Hakkında
Sektörde 20 yıl, 10 yıl gazetecilik 10 yıl kameraman, Jımmy jıb operatör ve yönetmenlik.... Yerel ve ulusal basın sektörlerinde çalışmış uzun yıllar magazin, polis adliye muhabirliği yapmış ve geri kalan yıllarını tv sektöründe çalışan aktif gazeteci olan kalemini satmayan kişidir...
  • Söz yazarlığı, menajer, yönetmen
  • Yaşadığı yer Türkiye
  • Şehir İstanbul
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Müfettişmisin misyonermisin ?

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Eğitim Müfettişleri Başkanlığında görevli Müfettiş Bahattin DEMİR, görevinin dışına çıkarak adeta misyonerlik yaparak halkı kışkırtmaya yönelik algı yapıyor. Din filozofumusun müfettişmisin yoksa siyasetçimisin, kutsallarımıza dil uzatan bu kişi sosyal medyasında alenen paylaşımlar yaparak milleti kin ve nefrete davete ettiği aşikar. Gerek hükümete gerek diyanete gerekse eğitimci öğretmenlere dil uzatarak ayrıştırıcı kışkırtıcı ve alaycı bir şekilde paylaşım yapan müfettiş DEMİR daha önceden fetö soruşturması geçirmiş olması ise dikkatlerden kaçmazken, DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞINA, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA ve gerekli üst düzey yöneticilere bir çağrıda bulunup bu kişinin açığa alınıp soruşturma geçirilip gerekirse müfettişliği elinden alınmasını arz ediyorum. Toplumda bu ve bunun gibi düşünen ahmaklar eğitimin zedelendiğini öğretmenleri ayrıştırdığını çocuklarımızın geleceğine olumsuz yönde etki edeceğini düşünüyorum. Böyle insanları ifşa edip toplumda yeri olmadığını savunuyorum. Sosyal medyada yazdığı ve paylaştığı yazıları adete şok edecek yönde olup dinimize dil uzatıp aşağılayıcı biçimde halkı galeyana getirmek için suni gündem yaratmanın peşinde mi bilinmez ama açıkça misyonerlik yaptığı kanaatinde olduğumu bir kez daha bildirmek istiyorum. Yoruma açık paylaşımları herkesin görüp hükümeti karalama ve kötüleme yönündeki yazılar milleti birbirine düşürmek ve mesleğini yapan namuslu kişilere hakaret edip gölge düşürmek olduğunu düşünüyorum.

Siyaset yapacaksan meclise gideceksin! Din ile sorunun var ise diyanet işlerine gideceksin eğitimciysen görevini layıkıyla yapacaksın. Kimsenin dini dili ırkı mezhepi tuttuğu partisi rengi ne seni ne bir başkasını ilgilendirmediği gibi bunu sorgulamak kimsenin haddine düşmez, ya saygı duyacaksın ya o dilini tutacaksın bay “BAHATTİN” amacın misyonerlik yapmaksa o ülkeye gidip orada yapacaksın burası TÜRKİYE CUMHURİYETİ’dir.

Devamını Oku

İBB İFLASMI EDİYOR

İstanbul Büyükşehir belediyesine bağlı bulunan birçok şirketlerden biride BELTUR adı altında işletmelerdir. Belediye iştiraklerinden olan BELTUR iddiaya göre 2021 yılının Aralık ayı personel maaşlarının ödenmemesi. Sosyal medyada gündeme gelen maaş ödeyememe durumu İBB iflas mı ediyor sorusunu akıllara getirirken, CHP’li belediye başkanı Ekrem İmamoğlu zam yapmaktan başka ne iş yapar diye soruyorum. BELTUR çalışanlarının maaşlarının neden ödenmediği ise bilinmezken artık ne belediyeyi nede İstanbul’u yönetemediği aşikar olarak belli. BELTUR çalışanları maaşlarının ödenmesini beklerken ne CHP’li belediye başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan nede CHP’nin ana merkez kadrosundan bir ses var her zaman ki olduğu gibi yaptıkları olumsuzlukları susarak ört bas etmeye çalışıyorlar. Bu kadar işçinin haklarını neden verilmediğini onlarda kişiyi işe alarak mı cevap verdi yoksa diye düşünüyorum, bilindiği üzere iddialar o ki; geçtiğimiz günlerde PKK’nın dağ kadrosundaki örgüt üyelerini İBB’ye işçi olarak alan İmamoğlu, BELTUR çalışanlarının ARALIK ayı maaşlarını neden ödeyemedi. Çalışanları mağdur edip hiç bir hizmet yaptığı gibi heykel açılışları ile gündeme gelen İmamoğlu sessizliğini korumaya devam ediyor. Her fırsatta devlet erkanına eleştiri ve yorumda bulunmayı ihmal etmezken işçilerin maaşlarını ödeyemeyen aciz bir belediye başkanı bunlara neden sessiz kalıyor ?

