Popüler Kullanıcılar

Başkan Erdoğan, vefatlarının yıl dönümü sebebiyle Abdurrahim Karakoç ve Cahit Zarifoğlu’nu andı

Başkan Erdoğan: "Vefatlarının yıl dönümünde edebiyatımızın iki kıymetli ismi #AbdurrahimKarakoç ve #CahitZarifoğlu’nu saygı ve rahmetle yâd ediyorum. Mekanları cennet olsun."
Haberin tümünü okumak için tıklayın

Başkan Erdoğan, vefatlarının yıl dönümü sebebiyle Abdurrahim Karakoç ve Cahit Zarifoğlu’nu andı

Payitaht Abdülhamid 80. Bölüm tekparça full HD izle

Abdülhamid’e suikast tertip ediliyor. Sabahattin Şivenaz’ın desteğiyle Abdülhamid’i alt ettiğini düşünürken, Abdülhamid büyük bir tertip yapmaktadır. Halil Halid ise Cezzar’ı kurtarır. #Abdülhamid’in verdiği görevle #Payitaht’ı heroin pisliğinden temizlemek için harekete geçer. Haremde Şivenaz ve Seniha arasındaki sular durulmamakta, Bidar da giderek şüphelenmektedir. Seniha aklını mı yitirecek? Zeynep Fuat’ın hastane odasından çıkarken M. Selim’e yakalanınca neler olacak?

Devamını Oku
Payitaht Abdülhamid 80. Bölüm tekparça full HD izle

Payitaht Abdülhamid 72. Bölüm tek parça full HD izle

Abdülhamid ve Bidar suikast tuzağından kurtulmuş, hainler hazırladıkları tuzağa kendileri düşmüşlerdir. Halil Halid ise Joris’in ilmek ilmek işlediği bir tertibin kurbanı olur. Abdülhamid bu tertipten kurtulabilmesi için ona yeni bir kapı açar. Halil Halid ve adamlarının meydana çıkışları bu bu kez çok farklıdır. #TRT1, #Abdülhamid

Payitaht Abdülhamid 72. Bölüm tek parça full HD izle

ABD polisinden sınırı aşmaya çalışan göçmenlere gazlı müdahale -video-

ABD'de polis, Orta Amerika ülkelerinden yola çıkarak Meksika sınırındaki duvarı geçmeye çalışan göçmenlere göz yaşartıcı gazla müdahale etti. #ABD Gümrük ve Sınır Koruma Birimi, San Diego’yla #Meksika’nın Tijuana kenti arasındaki geçiş noktasında bütün sınır trafiğini de durdurdu #videohaber

ABD polisinden sınırı aşmaya çalışan göçmenlere gazlı müdahale -video-

Rus Dışişleri: ABD, Fırat'ın doğusuna fosfor bombalarıyla saldırdı

Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, ABD'nin fosfor bombaları kullanarak Suriye'de Fırat'ın doğusuna yeniden yoğun saldırılar düzenlemeye başladığını söyledi.
Haftalık basın toplantısında konuşan Zaharova, "ABD'liler, yerel sakinlerin verdiği bilgiye göre fosfor bombaları kullanarak Fırat'ın doğu kıyısında teröristlerin elinde tuttuğu yerleşim birimlerine yönelik yoğun saldırılara yeniden başladı" dedi.
Suriye'nin resmi haber ajansı SANA, dün #ABD öncülüğündeki uluslararası koalisyonunun, Deyr ez Zor bölgesindeki Hacin kenti ile Şaafa köyüne düzenlediği hava saldırısında uluslararası hukukta yasaklı olan misket bombası kullandığını belirtmişti.

Yerel kaynaklara dayandırılan haberde, "Uluslararası koalisyona ait uçaklar, Deyr ez Zor eyaletinin doğusundaki Hacin kentine ve Şaafa köyüne misket bombaları kullanarak hava saldırısı düzenledi" denmişti.

#sputnik

Devamını Oku
Rus Dışişleri: ABD, Fırat'ın doğusuna fosfor bombalarıyla saldırdı

ABD'den Yaptırım Hakkında Açıklama Geldi

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada ABD yönetimi, 2015 nükleer anlaşması kapsamında kaldırılan tüm İran yaptırımlarının yeniden hayata geçirileceğini duyurmuştu.

 

ABD, İran'a uyguladığı yaptırımlar hakkında detayları açıkladı. ABD Dışişleri Bakanı Pompeo, "Türkiye, İran yaptırımlarından muaf tutulacak." dedi.

 

ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ile Hazine Bakanı Mnuchin İran'a yaptırımlarla ilgili açıklamalarda bulundu. Pompeo, İran yaptırımlarından muaf tutulan ülkeler arasında Türkiye olduğunu da belirtti.

