandığını ifade eden Türel, “Antalya’mız sporda da turizmde olduğu gibi lider bir şehir olacaktır. Antalya’ya şampiyonluklar yakışır. Bu tesisler işte bunun için. Dünya şampiyonluklarına, olimpiyat şampiyonluklarına nasıl geçmişte ev sahipliği yapmışsak, yine yapacağız. Bugün bunun altyapısını kuruyoruz. Çok şükür Antalya’da yeni bir dönem başlıyor. Eskiden Menderes Türel deyince akla kavşaklar geliyordu, tramvay geliyordu. Şimdi artık bakıyorsunuz spor salonları, müzeler, yaşlı bakım evleri, sportif faaliyetler, aile merkezleri, kadın merkezleri, çocuk tiyatroları ve ASMEK yani meslek edindirme kurslarımız geliyor.”

Sosyal belediyecilik vurgusu
Şehrin altyapı çalışmalarında ciddi mesafe kaydedilmesiyle sosyal projelere ağırlık verdiklerini söyleyen Türel, “Özellikle sosyal faaliyetlerimizle gerek meslek edindirme kurslarımız, gerekse spor okullarımızla, ASAT Sporumuzla kurduğumuz altyapı ile bu çalışmaları gönülden destekleyen, kendisi de bir sporcu olan değerli eşime teşekkür etmek istiyorum. Eskiden altyapı belediyeciliği öndeydi. Şimdi sosyal belediyecilikte de çok farklı bir anlayışı ortaya koyuyoruz. Geçmişte yaptığımız altyapı sayesinde bugün bu yatırımları gerçekleştirebiliyoruz. Çocuklarımız, gençlerimiz için gece gündüz demeden gayret ediyoruz ve her sahada onlara güzel bir gelecek sağlıyoruz” diye konuştu.

Spor kötü alışkanlığı önlüyor
Kendisinin ve eşi Ebru Türel’in de sporla yakından ilgilendiğini hatırlatan Türel, “Ben gençliğimde hep spor yaptım. Kıymetli eşim de sporcuydu. Antalya’nın bütün gençlerinin, sporcularının spor yapmasını istiyorum. Buna imkanım yok, spor yapamıyorum’ diye bir mazeret söz konusu olamaz. İşte o yüzden spor okullarımıza en iyi imkanı sunmak için bu spor faaliyetlerini yapıyoruz. Türkiye’deki en ünlü çocuk psikologlarından bir doktor dostumla bir gün sohbet ediyoruz. Birçok hasta, birçok çocuk elinden gelmiş geçmiş, tedavi etmiş, destek olmuş. Bana, ‘Daha bugüne kadar bana spor yapmasına rağmen madde bağımlısı, uyuşturucu bağımlısı olan bir tek hasta gelmedi’ dedi. Bir çocuk spor yapıyorsa hiç endişe etmeyin. Onu bir takım tehlikelerden, bir takım kirli ortamlardan uzak kalmasıyla en ufak bir kötü alışkanlığa düşmesi çok zor.”

Bu fırsatı kaçırmayın
Büyükşehir Belediyesi olarak Antalyalılara bir çok alanda ücretsiz spor imkanı sunduklarını belirten Türel, “Belediye olarak çok önemli spor okullarımızla ailelere ücretsiz imkan tanıyoruz. Bu fırsatı kaçırmayınız, iyi değerlendiriniz. Bu tesisler bunlar için. Benim iki oğlum da sporcu, aynı bizim gibi. Hatta büyük oğlum da ASAT Spor’un sporcusu. Ben kendi çocuklarımı ASAT Spor’da sporcu gençler olarak yetiştiriyorum. Antalya’nın spordaki altyapı eksikliğini çok iyi biliyorum. Oğlum da inşallah iyi bir basketbolcu olacak, milli takımda göreceğiz. Onun bir küçüğü daha 7 yaşlarında tenis oynuyor. Birisi basketbolcu, birisi tenisçi. Çocuklarımızı işte böylelikle inşallah kötü alışkanlıklardan da en güzel şekilde korumuş olacağız” dedi.