Devamını Oku

İBB’DE SKANDAL İŞÇİ KADROSU

CHP’li İstanbul büyükşehir belediye başkanı EKREM İMAMOĞLU göreve geldiği günden bu güne kadar neler yaptı hangi hizmetleri halkın huzuruna sundu? Her belediye meclis toplantısında suya,doğalgaza ve toplu ulaşıma zam yapmaktan başka bir iş yapmadı  benim gördüğüm ve takip ettiğim kadar, ya tatilde ya kayakta İmamoğlu. Binlerce işçiyi sorgusuz bir şekilde işten çıkartıp kendi yandaşlarına iş veren bu EKREM, Kandil’in verdiği talimat ile hareket edip dağ kadrosundaki  vatan hainlerini bir bir işe alırken, bunu görmezden gelen CHP ve kurmaylarından ise yine her zamanki gibi ses yok gözleri kör olmuş çünkü böyle işlerine geliyor. Sen hangi sıfatla “VATAN HAİNLERİNİ” kime sorup işe alıyorsun eyy Ekrem İmamoğlu? Bu halk size bunları işe alasın diyemi oy verdi yoksa hizmet edesin diye mi ? İstanbul’a çok yazık oldu olmaya devam ediyor çünkü İstanbul belediyesi iddialar o ki teröristlerin eline kaldı..

Buradan çağrı yapıyorum bunun suç olduğunu ve ivedikle soruşturma başlatılması gerekir. Sayın Cumhuriyet savcılarımız gerekeni yapacağından şüphem yoktur. Belediye kadrosuna işe aldıkları kişiler dağ kadrosundan oldukları ve sicilleri oldukça bozuk olup ayrıca terör örgütlerine üye oldukları iddialar arasında. Ekrem İmamoğlu’na ve işe aldıkları kişilere soruşturma başlatılması gerektiğini düşünüyorum. Her vatandaş gibi bende sormak istiyorum; Devlet mi sana bu yetkiyi verdi Kandil’in hevallerini işe al diye yoksa kendi kararınla mı aldın başka bir deyimle ise Kandil’in yöneticilerimi size tam yetki verdi yoksa ?

