Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Arda Kılıç'a Instagram'dan büyük darbe!

Yazılım ve Sosyal Medya ile uğraşan genç girişimci Arda Kılıç (17), Instagram'da bulmuş olduğu açıklar ile gündemi bir hayli meşgul etti. Görünen o ki bu durum birilerinin hoşuna gitmemiş.


Instagram'da buldukları açık haberlerinden sonra Kılıç'ın 41 bin takipçili resmi Instagram hesabı kapatıldı. 2 Saat boyunca Instagram hesabı kapalı olan Kılıç, hesabını geri açıktırdıktan sonra hikaye paylaşarak şu ifadeleri paylaştı, "Hesabım Instagram tarafından kapatıldı 2 saattir kapalıydı, Uğraşlar sonucu tekrardan açtırmış bulunmaktayız. Haberlerden sonra kapanması komik bir olay" şeklinde takipçileri ile paylaşım yaptı.

Arda Kılıç Kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

2003 yılının Mayıs ayında İzmir’in Balçova İlçesi’nde dünyaya gelmiştir. Aslen İzmir’li olan Arda Kılıç’ın boyu 1.74 cm, kilosu 61, burcu ise ikizler’dir.

Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Arda Kılıç'ın, günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 41,4bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 50,7bin Ayrıca Facebook ve Twitter hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmaya devam etmektedir.

Devamını Oku
Arda Kılıç'a Instagram'dan büyük darbe!

Hüseyin Çoban Kimdir? Kaç Yaşındadır?

17 Mart 2000 tarihinde doğan Hüseyin Çoban turizm ve otelcilik üzerine okuduğu okulu yarıda bırakarak yazılıma eğildi. Açık öğretim üzerinden lise eğitimini sürdürmeye devam etti. Yazılıma olan merakı sayesinde Apple ve Twitter açıklarını bularak tüm Türkiye’de tanındı.

 

Bu süreçten önce  bir de şirket açan Hüseyin Çoban, gerek yazılım, gerek teknolojik yenilikler üzerine açtığı “Çoban Web Hizmetleri” isimli sitesinde takipçileriyle birçok değerli bilgiyi paylaşıyor.                     
Site ismini kısaltarak Sitesinin güncel adı coban web  
Çoban kendini şöyle anlatıyor: 

 

"Kendimi bildim bileli teknoloji ile iç içeyim. 2000 yılında doğmamın etkisi, gerek ilgi ve alakam, teknolojiye düşkünlüğümden dolayı kendimi geliştirmeye gayret ediyorum. Daha doğrusu kendimi eğitiyorum. Genç arkadaşlara tavsiyem; eğitim, birinci önceliğiniz olsun. Biri size; okul, eğitim boş ver zaman kaybı diyorsa, o kişiden uzaklaşın. Okumak, okula gitmek,  eğitimin değerini aşağı çeken insanlardan uzaklaşın. Yeteneğiniz, ilgi ve alakanız her ne ise ona yönelin. Etrafınızdaki insanların ne düşündüğünü umursamayın. Hayallerinizi gerçekleştirene kadar çalışın."

Devamını Oku
Hüseyin Çoban Kimdir? Kaç Yaşındadır?

Instagram'ın açığını bulan Hüseyin Çoban kimdir?

Hüseyin Çoban Web Site ve Yazılım ile uğraşan genç bir girişimcidir. Hakkında ise haberlerden sonra bir çok soru merak konusu olmuştur. Kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu, doğum yeri, kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

2000 yılının Mart ayında Milas'da dünyaya gelmiştir. Aslen Milas'lı olan Hüseyin Çoban’ın boyu 1.78 cm, kilosu 70, burcu ise balık'dır.

 

Yaşantısını Aydın’da sürdüren Hüseyin Çoban'ın, günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 127bin civarındadır. Ayrıca tabloda yer alan facebook ve twitter hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmaya devam etmektedir.

