Hakkında
Adana Avukatı, Avukat Ceren Sümer Cilli 1989 yılında tarsus ilçesinde doğmuştur. 2012 yılında 9 eylül Hukuk fakültesini dereceyle bitirmiş eğitimi İngiltere'de devam etmiştir. İngiltere'de 6 ay kaldıktan sonra tekrar Türkiye'ye gelmiş ve İşçi güvenliği ve hakları konusunda tezli yüksek lisans yapmıştır. Boşanma, Ceza, İş hukuku, Gayrimenkul ve Miras konusunda hukuki hizmet veren Avukat Ceren Sümer Cilli işinde uzman ve tecrübeli bir isimdir. Birçok söyleşi ve konferansa katılmış ve halkı hukuki konularda bilgilendirmiştir. www.cerensumer.av.tr
  • İlgi Alanları: Boşanma Avukatı,Ceza Avukatı,Gayrimenkul Avukatı,Miras Avukatı,İş Hukuku Avukatı,Tazminat Avukatı
  • Avukat
  • Yaşadığı yer Türkiye
  • Şehir Adana
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Adana Boşanma Avukatı Ceren Sümer Cilli, boşanma ve aile hukuku konusunda uzman ve oldukça tecrübeli bir avukattır. Yüksek lisans yapmıştır ve üniversitelerde ders vermektedir. Birçok makalesi bulunan avukat oldukça tecrübelidir.

www.cerensumer.av.tr

Örneklerin en başında, iki ülkenin yasalarına birden uymak zorunda kalan insanlar için hukuk sorunu geliyor. Her ülke kendi yasaları ve hukuk sistemleriyle çalıştığından dolayı hukuki alanda bazı kafa karışıklıkları olabiliyor. Bu kafa karışıklıklarını çözmek, bir ülkenin hukuk sisteminde alınan kararın diğer ülkede tanınması için ortaya çıkan dava türüne ise tanıma ve tenfiz davası diyoruz. Huzurunuzun bozulmaması, başınızın ağrımaması sebebiyle en iyi tanıma ve tenfiz davası avukatını bulmanız için ilk olarak tanıma ve tenfiz davası nedir sorusuna cevap vermeniz gerekiyor.

Devamını Oku

Adana Ceza ve Boşanma Avukatı, Avukat Ceren Sümer Cilli'nin kaleminden Boşanma davalarında en çok sorulan sorular

Boşanma davaları çiftler arasında büyük bir soru işaretleri ile dolu olan bir dava türüdür. Resmi bir nikah ile evlenme akdini yerine getiren çiftlerin çeşitli nedenlerden dolayı boşanmaya karar vermesi ile birlikte resmi anlamda boşanma süreci ilgili mahkemeler kanalı ile yerine getiriliyor. Boşanma davaları öncesinde çiftlerin sıkça sordukları sorular mevcut olup, bu sorularak alacakları yanıtlar ile boşanma davası süresince nasıl hareket etmelerine karar veriyorlar. Çünkü bazı boşanma davaları kolay bir şekilde neticelenirken bazı davalar ise oldukça uzun süreçlerde son bulabiliyor. Bu nedenle boşanma süreci ile sıkça sorulan sorular ve cevapları kişilerin bilgilenmeleri açısından büyük önem taşıyor. Dava dilekçeleri de bu bilinmeyen konuların açıklığa kavuşturulması ile hazırlanıyor.

 

https://www.cerensumer.av.tr/bosanma-davalari-hakkinda-sikca-sorulan-sorular

Devamını Oku