DAĞDAN İNDİ BELEDİYEYE İŞÇİ OLARAK GİRDİ

Dağ kadrosunda bulunan ve bir çok eylem gerçekleştiren vatan haini eli kanlı terörist “ÖMER K” isimli şahıs İBB’ye bağlı İstanbul ağaç peyzaj eğitim hizmetleri ve hayvanat bahçesi işletmeciliği sanayii ticaret anonim şirketi bünyesine işe alındı. İmamoğlu tarafından işe alınan iddia o ki PKK terör örgütü üyesi ÖMER K’in sicili oldukça kabarık. Bu sadece bir kişi ile sınırlı değil işe alınan terör örgütü üyelerinden biri bu sadece. Tabiri caizse Dağdan inip belediyeye işçi olarak girdi kendini güvene alıp İmamoğlu’nun kanatlarının altına girdi. Peki bundan sonrası ne olacak diye düşünmüyor değilim. Dağ kadrosundaki pkk’lıyı işe alan İstanbul büyükşehir belediye başkanı Ekrem İmamoğlu binlerce işçinin hakkını nasıl ödeyecek onların hesabını nasıl verecek Allah’ın huzurunda. Eli kanlı terörist Ömer K’in işe alınmasını öğrenen vatandaş ve siyasi partiler sosyal medyadan tepkilerini göstererek İmamoğlu’nu adeta topa tuttu. Bu durumdan rahatsız olmayacak kadar cibilliyetsiz olan İmamoğlu “HİZMETSİZ BELEDİYE BAŞKANI” olarak tarihe geçecek. Daha önceki köşe yazımdada kaleme aldığım CHP belediyeleri heykel ve Çeşme projelerinden başka bir hizmet yapmadıklarını gündeme getirmiş ve vatandaşı hiçe sayarak verilen oyların hakkını layıkı ile yerine getiremeyen bu vasıfsız belediye başkanlarını bir kez daha kamuoyunun dikkatine sunmak istiyorum. İBB’de 33 bin kişinin ekmeği ile oynayan ucube belediye başkanı ve buna karar veren Meclis üyeleri şimdilerde nerede PKK’lı varsa belediye kadrosuna dahil ediyor. Sizi oraya başkan yapan halk yine gerekeni yapıp 2023 seçimlerinde kararını verip gerekeni yapacaktır.

Devamını Oku

“ASELSAN” SATILIYOR KURMACASI

CHP genel başkanı KEMAL KILIÇDAROĞLU geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Türkiye’nin en önemli kurumlarından ve köklü bir devlet şirketi ASELSAN’ın satılacağını iddia ederek algı operasyonu yapmaya devam etti. Üstelik bu durumdan ne ASELSAN yetkililerin haberi var nede devlet erkanının böyle bir söylemi oldu. Yani bu kurum satılacağını bir tek vizyonsuz parti lideri KILIÇDAROĞLU’nun haberi var, satılacağını kimden duydu nerden haber aldıda böyle kesin ve net bir iftira attı bunun suç olduğunu bilmiyor mu ki yalan söylemekten de yüzü bile kızarmadı mı itibarsızlaştırıp ASELSAN satılacak sözünü söyledi. Sizde hiç mi ar damarı yok hiçmi utanma yok milyonlarca halka yalan söyleyip algı yapıyorsun by KEMAL...Öte yandan, CHP lideri ve kurmayları devletin göz bebeği kurumları adeta yıpratmakta yönelik hem sözlü hem asparagas haberlerle kamuoyunu yanlış bilgilendirip devleti ve iktidar partisini yıkmaya çalışıyorlar. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda Türkiye istatistik kurumuna giderek baskın yapar gibi içeri girmeye çalışsada görevliler tarafından içeriye alınmadı ve bunun üzerine basına açıklama yapan Kılıçdaroğlu, hem TUİK’i hem devletin makamlarındaki kişileri kötüleyerek 2023 seçimlerine etki yapmak adına her türlü kirli oyunu devreye sokarak kafaları karıştırıyor... demem o ki CHP’de TANSİYONU YÜKSELEN devletten hesap soruyor. Yalan siyaseti yine devrede olup bu tür asılsız ve kurmaca haberlere itibar edilmesini TÜRK milletinden rica ediyorum. Devletimizin gerekli makamlarınca yapılmayan açıklama yada sözlü bir paylaşımı olmadıkça inanıp güvenmeyin sizde bu tür söylemlere ortak olup sosyal medya mecralarında paylaşıp halkı galeyana getirecek hareketlerden kaçının saygılar sunar hayırlı günleriniz olsun.

Devamını Oku

Tencere tava hep aynı hava!

Sözlerime ağır bir girizgahla başlamak istiyorum çünkü, ülkemizin bölünmezliği ve bekası için devletimize dil uzatanlara, eylem yapanlara ve protesto edenlere karşı her daim dik durup her Türk vatandaşı gibi bende şahsım olarak bu provokatörleri eshefle kınıyor bir an önce girdikleri yanlış yoldan doğru yola geçmelerini tavsiye ediyorum. “TENCERE TAVA HEP AYNI HAVA” sözü deyim yerindeyse bu yapılan eylemlere kapak olacak biçimdedir. Sokağa inip “ERDOĞAN İSTİFA” protestosu yapanlar hangi ucube güruhun öne sürülen gençlerisiniz siz?

