Hakkında
Psikoloji alanında merak edilen tüm yazılar Haberx.com aracılığı ile sizlerle buluşuyor. Merak edilen rahatsızlıklar ve psikolojik sorunların belirtileri ve tedavileri için uzman psikologlarımızın yazılarını reklamsız ve ücretsiz bir şekilde takip edebilirsiniz.
 • 06935
 • Yaşadığı yer Türkiye
 • Şehir Ankara
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Psikoloji Testleri Nelerdir?

 

Psikoloji testleri; bireylerin kişiliklerini, yeteneklerini, duygularını, davranışlarını, düşünce yapılarını bir takım nesnel yöntemlerle saptamaya yarayan araçlardır. Özellikle ruh sağlığı uzmanı seanslar öncesinde ve sırasında danışanı belirli bir psikolojik değerlendirmeden geçirmesi gerekmektedir. Bu psikolojik değerlendirme sırasında sosyal yaşam öyküsü, aile öyküsü, geçmişe yönelik bilgiler ve daha önce almış olduğu tedaviler irdelenmektedir. Psikolojik değerlendirme sürecinde testlerden oldukça faydanılmaktadır. Temelde testler davranışların örneklemlenmeleri standart biçimde nesnel olarak ölçülmesi olarak tanımlanmaktadır. Ölçümler sonucunda elde edilen verilerle bireylerin davranışları yorumlanır. Bu yorumlamalarla birlikte aynı zamanda farklı zamandaki davranışlar da karşılaştırılmaktadır.

 

 

Davranışların örneklemlenmeleri o anki gösterilen davranışı ölçme amacıyla değil genel anlamda bütün davranışları hakkında bilgi sahibi olma amacı taşımaktadır. Farklı durumlarda hangi davranışı sergileyeceğini tahmin etmeyi hedeflemektedir. Uluslararası geçerliliği olan testler nesnel olmalıdır. Testi uygulayan uzmanın öznel görüşlerini yansıtmamalıdır. Ölçümler sonucu her zaman sonuçlar alınmalıdır. Testi uygulamadan önce değerlendirme için puanlama aracı belli olmalıdır. Aynı zamanda testi kullanabilmek için geçerli ve güvenirliği ispatlanması gerekmektedir. Seanslar sırasında genellikle uygulanan psikoloji testleri görmek için tıklayınız.

 

 

Tüm Psikolojik Testlere Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Özgüven Testi

Panik Atak Testi

Oxford Mutluluk Testi

Obsesif Kompulsif Bozukluk Testi

Beck Depresyon Testi

Beck Anksiyete Testi

Sosyal Fobi Testi

Öfke Kontrolü Testi

Duygusal Özerklik Ölçeği

Sıkıntılara Dayanma Ölçeği

Beck Umutsuzluk Ölçeği

Kendini Tanıma Testi

İnternet Bağımlılığı Testi

Empati Ölçeği

Dikkat Eksikliği Testi

 

Devamını Oku
Psikoloji Testleri Nelerdir?

Temelli Çilingir Hizmeti

Ne kadar güvenlik konusunda önlem alınsa da insan yaşamlarında bazen istenmeyen olaylar gözlemlenebilmektedir. Güvenlik açığı oluşturabilecek alanların başında ev, iş yeri gibi yaşam alanlarımız gelmektedir. Yaşam alanlarını tehdit eden çilingir hizmetine ihtiyaç duyulabilecek durumlarla karşılaşılabilmektedir. Acil olarak ihtiyacın giderilmesi gerekse de alanında uzman, profesyonel çilingir firmalarıyla çalışmak gerekmektedir. Piyasa genelinde küçük ya da büyük ölçekli firmalar bulunmaktadır. Ancak profesyonel çilingir hizmeti verebilecek firmaların sayıları sınırlıdır. Kötü niyetli firmalar oldukça büyük maddi veya manevi zararlar verebilmektedir. Alanında öncü olan Temelli Çilingir, 7 gün 24 saat güvenilir, kaliteli, profesyonel hizmet vermektedir. 

