Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

1 Yaş Doğum Günü Partisi

Bebeğinizin doğumunun ardından kendiniz en heyecanlı hissettiğiniz gün şüphesiz ki onun 1 yaş doğum günü olacaktır. Sizinle birlikte gerçekleştirmiş olacağı bu ilk parti, ileride onun için de çok güzel bir anı olacaktır. Her ne kadar bu günü hatırlamasa da, resimlerden ve konukların anlatmalarından bu özel günü çok keyifli, heyecanlı ve eğlenceli geçtiğini anlayacaktır.

İleride çocuklarınıza güzel anılar bırakmak istiyorsanız işe 1 yaş doğum günü kutlamaları ile başlayabilirsiniz. Bizler Bonjur Parti Evi olarak sizlere bu özel günde eşlik etmekten ve bu günü unutulmaz kılıyor olmaktan mutluluk duyacağız.

Bonjur, İstanbul doğum günü mekânları arasında yer alan ve Anadolu yakasında ikamet eden kişiler tarafından zaten bilinen bir mekândır. İki farklı şube ile hizmet veren mekân yaşı ne olursa olsun, tüm çocukların doğum günü partileri için başvurabileceğiniz özel bir yerdir.

Çocuk doğum günü yerleri hakkında bir arayış içerisinde iseniz ve bebeğiniz 1 yaş kutlaması için kusursuz bir yer arıyorsanız bizleri mutlaka ziyaret etmelisiniz. Oyun ve parti evi olarak hizmet veren mekânımız en güzel doğum günü partilerine ev sahipliği yapmaktadır.

1 Yaş Parti Konseptleri

Bonjur, doğum günü mekânları arasında en farklı konseptlere sahiptir. Özellikle 1 yaş doğum günü konseptlerinde üretmek ve yaratıcı olmak oldukça zordur. Ancak bizler profesyonel ekibimiz sayesinde ve sizlerin hayalleri doğrultusunda çok etkileyici ve büyüleyici bir partiler hazırlamaktayız.

Her biri işinde profesyonel olan konsept ekibimiz sizler için en güzel ve etkileyici malzemeleri seçerek, mekanı bebeğinize özel olarak hazırlamaktadır. Masa düzeninden konuk masa düzenlerine kadar her şey planlı ve yerli yerinde yapılmaktadır.

Bebeğinizin ismine ve elbette 1 yaşına özel olarak yapılan süslemeler ve aksesuarlar en uygun yerlere yerleştirilmektedir. Doğum günü masası hazırlanırken tüm detaylar bebeğinize özel olarak belirlenmektedir. Onun adına ve özel bir doğum günü pastası, yanında yine onun adına özel cupcake standı, diğer tüm atıştırmalıklar ve pastalar özenle Bonjur mutfağında hazırlanmaktadır. Konsepte uygun masa örtüleri, bardaklar, tabaklar ve peçeteler özenle yerlerine konulmaktadır. Ve böylece birbirini bütünleyen bir mekân yaratılmaktadır.  

Devamını Oku
1 Yaş Doğum Günü Partisi