KAOS PLANLARINA ORTAK OLMAYIN

“Tayyip istifa slogolanları” atarak ellerinde döviz ve pankartlarla ne olduğu belli olmayan küçük bir grup sosyal medya üzerinden organize olup yürüyüş yaparak devleti “EKONOMİ” üzerinden protesto eden gençler,  siz laik değilmisiniz ki üç beş çapulcunun aklı ile hareket edip geleceğinizi yakacak mitinglere katılıp polisle karşı karşı gelecek ve sicilinizi bozacaksınız, zavallı ve akıl tutulması yaşayanların sizleri öne sürerek koltuklarında oturup olup bitenleri izleyenler tıpkı gezi olaylarında olduğu gibi bu defada başarılı olamayacaklarını bile bile sizleri ateşe atıyorlar böylesi bir oyunun içinde olmayın kullandırmayın kendinizi. Aklını yitirmişlerin kaos planlarına ortak olma suç işleme, devlet bakidir ebediyeten baki kalacaktır.

Vizyonsuz siyasetin ekonomiye darbesi !

Kayıt dışı aktörler devrede olup her zamanki gibi trolcüler iş başında olduğunu hatırlatır ve şunu biliniz ki; Devletimiz hiç olmadığı kadar güçlü ve dimdik ayaktadır dış mihraklarında Türkiye düşmanlığına ortaklık yapıp Değirmenler’ine su taşımayın gelecekte önünüze çıkacak ve sicilinizi bozacak pişman olacak olası eylem ve fiili olaylardan kaçının. Sizi örgütleyenler nerede hani ? Onlar neden sokaklarda değil de sizler çıkıp ayazınız çıktığı kadar bağırıp naralar atarak mevcut hükümeti protesto edip istifa çağrısında bulunuyorsunuz? Dağdaki terörü ve içimizdeki hainleri sevindirmeyin destek olmayın olası bir olayın ve dönüşü olmayan bir yola girmeyin.. Ayaklanma ve isyanı başlatanların her daim karşısında durduk ve olduk bunu da Allah’ın izni ile bastırırız lakin zarar gören sizler olursunuz aileleriniz olur. Siz hangi devlete kafa tutup sokaklara iniyorsunuz? Devletten daha mı güçlü ve söz sahibisiniz? Bunun yapan veya yaptıranlardan devletimiz karşısında hesap verecek olup gerekli cezayı almalarını önemle takip ediyor olacağım.  Ekonomi üzerinden devlete darbe girişimi yapmak isteyenler her daim tetikte hazır bekleyip her türlü kirli oyunda başrol oynuyorlar. MHP lideri sayın Devlet Bahçeli’nin çok değerli bir sözünü hatırlatmak isterim; “TERÖRLE MÜCADELEMİZİN RÖVANŞINI KUR ÜZERİNDEN ALMAK” istiyorlar.

 

 

Devamını Oku

ÜNLÜ MENAJERDEN GİZEMLİ PAYLAŞIM

Ünlü iş insanı ve sanatçı menajeri AYDIN GAFFAR, sosyal medya hesabından sarışın bir bayanla paylaşım yaparak “HOŞGELDİN” notu düştü. Kim bu gizemli sarışın bayan, Gaffar yeni bir aşka yelken mi açtı yoksa magazin kulislerinde sürekli dolaşan arkadaşız, iş görüşmesi gibi sözlerle geçiştirip sonradan tatil beldelerinde görüntülenen bir çok ünlü gibi sır mı kalacak bilinmez ama, magazini uzun bir süre meşgul edecek gibi görünüyor bu paylaşım. Gaffar’ın yanındaki sarışın bayanın ismi bilinmezken üznlü menajer ve iş insanı Türkiye’de bir çok sanatçıya menajerlik yapıp yurt dışında yaşadığını ve yabancı sanatçılarla da çalıştığı biliniyor. 

Devamını Oku
ÜNLÜ MENAJERDEN GİZEMLİ PAYLAŞIM

İKİNCİ 15 TEMMUZ YAŞANIYOR!

