Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
  • Hobiler: Sosyal Medya
  • Yaşadığı yer Türkiye
  • Şehir Simav
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Termal Aqua Park Yaz Sezonuna Hazır

Kütahya’nın termal ilçesi Simav’ın Eynal Kaplıcaları’ndaki ’Termal Aqua Park’ın yaz sezonuna hazır olduğu ve hafta sonunda hizmete sunulacağı bildirildi.

Simav Belediye Başkanı Adil Biçer, Korona virüs (Covid-19) tedbirleri nedeniyle açılışı ertelenen termal aqua parkın geniş kapsamlı bakım, onarım, temizlik ve hijyen çalışmalarının tamamlandığını belirtti. Başkan Biçer, “Hafta sonunda hizmete açacağımız termal aqua parkta, çocuklarımız, gençlerimiz ve ailelerimiz keyifli zaman geçirecekler. Belediyemiz tarafından işletilen Eynal Kaplıcaları termal aquapark , Pazartesi, Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri bayanlara, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri ise erkeklere saat 10.00 ile 18.00 arası hizmet verecek. Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen tedbir ve kuralların uygulanacağı aquaparkta günlük temizlik çalışmaları yapılacak” dedi.

Devamını Oku
Termal Aqua Park Yaz Sezonuna Hazır

Başkan Biçer Simav'ın Mahallelerindeki İstekleri Ve Talepleri Mahalle Sakinleri İle Yerinde İncelemelerde Bulundu

  • Mahallelerimizdeki Sorunları Yerinde Görmek, İncelemek ve Yine Yerinde Çözmek Amacıyla Bugün Yeni Mahalle, Kekliktepe Mahallesi ve Esenevler Mahallelerimizde, Muhtarlarımızla Birlikte Mahallelerimiz İçin Muhtarlarımızın İsteklerini ve Taleplerini Yerinde İnceledik.
Başkan Biçer Simav'ın Mahallelerindeki  İstekleri Ve Talepleri Mahalle Sakinleri İle Yerinde İncelemelerde Bulundu

BAŞKAN BİÇER YAPIMI DEVAM EDEN SİMAV RAMADA OTEL İNŞAATINI ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanımız Av.Adil BİÇER ve Belediye Başkan Yardımcımız Fatih KALAY ile Birlikte Eynal Kaplıcalarında Yapımı Devam Eden Ramada Otel İnşaatını Ziyaret Etti. Otelin İnşa Süreci Hakkında Bilgi Aldı. Otel Yetkililerinden Muammer AKKUŞ, Otelin İlk Bölümünün 11 Ayda Tamamlanarak 2021 Yılı Mayıs Ayında Faaliyete Girmesini Planladıklarını Söyledi. Simav Ramada Otel İlçemiz İçin Önemli Bir Turizm Yatırımı Olacak ve Simav’a Değer Katacak.Bizlerde Simav’a Değer Katan Simav İçin Çalışan Tüm Yatırımcılarımızın Yanında Olmaya Devam Edeceğiz.
#BizÇalışıyoruzSimavKazanıyor
#DurmadanYorulmadanDevam
#HerşeySimavİçin
#SimavaDeğer

Devamını Oku
BAŞKAN BİÇER YAPIMI DEVAM EDEN SİMAV RAMADA OTEL İNŞAATINI ZİYARET ETTİ

SİMAV GÖLCÜK YAYLASI BİSİKLET VE YÜRÜYÜŞ YOLU PROJESİ İHALEYE ÇIKIYOR

22 Temmuz Saat 10:00 da EKAP Üzerinden Açık İhale Usulü İhaleye Çıkacagini Bildirdi

SİMAV GÖLCÜK YAYLASI BİSİKLET VE YÜRÜYÜŞ YOLU PROJESİ İHALEYE ÇIKIYOR

Simav Hisarardı Muhtarı Engin Tutum Cadde Projesi

Simav'da #Hisarardı Muhtarı Engin Tutum  Her Zaman Başarılı Bir Muhtar Olabilmek İçin Yılmadan Calisti  Muhtarlık gorevine geldiginde İlk Talebi Hisarardı carsı caddemizin yol ve kaldirim duzenleme calismasiydi.Bugun yapilan Simav Belediyesi İstisare toplantisinda Simav Belediye Başkanımız Sn Av Adil Biçer  bu talebini kesin yatirim programina alindigini Belirtti esnafimiz ve mahalle halkimiz icin sevindirici bir müjde oldu.Ayrica yıllardir temiz seffaf bir hizmet veren Cadde esnaflarimiza Simav’imiza sagladiklari katkidan dolayi tesekkur ettiler Engin Tutum: Belediye Baskanımız Sn Adil Bicer’e bir kez daha sonsuz sukranlarımı sunuyorum dedi.

Devamını Oku
Simav Hisarardı Muhtarı Engin Tutum Cadde Projesi

Özel İdareden Simava Turizm Tarım Ve Altyapı Desteği Verildi

Özel İdareden Simava Turizm Tarım Ve Altyapı Desteği Verildi Bu Yıl Gölcük Yaylasında Yapılacak Olan İlk 8 Bungalov Konaklama Tesisi Projesini Üstlendiler 

Simava Desteklerinden Dolayı İl Özel İdare Başkanlığına Teşekkür Ediyoruz Başarılar Diliyoruz

*SimavMedya Haber Ekibi*

Özel İdareden Simava Turizm Tarım Ve Altyapı Desteği Verildi

ŞAMPİYONLAR SİMAV’DAN YETİŞECEK...