Hüseyin Çoban İnstagram açığını buldu;

 

2020 yılında İnstagram web üzerinden yaptığı araştırmalar neticesinde mavi tik ile doğrulanan hesapların TC Kimlik numaralarına erişmeyi başarmıştır. Bundan önce Apple, Google, Twitter gibi şirketlerin'de açığını bularak birçok kez haberlere konu olmuştur. Ayrıca ünlü girişimci Çoban'ın kendi kurduğu cobanweb.com adlı haber sitesi bulunmaktadır. Genç girişimcinin ilerleyen zamanlarda adını daha da fazla duyuracağı gözüküyor.

Devamını Oku
Instagram'ın açığını bulan Hüseyin Çoban kimdir?

Instagram'ın açığını bulan Arda Kılıç kimdir?

Arda Kılıç Web Site ve YouTube ile uğraşan genç bir girişimcidir. Hakkında ise bir çok soru merak konusu olmuştur. Kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu, doğum yeri, kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

 

2003 yılının Mayıs ayında İzmir’in Balçova İlçesi’nde dünyaya gelmiştir. Aslen İzmir’li olan Arda Kılıç’ın boyu 1.74 cm, kilosu 61, burcu ise ikizler’dir.

 

Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Arda Kılıç'ın, günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 33,3bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 51,5bin Ayrıca tabloda yer alan facebook ve twitter hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmaya devam etmektedir.

 

Arda Kılıç İnstagram açığını buldu;

2020 yılında İnstagram web üzerinden yaptığı araştırmalar neticesinde mavi tik ile doğrulanan hesapların TC Kimlik numaralarına erişmeyi başarmıştır. Yakaladığı bu açığın ardından instagram ile iletişime geçerek mail atmıştır. Ardından maili’ne instagram ekibi dönüş yapmış ve kendisine teşekkür etmişlerdir. Yaşanan bu olayın ardından 750 dolar gibi bir rakamı kendisine vermek isteyen instagram ekibinden Kılıç tarafından kabul görmemiştir.

Devamını Oku
Instagram'ın açığını bulan Arda Kılıç kimdir?

Taner Tolga Tarlacı Kimdir? Acun Ilıcalı Olayı Nedir?

Taner Tolga Tarlacı 2 Eylül 1984 tarihinde Almanya Hamburg'da doğmuştur. Aslen Kayseri’lidir. Askerliğini 2012 yılında Ardahan'da yapmıştır. Annesi Hatice Kübra Tarlacı, babası Ahmet Tarlacı’dır. Kendinden 10 yaş büyük Yasmin adında ablası vardır.

 

Taner Tolga Tarlacı, Acun Ilıcalının sunduğu Survivor yarışmasına katılmasıyla Türkiye'de tanınan bir isim haline gelmiştir. Kendisi İnstagram hesabından ne kadar sesini duyurmaya çalışsa da son zamanlarda kendisine yapılan saldırılar nedeni ile sosyal medya hesapları kapatılıyor, ayrıca geçtiğimiz günlerde canlı yayınlar açtığı Bigolive platformundan da engel yedi. Bu duruma karşı yeni sosyal medya hesapları açıp bu duruma çok sert tepki göstermiştir. Taner Tolga Tarlacı'ya çok büyük haksızlıklar yapılmaktadır. Tarlacı, kitlesi, takipçileri tarafından sevilen bir kişidir. Taner, 2012 yılında Ardahan'da askerlik yaparken şuanda YouTube'da 51 bin abonesi bulunan 17 yaşındaki genç YouTuber Arda Kılıç, Taner'i askerdeyken ziyarete gitmiştir. Arda sosyal medya hesaplarından Taner hakkında şunları söyledi "Babam asker ve 2012 yılında babamın görev sebebi ile Ardahan'da yaşıyorduk. Babamın çalıştığı Askeriye'ye Taner Tolga Tarlacı'nın geldiği haberini aldım ve babam beni Taner ile görüştürmeye getirdi. Tanerle fotoğraf çekildikten sonra beni askeri araç ile gezdirdi, eğlendirdi. O zaman 9 yaşındaydım ve gerçekten çok eğlenceli, içi macera dolu bir adam hala o günü unutamıyorum" Dedi.

 

Taner Tolga Tarlacı, sosyal medyadan bu kadar uğraşılmayı, kötülenmeyi haketmemektedir. Taner'in sosyal medyadan sinirlenip küfür etmesinin, çıldırmasının tek sebebi de Taner ile uğraşanlardır.

Haberin kaynağı

https://cobanwebhizmetleri.com/

Devamını Oku

Arda Kılıç'a YouTube'dan Büyük Darbe!

 

Genç Girişimci ve YouTuber Arda Kılıç, 51 bin abone ve 6.4 milyon toplam izlenmeli YouTube kanalının para kazanma özelliği kalıcı olarak askıya alındı. Arda, bu duruma karşı sosyal medya hesapları üzerinden YouTube'a tepki yağdırdı. Genç YouTuber sosyal medya hesabından Mart ayındaki YouTube kanalından kazandığı 5.240₺'nin de yatmadığını açıkladı.

 

Koronavirüs sebebiyle YouTube çalışanları işlerine ara verdiğini açıklayan Arda, YouTube'nin hiçbir şekilde yardımcı olmadığınıda belirtti. Arda, buna karşı YouTube'ye büyük bir tepki göstererek yeni YouTube kanalı açtı.

 

Arda'nın bize verdiği röportaj da ise, para kazanmak için yeni kanala geçmediğini, para kazanması açık olmayan kanalları YouTube önermediği için geçtiğini açıkladı. Arda Kılıç, yeni YouTube kanalında eğlence ve müzik videolarını atacağını duyurdu.

Devamını Oku

Arda Kılıç Kimdir?

Arda Kılıç Kimdir?

31 Mayıs 2003 tarihinde İzmirde doğdu. Eğitim hayatını lise 3 öğrencisi olarak maslak'da bir özel lisede devam etmekte olan Arda, yazılıma olan ilgisi, açtığı web siteleri ve YouTube kanalı ile tanınmakta.

Didim’in Nüfusunu 2’ye katladı

Didim'in nüfusunun 2 katı takipçiye ulaşan Hüseyin çoban  instagram hesabı 140 bin takipçisi bulunmakta. 
Apple ve Twitter açığını bulan Hüseyin Çoban Türkiye tanınmış hale geldi. Bunlarla da sınırlı kalmayan Çoban 13 Mart 2020 tarihinde albüm, enstrüman altyapılarını çıkaracağını açıkladı.

Apple ve Twitter açığını bulan Hüseyin Çoban Türkiye tanınmış hale geldi. Bunlarla da sınırlı kalmayan Çoban, 13 Mart 2020 tarihinde albüm, enstrüman altyapılarını çıkaracağını açıkladı.

İsveç'te kurulan bağımsız müzik dağıtım ve plak şirketi Amuse ile anlaşma yapan Hüseyin çoban kesin tarihi ınstagram hesabından açıkladı. 13 Mart 2020 tarihinde tüm dijital marketlerde yerini alacak olan "Yetmez mi" ve "Savaşçı" adlı parçalar şimdiden merak konusu oldu. Çoban geçtiğimiz ay örnek aldığını söylediği Nusret Gökçe'nin pastanesini ziyaret etmişti.

Henüz 19 yaşında olmasına rağmen dünya devi Apple firmasının milyarlarca lira zarar etmesine sebep olacak bir açık yakalayan Hüseyin Çoban geçtiğimiz gün Nusret’in yeni açtığı Cafe di Dolce isimli mekanda görüntülendi.
Nusret’in daveti üzerine mekana gittiği öğrenilen Hüseyin Çoban’a çevredeki insanların da yoğun ilgi gösterdiği görüldü.Genç yaşında dünyanın en büyük teknoloji firması olarak görülen Apple’ın yazılımsal olarak fark edemediği bir açığı fark eden, bunun üzerine şaka gibi bir ödüle layık görülen Hüseyin Çoban’ın Türkiye arkasında durmuştu. Geçtiğimiz günlerde de Amazon’dan iş teklifi aldığı öğrenilen Hüseyin Çoban, Nusret’in İstinye Park’ta yeni açtığı pastanede birçok kişi tarafından tanınınca hayranlarıyla ilgilenmekten tatlısını zorlukla bitirebildi.