-ABD merkezli bazı yatırımcılar ülkemizden doları çekerek planlı şekilde kur yükseltiliyor.

-Hemen akabinde elinde broşürlerle kalabalıklar beliriyor.

-Sokaklarda "AKP İstifa" sloganları atılıyor.

-Batı sermayesiyle yayın yapan sözde basın manipülatif haberler giriyor.

-Yabancı okullardan mezun sözde ekonomistler "erken seçim" çağrısı yapıyor.

-Yıllardır inlerinden başını çıkarmayan çakallar ortalıkta dolaşıyor.

-Yabancı sermayeli marketler planlı şekilde fiyat artırıyor.

-Muhalefetin sözde lideri ağzı kulaklarında "küresel sermayeye boyun eğmeliyiz" anlamında bir şeyler geveliyor.

-FETÖ ve PKK'ya yakın siteler zil takıp oynuyor.

-TÜSİAD ve bilimum mandacı zihniyete mensup STK'lar çekilen operasyonu görmek yerine iç dinamiklerden bahsediyor.

-Kısacası tüm süreç planlı şekilde yürütülüyor.

-15 Temmuz'da sahaya sürdükleri tankların yerine şimdi beyaz yakalı mankurtları(çoğu Robert Kolej, Boğaziçi, Galatasaray mezunu) ve yatırımcı adı altında ülkeye giriş yapan sözde finans kuruluşları ile işbirlikçi taşeronlar kullanılıyor.

OZAMAN NE YAPMALIYIZ?

-Milli İrade Platformuna bağlı tüm STK'lar ülke çapında destek açıklamaları yaparak iktidarın yanında durmalıdır.

-Milletin her bir ferdi sağduyulu ve sabırlı şekilde süreci beklemeli, sosyal medya üzerinden operasyona tepkisini dile getirmelidir.

-Her türlü ithal mal alımından uzak durulmalıdır.

-Fiyat artıran marketler ifşa edilerek yerli ve milli adreslerden alışveriş yapılmalıdır.

-Ülkemize operasyon çeken ABD öncülüğündeki küresel sermaye kur üzerinde oynamakla kendi ayağına da sıkıyor. Ülkemiz sanayisi geliştiği sürece doların yükselişi iki taraflı kayıplara neden olacağı için sürdürülebilir bir operasyon yapamazlar. Yeter ki biz millet olarak sağlam duralım, telaş yapmayalım.

-Bu operasyonun asıl amacı ekonomik istikrarsızlık oluşturmak ve piyasada güvensizlik ortamı doğurmaktır. Bunu asla unutmayalım.

-Aynı operasyonun Çin, Rusya gibi ABD karşıtı tüm ülkelere dönük olduğunu hatırda tutalım.

-Çin, Katar, Kuveyt gibi ülkelerden Türkiye'ye girecek yeni sermaye bu operasyonu kökünden bitirecek ve bir daha teşebbüs imkanına vermeyecek şekilde ters tepecektir.

-Yeter ki milli iradenin arkasında duralım! Her şey bizim elimizde!! Düşmanın değirmenine su taşıyacak her türlü işten uzak duralım.

-Hepimiz geminin bir yanına toplanırsak alabora oluruz. Durduğumuz yeri koruyalım ve günlük hayatımızı aynen devam ettirelim.

-Ve son olarak gerekirse 15 Temmuz'daki gibi sokağa inmek, ekonomik işgalin taşeronlarını saf dışı etmek için hazır olalım.

BU ÜLKE BİZİM!
BU MİLLET BİZİM!
BU TOPRAKLAR BİZİM!
BU İRADE BİZİM!

YEDİRMEYECEĞİZ!

#DevletiminYanındayım

Devamını Oku

GÜNAHI ÇOK OLANIN HELALLİĞİ KABUL EDİLİR Mİ ?

CHP lideri KEMAL KILIÇDAROĞLU geçtiğimiz günlerde HELALLEŞME çıkışı ile gündeme bomba gibi düşerek tüm Türkiye’nin olumsuz yönde tepkisini çekti, hangi helalleşmeden bahsediyorsun?  Kimden helallik istiyorsun?