Her yaştan vatandaşa spor imkanı
Antalyalıların yoğun ilgi gösterdiği ASFİM’lerin başarısına da değinen Başkan Türel, “Dünyanın en güzel denizi, plajları bizde. İsteyen kilometrelerce koşar, isteyen kilometrelerce yüzer. Sadece gençler değil, yaşı ve sağlığı uygun olanlar da mutlaka yürümeli ve koşmalıdır. Bakınız biz ASFİM’leri kurduk. Yine Ebru Hanım da o konuda önemli destekler verdi. ASFİM’lerde bugüne kadar 3 senede 140 binin üzerinde vatandaşımız spor yapmış. Ücretsiz. Genç, yaşlı fark etmez, herkese spor imkanı sunuyoruz. Ben şahsen hala haftada en az 3-4 gün sporumdan imtina etmeden güne başlamıyorum. Sabah erken saatte yapıyoruz, uygun olan saatte yapıyoruz ama bunu mutlaka yoğun programımıza rağmen gerçekleştiriyoruz. Bu kadar yoğunluğa rağmen, gün 24 saatse 16 saat çalışmamıza rağmen spora fırsat ben de buluyorum, herkesin de bulması lazım.”

Spor için mazeret yok
“Kepez Kent Ormanı’nda, Lara’da, Konyaaltı’nda, Alanya’da, Side’de Kemer’de koşmak için bir sürü sahillerimiz, parkurlarımız mevcut” diyen Türel, “Güzel parklar da yapıyoruz. Korkuteli gibi ilçelerimizde trekking imkanları var. Sabah ve akşam saatlerinde on binlerce insanımız mutlaka ya yüzmeli ya yürümelidir. Kadınlarımız da spor yapmalıdır. Onlara biliyorsunuz halka açık parklarımızın içerisine şimdi spor aletlerini de koyarak da spor imkanı sunuyoruz. Kadın Plajlarımız var. Kadınlarımız için spor salonlarımız var. Engelli kardeşlerimize spor imkanları sunuyoruz. Bize şampiyonluklar kazandırıyorlar. Spor için mazeret yok. Sağlıklı bir toplum için, sağlıklı nesiller için herkes spor yapacak” ifadelerini kullandı.

Kreş hizmeti de verecek
Sedir Mahallesi Spor Kompleksi’nde, sportif faaliyetlerin yanı sıra diğer pek çok imkanın da bulunduğunun altını çizen Türel, “Buradaki spor kompleksi sadece bir spor salonu olmaktan ibaret değil. İçerisinde çocuklarımızın kreş ihtiyacını karşılayacak bir çocuk kulübümüz var. Sağlık hizmetlerinin görüleceği sağlık merkezi olacak. Bu projemizde spor alanlar, koşu bankoları sağlık bakım alanları, hatta konaklama alanları ve ortak kullanım alanları bulunmaktadır. Çünkü Antalya’mız pehlivanların aynı zamanda yiğidin harman olduğu yer olduğu için merkezidir. İşte o pehlivanlarımızı şimdi bulacağız, Türkiye’nin hangi yöresindeyse, Antalya’nın hangi köşesindeyse getireceğiz, burada onların hem barınmasını sağlayacağız hem de onlara en güzel şekilde antrenman imkanı sunacağız” şeklinde konuştu.

Tam donanımlı tesis
Tesisle ilgili Antalyalıları bilgilendiren Türel, “Alanımız 15 bin 462 metrekare. Bodrum katta iki ayrı güreş antrenman salonu, 2 soyunma odası, eğitmen odası, 4 teknik personel odaları ve otopark yer alıyor. Zemin katta 450 kişilik bir kapalı spor salonu, 3 minderli güreş salonu, fuaye alanı, toplantı odası, fitness salonları, restoran, kafeterya, süs havuzları, yürüyüş yolları, 240 metre koşu parkuru, çocuk kulübü, bunların hepsi bu tesisin içerisinde bulunacak. Ayrıca bütün bu tesislerin dışında sadece sporcu altyapısına değil aynı zamanda mahalleliye de hizmet vermiş olacağız” dedi.