Temelli Çilingir Firması Farkı

Bireyler pek çok sebepten ötürü çilingir hizmeti almak istemektedir. Anahtar kaybı ya da evde unutulması ve var kilitlerin hasarlı olması sıklıkla başvurulan işlemlerin başında gelmektedir. Güvenlik açığına neden olabilecek bu işlemlerin güvenilir firmalar tarafından gerçekleştirilmesine özen gösterilmelidir. 2012 yılından beri güvenilir, kaliteli hizmetiyle örnek olarak alınan firma olmayı başarmıştır. Korsan olarak çalışmayıp Ankara Anahtarcılar ve Çilingirler Odasına kayıtlıdır. İstenildiğinde tüm bilgilerine ulaşılabilmektedir. Etik ilkelere uygun hareket etmektedir. Müşterilerini referans olarak görerek zor durumlarından faydalanmamaktadır. Müşteri menfaatleri en üst seviyede gözetilmektedir. Bireylerin ne zaman çilingir hizmetine ihtiyaçları olacağı bilinmemektedir. Geç bir saatte ya da hafta sonu çilingir hizmeti alınması gerekebilmektedir. Bu sebeple firma 7/24 hizmet vermektedir. Pratik, kısa sürede problemler çözümlenmektedir. Yapılan çözümlerin uzun süreli ve kalıcı olması sağlanmaktadır. Kapı açma hizmeti verdiği gibi göbek, barel ve kilit değişimi yapmaktadır. Kapı hidroliği satışı, tamiri ve bakım işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte çelik kapı tamir, bakım ve montajı uzman ekiplerce yapılmalıdır. Bu hizmeti de profesyonelce sağlamaktadır. Ayrıca ev, dükkan gibi kapılar dışında otomobil kapılarında problem yaşayan müşterilerine de hizmet sunmaktadır. Oto kapı açma/anahtar kopyalama, garaj kapısı kumandası kopyalama vb. işlemlerde de sıklıkla hizmet vermektedir. Teknolojik gelişmelere de hakim olarak ürünlerinde akıllı kilit sistemini tercih etmektedir. Müşterilerine güvenlikleri için akıllı kilit sistemini önermektedir.

Çilingir Hizmeti Fiyatları

Çilingir hizmeti fiyatları birçok etkene göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu etkenlerin sebepleri arasında:

 • Gidilen yolun mesafesi
 • Yapılacak işin uzunluğu
 • Gece/Gündüz ya da hafta sonu hizmetin talep edilmesi
 • Yapılacak işlemlerin türü (kapı açma, göbek değişimi, anahtar kopyalama vs.) örnekleri verilebilmektedir.

Temelli Çilingir, müşteri memnuniyetini temel hedef olarak belirlemiştir. Müşterilerine uygun fiyat politikaları sunmaktadır.  

Devamını Oku
Temelli Çilingir Hizmeti

Etimesgut Çilingir Hizmeti

Yaşam alanlarında kullanılan pek çok ürünün belirli bir zaman sonrasında servise götürülme ihtiyacı olmaktadır. Evler, iş yerleri, kamusal alanlar ya da akla gelebilecek birçok yerde kapıyla sınırlandırılmış alanlar mevcuttur. Ortamlarda kullanılan kapılarında bir problem yaşanması durumunda teknik servis desteği alması gerekmektedir. Bu teknik servis hizmeti verebilecek kişiler çilingirlerdir. Etimesgut metropol ilçelerden biridir. Konum olarak ev, dükkan, iş yerleri vs. sayısı oldukça fazladır. Yaşayan nüfus çerçevesinde çilingirlik hizmetlerine fazlasıyla ihtiyacı bulunmaktadır. Etimesgut Çilingir firması, 7/24 profesyonel hizmet verebilmesiyle akla gelebilecek firmaların başında gelmektedir.

Neden Çilingire İhtiyaç Duyulur?

İnsanların en öncelikli ihtiyaçlarının başında güvenlik gelmektedir. Yukarıda bahsedilen yaşam alanlarının güvenliğinin sağlanması, kaliteli kapı kilitlerinden geçmektedir. Bu hizmeti de verebilecek yegane meslek çilingirliktir. Hırsızlık teşebbüsleri kapı kilitlerine oldukça büyük zararlar vermektedir. Kapı kilitlerinin parçalanması ya da bozulması değişimini gerektirmektedir. Bu tip ihtiyaçlarda 7/24 profesyonel hizmet verebilecek uzman çilingir firmalarından destek alınmalıdır. Bunun dışında sıklıkla karşılaşılan konulardan biri de kapı anahtarının kaybolmasıdır. Bir anlık dalgınlık neticesinde ev ya da otomobil anahtarları evde kalmış ya da kaybolmuş olabilmektedir. Mecburen 7/24 çilingir hizmetine ihtiyaç olabilmektedir. Aslında insanlar çoğu zaman kendi yöntemleriyle kapıyı açmayı denemektedirler. Genellikle tel toka, banka/kredi kartı ya da kimlik kullanmaktadırlar. Ancak bu denemeler hiçbir işe yaramamakla birlikte kapının kilit mekanizmasına zararda vermektedir. Bu tip aletlerle kapı açılamayacağından emin olunması gerekmektedir. Çilingir hizmetine ihtiyaç duyulan durumları dikkate alarak uzman firmalardan hizmet almak en doğru davranış olacaktır.

