Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Cam Filmi

Auton High Performance Cam Filminin Üstün Özellikleri

Auton Cam Filminin Sağladığı FaydalarIsı Kaybını Azaltır

Güneşin Zararlı UV Işınlarına Karşı Tam Korur

Sürüş Konforunu Artırır

Yakıt Tasarrufu Sağlar

İlave Güvenlik Sağlar

Yatırımlarınıza Değer Katar

Devamını Oku
Cam Filmi

Detaylı Araç Temizlik

Detaylı araç temizlik ve sterilizasyon hizmetleri ile döşemelerin rengine ve dokusuna zarar verilmeden temizlik yapılabilmesi sağlanır. Temizlik ürünlerinden mültistar özel formülü ve 12–13 seviyelerindeki Ph değeri ile kaliteli bir temizlik yapılabilmesine olanak tanımaktadır…

Temizliği yapılan aksamlar yumuşatıcı özelliği olan ürünler ile özel korumaya alınır. Yapılan Detaylı iç temizlik ve sterilizasyon işlemlerinde ozonla temizlik işlemleri uygulanarak aracın içindeki kötü kokuların giderilmesi ve oluşabilecek kötü kokuların engellenmesi sağlanır.

Detaylı Araç Temizlik Aşamaları

Kir ve Lekeler

Aracınızın içinde oluşan en ağır kir ve lekeler özel olarak üretilen temizlik malzemeleri ile temizlenir ve bu temizlik ürünler ile uzun süreli koruma sağlanır. Kaliteli ham maddeye sahip olan ürünler ile temizliği yapılan kısımların dokusuna ve rengine zarar verilmesi önlenir.

Önemli Teknik Bilgi: Temizlik ürünleri güçlü bir alkalik özelliğe sahiptir. Bu da temizliğin yüzeye zarar vermeden kolayca giderilebilmesini sağlamaktadır. Ayrıca kirin niteliğine özel olarak çeşit çeşit üretilmiştir.

Aracın Klima Kanalları ve Dip Bölgelerin Temizlenmesi

Aracın havalandırma kanalları, gösterge panelleri, klima kanalları ve ön çekmece cam fitilleri gibi ulaşılması zor olan bölgeler hiçbir aksama zarar verilmeden temizlenebilmektedir. Özel ürünler ile klima kanallarını ve aracın birçok dip bölgesini başarılı bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Plastik Aksam ve Deri Döşemelerin İnatçı Kir — Lekelerden Temizlenmesi ve Korunması

Aracınızın içerisindeki tüm plastik aksamların temizlenmesi sayesinde ilk günkü görünümüne kavuşturulur. Torpido ve plastik temizleyici ve yenileyici ile bu tür plastik aksamlar oldukça başarılı bir şekilde temizlenir ve ilk günkü görünümüne kavuşturulur.

Deri ve vinil döşemeler Sonax ürünleri ile yüzeye zarar verilmeden kaliteli bir şekilde temizlenmektedir.

Önemli Uyarı: Diğer işletmelerden farklı olarak uygulama merkezimizde plastik aksam ve deri döşemelerin kir ve lekelerden temizlenmesi ve korunması işlemi çeşit çeşit temizlik ürünleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Yani kirin niteliğine en uygun temizleyiciyi seçerek etkin temizlik ve koruma sağlanmış olur.

Bagaj İçinin Temizlenmesi

Bagaj içinin temizlenmesi de kritik bir öneme sahiptir. Aracın en çok kirlenebilen bölümleri arasında yer alan bagaj içinin temizlenebilmesi için özel olarak üretilen ürünler tercih edilmelidir. Yüzeye zarar verilmeden yapılan bu işlemler neticesinde uzun süreli yoğun koruma sağlanır.