3 Spor salonu Antalya’ya kazandırılacak
Işıklar Caddesi’nde bulunan spor salonunun kent müzesi olarak düzenlenmesine yönelik eleştirilere de cevap veren Türel, şöyle konuştu: “Antalya’da sosyal faaliyetler, sosyal projeler bu dönemde oldukça yoğunluk kazandı. 10 müze birden yapıyoruz. Bunlardan bir tanesi Kent Müzesi. Işıklar’daki eski belediye binamızın yanındaki spor salonunu şimdi bir müze haline getiriyoruz ama mimari kimliğini bozmadan, koruyarak bunu yapıyoruz. Tabii buranın Kent Müzesi haline getirileceği 5 senedir belli. Belki benim ilk dönemimden beri bu proje gündemimizde ve 10 senedir biz bu proje ile uğraşıyoruz. Şimdi tabi ki Gençlik Spor Bakanlığımız ve İl Müdürlüğümüzle yaptığımız protokol gereği yer teslimi yapacaklar ve buradaki inşaat çalışmaları başlayacak. Bizim burada bir spor salonu, spor imkanından arındırdığımıza yönelik şikayetleri dile getirenlere sesleniyorum. Buraya 2 tane spor salonu yapıyoruz sadece bu alana. Ayrıca Konyaaltı’nda bir spor salonu inşaatımız da inşallah birkaç ay içerisinde başlayacak. Yani 3 spor salonu Antalya’ya aynı zamanda kazandırıyoruz.”

Antalya şanslı bir dönem yaşıyor
Başkan Türel, Antalya’nın yeni spor tesisini Antalya’nın çocuklarına ve gençlerine armağan ettiğini belirterek, “Bu tesisin yer tahsisini yaparak bize destek veren Orman ve Su İşleri Bakanımıza teşekkür etmek istiyorum. Antalya şanslı bir dönemini yaşıyor. Bu gurur hepimizindir. Spor tesisi temelimiz Antalya’nın çocuklarına, gençlerine armağan olsun” dedi.

Antalya’ya spor projeleri
Belediye başkanlığının ilk döneminden itibaren spor alanında projeleri olduğunun altını çizen Türel, “Antalya’ya geçmiş dönemde 33 bin kişilik stadyumumuzu bizim yaptığımız proje ile başlattık, bitirecektik ama Antalya’da bir fetret dönemi, 5 senelik bir duraksama dönemi araya girdi. 5 sene önce bitireceğimiz stadyumumuzu 5 sene sonra da olsa tamamlamak nasip oldu. Hemen yanı başında 10 bin kişilik spor salonumuzla etti dört. Şimdi bizim Antalya’da spor tesislerini ortadan kaldıracağımız hususunda konuşanlara buradan sesleniyorum. Gözünüzü açın da şuralarda yapılanlar bir görün. Eskiden rahmetli Özal’ın bir sözü vardı. Körfez Krizi zamanında ‘1 koyup 3 alacağız’ demişti. Gençlik Spor İl Müdürlüğümüz ve Gençlik ve Spor Bakanlığımız 1 koydu 4 aldı, hayırlı uğurlu olsun. Antalya’mıza güzel olan her şey layıktır” şeklinde konuştu.

Yaptıklarımızı millet görüyor
Antalya’ya hizmet etmekten onur ve şeref duyduklarını söyleyen Başkan Türel, “Biz bütün bu çalışmalarımızı en iyi şekilde yürütüyoruz ve yürüteceğiz. Şimdi burası 20 milyon liralık bir bütçe ile gerçekleşecek. Bizden önceki dönemde Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 1 senelik gerçekleşen yatırım bütçesi ne kadardı biliyor musunuz? 23 milyon TL. 1 senede Antalya’nın her tarafına yaptıkları hizmet 23 milyon TL bir bütçeyi içeriyordu. Şimdi o bütçe kadar bir tesisi sadece burada yapıyoruz. Hayırlı olsun. Biz Antalya’mıza hizmet etmekten onur, şeref duyuyoruz. Ne kadar konuşurlarsa konuşsunlar. Ne kadar bizim yaptıklarımızı görmeseler de bizim yaptıklarımızı millet görüyor, siz görüyorsunuz o bize yeter. Bu tesislerde yeni şampiyonlar, Türkiye şampiyonları, Avrupa şampiyonları, Dünya şampiyonları çıkacak. Buna kalpten inanıyorum. İşte o gençlerimize, o şampiyonluklar da şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyorum” diye konuştu.
Temel atma töreninin ardından Başkan Türel, eşi Ebru Türel ve ASAT Spor yöneticileri, Büyükşehir Belediyesi ASAT Spor Kulüp sporcuları ve eğitmenleriyle fotoğraf çektirdi.
YORUMLARINIZ
Henüz bir yorum yapılmamış.
Bu sayfaya yorum yazarak tarihe not düşün.