Hangi şehit yakınından helallik alacaksın? Hangi iyi yaptığın işten helallik alacaksın, Diyarbakır annelerinden mi helallik istiyorsun? O kadar çok sorulacak soru var ki buradan yazmakla bitmez cevabı olmayan sorulardan helallik mi istiyorsun?

Sayın Kılıçdaroğlu, sen kimden HELALLEŞME istiyorsun şahsım olarak ben sana hakkımı HELAL ETMİYORUM,çünkü benim hakkımı her yönde yedin, niye mi PKK ile kol kola girdin, tacizcileri tecavüzcüleri partine topladın, her yapılan pisliğin üzerini kapatmaya çalıştın, onca belediye çalışanlarını sorgusuz işten çıkarttın yanlarında durmadın hiçbir zamanda olmayacaksın söylediğin sözler seçim öncesi vaatler hepsi yalan oldu halkı kandırdın binlerce yetimin günahına girdin ondan mı helallik istiyorsun ? Şimdi soruyorum sana; Helalleşme mesajı hangi planın parçası acaba diye?

Kimin güdümüne girdin de kime hizmet ediyorsun ki HELALLİK istiyorsun ? Senin günahın çok önce onları allah katında sildir sonra helalleş sayın Kılıçdaroğlu, benim sana verecek ne OY’um var nede hakkımı helal ederim bugün söylediğini yarın itiraz edecek kadar feoder yapının faşist düşüncesinde yok olup gideceksin birgün sende. Günahı çok olanın helalliği olmaz..

 

Devamını Oku

VEKİLLİK ZIRHI ARKASINDAN “İYİ” KÜFÜR

Bodrum’da lüx villa sahibi oldun kaçak çıktı yıkım ekibi ile birlikte gelen ve olayı haberleştirmek isteyen saygıdeğer gazetecilere saldırıp korumaları  tarafından tabiri caizse dövdürdün darp ettin pişkin pişkin ekranlara çıktın milletten oy istedin özür bile dilemedin, en son yaptığın ise deyim yerindeyse “BARDAĞI TAŞIRAN CİNSTEN” oldu bir dizi program için Bingöl’deki partinin etkinliklerine katıldın, esnaf ziyaretleri sırasında bir vatandaş size soru sormak istedi fakat her zaman ki gibi engellenip yanınıza dahi yaklaştırılmazken çerçeve aynı olup üstelik ağır ithamlarda bulunup sinkaflı sözler sarf ederek binlerce kişinin içinde rezil oldun. Üstelik karşı çıktığın kişi “ŞEHİT” ağabeyi olduğunun bile farkına varmadan küfür edip boynuna sarıldığın adamdan ayrıldın, sosyal medya hesabından özür dileyip kamuoyunun bilgisine sunup suların durulacağını sandın ama yanıldın. Doksan derece çark ederek iyi parti grup başkanvekilliğinden istifa ettin. Sanırım yoğun baskı altında kalmış olmalısın ki istifaya zorlandın diye düşünüyorum üstelik partinin genel başkanından hiçbir açıklama gelmezken, disiplin kuruluna dahi sevk edilmedi LÜTFÜ TÜRKKAN. Vekillik zırhına güvenip “İYİ” küfür etti ne partisinden ses çıktı ne diğer siyasilerden, demem o ki; Bir zillet vekilini, asil bir milletin şehidine “İYİ” tercih ettiler. Ucuz milliyetçilik bu olsa gerek...