Etimesgut Çilingir Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Gelişen teknoloji ile birlikte tek tuşla çilingir hizmeti alınabilmektedir. Ancak bu hizmeti alırken çok dikkatli olunması gerekmektedir. Piyasa da çilingir hizmeti firmaların sayıların artması aynı zamanda sorunları da beraberinde getirmiştir. Kalitesiz ürün kullanımı, yeterli donanıma sahip olunmaması gibi durumlarla müşteriler karşı karşıya kalmaktadır. Çlingir hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken detaylar aşağıdaki gibidir:

 • Çilingir hizmeti veren firma alanında uzman, donanımlı ve profesyonel olmalıdır.
 • Aynı zamanda güvenilir olmalıdır. Müşteriler hizmetin kaliteli olacağına inanmalıdır.
 • Teknolojik gelişmeleri takip eden firmalar tercih edilmelidir. Yeni akıllı sistemlerine hakim, teknik servisini verebilmelidir.
 • Çilingir hizmetine her an ihtiyaç duyulabilmektedir. 7/24 açık, ulaşılabilir olmalıdır.
 • İlgili meslek odasına bağlı, sertifika sahibi çilingir firmaları olması gerekmektedir.

Etimesgut Çilingir firması; yukarıda yazan tüm maddelere harfiyen uyarak alanında öncü, yüksek müşteri memnuniyetine sahip bir firmadır.

 

Devamını Oku
Etimesgut Çilingir Hizmeti

Eryaman Çilingir Hizmeti

İnsanların temel ihtiyaçlarının başında güvenlik ihtiyacı gelmektedir. Gündelik yaşamda ev, iş yeri, kullanılan depolar ya da kamusal alanlar güvenlik ihtiyacının en sık karşılaşıldığı ortamlardır. Bu ortamların güvenlik ihtiyaçlarının karşılanabilmesi kaliteli, sağlam kilitlerin kullanılmasından geçmektedir. Bu alanda hizmet veren meslek elemanlarının başında çilingirler gelmektedir. Çilingir hizmeti basit görünse de kilit veya kapının yapısına göre zor ve dikkatli olunması gereken profesyonel hizmetlerden biridir. Özellikle piyasada maymuncukla kolayca kırılabilen, ucuza satılan ürünlerin kullanımı mağduriyet yaratabilmektedir. Alanında öncü olarak gösterilen Eryaman Çilingir, sunduğu profesyonel hizmetle müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktadır.

Hangi Durumlarda Çilingir Hizmetine Başvurulur?

Birçok sebepten dolayı çilingir hizmetine ihtiyaç duyulabilmektedir. Genellikle çilingir hizmeti insanların kullandığı yapılarda veya otomobillerde kullanılmaktadır. Kullanım nedenleri arasında:

 • Yeni eve taşınma durumunda kilitler hasarlı olması
 • Zaman zaman ev anahtarı unutulabilmesi
 • Sadece ev anahtarı kopyalanarak çoğaltılmak istenmesi
 • Var olan kilit beğenilmeyerek daha güvenli ve kaliteli kilit kullanılmak istenmesi
 • Araba anahtarı kaybolmuş olması
 • Araba anahtarı kontakta sıkışmış olması
 • Araba anahtarı kopyalanarak çoğaltılmak istenmesi
 • Garaj kumandası almak ya da çoğaltılmak istenmesi vb. durumları örnek olarak gösterilebilmektedir.

Eryaman Çilingir Hizmeti Farkı

2012 yılından bu yana sunduğu kaliteli hizmetle alanında öncü olmayı başarmıştır. Alanında uzman, odaya kayıtlı, belgeli profesyonel  hizmet sunmaktadır. Ayrıca Ankara’nın her bölgesine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Kapı açma, göbek değişimi, barel değişimi, kilit değişimi yapmaktadır. Çelik kapı tamiri, çelik kapı açma, apartman kapı kilidi değişimi ve anahtar kopyalama hizmeti vermektedir. Otomobil kullanan müşterilerine; oto kapı açma, oto anahtarı kopyalama, garaj kumanda kopyalama hizmeti de sunmaktadır. Daima teknolojik gelişmeleri takip etmektedir. Yeni ürünleri envanterine eklemektedir. Yeni üretilen akıllı kilit sistemi satış, montaj ve tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kapı hidroliği montaj, tamir ve bakım sevisini yapmaktadır. Otellerde kullanılan kartlı kilit sistemleri gibi açılması kolay olmayan profesyonel çilingir servisi vermektedir. Temel misyonlarının başında kusursuz müşteri memnuniyeti gelmektedir. Müşterilerini bir diğer müşterilerine referans göstererek portföyüne eklemektedir.