 

Nusret ile de uzun süre sohbet ettiği görülen Hüseyin Çoban kendisine basının da sorular yöneltmesi üzerine Nusret’in yeni mekanından çok memnun kaldığını, herşeyin dört dörtlük olduğunu ve Nusret’in bu yeni sektörde büyük başarılar yakalayacağına inandığını söyledi. Mekanda çalışan garsonların da ilgi gösterdiği genç deha hem Nusret ile, hem de pastanede çalışan bir bayan işçi ile çekildiği fotoğrafları instagram hesabından paylaşarak güzel temennilerde bulundu.

Devamını Oku

Coban Web hizmetleri sahibi Hüseyin çoban

Hüseyin Çoban, gerek yazılım, gerek teknolojik yenilikler üzerine açtığı “Çoban Web Hizmetleri” isimli sitesinde takipçileriyle birçok değerli bilgiyi paylaşıyor.                     


Apple ve Twitter açığını bulan Hüseyin Çoban Türkiye tanınmış hale geldi. Bunlarla da sınırlı kalmayan Çoban, 13 Mart 2020 tarihinde albüm, enstrüman altyapılarını çıkaracağını açıkladı.

İsveç'te kurulan bağımsız müzik dağıtım ve plak şirketi Amuse ile anlaşma yapan Hüseyin çoban kesin tarihi ınstagram hesabından açıkladı. 13 Mart 2020 tarihinde tüm dijital marketlerde yerini alacak olan "Yetmez mi" ve "Savaşçı" adlı parçalar şimdiden merak konusu oldu.

Devamını Oku

Hüseyin Çoban Kimdir ?

 

 


17 Mart 2000 tarihinde doğan Hüseyin Çoban turizm ve otelcilik üzerine okuduğu okulu yarıda bırakarak yazılıma eğildi.

17 Mart 2000 tarihinde doğan Hüseyin Çoban turizm ve otelcilik üzerine okuduğu okulu yarıda bırakarak yazılıma eğildi. Açık öğretim üzerinden lise eğitimini sürdürmeye devam etti. Yazılıma olan merakı sayesinde Apple ve Twitter açıklarını bularak tüm Türkiye’de tanındı. 

Bu süreçten önce  bir de şirket açan Hüseyin Çoban, gerek yazılım, gerek teknolojik yenilikler üzerine açtığı “Çoban Web Hizmetleri” isimli sitesinde takipçileriyle birçok değerli bilgiyi paylaşıyor.                     
Çoban kendini şöyle anlatıyor: 

 

"Kendimi bildim bileli teknoloji ile iç içeyim. 2000 yılında doğmamın etkisi, gerek ilgi ve alakam, teknolojiye düşkünlüğümden dolayı kendimi geliştirmeye gayret ediyorum. Daha doğrusu kendimi eğitiyorum. Genç arkadaşlara tavsiyem; eğitim, birinci önceliğiniz olsun. Biri size; okul, eğitim boş ver zaman kaybı diyorsa, o kişiden uzaklaşın. Okumak, okula gitmek,  eğitimin değerini aşağı çeken insanlardan uzaklaşın. Yeteneğiniz, ilgi ve alakanız her ne ise ona yönelin. Etrafınızdaki insanların ne düşündüğünü umursamayın. Hayallerinizi gerçekleştirene kadar çalışın."

Hüseyin Çoban hayallerini gerçekleştirene kadar durmayacak.

Devamını Oku