Coronavirus (Covid-19)

  • 20,628,042Coronavirus Vaka Sayısı
  • 748,126Ölü Sayısı
  • 6,353,287Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 19:35

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar

Payitaht Abdülhamid 100. Bölüm tek parça full HD izle

Çete lideri olarak Abdülhamid’in karşısına Mahmut Paşa çıkmıştır. Abdülhamid yine de temkinli davranır. Zalman, boşluğundan yararlanıp kafasına göre hareket eden Sabahattin’le hesaplaşmaya kalkar. Ama Zülüflü hakkında anlattıklarını duyunca iş değişir. Sabahattin’le işbirliği yapar.

Tahsin Paşa’nın hastalığı Abdülhamid’I çok üzer. Dostunu iyileştirmesi için Avrupa’dan bir hekim getirtir. Sabahattin sonunda istediği belgeyi ele geçirir. Zülüflü bununla artık Abdülhamid’e sırt çevirecektir. Abdülhamid bir türlü gerçek yüzünü göstermeyen düşmanını tanımak için bir tertip yapar.

#Abdülhamid, Halil Halid’in istihbaratıyla tekkeyi bombalanmaktan kurtarır. Çetecilerin de cezasını verir. Halil Halid’in hain olduğunu ispatlamaya çalışan Naip, sonunda aradığı delili bulur. Ferdinand’a söyleyecektir. Halil Halid’in yapacağı çok fazla bir şey kalmamıştır.

Mehmet Blavatsky’nin ilaç verdiği atıyla kendisini bekleyen korkunç sona doğru gitmiştir. Blavatsky zeki bir planla Cemile’den konağın anahtarını alır. Çemberlitaş‘taki kutsal Ahit sandığına ulaşmak için konağın bodrum katından tünel kazdırmaya başlar. Cemile’nin tuhaf hallerinden şüphelenen Bidar, ne olduğunu çözmeye çalışırken, Cemile’nin kocasından gelen mektup, Bidar’ın eline geçer.

#TRT1

Devamını Oku
Payitaht Abdülhamid 100. Bölüm tek parça full HD izle

11 Eylül saldırılarıyla ilgili komplo teorileri - videohaber

#Habertürk #Manşet'te Mehmet Akif Ersoy'un konuğu #Sabah Gazetesi Yazarı Ferhat Ünlü, 11 Eylül saldırısı hakkında konuştu.

- 11 Eylül saldırılarının 18. yıldönümü

- 11 Eylül 2001'de aslında ne oldu?

- 11 Eylül saldırılarıyla ilgili komplo teorileri neler?

-"Terör saldırısı değil #ABD'nin kendisi yaptı" iddiası

-"İkiz kuleler patlayıcı ile kontrollü yıkıldı" iddiası

11 Eylül saldırılarıyla ilgili komplo teorileri - videohaber

Başkan Erdoğan, vefatlarının yıl dönümü sebebiyle Abdurrahim Karakoç ve Cahit Zarifoğlu’nu andı

Başkan Erdoğan: "Vefatlarının yıl dönümünde edebiyatımızın iki kıymetli ismi #AbdurrahimKarakoç ve #CahitZarifoğlu’nu saygı ve rahmetle yâd ediyorum. Mekanları cennet olsun."
Haberin tümünü okumak için tıklayın

Başkan Erdoğan, vefatlarının yıl dönümü sebebiyle Abdurrahim Karakoç ve Cahit Zarifoğlu’nu andı

Payitaht Abdülhamid 80. Bölüm tekparça full HD izle

Abdülhamid’e suikast tertip ediliyor. Sabahattin Şivenaz’ın desteğiyle Abdülhamid’i alt ettiğini düşünürken, Abdülhamid büyük bir tertip yapmaktadır. Halil Halid ise Cezzar’ı kurtarır. #Abdülhamid’in verdiği görevle #Payitaht’ı heroin pisliğinden temizlemek için harekete geçer. Haremde Şivenaz ve Seniha arasındaki sular durulmamakta, Bidar da giderek şüphelenmektedir. Seniha aklını mı yitirecek? Zeynep Fuat’ın hastane odasından çıkarken M. Selim’e yakalanınca neler olacak?

