Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Adl Belge Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri
Adl Belge Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri firmamız tüm Türkiye'den ISO kalite belgelerini tamamlamak isteyen müşteri firmalara online desteğin yanı sıra ISO KYS belgelendirme ve eğitim hizmetlerinide sunmaktadır.
Adl Belge Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri sadece İstanbul belgelendirme ve eğitim firması değil her ilimize hizmet vermektedir. ISO 9001: 2015 belgesi almak isteyen firmalar tek firma üzerinden tüm başvuru, hazırlık ve denetim işlerini yürütebilmektedir. Kuruluşumuz örnek ISO kalite dokümanlarını firmalara ücretsiz vermekte olup belgelendirme sürecinin etkili, hızlı ve sonuç odaklı yürütülmesini sağlamaktadır.
İhalelere katılacak firmaların eksik iso belgelerinin belirlenmesi ve Uluslararası ve TÜRKAK onaylı belgeler ile birlikte IAS akreditasyonlu ve IAF tarafından onaylanmış kalite belgelerinin de alınmasında yardımcı olmaktayız.
Bu kapsamda şirketimiz Adl Belge Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri, kalite için ISO 9001, çevre 14001, gıda firmaları 22000, iş sağlığı ve güvenliği 45001, bilgi güvenliği yönetim sistemi belgesi olan 27001, medikal ve tıbbi yüz maskelerinin üretim ve ihracatına yönelik ISO 13485: 2016 ve CE belgesinin alınması gibi tüm konularda aracısız destek vermektedir.

Devamını Oku