Son Haberler
23.07.2016 Cumartesi 14:04
USD 2,6013 EUR 2,8245 EUR/USD 1,0858 BIST   80645,4/%0,42
ISTANBUL Cuma: 21°C/27°CCumartesi: 21°C/28°CPazar: 20°C/27°C

Havadurumu ayarlari

Lutfen havadurumunu goruntulemek istediginiz sehri listeden seciniz.

Yılın Çok Satan Kitapları
 Çok satan listeleri okur eğilimlerini gösterdiği için hep çok önemsenir. Biz de bu talebe cevap vermek için her hafta bir liste yayımlıyoruz. 05.01.2009 12:21
Untitled Document

Karahan (Adana); Yakın, Dost (Ankara); Ardıç (Antalya); Ezgi (Bursa); Eğitim (Diyarbakır); Batı (Elazığ); Kitap Sarayı (Erzurum); İnsancıl (Eskişehir); İmge, D&R, İnkılâp, Kabalcı, Pandora, Penguen, Mephisto, Nezih ve Remzi (İstanbul); Yakın, Pan, İletişim (İzmir); Fırat (Kocaeli); Kardelen (Konya); Bilim ve Sanat Kitabevi (Kuşadası); Deniz Kültür (Samsun); Ra Kitap (Trabzon); Baran Kitap (Tunceli) kitabevlerinden gelen listeler doğrultusunda hazırladığımız listemizin yıllık ortalaması aşağıda yer alıyor.
Geçen yıl listede yer alan edebiyat kitaplarının en büyük ortak noktası birçoğunun kadın yazarlara ait olmasıydı. Bu yıl ise tam tersi bir tablo var karşımızda. Edebiyat dışı kitapların çoğu ise gündem ile paralellik gösteren konuların ele alındığı kitaplar ve kişisel gelişim kitaplarından oluşuyor. İşte 4 Ocak 2008-26 Aralık 2008 tarihleri arasından elde edilen sonuçlar:

EDEBİYAT
1 - DİRİLİŞ- Çanakkale 1915
Turgut Özakman, Bilgi
Turgut Özakman’ın Şu Çılgın Türkler’i yayımladığı 2005 yılında yeni bir Kurtuluş Savaşı destanı olarak karşılanmıştı. Türkiye o yıl, Şu Çılgın Türkler ile yattı ve kalktı desek yeridir. Türkiye’nin siyasi ikliminin de etkisiyle kitap hem çok sattı, hem de simgeleşti. Özakman kitabında Kurtuluş Savaşı’nı tarihi gerçeklere sadık kalarak, ibret verici insan hikâyelerine de yer vererek anlatıyordu. Turgut Özakman Diriliş’te ise Çanakkale 1915’i anlattı. Savaş öncesi ve sonrası koşulları, belgeleriyle bir roman tadında okuyucuya ulaştırdı. Yazar, Çanakkale’nin Kurtuluş Savaşı’na kadar gidecek büyük bir askeri başarının ilk adımı olduğunu vurguluyordu. Şu Çılgın Türkler’in ününü ve başarısını arkasına alan Diriliş, 2008’in en çok satan kitabı oldu.

2 - OLASILIKSIZ
Adam Fawer, A.P.R.I.L
Olasılıksız, geçen yılın en çok satan üçüncü kitabıydı. Aradan bir yıl geçmesine rağmen, kitap, listede alt sıralara gerilemek yerine yükselişe devam etti. Roman, konusu itibarıyla şans, dejavu, gelecek gibi her zaman ilgi gören konular etrafında dönüyordu. Süpermarket raflarının vazgeçilmez kitabı Olasılıksız bugüne kadar 41 baskı yaptı. Bize de 41 kere maşallah demek düşüyor bu durumda.

3 - KADINDAN KENTLER
Murathan Mungan, Metis
Murathan Mungan Kadından Kentler’de, Türkiye’nin on altı ayrı şehrine savrulmuş kadınların öykülerini bir araya getirdi. Gittiği her kentte kendi ötekisi ve ikiziyle buluşan kadınlar erkekleri gölgede tutan hikâyelerin kahramanlarıydı bir nevi.