SOSYAL MEDYADA HABERX
SON DAKİKA
18:58 HAVA AMBULANSI 1 GÜNLÜK BEBEK İÇİN HAVALANDI
18:56 ELAZIĞ’DA 6 MOTOSİKLET TRAFİKTEN MEN EDİLDİ
18:56 GÜRCİSTAN'DA SİLAHLI SALDIRI: 5 YARALI
18:54 BAŞBAKAN YILDIRIM: “UNESCO’NUN 2017-2021 DÖNEMİ YÜRÜTME KURULU ADAYLIĞINA TÜRKİYE TALİP OLMUŞTUR”
18:47 BAŞKENT'TE TÜFEKLE HUSUMETLİ OLDUĞU KİŞİYİ VURAN ŞAHIS ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
18:44 GENÇLİK VE SPOR BAKANI OSMAN AŞKIN BAK, MEDYA TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
18:39 OSMANGAZİ’DE SU KESİNTİSİ
18:38 12 AYRI ADRESE UYUŞTURUCU OPERASYONU
18:33 BAŞKAN ÖZKEÇECİ'DEN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMASI
18:33 SELENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TEKİN GÖREVE BAŞLADI
18:32 AKADEMİSYENLER YUNUS EMRE'Yİ ANLATTI
18:32 MİLLETVEKİLİ AÇIKKAPI;“BAŞBAKANIMIZA MİNNETTARIZ”
18:31 VALİ GÜVENÇER ÇOCUKLARIN TANIŞMA İSTEĞİNİ KIRMADI
18:31 MİNİKLER ÇİZGİFİLM KAHRAMANLARIYLA EĞLENDİ
18:30 BORSA HAFTAYI YÜKSELİŞLE TAMAMLADI
18:30 BOZBEY: “KIRSAL MAHALLELERİN SORUNLARINI EN AZA İNDİRECEĞİZ“
18:25 ANIZ YAKAYIM DERKEN HERŞEYİ KÜLE ÇEVİRDİ
18:24 İZNİK'TE POMPALI DEHŞETİ: 2 YARALI
18:24 İZNİK'TE POMPALI DEHŞETİ: 2 YARALI
18:23 BİGA'DA UYUŞTURUCU OPERASYONU
18:21 AŞAĞIÇOBANİSA ÇOK AMAÇLI SALON HİZMETE AÇILDI
18:21 OYUN ALETLERİNİ SOYDULAR
18:21 KİRALADIKLARI ARAÇLARLA HAYVAN HIRSIZLIĞI YAPAN ŞEBEKE YAKALANDI
18:19 KABİL'DE İNTİHAR SALDIRISI: 30 ÖLÜ
18:18 ŞANLIURFA BİLİM ŞENLİĞİNE ONBİNLERCE KİŞİ KATILDI
18:18 ŞANLIURFA BİLİM ŞENLİĞİNE ONBİNLERCE KİŞİ KATILDI
18:17 KILIÇDAROĞLU: “BELEDİYE BAŞKANLARININ İSTİFA ETTİRİLMEYE ZORLANMASI MİLLİ İRADEYE HAKSIZLIKTIR”
18:17 RACİ ŞAŞMAZ: “AMACIMIZ DAHA ŞEFFAF OLUP HALKLA İÇ İÇE YATIRIM YAPMAK”
18:17 MARMARİS RALLİ’Sİ TANITIM TOPLANTISI YAPILDI
18:14 SANAYİ BAKANLIĞI, TÜRKİYE EKONOMİSİNE KATMA DEĞER OLUŞTURACAK ÜRÜNLERİ DESTEKLEYECEK
18:14 SANAYİ BAKANLIĞI, TÜRKİYE EKONOMİSİNE KATMA DEĞER OLUŞTURACAK ÜRÜNLERİ DESTEKLEYECEK
18:14 BAŞKAN ERGÜN SARUHANLI'DA VATANDAŞLARLA BULUŞTU
18:13 SALİHLİ’DE YENİ EĞİTİM YUVASI AÇILDI