Devamını Oku
Payitaht Abdülhamid 80. Bölüm tekparça full HD izle

Payitaht Abdülhamid 72. Bölüm tek parça full HD izle

Abdülhamid ve Bidar suikast tuzağından kurtulmuş, hainler hazırladıkları tuzağa kendileri düşmüşlerdir. Halil Halid ise Joris’in ilmek ilmek işlediği bir tertibin kurbanı olur. Abdülhamid bu tertipten kurtulabilmesi için ona yeni bir kapı açar. Halil Halid ve adamlarının meydana çıkışları bu bu kez çok farklıdır. #TRT1, #Abdülhamid

Payitaht Abdülhamid 72. Bölüm tek parça full HD izle

ABD polisinden sınırı aşmaya çalışan göçmenlere gazlı müdahale -video-

ABD'de polis, Orta Amerika ülkelerinden yola çıkarak Meksika sınırındaki duvarı geçmeye çalışan göçmenlere göz yaşartıcı gazla müdahale etti. #ABD Gümrük ve Sınır Koruma Birimi, San Diego’yla #Meksika’nın Tijuana kenti arasındaki geçiş noktasında bütün sınır trafiğini de durdurdu #videohaber

ABD polisinden sınırı aşmaya çalışan göçmenlere gazlı müdahale -video-

Rus Dışişleri: ABD, Fırat'ın doğusuna fosfor bombalarıyla saldırdı

Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, ABD'nin fosfor bombaları kullanarak Suriye'de Fırat'ın doğusuna yeniden yoğun saldırılar düzenlemeye başladığını söyledi.
Haftalık basın toplantısında konuşan Zaharova, "ABD'liler, yerel sakinlerin verdiği bilgiye göre fosfor bombaları kullanarak Fırat'ın doğu kıyısında teröristlerin elinde tuttuğu yerleşim birimlerine yönelik yoğun saldırılara yeniden başladı" dedi.
Suriye'nin resmi haber ajansı SANA, dün #ABD öncülüğündeki uluslararası koalisyonunun, Deyr ez Zor bölgesindeki Hacin kenti ile Şaafa köyüne düzenlediği hava saldırısında uluslararası hukukta yasaklı olan misket bombası kullandığını belirtmişti.

Yerel kaynaklara dayandırılan haberde, "Uluslararası koalisyona ait uçaklar, Deyr ez Zor eyaletinin doğusundaki Hacin kentine ve Şaafa köyüne misket bombaları kullanarak hava saldırısı düzenledi" denmişti.

#sputnik

Devamını Oku
Rus Dışişleri: ABD, Fırat'ın doğusuna fosfor bombalarıyla saldırdı

ABD'den Yaptırım Hakkında Açıklama Geldi

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada ABD yönetimi, 2015 nükleer anlaşması kapsamında kaldırılan tüm İran yaptırımlarının yeniden hayata geçirileceğini duyurmuştu.

 

ABD, İran'a uyguladığı yaptırımlar hakkında detayları açıkladı. ABD Dışişleri Bakanı Pompeo, "Türkiye, İran yaptırımlarından muaf tutulacak." dedi.

 

ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ile Hazine Bakanı Mnuchin İran'a yaptırımlarla ilgili açıklamalarda bulundu. Pompeo, İran yaptırımlarından muaf tutulan ülkeler arasında Türkiye olduğunu da belirtti.

 

Yapılan açıklamada İran'a uygulanan yaptırımlar hakkında detaylar da açıklandı. Türkiye ve 8 ülke yaptırımlardan muaf tutuldu.

 

ABD 50 İran Bankası ile 700'den fazla İranlıyı da yaptırım listesine aldı. İran Air ve Bank Malli de yaptırım kapsamına alındı.

 

İran atom enerjisi organizasyonu ve 23 iştiraki ile ilgili kurumlar da yaptırım listesine dahil edildi.

 

#abd #iran #yaptirim

Devamını Oku
ABD'den Yaptırım Hakkında Açıklama Geldi

Göçmen kervanı kara sınırını kapatan Meksika'ya nehir üzerinden geçti -video-

Orta Amerika’nın farklı ülkelerinden yola çıkarak Amerika Birleşik Devletleri’ne varmayı hedefleyen bir grup göçmen, #Meksika’nın kara sınırlarını kapatmasının ardından çareyi nehirden geçmekte buldu #video #ABD

Göçmen kervanı kara sınırını kapatan Meksika'ya nehir üzerinden geçti -video-

Trump'ın İmzalayacağı Başkanlık Kararnamesi Anayasaya Aykırı mı?

ABD Başkanı Trump'ın Göçmenler İçin İmzalayacağı Başkanlık Kararnamesi #ABD Anayasası'ba Aykırı mı? #Trump'ın yeni göçmen politikası neleri değiştirecek? Amerika'da doğan her bebek vatandaş olabilecek mi? Kimler sığınmacı olacak, kimler olamayacak? #video #VOA

Trump'ın İmzalayacağı Başkanlık Kararnamesi Anayasaya Aykırı mı?