4 - SİYAH SÜT
Elif Şafak, Doğan
2007’nin Kasım ayında yayımlanan Siyah Süt geçen yılı sonundan yakaladığı için senenin çok satanları arasına girememişti. Elif Şafak, ilk otobiyografik romanı Siyah Süt’te kendisiyle ve içindeki kadınlarla yüzleşiyordu. Şafak, anneliği düşündüğü ilk andan kızının doğumuna kadar geçen süreci anlattı kitabında.

5 - EMPATİ
Adam Fawer, A.P.R.I.L
Adam Fawer 2008’i de es geçmedi! Olasılıksız’ın yazarı yeni kitabı Empati’de, adından da anlaşılacağı üzere empati kavramının dünyaya nasıl yansıyabileceği sorusu üzerinde yoğunlaşıyordu. Empati bebeklerde yüksek olan ama yaş ilerledikçe kaybedilen bir yetenekse, akla hemen bir soru geliyor ve bu soru romanın anafikrini oluşturuyor.

6 - VEDA
Ayşe Kulin, Everest
Ayşe Kulin’siz bir çok satan listesi düşünmek çok zor. Bu yılda bu kural bozulmadı. 2007’nin son aylarına yakın yayımlanmasına rağmen Veda geçen yılın çok satan listelerinde de boy göstermişti. Veda’nın 2007’deki yükselişi 2008’de de devam etti. Kulin romanında, Osmanlı’nın son Maliye Nazırı aracılığıyla bugün birer ‘hain’ olarak bilinen o dönemin devlet adamlarını anlatıyordu.

7 - MASUMİYET MÜZESİ
Orhan Pamuk, İletişim
Uzun zamandır merakla beklenen bir romandı Masumiyet Müzesi. Kitap, Orhan Pamuk’un yedi yıl aradan sonra yazdığı ilk romandı. Çok sayıda okuru olan Pamuk’un kitabı, yazar Nobel Edebiyat Ödülü’nü aldıktan sonra kuşkusuz her zamankinden fazla bir ilgiyle beklendi. Kitap, Füsun ve Kemal’in aşk hikâyesini anlatıyordu. Romanın karakterleri, mekânları çokça konuşuldu. Masumiyet Müzesi 2008’i son aylarından yakalamasına rağmen yılın çok satanları arasına girdi.

8 - SON ADA
Zülfü Livaneli, Remzi
Zülfü Livaneli’nin Mutluluk’u geçen yıl hem çok konuşulmuş hem de çok satmıştı. Bunda Abdullah Oğuz’un kitabı sinemaya uyarlamasının da etkisi var elbette. Livaneli bu yıl Son Ada ile selamladı okurlarını. Yazar kitabında, düşsel bir ülkede yaşanan aslında hepimizin aşina olduğu olayları alegorik bir anlatımla verirken, politik ve kişisel ihtiraslarla topluma ve doğaya müdahalelerin sonuçlarını da gözler önüne seriyordu.

9 - KARANLIKTAKİ ADAM
Paul Auster, Can
Amerikan edebiyatının önemli yazarlarından Paul Aster’ın Karanlıktaki Adam’ı yazarın en politik romanlarından biriydi. Kitap, tüm dünyayla aynı anda Türkiye’de de yayımlanmıştı. Auster öyküsünü, iç içe geçmiş iki farklı kurgu yoluyla anlatıyordu. Bunların ilkinde, iç savaşın darmadağın ettiği hayali bir ABD tasarlanıyor; ikincisinde de, Irak’ta savaş nedeniyle öldürülmüş Amerikalı bir gencin yakınlarının hisleri anlatılıyordu.

10- SUSKUNLAR
İhsan Oktay Anar, İletişim
2007’nin Ekim ayında yayımlanan Suskunlar o yılı hemen dikkatleri çekmişti. ‘Hatta bu yıl okuduğunuz en iyi kitap hangisiydi?’ soruşturmalarında sıkça yer almıştı. Suskunlar’ın listelerde puan toplaması ise 2008’e kaldı. Kitap, “musikinin, musikiye duyulan aşkın, sessizliği de kapsayan seslerin, insana üflenen nefesin, iyilikle kötülük arasındaki kavganın romanıydı.”

EDEBİYAT DIŞI
1 - YAŞAMA YERLEŞMEK
Üstün Dökmen, Remzi
Yaşama Yerleşmek Üstün Dökmen’in küçük şeyler dizisinin üçüncü kitabı. Dizinin ilk kitabı Küçük Şeyler 2005 yılında, ikinci kitap Küçük Şeyler 2 ise 2006’da çok satan kitaplar arasındaydı. Dökmen serinin yeni kitabıyla da listeleri ıskalamadı. Yılın en çok satan edebiyat dışı kitabı Yaşama Yerleşmek, kişisel gelişim kitaplarının modasının hiç geçmediğinin bir kanıtı. Dökmen kitabında hayata yerleşmenin koşullarını anlatıyordu.