ŞAMPİYONLAR SİMAV’DAN YETİŞECEK...
Simav Belediye Başkanımız Sn Av Adil Biçer Seçimlerden Önce Simavımıza Yarı Olimpik Bir Yüzme Havuzu Kazandıracağımıza Dair Söz Vermiştik. Kabul Olan Projemiz Nedeniyle, Gençlik ve Spor Bakanlığının Destekleriyle Belediyemiz Tarafından Yapılacak Olan Simav Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun Protokolünü Bugün Spor Toto Teşkilat Başkanlığı İle İmzaladık. İnşaallah En Kısa Zamanda Yapımına Başlayacak ve Simav Yarı Olimpik Yüzme Havuzunu Halkımızın Kullanımına Sunacağız. Söz Konusu Projenin Simav'ımıza Kazandırılmasında Emeği Geçen Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na, Hiçbir Zaman Bizleri Yalnız Bırakmayan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Av. Hamza Dağ'a Kütahya Milletvekillerimiz Sayın Ceyda Çetin Erenler, Sayın Av. İshak Gazel ve Sayın Ahmet Tan'a, Kütahya İl Başkanımız Sayın Sebahattin Ceyhun ve İlçe Başkanımız Sayın Ecz Ahmet Kulat'a, Spor Toto Teşkilat Başkanımız Sayın Bünyamin Bozgeyik ve Başkan Yardımcımız Sayın Metin Ayvazoğlu'na Teşekkür Ediyor, Simav Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun Simav'ımıza Hayırlı Olmasını Diliyoruz
#SimavaDeğer
#BizÇalışacağızSimavKazanacak
#HerşeySimavİçin
#DurmadanYorulmadanHizmeteDevam
#Simav #Yarı #Olimpik #Yüzme #Havuzu
#hayallergerçeğesimavgeleceğe

Devamını Oku
ŞAMPİYONLAR SİMAV’DAN YETİŞECEK... ŞAMPİYONLAR SİMAV’DAN YETİŞECEK...

Simav Jeotermale Dayalı Sera Bölgesi Projesine İlk Adım

Kütahya 'nn Simav ilçesinde, sosyoekonomik kalkınma ve rekabet gücünün artırılmasına katkı sağlaması planlanan jeotermale dayalı sera bölgesi için teknik incelemeler başlatıldı.

Simav'da kurulması planlanan jeotermale dayalı sera bölgesinde incelemelerde bulunan Sera Anonim Şirketi Genel Müdürü Mahmut Candan ile Kütahya İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Özçalık'a, Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim, Belediye Başkanı Avukat Adil Biçer, Başkan Yardımcısı Fatih Kalay, Simav AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Kulat, Çitgöl Belde Belediye Başkanı Güray Güner, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Murat Tokdemir, Simav Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şeref Kazcıoğlu ve 4 Eylül Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Hakan Öztürk eşlik etti.

Simav Belediye Başkanı Adil Biçer, "Jeotermale dayalı Simav sera bölgesi, ilçemizin sosyoekonomik kalkınmasına ve rekabet gücünün artırılmasına katkı sağlayacak, 56 milyon Euro değerindeki yatırım, ilçemizin Cumhuriyet tarihindeki alacağı en büyük yatırım olacak. Tarımsal üretime, ekonomiye ve istihdama da büyük bir katkı sağlayacak" dedi.

Devamını Oku
Simav Jeotermale Dayalı Sera Bölgesi Projesine İlk Adım

Simav Medya Adil Biçer Sera Bölgesi Projesi

SERA A.Ş. Genel Müdürümüz Sayın Mahmut CANDAN, İl Tarım ve Orman Müdürümüz Orhan ÖZÇALIK ve Şube Müdürlerimiz Jeotermale Dayalı Simav Sera Bölgesi ile İlgili Çalışmalar İçin İlçemize Geldi. Jeotermale Dayalı Simav Sera Bölgesi ve Eynal Kaplıcamızda Teknik İncelemeler Gerçekleştirdi. Jeotermale Dayalı Simav Sera Bölgesi İlçemizin Sosyoekonomik Kalkınmasına ve Rekabet Gücünün Artırılmasına Katkı Sağlayacak. 56.000.000 € Değerindeki Yatırım Cumhuriyet Tarihinde İlçemizin Alacağı En Büyük Yatırım Olacak. Söz Konusu Yatırım Tarımsal Üretime, Ekonomiye ve İstihdama da Büyük Bir Katkı Sağlayacak. Teknik Geziye İlçe Kaymakamımız Türker Çağatay HALİM, Simav Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Şeref KAZCIOĞLU, AK Parti Simav İlçe Başkanımız Ecz. Ahmet KULAT, Belediye Başkan Yardımcımız Fatih KALAY, Çitgöl Belediye Başkanımız Güray GÜNER, İlçe Tarım ve Orman Müdürümüz Murat TOKDEMİR ve 4 Eylül Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanımız Hakan ÖZTÜRK Eşlik Ettiler.

Devamını Oku
Simav Medya Adil Biçer Sera Bölgesi Projesi Simav Medya Adil Biçer Sera Bölgesi Projesi Simav Medya Adil Biçer Sera Bölgesi Projesi Simav Medya Adil Biçer Sera Bölgesi Projesi Simav Medya Adil Biçer Sera Bölgesi Projesi Simav Medya Adil Biçer Sera Bölgesi Projesi Simav Medya Adil Biçer Sera Bölgesi Projesi Simav Medya Adil Biçer Sera Bölgesi Projesi Simav Medya Adil Biçer Sera Bölgesi Projesi Simav Medya Adil Biçer Sera Bölgesi Projesi Simav Medya Adil Biçer Sera Bölgesi Projesi Simav Medya Adil Biçer Sera Bölgesi Projesi Simav Medya Adil Biçer Sera Bölgesi Projesi