Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Gazeteci Erdal Şimşek, 5 yıl sonra ,TCMB tarafından alınan, rekor seviyedeki faiz indirimi kararını değerlendirdi.

MESELE FAİZ DEĞİL HALA ANLAMADIN MI?
bugünkü videomuzda Türkiye’yi bekleyen bir Evanjelist, Siyonist finans operasyonunu konu edineceğiz. Bugün devletin rejim değişikliğini hedefleyen çok sinsi bir plan ve tuzağı deşifre etmeye çalışacağız.
#TCMB #faiz indirimi,

F-35'ler Bağımsızlığımıza engel mi?

Youtube hesabından, gündemdeki  F-35 ve S-400 tartışmaalrını değerlendiren gazeteci Erdla Şimşek, F-35'lerin, Türkiye'nin elini kolonu bağladığını ve aslında bir teknolojik döküntü olduğunu ifade etmiş. 

ABD’nin Saadet zinciri olarak kurguladığı ve uçan tabut olan F-35’lerin bilinmeyenleri. S 400’lerin büyük sırrı ne? ABD, Türkiye’ye yaptığı blöfü Türkiye görecek mi? Tüm bu soruların cevabı bu videomuzda.

Devamını Oku

Japonya'ya Kuril Adaları üzerinden Rusya desteği: Hedef Çin'i kuşatmak.

İkinci Dünya Savaşında, Sovyetler tarafından işgal edilen Japonya'nın Kuzeyindeki Kuril adaları krizi, Rusya ile 40 yıldır müzakereler yürüten Japonya için mutlu sonla bitiyor. Rusya , Ocak ayında, Japonya'ya, Kuril takım adalarındaki 2 önemli adayı Japonya'ya vermeyi kabul etti.Varılan anlaşmaya göre, Japonya adada kalan halkın yaşamına devam etmesi için her türlü desteği verecek ve Rusya'ya bazı ekonomik bedeller ödeyecek.

Putin'in son zamanlarda ani bir şekilde silahlandırmaya başladığı Kuril Adalarını Japonya'ya geri vermesi ve üstelik, yıllardır süren Japon-Rus görüşmesine engellemek için elinden geleni yapan ve adaların Japonya'ya teslim edilmesine karşı çıkan ABD'nin, bu gelişmeye destek çıkması kafalarda soru işaretinin oluşmasına yol açtı. Anlaşma üzerine yapılan deeğrledirmelerin ortak noktası ise" Bu 3 ülkenin Çin'i kuşatmak için" bu anlaşmaya onay verdiği düşüncesi oldu. 

Rusya, Çin'in kendi üzerindeki niyetin emin değil ve şu an için dünyanın sayı bakımından en büyük donanmasına sahip ve, yılda 30 savaş gemisi inşa ederek, 3 yıl içerisinde daha da güçlenecek olan Çin'in önün kesmek için ABD ve Japonya ile anlaştığı öne sürülüyor. 

Kuril Adaları

Devamını Oku