2 - SİZ KİMİ KANDIRIYORSUNUZ!
Soner Yalçın, Doğan
Efendi ve Efendi 2 kitaplarından alışkınız artık, Soner Yalçın ne zaman bir kitap yayımlasa otobüste, vapurda çoğu okurun elinden düşmüyor. Bu kural bu senede bozulmadı. Efendi serisi Beyaz Türkler ve Beyaz Müslümanlar hakkındaydı. Soner Yalçın, Siz Kimi Kandırıyorsunuz!’da ise, yakın tarihteki gayri resmi ayrıntılarına dikkat çekerken ülkelerin geçmişindeki olayların bugünkülerle benzerliklerini ortaya koydu.

3 - TANRI YANILGISI
Rıchard Dawkıns, Kuzey
Yayımlandığı ilk günden itibaren Amerika, Kanada ve İngiltere listelerinden inmeyen, çok tartışma yaratan Tanrı Yanılgısı Türkiye’de de ilgi gördü. Daha önce insan davranışları, canlılar ve genetik hakkında çok ilginç çalışmaları olan Richard Dawkins’in kitabı Ateizm üzerinde coşkulu ve çok parlak bir polemik olarak adlandırıldı. Ünlü evrim teorisyeninin www.richarddawkins.net adresindeki internet sitesine 10 Eylül 2008 tarihinde Türkiye çıkışlı sunucularda yasak koyulduğunu da hatırlatalım.

4 - ALLAH İLE ALDATMAK
Yaşar Nuri Öztürk, Yeni Boyut
Yaşar Nuri Öztürk’ün Allah ile Aldatmak’ı tam olarak ne zaman çıktı ve listelere girdi anlayamadık bile. Kitap, belki de reklamın en iyisi olan ağızdan ağıza yapılan reklam ile popülerleşti. Öztürk kitabında, dini; çıkar, koltuk, baskı, egemenlik aracı yapanları anlatıyordu.

5 - 1919’UN ŞİFRESİ
Hulki Cevizoğlu, Ceviz Kabuğu
Hulki Cevizoğlu’nun kitaplarının bir özelliği ağızdan ağıza reklamı yapılan kitaplardan olmasıdır. Gazeteci-TV program yapımcısı Hulki Cevizoğlu 1919’un Şifresi’nde, 1919’da başlayan Kurtuluş Savaşı’ndan bugüne kadar bilinmeyenleri belgelerle ortaya koymaya çalışıyordu. Geçen yıl İşgal ve Direniş’in gördüğü ilgiyi bu yıl 1919’un Şifresi gördü.

6 - CAHİLLİKLER KİTABI
John Lloyd - John Mitchinson, NTV
John Lloyd ve John Mitchinson’ın yazdığı Cahillikler Kitabı, yaygın kanılarla ilgili yanlış bilgilerimizin ve yanlış anlamalarımızın kapsamlı bir listesini sunuyordu. Kitap maddenin 15 hali olduğunu, telefonu Antonio Meucci’nin bulduğunu yazıyordu. Hap bilgiler ve kimi zamanda şaşırtan bilgiler okurun hoşuna gitmiş olsa gerek.

7 - LİMİT SİZSİNİZ
Mümin Sekman, Alfa
Yayımlandığı günden itibaren kitap listelerinde hareketliğe yol açan ve 2 yılda 500 bin satan Her Şey Seninle Başlar’ın yazarı Mümin Sekman, bu yıl da Limit Sizsiniz ile çıktı okurunun karşısına. Kitapta Andre Gide’nin “açılmamış kanatların büyüklüğü bilinmez!” sözünü slogan olarak kullanmıştı. İnternette dolaşan bilginin yalancısıyız: Kitaba 7 günde 70 bin sipariş geldi.