Araç Camlarının Temizlenmesi

Araç cam yüzeylerinin eskisinden daha kaliteli bir görünüme kavuşabilmesi amacıyla özel olarak üretilen ürünler kullanılmaktadır. Görüş netliği sağlayan ve aracın cam yüzeyinin başarılı bir şekilde korunabilmesini sağlayan bu özel temizlik ürünlerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Aracın İçinin Ozonla Sterilizasyonu

Uygulama merkezimizde aracınızın içi ozan ile temizlenmektedir. Yaklaşık olarak 20 dakika uygulanan ozan ile temizleme işlemleri sonrasında kötü kokular giderilmiş olur ve aracın temizlik koruması uzun bir süre sağlanmış olur. Aracın içindeki virüsleri ve bakterileri %99 oranında yok etmeye olanak tanıyan Ozan ile temizleme işlemleri için sizleri uygulama merkezimize bekliyoruz.

Önemli Uyarı: Birçok kalitesiz temizlik ürününün aksine tercih ettiğimiz ürünler temizlik sonrasında uzun süre solunulmasına neden olan havanın insan sağlığına zarar vermesini önler.

Temizlik Hizmetlerinin Uygulanma Aşamaları

 • Kapı menteşe ve kilitleri temizlenir.
 • Otomobilin dış yüzeyi temizlenir.
 • Aracın iç kısmına kaliteli bir temizlik yapılır ve uzun süreli koruma işlemleri sağlanır.
 • Koltuk kızakları temizlenir.
 • Otomobilin iç kısmında ulaşılması zor olan bölgeler büyük bir titizlik ile temizlenir.
 • Araç içi hava kanalları temizlenir.
 • Otomobil aynaları içten ve dıştan temizlenir.
 • Otomobilin içi kurutulur.
 • Aracın içindeki plastik aksamlar koruma altına alınır.
 • Son olarak ozon ile dezenfermansyon işlemleri uygulanır.

Detaylı araç temizlik için tüm bu işlemler yaklaşık olarak 4 saat sürmektedir. Zamanlama aracın niteliğine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Devamını Oku
Detaylı Araç Temizlik

Seramik Kaplama

Seramik Kaplama hizmeti boya yüzeyinde derin, yüzeysel ve kılcal çizikleri bulunan sıfır araçlara uygulanır. Kurtulması oldukça zor olan derin çiziklerden bu hizmet sayesinde rahatlıkla kurtulabilir, aracınızın değerinin düşmesinin önüne geçebilirsiniz.

Seramik Kaplama Avantajları Nelerdir

Tartışmasız bir şekilde bugüne kadar üretilen en güçlü boya koruma ürünleri ile derin çiziklerinize güle güle diyebileceksiniz.

Zorluk Kış Şartlarında Aracınızın Korur

 • Kışın aracın üzerinde biriken kar kütlelerinin temizlenmesi sırasında araç boyasında oluşabilecek çizikleri önler.
 • Kışın yollara serpilen kimyasalların ve tuzun oluşturabileceği renk solmalarının önüne geçer.
 • Sert rüzgarlar ve ağır yol şartlarından doğan boya yüzeyine gelebilecek partiküllerin zarar vermesini önler.
 • Kuş dışkılarında bulunan ürik asitin boya yüzeyine vereceği zararlardan korur.
 • Boyanın ömrünün uzun olmasını sağlar.
 • Aracın değerini korumasını sağlar.
 • Aracın boya yüzeyi 3 yıl boyunca parlaklığı bozulmadan korunur.
 • Sürüş keyfini artırır.

Uygulama Aşamaları

Birinci aşamada araç yüzeyinin kir ve lekelerden temizlenmesi gelir. Boya yüzeyine yapışan tozlar, yağlar, yabancı boya partikülleri ve reçinelerin temizlenmesi işlemi bu aşamada gerçekleşir. Kir ve lekelerden temizleyici ürünler sayesinde aracınızın boyasına zarar vermeden su ile geçmeyen kir ve lekeler kolayca çıkarılır.

İkinci aşamada yanlış yıkama yapılmasından, dış etkenlerden ve kazalar sonucunda oluşan kılcal çiziklerin giderilmesi sağlanır. Nnano teknolojik ekipmanlar kullanılarak matlaşmış olan yüzeyler parlatılır ve uzun süreli koruma sağlanır.