18:11 EN İYİ DOSTU HAYVANLAR
18:11 CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, ENDONEZYA CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI KALLA'YI KABUL ETTİ
18:11 BAŞKENT'TE HAREKETLİ DAKİKALAR
18:11 BAŞKENT'TE HAREKETLİ DAKİKALAR
18:10 ESOGÜ'DEN BEYİN ANEVRİZMASI UYARISI
18:10 KASTAMONU’DA UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA 44 GÖZALTI
18:10 MERKEZİ YÖNETİM BRÜT BORÇ STOKU 842,5 MİLYAR LİRA OLDU
18:08 BARİYERLERE ÇARPIP BACAĞI KOPAN MOTOSİKLET SÜRÜCÜSÜ ÖLDÜ
18:08 ALİAĞA'DA MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI
18:06 ENGELLİ BAKIM KURSİYERLERİ SERTİFİKALARINA KAVUŞTU
18:04 BOZÜYÜK’TEKİ KASIMPAŞA ORTA CAMİİ’NDE İŞARET DİLİ İLE CUMA HUTBESİ VERİLİYOR
18:04 DARBE GİRİŞİMİ DAVASINDA SAVCIDAN ÖMER HALİSDEMİR ÖRNEĞİ
18:03 “BİZ ANADOLUYUZ” PROJESİ
18:03 TBMM BAŞKANVEKİLİ AYDIN: “EL İNSAF”
18:02 ŞEHİDİN ADI 32 YIL SONRA PARKTA ÖLÜMSÜZLEŞTİ
18:02 SEYİR HALİNDEYKEN ARAÇ DEVRİLDİ, 1 KİŞİ YARALANDI
18:01 İHLAS HABER AJANSI, TÜRKİYE GAZETESİ VE İHLAS PAZARLAMA’DAN MEHMET ŞİRECİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
18:00 TOKAT'TA DURDURULAN ARAÇTAN 235 ADET TARİHİ ESER ÇIKTI
17:58 SARIYER'DE TAKLA ATAN OTOMOBİLİN SÜRÜCÜSÜ KAZADAN YARA ALMADAN KURTULDU
17:56 İSKENDERUN’DA 16 KAÇAK GÖÇMEN YAKALANDI
17:54 FETÖ DAVASINDA 11 ESKİ EMNİYET MENSUBUNA HAPİS CEZASI
17:52 ALİAĞA'DA ONLARCA MOTOSİKLETE DENETİM YAPILDI
17:50 VALİ ÇEBER, ŞAMPİYON SPORCULARI KABUL ETTİ
17:49 ESKİ BAŞKAN MUMCU VE YÖNETİMİNDEN MAÇ ÖNCESİ DESTEK ZİYARETİ
17:48 KUZEY MARMARA OTOYOLU'NDA FECİ KAZA: 2 ÖLÜ, 1 YARALI
17:48 KUZEY MARMARA OTOYOLU'NDA FECİ KAZA: 2 ÖLÜ, 1 YARALI
17:46 ÇILGIN PROJENİN İLK ETABI BAŞLADI
17:46 MEMUR-SEN GENEL BAŞKANI YALÇIN: “TAŞERONLARA İLİŞKİN GÜVENCE ÇALIŞMASI SON DERECE KIYMETLİ VE YERİNDE BİR ÇALIŞMADIR”
17:46 MEMUR-SEN GENEL BAŞKANI YALÇIN: “TAŞERONLARA İLİŞKİN GÜVENCE ÇALIŞMASI SON DERECE KIYMETLİ VE YERİNDE BİR ÇALIŞMADIR”
17:46 BAŞKAN ÇAKIR, DARENDE’DE ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
17:45 ÖZEL SANKO OKULLLARI KIZ BASKETBOL TAKIMI İL İKİNCİSİ OLDU
