Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

İnternetten Fiat Yedek Parça

Yedekmatik.com üzerinden internetten yedek parça tedarik süreçleri başladı. Fiat, Renault, Peugeot, Citroen, Audi olmak üzere 85 marka otomobil üretisine ait modellere yönelik oto yedek parça tedarik işlemlerinizi yedekmatik.com üzerinden hızlıca gerçekleştirebiliyorsunuz. İşletmenin sağlamış olduğu en büyük avantajlar ise piyasadan daha uygun fiyatlı oto yedek parça tedarik edebilme fırsatı. Ek olarak zaman zaman gerçekleşen indirim kampanyanları dahilinde fırsat ürünleri satın almak mümkün olabiliyor. 

Sistem nasıl çalışıyor?

 

Yedekmatik.com yedek parça tedarik süreçlerinde piyasada etkin yedek parça tedarikçileri ile iş anlaşmaları gerçekleştirerek yedek parçalara yönelik kategori ve fiyat akışını kontrollü bir şekilde düzenliyor sistem dahilinde bulunan tedarikçilerinin ürün stoklarına göre veya stok fazlası ürünlere yönelik fiyat düzenlemeleri gerçekleştirmeleri ardından en uygun fiyatlı parça hangi tedarikçide ise ilgili yedek parçayı yedekmatik.com üzerinden vitrine çıkartarak son kullanıcının tercihine sunuyor.

 

Bu yöntem sayesinde tedarikçi oto yedek parça satışlarını artırırken, kullanıcı ise uygun fiyatlı yedek parça temini gerçekleştirmiş oluyor.

Devamını Oku