BAŞA GELMEDEN BAŞ KESMEYE BAŞLADILAR

Henüz iktidar partisi dahi olamadan vatandaşlara saygısızca aşağılayıcı uslüplerle ve küfür edip yumruklaşmaya kadar giden iyi partililer ne amaçlıyor. Başa gelmeden baş kesmeye başlayan bu kutuplaştırıcı zihniyete hala inanan sahip çıkan koruyan bir güruh varki cehaletlerinden hiç ödün vermiyorlar. İvedilikle iyi partili Türkkan partiden ihraç edilmesi gerektiğini düşünenlerdenim. Türkkan her fırsatta vatandaşa saldıran aşağılayan bir kişi olarak tanılıyor artık kamuoyuna her ne kadar iyi görünüp güzel sözlerle ikna edici olsada TÜRK milletinin sinir uçlarına dokunan ve aziz şehitlerimizin yakınlarına çirkin saldırılar yapacağına dair kanaat getirdim, odun olsan yontup kereste haline getirilirdin, taş olsan kırılıp dağılırdın ama ne yazakki insansın insana verilen değerin herşeyin üstünde olduğunu hatırlatmak isterim sayın Lütfü Türkkan’a. Mangalda kül bırakmayanlar nerede? Sessiz kalmanızın bir sebebi varmı ? STK’lar insan hakları savunucuları nerede? Bir siz mi kaldınız sessiz sahip çıktığınız adam şehit ağabeyine küfür ediyor siz evlerinizde izlemeklemi yetiniyorsunuz yoksa? Hani nerede kravatlı amcalar aydın gazeteciler neredeler Türkkan’a neden tepki gösterip linç kampanyası yapmıyorsunuz? Sizinde şehit yakınıza sinkaflı sözler mi etseydi tepki göstereceksiniz? Bu kadar mı insanlık öldü ? İyi parti genel başkanı MERAL AKŞENER ne iş yapıyor daha neyi bekliyor ki bu densizi hala koruyup saklıyor.

Devamını Oku

TÜSİAD’TAN “LAİKLİK” MESAJI

Patronlar kulübü olarak bilinen kısa adı TÜSİAD (Türkiye Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği) yüksek istişare toplantısında skandal sözler edildi. Cumhuriyetten söz edenler vatanın bütünlüğünü bekasını koruyanlar şimdilerde siyasi sözler ederek yine gündemi sunileştirip algı yönetimi yaparak Türkiye’deki iktidar partisine mesaj verip ayar çekmeye başladılar. Geçtiğimiz günlerde TÜSİAD’ın yüksek istişare toplantısında konuşan patronlar kulübü başkanı Simone Kaslowski gündeme adeta bomba gibi düştü. Türkiye’nin en köklü ve oldukça fazla üyesi bulunan kısa adı TÜSİAD olan, Türkiye Sanayicileri ve iş İnsanları derneğinden skandal açıklama gelerek, “Laiklik” çağrısı yapıldı.

TÜSİAD SİYASET YAPMA İŞİNE BAK!

Ülkemizi her fırsatta kötüleme ve karalama kampanyası yaparak müşkül durumda göstermeye neden çalışıyorlar? Neden mi ben biraz bahsedip hafızalarınızı yenilemek istiyorum. En başta yerli ve milli oluşumuzu hazmedemiyorlar, yapılan yüzlerce hatta binlerce projeyi kabullenip istemiyorlar. ROKETSAN, BAYKAR, ASELSAN gibi ülkemizin en önemli silahlarını ve yerli milli olarak üretilen terör örgütünün korkulu rüyası olan, gerek havada gerek karada gerekse denizde üretim yapıp her birine yenisini ekleyen milli üretimlerimizi istemeyenler işte tam bunlar. İktidar partisine karşı gelip birçok parti ve kişilerin muhalif olduğu gibi bu şimdilerde ise TÜSİAD laiklik çıkışı yaparak Türkiye’ye ne mesaj vermek istedi. Bir çok kesim ve parti sözcülerinden tepki gelirken “TÜSİAD siyaset yapma işine bak” diyorum bende.. Köklü bir kuruluşun bu şekilde tavır alması ve üstelik “TÜRK” diye başlayan isminizin hakkını veremiyorsanız TÜRK ibaresini kaldırın ve siyasi parti olarak yolunuza devam edin derim kaldı ki TÜSİAD’ın yabancı olması ne Türklüğe nede yaptığınız işe yakışmıyor. Madem ki Türkiye Sanayicileri ve İş İnsanları derneği olarak bu ülkede bir takım işlere veya sosyal sorumluluk projelerine destek veriyorsanız önce başkanınız SİMONE KASLOWSKİ’yi değiştirip Türk iş insanlarından seçim yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Hem bu isme layık olur hem işinizi yaparsınız siyaset yapmadan.

Devamını Oku