Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Fenomen Berkay Yıldırım'dan Sosyal Medya Hakkında İpuçları

Fenomen Berkay Yıldırım'dan Sosyal Medya Hakkında İpuçları

Günümüzün vazgeçilmezi olan sosyal medyada takipçi ve beğeni sayıları da büyük bir önem kazanmıştır. Sosyal medya fenomeni Hakem Berkay Yıldırım sosyal medyada nasıl popüler olunur sorusunun cevabını verdi.

Kaliteli paylaşım

Paylaşmış olduğunuz görseller, fotoğraflar kaliteli olmalı ve fotoğraf kalitesi düşük fotoğraflar kullanmamalısınız. 

Takipçilerinizin aktif olmasını sağlayın

Paylaşmış olduğunuz gönderi ve hikaye paylaşımlarında takipçilerinize sorular yöneltmelisiniz ve onların etkileşim içerisinde olmasını sağlamalısınız.

Paylaşım saati

Paylaşımlarınızın daha fazla etkileşim ve görüntülenme almasını istiyorsanız akşam saatlerini tercih etmelisiniz.

Etiket kullanımı

Etiket kullanımı sosyal medyada kitlenizi geliştirmedeki en önemli etkenlerdendir. Hesabınızın içeriğine uygun etiketler ile takipçi sayınızı hızla arttırabilir popüler olabilirsiniz. Etiket kullanımında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta bir paylaşımda çok fazla etiket kullanmamalısınız.

Sponsor Reklam

Daha fazla insana ulaşmak için sponsor reklamları tercih edebilirsiniz bu sayede sizi takip etmeyen insanlar da paylaşımlarınızı görebilir.

Doğru filtre seçimi

Instagram'da fotoğraf paylaşımı yapılırken filtre seçiminin mutlaka doğru yapılması gerekmektedir. Yapılan araştırmalarda filtreli paylaşımlar filtresiz paylaşımlara göre daha fazla görüntüleme ve etkileşim almaktadır.

Berkay Yıldırım Kimdir?

Berkay Yıldırım Twitter ve Instagram platformları üzerinden tanınmış olan sosyal medya fenomenidir. Aynı zamanda Berkay Yıldırım hakem olarak Istanbul'daki futbol maçlarında görev almaktadır.

Devamını Oku

Hakem Berkay Yıldırım Hakkında Bilgiler

Birçoğumuzun sosyal medyadan tanımış olduğu Berkay Yıldırım 1998 İstanbul doğumludur. İstanbul Kültür Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümü öğrencisidir. Uzun yıllar Almanya'da yaşamıştır, futbolla da ilk Almanya'da tanışmıştır. Türkiye'ye gelmesinin ardından genç yaşta futbol hakemliğine başlamıştır. Berkay Yıldırım hakem olarak 5 yıldır İstanbul'daki müsabakalarda görev almaktadır. Hedefi ise Fifa kokartına ulaşıp dünya çapında maçlarda görev almak. 

 

Devamını Oku
Hakem Berkay Yıldırım Hakkında Bilgiler