Hakkında
"Murat Ekşioğlu, (Doğum: 09 Şubat 2001, Ankara.) Ankaralı bir anne ve Ankaralı bir babanın çocuğu olarak Ankara'da dünyaya gelmiştir. Murat Ekşioğlu'nun tanınmasının ana nedenleri: Musical.ly ve diğer sosyal medya uygulamaları'nda içerikler üretmesi ve Sanatçılığıdır. İnternet üzerinden kendi çapında şarkılar yapıp, yayınlayarak tanınmıştır. Bilinen şarkıları; yeniden düzenlenmiş, vokali ile yorumlanmış bir şekilde icra etmektedir. Murat Ekşioğlu'nun ilişkisi yoktur. 2022'de, yeni şarkılarını çıkaracaktır."
  • İlgi Alanları: Müzik
  • Sanatçı
  • Yaşadığı yer Türkiye
  • Şehir Ankara
  • Doğum tarihi 09 February
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Murat Ekşioğlu'dan "Show The World" Adlı Single

Ekşioğlu, “Show The World” isimli şarkısını 09 Ocak Cuma günü Murat Ekşioğlu Production etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yayımlandı..

 

 

Sözü ve müziği Murat Ekşioğlu'nun kendisine aittir. “Show The World”; eskiden yaşadığı sıkıntıları ve dertleri geride bırakıp kendine yeni bir yol çizen ve o sıkıntılara geri dönmeyecek şekilde hayatına devam eden bir aşkın öyküsünü anlatıyor. “Yalnız ve Özgür” isimli çıkış şarkısının ardından; “Deniz Üstü Köpürür”, “Gelevera Deresi” cover çalışmaları ve "What's My Mind" isimli İngilizce şarkısıyla yoluna devam etti. Kendini geliştirmeye devam eden ve gün geçtikçe daha iyisini yapmak için çabalayan Murat Ekşioğlu, ne kadar zor olsa da mutlu sonun yakın olduğunu anlatan ve o noktaya kadar durmadan yürüyecek bir gencin şarkısı olan “Show The World” ile dikkatleri yeniden üzerine çekeceğe benziyor.

Devamını Oku

Murat Ekşioğlu şimdilerde özellikle İngilizce şarkılarıyla dünyaya açıldı.

 

Murat Ekşioğlu artık tüm dünyada ünlü. Yeni açtığı Instagram hesabında harika içerikler paylaşmaya karar veren Murat Ekşioğlu, verdiği röportajlarda 2022'nin onun yılı olacağını belirtti.

 

Murat Ekşioğlu'nun resmi Instagram hesabının linki: https://www.instagram.com/murateksioglumusic

Devamını Oku

Murat Ekşioğlu Twitter'da diğer platformlar dışında hayatını detaylı ve geniş şekilde paylaşıyor

 

Murat Ekşioğlu sosyal medya devlerinden biri olan Twitter platformunda hayatını detaylı şekilde paylaşıyor.

2021 yılında gerek fotoğrafları gerekse de ilginç ve dikkat çekici paylaşımları ile hayranlarının takdirini kazanmaya devam ediyor.

 

Murat Ekşioğlu'nun resmi Twitter hesabı: https://www.twitter.com/muratteksioglu

Devamını Oku

Murat Ekşioğlu'nun "Show The World" İngilizce teklisi tüm dijital platformlarda

Çok küçük yaşlardan beri müzikle ilgilenen genç yetenek Murat Ekşioğlu, kendi sözleri ve müziği olan üçüncü İngilizce single'ı "Show The World"ü paylaşmanın heyecanını yaşıyor.

"Hatırlayabildiğim kadar uzun zamandır bir şarkıcı olmayı hayal ediyorum." - Murat Ekşioğlu

Uzun süredir proje üzerinde çalışan ve her aşamasına dahil olan 18 yaşındaki genç sanatçı, üçüncü İngilizce projesiyle ilgili duygularını şu sözlerle dile getiriyor: “Bu proje beni her zamankinden daha çok heyecanlandırıyor. Hatırlayabildiğim kadarıyla şarkıcı olmayı hayal ediyordum ve biliyorum ki uzun bir aradan sonra bu şarkıyla, yazdığım notalar ve sözlerle müzik kariyerime adım atmaya devam ediyorum. Projenin her adımında yer aldığım için çok mutluyum ve tekrar iyi bir iş çıkarabilmenin gururunu yaşıyorum. Ayrıca enerjisi yüksek bir prodüksiyonla çalışmanın hazzı da tarif edilemez benim için. Hepimizin tuzu biber olduğu bir şarkı yaptık kendimize. Umarım sizler de şarkımı beğenirsiniz.''

Bu zamana kadar sosyal medya hesabında ve YouTube hesabında paylaştığı yerli ve yabancı cover şarkılarla büyük beğeni toplayan ve hayalinin her fırsatta müzisyen olmak olduğunu belirten Murat Ekşioğlu, "Show The Show"un sesli versiyonunu paylaştı. Dünya" YouTube'da. Artık tüm dijital müzik platformlarını dinleyebilecek olmanın heyecanını yaşıyor.

Söz, müzik ve düzenleme kendisine ait olan Show The World adlı şarkının miksaj ve mastering'i Murat Ekşioğlu Production tarafından yapıldı. Menajerinin ağabeyi Erdem Sağlamel ise vokal koçluğu yapıyordu. Alt yapı seslendirme çalışmalarını tamamlayan Murat Ekşioğlu, şarkının akılda kalıcı sözleri ve dinamik yapısıyla iç içe bir projeye imza atıyor.

Murat Ekşioğlu'nun üçüncü İngilizce single'ı Show The World, projenin prodüksiyonunu da üstlenen Murat Ekşioğlu Production ile 9 Ocak'ta tüm dijital platformlarda resmen yerini aldı.

Devamını Oku

Murat Ekşioğlu Silinmeyen kalem diyor

 

 

Yıllar boyu yaptığım şarkıcılığım ile sahnelerde ve dijital platformlarda var oldum. Sahnenin tozunu yutmak deyimini boğulurcasına yaşadım.

Hayata bakış açım ile her zaman fark yaratmak vizyonum oldu. Gözlemlerim ve sanatım ile sahneden sizlerin kalbine dokunmaya çalıştım. Sizler sayesinde ödüllere layık görüldüm.

Şimdi ise daha büyük kitlelere ulaşma vakti. Saygı ile takip ettiğim, yazarları ve başarıları ile takdiri her zaman haketmiş çok büyük bir ailenin içine girmenin mutluluğunu yaşıyorum.

Haberx.com ailesi ile bazen sanatın bazen de hayatın en keyifli noktalarına değineceğimiz güzel bir yolculuğumuz başlıyor.

Silinmeyen Kalem adını verdiğim köşem ile unutulmayacak yazılarımı sizlerle buluşturacağım.

Ruhumuzun gıdası olan sanat, müzik konularına değinecek ve keyifli röportajlarım ile okurlarımızın güzel zaman geçireceği bir köşemiz olacak burası.

Sevgi ile kalın, haberx.com'da kalın.

Devamını Oku