17:44 SPOR SPİKERİ CÜNEYT ERSAN TECRÜBE PAYLAŞIM TOPLANTISI’NDA ÖZEL ÇOCUKLARLA BİR ARAYA GELDİ
17:43 SANATÇI COŞKUN SABAH'A DAVA AÇAN AVUKAT BURHAN ATEŞ DAVA SÜRECİNİ ANLATTI
17:43 SANATÇI COŞKUN SABAH'A DAVA AÇAN AVUKAT BURHAN ATEŞ DAVA SÜRECİNİ ANLATTI
17:43 AKDAĞMADENİ'NDE 'DUMAN-2' OPERASYONU
17:42 TUT İLÇE EMNİYET AMİRİ UYGULAMA YAPAN EKİPLERİ DENETLEDİ
17:42 MİLAS'TA DOMUZ SÜRÜSÜ ŞEHRE İNDİ
17:42 MİLAS'TA DOMUZ SÜRÜSÜ ŞEHRE İNDİ
17:42 KAYMAKAM ALİ SIRMALI REHBER ÖĞRETMENLER TOPLANTISINA KATILDI
17:41 MALATYA’DA ‘İL İL YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI’ AÇILDI
17:41 DYNAMO KİEV’DEN VİDA AÇIKLAMASI
17:41 2017/18 SEZONU PAMUK REKOLTESİ AÇIKLANDI
17:40 SEYİR HALİNDEKİ OTOMOBİL BİR ANDA ALEV TOPUNA DÖNDÜ
17:40 SEYİR HALİNDEKİ OTOMOBİL BİR ANDA ALEV TOPUNA DÖNDÜ
17:40 JANDARMADAN SERVİS ŞOFÖRLERİNE SEMİNER
17:40 POLONYA'DA BIÇAKLI SALDIRI: 9 YARALI
17:39 MEDİCAL PARK İZMİR HASTANESİNİN 6. GURUR YILI
17:38 CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISINDAN VALİ USTAOĞLU’NA ZİYARET
17:37 YETİM ÇOCUKLARIN TEKNE KEYFİ
17:37 SAĞLIK PERSONELİNİN GÖZÜNDEKİ RAHATSIZLIK SERVİSİ KAPATTIRDI
17:34 DR.SUAT GÜNSEL GİRNE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİNDE ASTIM TANISI TESTİ
17:33 AZMİN VE UMUDUN SESİ MİNİK EDİP
17:33 AZMİN VE UMUDUN SESİ MİNİK EDİP
17:32 VAN'DA KİTAP FUARI AÇILDI
17:32 ORTACALI MİNİK RAKETLERDEN BÜYÜK BAŞARI
17:31 AVUSTURYA'YA KISASA KISAS UYGULAMA
17:31 AVUSTURYA'YA KISASA KISAS UYGULAMA
17:29 DALYANSPOR, YENİ SEZONUN İLK MAÇINA ÇIKIYOR
17:28 ORTACA, SANDIKLI DEPLASMANINA ÇIKIYOR
17:28 GENÇ SPORCU TAKIM ARKADAŞLARININ OMUZUNDA UĞURLANDI
17:27 SERBEST PİYASADA ALTIN FİYATLARI
17:27 RUSYA ANTALYA BAŞKONSOLOSU BODRUM BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
17:26 PEKİN BÜYÜKELÇİSİ ÖNEN'DEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE ZİYARET
17:25 ATO AMPUTE MİLLİ TAKIMI'NI AĞIRLADI
17:25 ATO AMPUTE MİLLİ TAKIMI'NI AĞIRLADI
17:23 KULU’DA JANDARMA TRAFİK TİMLERİNDEN DENETİM
17:23 ENİS BERBEROĞLU'NUN TAHLİYE TALEBİNE RED KARARI