8 - BİTKİSEL SAĞLIK REHBERİ
İbrahim Saraçoğlu, Kendi
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Bitkisel Sağlık Rehberi’nde birçok hastalıklara karşı önleyici, koruyucu ve tedavi edici kürler öneriyordu. Maydanoz, adaçayı, papatya, karabaş, beyaz lahana, brokoli, karnabahar, pırasa, patates, domates, ebegömeci, üzerlik tohumu gibi sebze ve bitkilerin kür olarak kullanımları açıklıyordu. Kitap, özellikle, her şeyin başı sağlık diyen okurların ilgisini çekti.

9 - OPERASYON ERGENEKON- Gizli Belgelerde Karanlık İlişkiler
Şamil Tayyar, Timaş
Kuşkusuz bu yıl ülkenin önemli gündemlerinden biriydi Ergenekon. Hakkında neredeyse hızına yetişemediğimiz sayıda kitap yayımlandı. Şamil Tayyar’ın Operasyon Ergenekon’u dikkat çekenlerden biri oldu. Kitap, gizli kalmış birçok soruya ilk kez yayımlanan belgelerle cevap verildiği gibi iddialı bir şekilde tanıtılmıştı.

10 - THE SECRET
Rhonda Byrne, Owo
The Secret hayatımıza gireli şaka maka iki yıl oldu. Geçen yılki listemizin edebiyat dışı en çok satan kitabının bu yıl listeden sesiz sedasız çıkması beklenemezdi. Kitabın iddiası ‘büyük sır’dı. The Secret, hayatınızı değiştirecek, sizi de dünyanın sayılı eliti arasına sokacak, ‘özel’ olmanızı sağlayacak, hayatınızdaki sorunları alıp götürecek o büyük sırrı sunuyordu!

