Coronavirus (Covid-19)

  • 19,804,408Coronavirus Vaka Sayısı
  • 729,586Ölü Sayısı
  • 6,353,636Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 05:35

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar

Detective Pikachu Filmi İlk Tanıtımı Yayınlandı

Bir çok Pokemon fanı tarafından merakla beklenen Detective Pikachu filmine ait ilk tanıtım gün yüzüne çıktı. İşte filme dair o detaylar...

 

Filmin ilk tanıtımına ait ayrıntılar Pokemon severleri ikiye böldü. Pokemonlar ile insanların bir arada yaşadığı bir dünyada geçen filmde, normal insanlar Pokemon'ları anlayamazken filmin baş karakteri pokemonlar ile iletişim kurabiliyor. Karakterin dedektif bir Pikachu ile karşılaşarak onunla iletişim kurabildiğini anlaması üzerinde bu ikiliyi filmde birlikte görmeye başlıyoruz. Hikayenin genelinde Pokemon'larla dolu dolu bir içerik dikkat çekiyor. Bu noktada filmin tanıtımı bazı izleyiciler tarafından olumlu dönüş alsa da bazı Pokemon hayranları tarafından ise eleştirilere maruz kalarak sevenlerini ikiye bölmüş durumda.

 

Rita Ora, Justice Smith, Suki Waterhouse, Ken Watanabe, Kathryn Newton ve Bill Nighy gibi ünlü isimlerin eşlik ettiği filmde Pikachu karakterine ait seslendirmeyi ise Ryan Reynolds yapıyor.

Amerika'da 10 Mayıs tarihinde vizyona girecek olan filmin ülkemizdeki vizyon tarihi ise henüz belli değil. filmin ülkemizde vizyona gireceği tarih Pokemon severler tarafından merakla bekleniyor...

 

İşte filmin yapımcısı tarafından yayınlanan Türkçe altyazılı resmi fragman...

 

#dedective #pikachu #pokemon 

Devamını Oku

Pikachu'nun yeni imajı

1990'lara damga vuran animasyon serisi Pokémon'ların baş karakteri Pikachu'nun, yeni çevrilen bir filmde kürklü bir imaja sahip olması ve konuşabilmesi hayranlarını ikiye böldü.

Mayıs 2019'da vizyona girecek olan 'Pokémon: Detective Pikachu' (Dedektif Pikachu) adlı filmin yayımlanan fragmanında Pikachu'nun gerçek dünyada sarı ve kalın bir kürkünün olması sosyal medyada tepkilerin gelmesine yol açtı.

Kimileri bunu orijinal karaktere bir hakaret sayarak 'iğrenç' olduğu yorumunda bulundu.

Kimi Pokémon hayranları ise Pikachu'nun bu görüntüsünün gerçekçi olduğunu savundu.

1993 yılında Japonya merkezli dünyanın en büyük oyun şirketlerinden Nintendo, ilk defa Pokémon'ları bir oyun olarak piyasaya sürmüştü.

#Pokémon'lar hemen ardından dünya çapında büyük bir fenomen haline geldi. 1990'ların sonlarında televizyonlarda yayımlanan bir çizgi filme dönüştürülen Pokémon'lar 120'dan fazla ülkede gösterildi.

Warner Bros'un yapımcısı olduğu filmde #Pikachu'yu Ryan Reynolds seslendiriyor.

Serinin orijinalinde Ash Ketchum adlı karakterin ilk pokémonu olan Pikachu konuşamıyor, sadece kendi ismini söyleyebiliyordu.

Oyun videolarıyla tanınan YouTube ünlülerinden Joshua Wittenkeller, Pikachu'nun tüylü halinin 'korkunç' olduğunu söyledi.

Kimi Pokémon hayranları ise yeni filmdeki karakterin çok sevimli olduğu yorumunda bulundu.

Devamını Oku
Pikachu'nun yeni imajı