Hakkımızda
Belki Çevrenizde Belki Sosyal Medyada Belki Diğer Kanallarla Sizlere Ulaşan Personel Arayan Haberleri Burada Paylaşıp İnsanlara Kapı Açabilirsiniz. Yayınladığınız Payşaımlarda İl, İlçe, Kurum Bilgilerini Etiketleyebilirseniz ( Örn: # Istanbul # Uskudar # FilanMarket ) İnsaların Daha Kolay Ulaşmasına Yardımcı Olabilirsiniz.
  • Yaşam

Devlet Su İşleri İlkokul ve Lise Mezunu Memur Alımı Başvuruları Sürüyor!

DSİ Memur Alımı Kadroları

Yapılacak olan alımlara yönelik tercih kılavuzları yayımlanmış durumdadır. Bu tercih kılavuzunda da aktarıldığı üzere DSİ bünyesine ilkokul ve lise eğitim düzeylerinden alımlar yapılıyor

Alımlarda ilkokul düzeyinden 12, lise eğitim düzeyinden ise 26 kişinin alımı yapılacaktır.

Tercih işlemleriyle gerçekleşecek başvuruların ardından, noter huzurunda kura çekilecektir. Kura çekiminin ardından kazanan adaylar belirlenecek ve işe yerleştirmeleri için gerekli evrakların teslimi beklenecektir.

Evraklarını teslim eden ve şartlara uygun olduğu doğrulanan hak sahiplerinin, ilgili kadrolar dahilinde memur olarak Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) bünyesinde istihdamı sağlanacaktır. Hak sahipliğine yönelik olarak kılavuzda şu ibarelere yer verilmiştir:

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Devamını Oku
Devlet Su İşleri İlkokul ve Lise Mezunu Memur Alımı Başvuruları Sürüyor!

ÖZGÜR BİREYLER ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

Ankara keçiören  bulunan kuruma sertifikalı öğretmenler , zihin engelliler alan öğretmenleri, zihin engelliler sınıf öğretmenleri alıncaktır. Servis imkani bulunmaktadir. 
Yetkili: Sefa Kartanak 
+90 535 651 56 63 

ÖZGÜR  BİREYLER ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

AŞAĞIDA BİLGİLERİ BULUNAN PROJELERİMİZ İÇİN ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTINA SAHİP 35 YAŞINI AŞMAMIŞ BAY ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ İHTİYACIMIZ BULUNMAKTADIR.(NOT: AŞAĞIDA YAZAN ÜCRETLER YIL BAŞI İTİBARİYLE ZAMLANACAKTIR.)

ETİLER LOKASYONUNDA BULUNAN AVM PROJEMİZ İÇİN 2.540,00 TL (ZAMLI ÜCRET) (2+ 1 AVM SİSTEMİ / 12 SAAT) (SERVİS GÜZERGAHLARI: BEYLİKDÜZÜ,ESENYURT,BAĞCILAR,ZEYTİNBURNU,OKMEYDANI,SARIYER,GÜLTEPE,SEFAKÖY,BAYRAMPAŞA,GÜNGÖREN,YENİBOSNA)
**************************************************
İKİTELLİ LOKASYONUNDA BULUNAN AVM PROJEMİZ İÇİN 2.135,00 TL + SERVİS ÜCRET PAKETİYLE, (2+ 1 AVM SİSTEMİ / 12 SAAT)
**************************************************
LEVENT LOKASYONUNDA BULUNAN PLAZA PROJEMİZ İÇİN 2.300,00 TL ÜCRET PAKETİYLE, (3 VARDİYA / 8 SAAT)
**************************************************
YENİBOSNA LOKASYONUNDA BULUNAN SİTE PROJEMİZ İÇİN 2.442,63 TL ÜCRET PAKETİYLE

İLGİLENEN ARKADAŞLARIN 0538 590 25 78 (WHATSAPP) NUMARALI TELEFONDAN İLETİŞİME GEÇEBİLİR.

Devamını Oku
İlginç Haberler

2504 engelli memur alımı için tarih belli oldu

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 2504 engelli memur alım ilanı için tercihlerin 29 Kasım'da başlayacağını ve 7 Aralık'a kadar devam edeceğini açıkladı.
Bakan Selçuk, kurumların talepleri doğrultusunda; ilköğretim düzeyinden 198, ortaöğretim düzeyinden 534, önlisans düzeyinden 773, lisans düzeyinden 999 olmak üzere toplam 2504 kadronun atama yapılmak üzere Devlet Personel Başkanlığı'na bildirildiğini söyledi.
Tercih kılavuzunun Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı'na gönderildiğini ifade eden Bakan Selçuk, adayların 2016-EKPSS veya 2018-EKPSS sonuçları ile 2016-Kura veya 2018-Kura kayıtlarına göre tercih işlemlerini www.osym.gov.tr internet adresi üzerinden yapabileceklerini söyledi.

Selçuk, "Engelli kardeşlerimizi kamuda istihdam ederek hayatlarını kolaylaştırmaya, umutlarını güçlendirmeye, heyecanlarına ortak olmaya devam edeceğiz" dedi.

Devamını Oku
2504 engelli memur alımı için tarih belli oldu

İçişleri Bakanlığı'na personel alımı

İçişleri Bakanlığına bağlı Göç İdaresi Genel Müdürlüğünün taşra teşkilatına yazılı ve sözlü sınavla 45 il göç uzman yardımcısı alınacak.

Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, sınava başvuracakların en az 4 yıllık eğitim veren fakültelerin hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca (YÖK) kabul edilen yurt içi veya yurt dışındaki öğrenim kurumlarından birini bitirmeleri ve 1 Ocak 2018 tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmaları gerekiyor.

 

Ayrıca adayların başvuru tarihinin son günü itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış Kamu Personeli Seçme Sınavlarından (KPSS) KPSSP6, KPSSP7, KPSSP16, KPSSP21, KPSSP26, KPSSP31, KPSSP36, KPSSP41 puan türlerinin herhangi birinden 80 ve üzeri puan almış olmaları şartı aranıyor.

 

Yazılı giriş sınavının başvuruları Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Göç Politikaları Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından elden ya da posta yoluyla kabul edilecek.

 

İstenen belgeler

 

Başvuruda adaylardan "https://aybu.edu.tr/gpm" adresinden elde edecekleri müracaat belgesi doldurulmuş olarak ıslak imzalı ve beraberinde bir vesikalık fotoğraf ile ilgili KPSS puan türünü gösterir ÖSYM sonuç belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi ve lisans mezuniyetlerini gösteren lisans diplomalarının fotokopisi istenecek.

 

Giriş sınavı başvuruları 26 Kasım Pazartesi günü saat 09.00'da başlayıp 7 Aralık Cuma günü 17.00'de sona erecek. Posta yoluyla gönderilen başvurularda gönderilme tarihi dikkate alınacak.

Devamını Oku
İçişleri Bakanlığı'na personel alımı

Arnavutköy Belediyesi 40 zabıta memuru alacak

ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI

ZABITA MEMURU ALIM İLANI

Arnavutköy Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda yer alan unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru alınacaktır.

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Devamını Oku
Arnavutköy Belediyesi 40 zabıta memuru alacak

Sporcityotizm Yaşam Uygulama Merkezi Eskişehir

OTİZMLİ BİREYLER İLE İLGİLİ FAALİYET GÖSTEREN VE ESKİŞEHİR'DE BULUNAN SPORCİTY OTİZM YAŞAM UYGULAMA MERKEZİMİZE BAY-BAYAN BEDEN EĞİTİMİ SPOR YÜKSEK OKULU ANTRENÖRLÜK-ÖĞRETMENLİK-YÖNETİCİLİK-REKREASYON BÖLÜMLERİNDEN MEZUN VEYA OKUYAN AYNI ZAMANDA ÖZEL EĞİTİM-ÇOCUK GELİŞİMİ- BÖLÜMLERİNDEN MEZUN (TAKIM RUHUNA SAHİP, GELİŞİME AÇIK, SABIRLI VE ARAŞTIRICI) TECRÜBELİ (OTİZMLİ BİREYLER İLE YAŞAM KOÇLUĞU MERKEZİNDE EN AZ 1 YIL ÇALIŞMIŞ VE MASA TENİSİ-ATLETİZM-YÜZME BRANŞLARINDA ÇOK İYİ SEVİYEDE OLAN ) VE TECRÜBESİZ (KİŞİYE VE ADAPTASYONA GÖRE DEĞİŞEN SÜRE İLE SPORCİTY OTİZM YAŞAM UYGULAMA MERKEZİ'NDEN TEORİK VE UYGULAMALI EĞİTİM ALACAK) BAY-BAYAN SPOR İLE EĞİTİM,ÖZEL EĞİTİM VE ÇOCUKLAR İLE İLETİŞİMİ GÜÇLÜ EĞİTMENLER ARAMAKTAYIZ.

NOT: YATILI KONAKLAMA MEVCUTTUR.

Sorumluluklar ve Görevler:
Bire bir Eğitim sistemi içerisinde olup Özel Çocuklar ile;

*Spor Eğitimi
*Özel Eğitim
*Yaşam Becerisi
*Özbakım Becerisi
*Sosyalleşme
*İletişim Davranış Çalışmaları'nda bulunabilecek

Nitelikler ve Yetenekler:

-Masa Tenisi
-Yüzme
-Atletizm
-Kort Tenisi
-Paten
Kayak veya farklı branşlarda bilgisi olan (eğitim verebilecek) veya kendini geliştirebilecek

İş Türü: Tam zamanlı
Başvurular sporcityotizm@gmail.com adresine cv atılarak yapılacaktır.

Devamını Oku
Sporcityotizm Yaşam Uygulama Merkezi Eskişehir

Çekmeköy Belediyesi Zabıta Memuru Alım İlanı

ÇEKMEKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞINA İLK DEFA ATANMAK ÜZERE ZABITA MEMURU ALIM İLANI

Çekmeköy Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'na tabi olarak istihdam edilmek üzere, Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydı ile belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla Zabıta Memuru alınacaktır

.https://ilan.memurlar.net/ilan/43531/cekmekoy-belediyesi-zabita-memuru-alim-ilani.html

Devamını Oku

ÖZEL EŞREFPAŞA ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

İzmir ili Konak ilçesinde faaliyet gösteren kurumumuza tecrübeli Okul Öncesi Öğretmeni , Uzman Öğretici, Özel Eğitim Alanı Öğretmeni alımı yapılacaktır.

Bilgi için;
0553 388 09 88 - 0232 256 30 60

ÖZEL EŞREFPAŞA ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