Radikal Kitap

SOSYAL MEDYADA HABERX
SON DAKİKA
13:57 TRABZONSPOR YENİ SEZON HAZIRLIKLARININ TRABZON ETABINI TAMAMLADI
13:54 KAĞIZMAN’DA GÖZALTI VE AÇIĞA ALMA SAYISI ARTIYOR
13:52 BATMAN’DA 16 POLİS DAHA GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILDI
13:51 PKK'NIN ŞEHİT ETTİĞİ POLİS MEMURU ENGİN YILMAZ, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
13:50 EMNİYET BAHÇESİNDE 2 BİLGİSAYAR DİSKETİ VE CEP TELEFONU BULUNDU
13:50 CUNTACI ASKERLER CAMİYİ BİLE BASTI
13:48 KGF: “BASININ ÖNEMİ 15 TEMMUZ’DA GÖRÜLDÜ”
13:48 DİYARBAKIR’DA 56 KURUM KAPATILDI
13:46 HAK-İŞ BAŞKANI ARSLAN, DARBE GİRİŞİMİNİ DEĞERLENDİRDİ
13:45 DARBECİLERİN MODA DENİZ KULÜBÜ BASKINI KAMERADA
13:45 ŞAMİL TAYYAR'DAN FETÖ'YE SERT TEPKİ
13:44 GAZİ ÜNİVERSİTESİ VEKİL REKTÖRÜ PROF. DR. ÜZÜLMEZ, DEMOKRASİ GAZİLERİNİ ZİYARET ETTİ
13:42 ANTALYA'DA 2 VAKIF VE 23 DERNEK KAPATILDI
13:42 KIBRIS VE GÜRCİSTAN'A ÇIKIŞ YASAĞI KALDIRILDI
13:39 ÇALDIĞI MOTOSİKLETLE KAZA YAPTI, HAYATINI KURTARAN VATANDAŞLARA TEPKİ GÖSTERDİ
13:39 TARIK YENİDEN ESKİŞEHİRSPOR'A MI?
13:38 KASIMPAŞA, BATUHAN ALTINTAŞ'I RENKLERİNE BAĞLADI
13:37 ÇANAKKALE'DE OHAL BÜROSU KURULDU
13:34 DARBE GİRİŞİMİNE AİT YENİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI
13:32 KORGENERAL HASAN HÜSEYİN DEMİRARSLAN ADLİYEYE SEVKEDİLDİ
13:26 SELA OKUNMASINA KARŞI ÇIKANLARI KINADILAR
13:23 GALATASARAY'DA İKİNCİ KAMP DÖNEMİ BAŞLIYOR
13:18 ZABITA MEMURU GEÇİRDİĞİ TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ
13:17 TARİHİ KIRKPINAR YAĞLI GÜREŞLERİ’NDE BAŞPEHLİVANLIK İLK TUR KURA ÇEKİMİ YAPILDI
13:15 MOTOSİKLET SÜRÜCÜSÜNÜ KAFASINDAKİ KASK KURTARDI
13:14 BİTLİS’TE FETÖ KAPSAMINDA GÖZALTILAR DEVAM EDİYOR
13:14 BARTIN VALİ YARDIMCISI ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
13:13 NEÜ’DE 8 AKADEMİSYEN DAHA AÇIĞA ALINDI
13:12 MANAVGAT’TA FETÖ SORUŞTURMASI; 80 KİŞİ GÖREVDEN ALINDI
13:11 ŞAHİN: "CUMHURBAŞKANI ÇANKAYA'DA KALSAYDI, AMAÇLARINA DAHA KOLAY ULAŞIRLARDI"
13:08 ZONGULDAK’TA GÖZALTINA ALINAN 2 SANIK ADLİYEYE GETİRİLDİ
13:07 CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN FRANCE 24’E KONUŞTU: “DEREYİ GEÇERKEN, AT DEĞİŞTİRİLMEZ”
13:01 SOSA İSTANBUL'A DÖNDÜ
12:57 YILDIRIM DEMOKRASİYE YÜRÜDÜ
12:56 ALANYASPOR, YENİ SEZON HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR
12:55 VEDERSON’A ÇİFTE SÜRPRİZ
12:51 GÖZALTINA ALINAN 3 GAZETECİDEN 2’Sİ TUTUKLANDI
12:50 ÜÇ KURUMDAN 12 KİŞİ GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILDI
12:49 ARANAN BOMBALI ARAÇ FÜNYEYLE PATLATILDI.
12:43 TÜRK TARIMININ GELECEĞİ “MİLLİ” TOHUMDA
12:42 TERÖRİSTLER, KARAKOLUN ÖNÜNE BOMBA YÜKLÜ KAMYONET BIRAKTI
12:41 ADANA'DA GÖZALTINA ALINAN 17 POLİS ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
12:40 DARBE GİRİŞİMİ SONRASINDA KAPATILAN KARAYOLU ULAŞIM AÇILDI
12:37 ANTALYA’DA 37 OKUL KAPATILDI
12:37 SİİRT'TE 124 ÖĞRETMEN AÇIĞA ALINDI
12:36 ELAZIĞ’DA DARBE SORUŞTURMASINDA 30 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI, 454 KİŞİ AÇIĞA ALINDI
12:35 SİLİFKE’DE FETÖ’YE YAKINLIĞI İLE BİLİNEN OKULLAR MÜHÜRLENDİ
12:34 BİLECİK'TE YANGIN
12:32 NAKSAN HOLDİNG’E BAĞLI OKULLARDA OPERASYON
12:31 ISPARTA VALİ YARDIMCISI TUTUKLANDI
12:30 NEVŞEHİR’DE FETÖ’NÜN KURUMLARI KAPATILDI