 

Yapılan açıklamada İran'a uygulanan yaptırımlar hakkında detaylar da açıklandı. Türkiye ve 8 ülke yaptırımlardan muaf tutuldu.

 

ABD 50 İran Bankası ile 700'den fazla İranlıyı da yaptırım listesine aldı. İran Air ve Bank Malli de yaptırım kapsamına alındı.

 

İran atom enerjisi organizasyonu ve 23 iştiraki ile ilgili kurumlar da yaptırım listesine dahil edildi.

 

#abd #iran #yaptirim

Devamını Oku
ABD'den Yaptırım Hakkında Açıklama Geldi

Göçmen kervanı kara sınırını kapatan Meksika'ya nehir üzerinden geçti -video-

Orta Amerika’nın farklı ülkelerinden yola çıkarak Amerika Birleşik Devletleri’ne varmayı hedefleyen bir grup göçmen, #Meksika’nın kara sınırlarını kapatmasının ardından çareyi nehirden geçmekte buldu #video #ABD

Göçmen kervanı kara sınırını kapatan Meksika'ya nehir üzerinden geçti -video-

Trump'ın İmzalayacağı Başkanlık Kararnamesi Anayasaya Aykırı mı?

ABD Başkanı Trump'ın Göçmenler İçin İmzalayacağı Başkanlık Kararnamesi #ABD Anayasası'ba Aykırı mı? #Trump'ın yeni göçmen politikası neleri değiştirecek? Amerika'da doğan her bebek vatandaş olabilecek mi? Kimler sığınmacı olacak, kimler olamayacak? #video #VOA

Trump'ın İmzalayacağı Başkanlık Kararnamesi Anayasaya Aykırı mı?

Pompeo: Kaşıkçı cinayeti tam olarak aydınlatılmadığı sürece tatmin olmayacağız

ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, ABD tarafının, Suudi gazeteci Cemal #Kaşıkçı cinayetinin tam olarak aydınlatılmadığı sürece tatmin olmayacağını açıkladı.

Bakan Pompeo, bakanlık çalışanlarına e-mail yoluyla Kaşıkçı'nın öldürülmesi ve soruşturmasına ilişkin açıklama metni gönderdi.
#ABD medyasında yer alan e-mailde, Pompeo, "Suudi Arabistan'ın bu konuda ciddi sorumluluklar aldığını görüyoruz ama ne olduğu tam olarak aydınlatılmadığı sürece tatmin olmayacağız" ifadelerini kullandı.

Pompeo, dün Bakanlıkta düzenlediği basın toplantısında da Kaşıkçı'nın ölümüyle bağlantılı 21 #Suudi yetkilinin vizelerinin iptal edileceğini, vize yasağı ve "Küresel Magnitsky İnsan Hakları Sorumluluk Yasası" kapsamında yaptırım uygulanacağını açıklamıştı.

Devamını Oku
Pompeo: Kaşıkçı cinayeti tam olarak aydınlatılmadığı sürece tatmin olmayacağız

Ud'un Üstadlarından Abdulkerim Doğru Vefat Etti

           İstanbul Fatih'in Haydar semtinde yaşamakta olan , gençlik yıllarında semtinde terzilik yaparken yakalandığı kas hastalığı nedeniyle terzilik mesleğini bırakmak zorunda kalıp geri kalan ömrünü musiki dersleri vererek bir çok öğrenci yetiştiren Udi Abdulkerim Doğru 24.09.2018 tarihinde hakkın rahmetine kavuşmuştur.

           Fatih Camiinde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası Bayrampaşa mezarlığına defnedilmiştir.

           Sevilen bir sima olan Abdulkerim Doğru’nun cenazesinde , Prof.Dr. Ahmet Hakkı Turabi, Ender Doğan gibi üstadların yanı sıra büyük saz ustalarından Cengiz Sarıkuş, Haydar’ın tanınmış simalarından Erdem Yıldırım, Ahmet Önen, Cihan Ömeroğlu , Yaşar Gür , Hasan Uçar ile Yorgancılar Derneği yöneticilerinden Mustafa Gür’ de Abdulkerim Doğru’yu son yolculuğunda yalnız bırakmadılar.

          Metin ve İbrahim adında iki oğlu bulunan Abdulkerim Doğru’ya Allah’tan rahmet , kederli ailesine sabrı cemil niyaz ederiz.

#AbdulkerimDogru

Devamını Oku
Ud'un Üstadlarından Abdulkerim Doğru Vefat Etti Ud'un Üstadlarından Abdulkerim Doğru Vefat Etti Ud'un Üstadlarından Abdulkerim Doğru Vefat Etti Ud'un Üstadlarından Abdulkerim Doğru Vefat Etti