Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Evet arkadaşlar, sizlere pazar İstanbul altılısı önereyim bari.

5,10,2,3,11,,,9,1,4,7,8,6

9 / 10,8,7,3,2,1,4

4

5,2,3

3,10

4,2,7,9,6,1

Bol şanslar.

Şimdi kendi kendime konuşuyor gibi görünüyorum ama burası ileri de çok değerlenecek hissediyorum. Geliştikçe büyüyecek ve şahane bir platform olacak. Ben de o gün bir zamanlar buralar hep dutluktu diyeceğim. :P :D ;-]

Bence bu mecra güzel hoş ama ismi olmamış. Haberx sanki bir haber sitesi gibi, sosyal platformu çağrıştırmıyor. Bir düzenleme gelirse adına daha akılda kalıcı ve etkileyici bir isim olursa, bence etkisi de bir hayli artacaktır. İsim anketi de açabilirsiniz, arasından seçebilirsiniz.

Bir de şu maliye bakanı meselesi var. Neymiş damat olmazmış, neden ? Mesele şu, ya bu ekonomi olayları aşağı yukarı bellidir, yapılacaklar da bellidir. Sihirbazlık gerektiren bir şey yok yani, ama önemli olan o gerekenleri yapmak, yapabilmek. Bu yapılması gereken belli olan şeyleri yapmayıp, aldığı emirleri uygulayarak battık bittik diye iflas bayrağı çeken bakan istiyorlar. Ülke iflas eder mi Allah aşkına, dünya da hiç bir ülke iflas etmez, ama öyle derler ve psikolojik olarak yıkarlar, içeride ki patronlar da buna gerek fiyat oyunları, gerek işten çıkarmalarla destek olurlar. Damat normal olanı yapacağı için feryat ediyorlar, onlar plan doğrultusunda istedikleri şekilde hareket edecek bakan olsun istiyorlar. Daha önce olduğu gibi yani, yoksa bakanın kim olduğu değil, ne yapıp ne yapmadığı önemli.

Devamını Oku

Bu dış güçlerin saldırısı neyse de, asıl içeride ki hainler bize darbe vuruyor. Dikkat edin, ŞOK - MİGROS - BİM A101 ve benzeri bütün marketler fiyatlara aynı an da anında ayar verdiler. Eski stok mallara zaman neden olur kardeşim. Burada amaç şu, bakın ülke ekonomisi kötüye gidiyor, her şey zam algısını oluşturmak. Bu marketlerin sahiplerine bakın anlarsınız zaten. Beni üzen konu devlet bunu bilmiyor mu, her şeyi illa başkandan mı bekleyeceğiz. Nereye yetişecek adam, bitmedi yüze gülen hainler sürüsü bitmedi.

Devamını Oku

Evet arkadaşlar, farklı konularda renk olsun biraz, bugün önce saat 14.00 - 15.00 arası İstanbul yarışlarına güzel bir oyun önereceğim, akşam saatlerinde ise Fenerbahçe ile ilgili kısa tespitlerimi yazıya dökerim. Şahane film önerilerini de ara ara yaparım.

Milli platform diye geldik, hepimiz aynı taraftayız aslında ama kimsede hareket yok. Paylaşalım arkadaşlar, bir birimizi takip edelim, canlanalım. Farklı konular da olsun tabi ki, mesela ben, film, futbol ve at yarışı üzerine çok iyi analizler yapabilirim. Devlet meseleleri zaten ebedi ödevimiz, herkesi takibe bekliyorum, gelen dostlarımı ben de takip edeceğim mutlaka. Sevgiler, saygılar.

Girdim bakalım, hayırlısı olsun. Herkese merhabalar.