Üçüncü aşamada ise kontrol spreyi ile hare ve çizikler kontrol edilir. Daha sonrasında Nano içeriğe sahip pasta ve cilalar ile boya yüzeyi daha önce olmadığı kadar şık bir parlaklığa kavuşturulur. Silikonsuz cila ile hareler kesin olarak yok edilir.

Boya yüzeyi temizlenen ve parlatılan aracınıza dördüncü aşamada uygulama aşamasında korunma işlemleri uygulanır. Bu sayede aracınızın boyası çok daha uzun süre canlı ve parlak görünümünü korur. Uygulama merkezinde her hizmete özel olarak üretilen ürünler bulunmaktadır. Hizmetler ürün isimlerine göre adlandırılmıştır.

Boya koruma hizmetlerinde uygulanan vernik aracın orjinal verniği gibi sıvı halde bulunmaktadır. Bu ürün aracın orjinal verniği gibi belli bir kısma sürüldüğünde oksidasyona uğrayarak boya yüzeyinin tamamına nüfuz eder.

Sahada uygulanan verniklerin çok büyük bir kısmı Wax ciladır. Boya yüzeyinin tamamına nüfuz eden ve uzun süre parlaklık sağlayan Wax cilalar uygulama merkezlerinde kullanılmaktadır.

SCC36 CERAMIC COATING

Seramik kaplama olarak isimlendirilen SCC36 Ceramic Coatıng ürünü şeffaf, sert ve dayanıklıdır. Silisyon esaslı bir ürün olan SCC36 Ceramic Coatıng ile aracın yüzeyi uzun yıllar kaliteli bir şekilde korunmuş olur.

Örnekler

Seramik kaplama hizmetine ait örnekler için web sitemizde galeri bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Oku
Seramik Kaplama

Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme Nedir?

Devamını Oku

Boya Koruma

Boya Koruma işlemi araçlarda iki nedenle uygulanır. Birincisi aracınızın boya yüzeyinin zamanla matlaşması ya da oluşan çizikler nedeni ile kötü bir görünüme sahip olmasından dolayı. İkincisi ise yeni aldığınız aracınızın boya yüzeyine ait ömrünü uzatmak ile beraber, çizik, güneş ışığı v.s. gibi nedenlerden oluşacak dış etkenlere karşı korumaktır.

Boya Koruma işlemi yukarıdaki nedenlerden dolayı aracınızda uygulanması gereken işlemlerden bir tanesidir. Bu konudaki örnekler için galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İşlemin Aşamaları

Bu işlem 4 aşamalı olarak yapılır. İlk aşamada; aracınızın dış yüzeyi özel aletler ile temizlenir. İkinci aşamada, araç yüzeyinde oluşan çizikler tespit edilerek bunlar giderilmeye çalışılır. Üçüncü aşamada araç çizikler için detaylı bir şekilde kontrol edilir ve ardından yine kullanılan özel ürünler ile mükemmel bir parlaklığa kavuşturulur. Son aşamada ise aracınıza gerçek koruma işlemi uygulanır.

Aracımın Boyasının Korumaya ihtiyaç var mı?

Yukarıda da izah edildiği gibi aracınız boya rengi ve parlaklığı zamanla kaybolur. Bu çeşitli nedenlere bağlıdır. Örneğin endüstriyel tozlar, yağlar, reçineler, boyalar, çıkması çok zor leke ve kirler, aracınız üzerinde oluşan çizikler, güneş ışığına maruz kalmasından kaynaklı solmalar aracınızın mat bir görünüme neden olmasını ve değerinin kaybolmasına neden olur. İşte bu işlem tam da bu durumda olmazsa olmaz işlemlerden biridir. Aracınızın boyasını saydığımız etkenlere karşı korurken, ömrünü ve de değerini arttırır. Aracınıza eşsiz bir parlaklık kazandırır ve yine yukarıda sayılan nedenlere bağlı olarak oluşabilecek zararlara karşı aracınızı korur.

Bu işlemin usta ve tecrübeli bir ekip tarafından yapılması çok önemlidir. Aksi takdirde aracınız, tam olarak bir korunma işlemine tabi olmamış sayılır. Bu da yukarıda bahsedilen nedenlerden oluşabilecek zararı engellemeye yeter bir değer değildir.

Çankaya Garage Ekibi

Çankaya Garage olarak, yıllara dayanan tecrübemiz ve ustalığımız ile aracınızın ömrünü ve görünümünü mükemmel bir hale getirebiliyoruz.

Bu sayede aracınız değer kaybetmezken siz de gönül rahatlığı ile aracınızı yıllarca kullanabiliyorsunuz. Bu işleme ait detaylı bilgiyi Boya Koruma Ankara sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca Çankaya Garage hakkındaki detayları twitter adresimizden de takip edebilirsiniz.

Devamını Oku
Boya Koruma

Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme Nedir?

Boyasız göçük düzeltme, arcınızın kaporta yüzeyinde oluşan hasarların (dolu yağmasından kaynaklanan hasar, boyanın zarar görmediği göçükler, araç kapılarında oluşan göçükler v.b.) özel teknik cihazlar ve çeşitli el aletleri ile eski, kusursuz haline geri getirilmesi işlemidir.

Boyasız göçük düzeltme işleminde dikkat edilmesi gereken husus; araçta herhangi bir nedenle oluşan, göçük bölgesindeki boyanın zarar görmemesidir. Boyanın zarar görmediği göçüklerde, Çankaya Garage ekibi olarak kullandığımız özel teknolojik cihazlar ve çeşitli el aletleri ile boyasız bir şekilde göçükleri eski haline getirmekteyiz.

Boyasız Göçük Düzeltme İşlemi Ne Kadar Sürer?

Bu işlem araçta oluşan hasarın büyüklüğü ve araç yüzeyindeki göçüğün derinliğine göre 1 gün ile 3 gün arasında sürebilmektedir. Elbette bu işlemde kullanılan aletlerin kalitesi ve yeni olması ile birlikte, bu aletlerin kullanacak kişinin ustalığı da işlemin süresi açısından oldukça önemlidir.

Çankaya Garage — Boyasız Göçük Düzeltme ekibi olarak; aracınızı yıllarca gelen tecrübemiz ile kaporta — boya işlemine göre cok daha kısa sürede, uygun fiyata ve daha da önemlisi değer kaybı yaşatmadan ilk gün ki haline getiriyoruz.

Devamını Oku
Boyasız Göçük Düzeltme

Boya Koruma Nedir?

Aracınızın boya yüzeyinde, kullanım koşulları, çizikler ve çeşitli etkenlerden dolayı zamanla matlaşma oluşur. Bu çizikler ve matlaşma nedeniyle aracınız ışığı tam olarak yansıtamadığı için eski parlaklığını kaybeder ve zamanla mat, solgun, suya dayanıksız ve aşınmaya müsait bir hal alır. Boya koruma işlemi aracınızı bu tür etkenler ve çiziklere karşı korurken, aracınızın değerini arttırarak, ilk günkü parlaklığına kavuşmasını sağlar.

Hangi Araçlara Uygulanır?

Boya Koruma işlemi sıfır araçlar ile yüzeyinde çizikler oluşan araçlara uygulanır.

Uygulama aşamaları nelerdir?

Öncelikle boya yüzeyi inatçı kir ve lekelerden temizlenerek temizlenir. Ardından boya yüzeyindeki çizikler tespit edilerek bunlar giderilir. Daha sonra boya yüzeyi özel kullanılan ürünler ile parlatılarak canlı bir görünüme kavuşması sağlanır. Son olarak, Nano boya koruma işlemi uygulanır. Bu sayede aracınız ilk günkü parlaklığına kavuşarak, değerini ve canlılığını korumuş olur.

