Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Ozan Ozalp'in Beklenen 2020 Yılına ait Kaos Müziği Youtube Kanalında Yayında

1 Yılda 3 Milyon Bez Çanta Üretimi Yaptı

Poşetlerin ücretli olması ile çok popüler olan bez çantalarda üreticiler mutlu.

Marketlerde poşetlerin ücretli olması sebebi ile promosyon olarak son zamanlarda en çok tercih edilen ürün olan bez çantalarda üreticiler mutlu.

Türkiyenin en çok bez çanta imalatı yapan firmalarından birisi olan Serkan Bez Çanta son bir yıl içerisinde 3 milyon adet bez çanta üretimi yaptığını açıkladı.

Serkan Bez Çanta Firması sahibi Serkan Akbıyık'ı şöyle tanıyabiliriz.

Biz Kimiz

Serkan Bez Çanta Atölyesi Bez Torba İmalatı Hizmet vermektedir.

Günümüze kadar milyonlarca bez çanta üretimi yapan Serkan Bez Çanta 50 yıllık tekstil geçmişine sahiptir. Son 10 yıldır alternatif tekstil ve bez Çanta imalatı üzerine odaklanmıştır. Özellikle global kurumsal firmalara ihracat fason imalatı yapan atölye, 1 ocak 2019 tarihi itibari ile iç piyasa dinamiklerini karşılamak üzere direkt son kullanıcıya ürünler imal etmeye başlamıştır. Yüzlerce referans ve milyonlarca bez çanta üretimi yapan atölye isteklerinizi karşılamaya için hizmet vermeye devam etmektedir.

En çok hizmet edilen kategoriler,

  • Baskılı Kulplu Ham Bez Çantalar
  • Baskısız Kulplu Ham Bez Çantalar
  • Baskılı Kulplu Nonwoven Bez Çantalar
  • Baskılı Kulplu Kanvas Bez Çantalar

 

Devamını Oku
1 Yılda 3 Milyon Bez Çanta Üretimi Yaptı 1 Yılda 3 Milyon Bez Çanta Üretimi Yaptı 1 Yılda 3 Milyon Bez Çanta Üretimi Yaptı

Promosyon Bez Çanta

Promosyon Bez Çanta Yaptırmak
Firmanız yada bir işletmeniz için promosyon planlaması yaptınız, fakat promosyon seçeneklerinden hangisine karar vermeniz gerekiyor . Sizler için ufak bir yazı paylaşarak karar vermeniz için yönlendirme yapmak istedik.

Bu konu tamamen bütçe ve pazarlama stratejisi ile ilgilidir. Eğer bütçeniz çok güçlü ise promosyon seçeneklerinden hepsini değerlendirmeniz markanız için muhakkak daha faydalıdır. Fakat limitli bütçe ile markalama yada pazarlamada daha etkin bir yol istiyorsanız klasik, promosyon ürünlerinin dışına çıkarak yeni trend ürünlerini değerlendirmelisiniz. Klasik promosyon ürünlerini dilerseniz hızlıca hatırlayalım, Kalem, Kağıt, Defter, Kırtasiye ve ofis ürünleri gibi ürünler diyebiliriz. Yaratıcı ve etkili olan promosyon ürünleri de var, ayrıca bir ürünün promosyon olması diye bir seçenek yok, her ürün promosyon olabilir. Fakat promosyon olarak seçilen ürünün etki gücü ve bütçe bu durumu promosyon ürünlerini kısıtlamaktadır.

Promosyon üründe en önemli nokta ürün kullanım ömrü ve kullanıcı ile olan ilişkisi, kullanıcı ürüne ne kadar ilişik olursa ürünün üstündeki markalama ile aynı oranda kalıcı bir ilişki kurmuş olacaktır. Örneğin bir tahta kalemi promosyon olarak 1 liradan yaptırıp binlerce yada milyonlarca dağıttınız, bu promosyon ürün ömrü eğer kullanılırsa o kalem bitene kadardır yada uç kırana kadardır diyebiliriz. Buradaki önemli faktör eğer kullanılırsa, burada dağıtılan ürünlerin ne kadarının kullanılıp kullanılamayacağını net olarak bilemesekte bazı tahminler yapabiliriz. Yarısı kullanır yarısı çöpe atar gibi. Binlerce ajanda bastırıp, ajanda sayfalarının yarısına kadar kendi görsellerinizi koymanız kullanıcıyı rahatsız edeceğinden ve kullanışsız geleceğinden o ajandanın hiç açılmayacağı gibi. Artık promosyon ürünlerinden gelen markalama yada pazarlama puanları yokmuş sayılarak adeta bir zorunluluk yada gelenekselleşmiş bir iş için yaptırıyorsanız yaptırmamanız firmanız açısından daha fayda sağlayacaktır.

Promosyon ürünlerde trendi takip etmek gerekmektedir. Kalem, defter ve ajanda dağıtımak yerine usb dağıtmak daha popular ve kullanacılar için daha işlevseldir. Fakat promosyon USB handikap olarak kişiye özel olması sebebi ile etki alanı oldukça kısıtlıdır. USB üzerindeki reklamınız başkaları tarafından görülmesi oldukça düşüktür. Fakat kullanıcılarına uzun vadeli kalıcı bir etki yaratmaktadır.
Poşetlerin ücretli olması sebebi ile promosyon bez çanta yaptırmak çok popüler oldu. Üretim ihtiyacına olan talep pek fazla artmıştır. Bez çantaların şuanda en populer promosyon ürün olma sebeplerini aşağıdaki gibi sıraladık;

-Fiyatlarının uygun olması.
-Uzun vadeli kullanım ömrünün olması.
-Reklamlarının başkaları tarafından da görülmesi ve etkileşime açık olması.
-Çevre dostu ve ekosisteme faydalı olması.
-Kullanıcılara ekonomik destek sağlaması.
-Yerli üreticiler tarafından kolaylıkla ve milli şekilde imal edilebilmesi.

Promosyon ürün yaptırmayı düşünüyorsanız, markalamanıza gerçekten fayda sağlamayacaksa lütfen yaptırmayınız. Kararınızda yeni trendlere ve başka fikirlere açık olmanız daha faydalı olacaktır. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Devamını Oku