12:30 MEMUR-SEN GENEL BAŞKANI YALÇIN: "15 TEMMUZ GÜNÜ DÜNYA, YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE İLE TANIŞTI"
12:29 ÇANAKKALE'DE YGS-LYS TERCİH DANIŞMANLIĞI KOMİSYONLARI KURULDU
12:27 İZMİR'DE 3 ÖZEL ÜNİVERSİTE KAPATILDI
12:26 BOĞAZİÇİ KÖPRÜSÜ'NDE TANK VE ASKERLERE TEK BAŞINA MEYDAN OKUYAN KADIN KONUŞTU
12:11 KAYSERİ'DE FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ BAĞLANTILI 14 SENDİKA VE DERNEK KAPATILDI
12:08 DARBECİ ERLER, DARBE YAPTIKLARINI KAFEDE İZLEDİKLERİ TELEVİZYONDAN ÖĞRENDİ
11:59 KAYAALP'E BULGAR VE BELARUS'LU PARTNER
11:59 (ÖZEL HABER) REFAH PARTİSİ ESKİ MİLLETVEKİLİ ŞABAN BAYRAK, İŞKENCE GÜNLERİNİ ANLATTI
11:57 BİNBAŞI, DEMOKRASİ YÜRÜYÜŞÜNDEN SONRA GÖZALTINA ALINDI
11:56 ENES ÜNAL, TWENTE’YE TRANSFER OLDU
11:53 MAKEDONYA İLE EKONOMİDE DE GÜÇLÜ İLİŞKİLER DÖNEMİ
11:50 YÜKSEK ASKERİ ŞURA, 28 TEMMUZ PERŞEMBE GÜNÜ YAPILACAK
11:48 150 METRELİK TÜRK BAYRAĞI İLE DEMOKRASİ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
11:48 DEMOKRASİ ŞEHİDİNİN AĞABEYİ DEMOKRASİ NÖBETİ TUTTU
11:46 NİĞDE’DE 1 VALİ YARDIMCISI TUTUKLANDI
11:45 10 GÜN SONRA ŞEHİT OLDU
11:44 DARBECİLERİN BORSA İSTANBUL'A BASKIN ANI KAMERADA
11:43 LAZER İLE GÖZ KUSURU TEDAVİSİ
11:40 TRABZONSPOR'DA ONUR KIVRAK'IN MUHTEŞEM DEĞİŞİMİ
11:29 KAÇKAR’IN ETEKLERİNDE KAYBOLAN İNGİLİZ KURTARILDI…
11:25 EKONOMİ BAKANI NİHAT ZEYBEKCİ, DENİZLİ DEMOKRASİ NÖBETİ TUTAN VATANDAŞLARA SESLENDİ
11:22 KOLAYLI: “TÜRK MEDYASI DARBE GİRİŞİMİNDEN ALNININ AKIYLA ÇIKTI”
11:21 ÇIRAK OLARAK BAŞLADIĞI İŞTE KENDİ PATRONU OLDU
11:21 DBP ELAZIĞ İL BAŞKANI KOÇ, GÖZALTINA ALINDI
11:19 BİMEKS 136. MAĞAZASINI KEŞAN’DA AÇTI
11:14 BERK EREL'DEN KÖTÜ HABER
11:13 CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, HATAY’IN ANAVATANA KATILMASININ YIL DÖNÜMÜ MÜNASEBETİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI
11:12 BURSA'DA DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ İÇİN MEVLİT OKUTULDU
11:12 CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, ERZURUM KONGRESİ’NİN YIL DÖNÜMÜ MÜNASEBETİYLE MESAJ YAYIMLADI
11:11 AKÇAKALE'DE FETÖ/PDY SORUŞTURMASI KAPSAMINDA 27 KİŞİ AÇIĞA ALINDI
11:01 ÇİNLİ KALİGRAFİ USTASINDAN BARIŞ MESAJI
11:00 KADİRLİ DE FETÖ'NÜN KİTAPLARINI ÇÖPE ATAN İMAM YAKALANDI
11:00 MİNİK ÇOCUKLAR DEMOKRASİ NÖBETİ TUTUYOR
10:58 655. KIRKPINAR YAĞLI GÜREŞLERİ'NDE İKİNCİ GÜN GÜREŞLERİ BAŞLADI
10:56 FİRARİ VALİ YARDIMCISI YAKALANDI
10:53 ASO BAŞKANI ÖZDEBİR'DEN YABANCI İŞADAMLARINA MEKTUP
10:50 KADİRLİ'DE FETÖ OPERASYONUNDA 9 TUTUKLAMA
10:50 MAHALLENİN GENÇLERİ SURİYELİLERE TUZ RUHU İLE SALDIRDI
10:48 ORDU’DA FETÖ’NÜN KURUMLARI KAPATILDI
10:45 PİRE VE UYUZ KÖPEKLER YÜZÜNDEN EVLERİNDE UYUYAMIYORLAR
10:39 ZONGULDAK’TA FETÖ OKULLARINA DEVLET TARAFINDAN EL KONULDU.
10:33 KAYSERİ’DEKİ FETÖ’YE AİT OKUL VE YURTLAR MÜHÜRLENDİ
10:23 DBP VARTO İLÇE EŞ BAŞKANI VE YÖNETİCİLERİ GÖZALTINA ALINDI
10:22 12 YILDIR KİMLİKSİZ YAŞIYOR
10:15 ANTALYA VALİSİ KARALOĞLU: "ANTALYA 15 TEMMUZ GECESİNİ EN RAHAT GEÇİREN ŞEHİRLERDEN BİRİYDİ"
10:12 SEVGİLİLER FUHUŞ OPERASYONUNDA YAKALANDI
10:07 FATSA’YA ENDONEZYALI GELİN
10:01 TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ KAPATILDI
09:58 HOROZ DÖVÜŞÜNE POLİS BASKINI