Boya koruma işleminin detayları ile ilgili bilgilere Boya Koruma Ankara sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca twitter sayfamız olan twitter.com/CankayaGarage adresinden de konu ile ilgili bizimle ücretsiz olarak danışabilirsiniz.

Devamını Oku
Boya Koruma Nedir?

Boya koruma nasıl yapılır ve aşamaları nelerdir?

Aracınızın kullanım koşulları, bulunduğu ortam ve çeşitli nedenlerle boya yüzeyinde matlaşma ve soluk bir görünüm olabilir. Ayrıca aracınızın boya yüzeyinde oluşan çizikler güneş ışığını yansıtmadığı için boyanın matlaşmasına neden olur. Bu ve benzeri durumlarda Çankaya Garage, Boya koruma Ankara ekibine başvurarak, aracınızın görünümünü; ilk aldığınız andaki orijinal parlaklığına ve görünümüne kavuşturabilirsiniz.

Bu işlem 4 ayrı aşamadan oluşur.

1 — Öncelikle aracınızın dış yüzeyi özel şampuanlarla yıkanır. Ardından boya yüzeyine yapışan ve su ile gitmeyen inatçı kir ve lekeler, kullandığımız özel ürünler ile boya ve vernik yüzeyine zarar vermeden mükemmel temizlenir.

2 — Aracınızda zamanla ve çeşitli nedenlere bağlı olarak çizikler, boya deformasyonları, harelenmeler oluşabilir. Bu aşamada uzman ekibimiz ve kullanılan profesyonel ürünler ile boya ve verniğe zarar vermeden giderilir.

3 — Temizlenen ve çizikleri giderilen araç kontrol spreyi ile çiziklere ve harelenme yönünden kontrol edilir. Kontrol sonrasında emin olunduktan sonra nano boya parlatma cilaları ile araç yüzeyi mükemmel bir şekilde parlatılır. Hareler yeni nesil cilalar ile kesin olarak giderilir. Aracınız ilk günkü o eşsiz parlaklığına kavuşturulur.

4 — Yüzeyi temizlenen, çizikleri gidermiş, göz kamaştırıcı parlaklığa kavuşmuş araca son olarak boya koruma işlemi uygulanır.

Eğer aracınızda yukarıda sayılan nedenlerle mat bir görünüm, çizikler, bir türlü temizlenmeyen kir ve lekeler v.b. nedenler var ise aracınızı profesyonel ekibimize teslim ediniz. Aracınızın ilk aldığınız andaki orijinal parlaklığına ve görüntüsüne kavuşması; kullandığımız profesyonel ürünler ile mümkün.

Devamını Oku
Boya koruma nasıl yapılır ve aşamaları nelerdir?

Araç boya koruma hizmetine hangi durumlarda ihtiyaç duyulur?

Aracınızın kullanım koşulları, bulunduğu ortam ve çeşitli nedenlerle boya yüzeyinde matlaşma ve soluk bir görünüm olabilir. Ayrıca aracınızın boya yüzeyinde oluşan çizikler güneş ışığını yansıtmadığı için boyanın matlaşmasına neden olur. Bu ve benzeri durumlarda Çankaya Garage, Boya koruma Ankara ekibine başvurarak, aracınızın görünümünü; ilk aldığınız andaki orijinal parlaklığına ve görünümüne kavuşturabilirsiniz.

Eğer aracınızda aşağıdaki durumlara veya bunlara benzer durumlar var ise boya koruma hizmetinden faydalanmanız tavsiye edilir.

 • Boya yüzeyine yapışan ve su ile gitmeyen endüstriyel tozlar
 • Aracınızın dış yüzeyine yapışan yağ, reçine ve yabancı boya partikülleri
 • İnatçı kir ve lekeler
 • Boya yüzeyinde oluşmuş çizik ve renk solmaları

Aracınızın parlaklığının gitmesine ve mat bir görünüme sahip olmasına neden olur. Bu tür durumlar için profesyonel ekibimize başvurmanız tavsiye olunur.

Devamını Oku
Araç boya koruma hizmetine hangi durumlarda ihtiyaç duyulur?

