Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Lolct Durdurulamıyor

ESL - One Collage 2019 Turnuvalarında Lolct Adlı takım Türkiye için gururlandırıcı bir olaya imza attı. 

E-Spor Dünyasında gün geçmiyor ki bir gelişme daha yaşanmasın. Lolct adı ile kurulan takım 10 yıl gibi uzun bir süredir beraber oynayan CS-GO ve diğer önemli e-spor dallarında yılların tecrübesini almış olan oyunculardan oluşmakta.Lolct.com sponsorluğunda oynayan ekip, ilk başarılını Türkiye de çok fazla rağbet görmeyen ESEA'da elde etti ESEA Open Lig sürekli olarak maçlara devam eden oyunculardan El-Zibisko El-Milo Elrondo - Elrambo gibi ünlü oyuncular bulunmakta. 

Zorlu mücadelere rağmen antrenman yapma fırsatı bulamadıklarını ona rağmen kazandıklarını da dile getirmemiz lazım Kendilerini yeterli gördükleri zaman rotayı ESL ye çevirdiler.

ESL Türkiye tarafından düzenlenen ASUS Sponsorluğunda haftada 200$ - 500$ ödüllü turnuvalar düzenleyen Lolct her defasında başarıyı yakalayarak izleyenleri bir kez daha gururlandırdı.

Elemelere Gamers2, Team ROCK, EVZ, PiTER, k1ck, Planetkey Dynamics, Publiclir.se, Warriors, HEADSHOTBG, 1337, LGB gibi seviyesi etkinlikte yer almaya yeten isimler katılırken şansını deneyen birçok Türk takımından biri olan SihirdarRehberi birçok ismi arkasında bırakarak ilk sekize kadar yükselmeyi başardı.

ilk 4 e girmeyi amaç edinen warriors vs evz maçınıda asla unutmamak gerekiyor Maç sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Takımın ESL Profiline buradan ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku