Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Berkay Digital - Sosyal Medya Yönetimi

Berkaydigital.com sahibi ve Sosyal Medya Uzmanı olan Berkay Yıldırım, sosyal medyanın önemine vurgu yaptı. Günümüzde bir çok kişi ve firmanın sosyal medyayı aktif olarak kullandığını bu sayede geniş kitlelere çok kolay bir şekilde ulaşılabildiğini iletti. Firmaların dijitalleşen dünyada sosyal medyaya daha fazla önem vermeleri gerektiğini belirtti. Doğru sosyal medya yönetimi ile en doğru hedef kitleye kolayca ulaşılabileceğini belirtmiştir.

Devamını Oku
Berkay Digital - Sosyal Medya Yönetimi

Hakem Berkay Yıldırım'dan Tavsiyeler

Sosyal medya fenomeni olarak tanıdığımız ve aynı zamanda futbol hakemi olan Berkay Yıldırım, içinde bulunduğumuz bu pandemi sürecinde düzenli olarak spor yaptığını ve evde de aynı şekilde egzersizler yapılabileceğini iletti. Bu süreçte yapılacak olan sporlarda sakatlık riskine dikkat edilmesi gerektiğini vurgulamış olup "İnsanlar vücudunu tanımalı ve ona uygun spor yapmalı" demiştir.

Hakem Berkay Yıldırım'dan Tavsiyeler

Ünlü Fenomen Berkay Yıldırım Hakkında Bilgiler

Sosyal medya fenomeni Berkay Yıldırım Kimdir? berkayyildirim kullanıcı adıyla Instagram hesabında yaptığı paylaşımlarla fenomen olan Berkay Yıldırım, kısa sürede 200 bin takipçi sayısına ulaştı. Peki Berkay Yıldırım Kaç Yaşında? Berkay Yıldırım Aslen Nereli? Berkay Yıldırım Hangi Burç? Berkay Yıldırım biyografisi ve hakkında bilmeniz gerekenler haberimizde.

Berkay Yıldırım Kaç Yaşında? Berkay Yıldırım Nereli? Berkay Yıldırım Hangi Burç?

Sosyal medyanın parlayan yıldızlarından olan Berkay Yıldırım 1998 doğumlu, şu an 22 yaşında. İstanbul doğumlu olan Berkay Yıldırım yengeç burcudur.

Berkay Yıldırım Hakkında

Sosyal medyadan tanımış olduğumuz Berkay Yıldırım aynı zamanda futbol hakemidir. Twitter ve Instagram üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla gündeme gelmiş olup takipçi sayısını hızla arttırmıştır. Her geçen gün takipçi sayısı artan Berkay Yıldırım hakem olarak 5 yıldır maçlara çıkmaktadır. Aynı zamanda sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanmaya devam etmektedir.

 

Devamını Oku
Ünlü Fenomen Berkay Yıldırım Hakkında Bilgiler