Boya Koruma Ankara

Boya Koruma AnkaraBoya Temizleme Parlatma ve Koruma

Çankaya Garage ekibi olarak 15 yıla varan tecrübemiz, işinin ehli ustalarımız, müşterilerimizin memnuniyeti ve profesyonelce yerine getirdiğimiz hizmetlerimizden bir tanesi de Boya Koruma, Temizleme ve Parlatama hizmetidir. Çankaya Garage, Boya koruma Ankara olarak söz konusu hizmetimize ilişkin işin aşamalarını, araç boya koruma hizmetini yerine getirirken izlenilen yol ve daha bir çok detay aşağıdadır.

Boya Koruma hizmeti hangi araçlara uygulanır?

Bu hizmet yalnızca sıfır araçlar ile boya yüzeyinde çizikler oluşan araçlara uygulanır. Uygulama aşamaları şu şekildedir.

Boya koruma hizmetine hangi durumlarda ihtiyaç duyulur?

Aracınızın kullanım koşulları, bulunduğu ortam ve çeşitli nedenlerle boya yüzeyinde matlaşma ve soluk bir görünüm olabilir. Ayrıca aracınızın boya yüzeyinde oluşan çizikler güneş ışığını yansıtmadığı için boyanın matlaşmasına neden olur. Bu ve benzeri durumlarda Çankaya Garage, Boya koruma Ankara ekibine başvurarak, aracınızın görünümünü; ilk aldığınız andaki orijinal parlaklığına ve görünümüne kavuşturabilirsiniz.

Eğer aracınızda aşağıdaki durumlara veya bunlara benzer durumlar var ise boya koruma hizmetinden faydalanmanız tavsiye edilir.

 • Boya yüzeyine yapışan ve su ile gitmeyen endüstriyel tozlar
 • Aracınızın dış yüzeyine yapışan yağ, reçine ve yabancı boya partikülleri
 • İnatçı kir ve lekeler
 • Boya yüzeyinde oluşmuş çizik ve renk solmaları

Aracınızın parlaklığının gitmesine ve mat bir görünüme sahip olmasına neden olur. Bu tür durumlar için profesyonel ekibimize başvurmanız tavsiye olunur.

Boya koruma nasıl yapılır ve aşamaları nelerdir?

Bu işlem 4 ayrı aşamadan oluşur.

1 – Öncelikle aracınızın dış yüzeyi özel şampuanlarla yıkanır. Ardından boya yüzeyine yapışan ve su ile gitmeyen inatçı kir ve lekeler, kullandığımız özel ürünler ile boya ve vernik yüzeyine zarar vermeden mükemmel temizlenir.

2 – Aracınızda zamanla ve çeşitli nedenlere bağlı olarak çizikler, boya deformasyonları, harelenmeler oluşabilir. Bu aşamada uzman ekibimiz ve kullanılan profesyonel ürünler ile boya ve verniğe zarar vermeden giderilir.

3 – Temizlenen ve çizikleri giderilen araç kontrol spreyi ile çiziklere ve harelenme yönünden kontrol edilir. Kontrol sonrasında emin olunduktan sonra nano boya parlatma cilaları ile araç yüzeyi mükemmel bir şekilde parlatılır. Hareler yeni nesil cilalar ile kesin olarak giderilir. Aracınız ilk günkü o eşsiz parlaklığına kavuşturulur.

4 – Yüzeyi temizlenen, çizikleri gidermiş, göz kamaştırıcı parlaklığa kavuşmuş araca son olarak boya koruma işlemi uygulanır.

Eğer aracınızda yukarıda sayılan nedenlerle mat bir görünüm, çizikler, bir türlü temizlenmeyen kir ve lekeler v.b. nedenler var ise aracınızı profesyonel ekibimize teslim ediniz. Aracınızın ilk aldığınız andaki orijinal parlaklığına ve görüntüsüne kavuşması; kullandığımız profesyonel ürünler ile mümkün.

Devamını Oku
Boya Koruma Ankara