Hakkında
Adana Ceza Avukatlığı ve Adana Boşanma Avukatlığı denildiğinde akla ilk olarak mesleğinde uzman ve kararlı Avukat Saim İncekaş ismi gelir. Boşanma Hukuku üzerine yazdığı aydınlatıcı makaleleri ile uzmanlığını toplum yararına kullanan bir avukattır Saim İncekaş. Adana Barosuna kayıtlı olarak ceza ve boşanma avukatlığı alanlarında çalışmaktadır. Avukat Saim İncekaş Web Sitesi: https://av-saimincekas.com/
  • Hobiler: Makale Yazmak,Hukuk ve Toplum,Topluma Yön Verici Hukuk Kuralları,Adana Avukatlık
  • İlgi Alanları: Boşanma Avukatlığı,Ceza Avukatlığı,Adana Avukatı,Adana Barosu
  • Ceza ve Boşanma Avukatı
  • Yaşadığı yer Türkiye
  • Şehir Adana
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Adana boşanma davalarında izlenmesi gereken süreç nedir? Adana boşanma avukatı ücretleri ne kadardır? Boşanma davasında dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?
Ayrıntılı bilgi için: https://av-saimincekas.com/adana-aile-bosanma-avukati/

Adana'da belediye seçimleri kapıya çattı. Adana'da 5 yıllık avukatlık hayatımda belediyeciliğe dair bir çok uyuşmazlıkta vekillik yaptım. Şunu diyebilirim ki belediyeciliği siyasettin ayrı tutmak çok muhimdir. Siyasi görüşünüzden bağımsız olarak, bulunduğunuz şehir,taşra,köye en iyi hizmeti kimin vereceğine inanıyorsanız bu kişileri belediyenin başına koyun. Adana'da ceza avukatı olarak söyleyebilirim ki belediyenin mahalleleri kalkındırması o mahallelerde yaşayan insan profillerini de topluma katkı sağlayan bireylere dönüştürüyor. Saygılarımla.

Devamını Oku

26 Nisan 2016'dan beri Adana'da hizmet vermekte olan Avukat Saim İncekaş Hukuk Bürosu, Adana'da boşanma davalarında ilk akla gelen isim olmaya devam ediyor. Hukuk bürosunun kurucusu Av. Saim İncekaş yazdığı halk seviyesinde makaleler ile toplumu kendi haklarına dair bilinçlendiriyor.

İncekaş Hukuk Bürosu'nun İstanbul ve Adana'da ofisleri bulunmaktadır. Uzmanlık alanları: Boşanma, Ceza, İcra ve İdari davalardır.