Çilingir Hizmeti Ücretleri

Çilingir hizmeti fiyatları birçok faktöre göre değişiklik göstermektedir. Yapılmak istenen hizmetin türü ücretlendirmelerin farklılaşmasında temel etkendir. Aynı zamanda gidilecek olan yerin yol mesafesine de dikkat edilmektedir. Yapılacak işlemin uzunluğu, gündüz veya gece olarak gerçekleştirilmesi fiyat politikasını etkileyen diğer unsurlardır. Eryaman Çilingir olarak müşterilerimizi kazanç kapısı olarak görmeyerek oldukça uygun fiyatlar sunmaktayız.

 

Devamını Oku
Eryaman Çilingir Hizmeti

Maltepe Fayans Ustası

Maltepe fayans ustası arayışında olan bireyler çevre ya da internet üzerinden arayışa düşebilmektedir. Bu ilçe içerisinde adını sıklıkla duyuran firmamız, sizler için müthiş bir çalışma gerçekleştirmektedir. Maltepe fayansçı denildiğinde akıllara ilk sıralarda gelmemizde etkili olan bu nokta profesyonel çalışma prensibimizden dolayı oluşmaktadır. Bizleri tercih etmeniz doğrultusunda pişman olmayacağınızın garantisiniz sizlere vermekteyiz.

Maltepe Fayans Ustası

Maltepe fayans ustası olan Cihan ustamız, sektör içerisinde gerçekleştirdiği çalışmalar ile bilinmektedir. Geniş alanlar olduğu kadar fayans döşemenin zor ve detay istediği küçük alanlarda da işlemler gerçekleştirmektedir. Ustamız için zor olan bir durum neredeyse yoktur, her ortama uygun bir yöntem seçmek mutlaka mümkün olmaktadır. Onun için temelde yatan hedef müşteri memnuniyetini kazanmaktır.

Maltepe Fayansçı

Maltepe fayansçı olarak çalışmalar gerçekleştiren çalışanlarımız bununla kalmamaktadır. Bizlere ulaşımınız kolaylaşması adına 7/24 bizlere ulaşma imkanını sizlere sunmaktayız. Hangi zaman ve gün içerisinde olduğu fark etmeksizin internet sitemizden ya da telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Acil durumlarda ve kısa sürede tamamlanmasını istediğiniz işlerinizi sizler için uygun fiyatlardan tamamlamaktayız.

Devamını Oku
Maltepe Fayans Ustası

Keçiören Fayans Ustası

Keçiören fayans ustası sektörü içerisinde yer alan firmamız profesyonel çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Bizler sektöre girdiğimiz ilk andan itibaren daha fazla nasıl gelişebiliriz ve sizlere memnuniyet sağlarız diyerek hareket etmekteyiz. Biliyoruz ki Keçiören fayansçı olarak bugün var olmamızda müşterilerimizin memnuniyeti etkili olmaktadır. Sizler bizleri tercih etmediğiniz müddetçe bizlerin çalışmaya devam etmesi mümkün olmamaktadır.

Keçiören Fayans Ustası

Keçiören fayans ustası olarak fayans konusunda derin bilgilere sahibiz. Kişisel olarak gerçekleştirmesi oldukça zor olan bu işlem fazla bilgiyi gerektirmektedir. Detay çalışmalar neticesinde istenen düzeyde fayans döşemeleri oluşturulmaktadır. Bundan dolayı çalışanlarımız ustalardan oluşmaktadır. Ustalarımızın engin bilgileri günümüzde verilen birçok eğitimden daha fazla olmaktadır. Bundan dolayı ortaya koyulan emeklerde bir o kadar büyük olmaktadır.

Keçiören Fayansçı

Keçiören fayansçı adı altında çalışma gösteren Cihan ustamız, sektör içerisinde yirmi yıllık birikimi ile göz doldurmaktadır. Daha önce çalıştığı müşterilerinden aldığı memnuniyet neticesinde Keçiören ve çevre ilçelerde sıklıkla tercih edilmesine yol açmaktadır. Tercih etmeniz dahilinde istediğiniz tasarımlarla fayans döşemeleriniz sizler için sağlanmaktadır.

Devamını Oku
Keçiören Fayans Ustası

Kavaklıdere Fayans Ustası

Kavaklıdere fayans ustası açısında yoğun bir talep gelen ilçe olmaktadır. Kişiler fayans ihtiyacını evleri ya da iş yerlerinde oluşturabilmektedir. Bu ihtiyaçlar farklı çalışanlar tarafından sağlanır. Ancak her Kavaklıdere fayansçı aynı doğrultuda işi ortaya koymamaktadır. Baştan savma işlemler ortaya koyulabildiği gibi profesyonel çalışmalar sergileyen firmamız gibi kişiler de bulunmaktadır.

Kavaklıdere Fayans Ustası

Kavaklıdere fayans ustası ihtiyacınızı firmamıza bildirerek karşılamanız mümkündür. Sektör içerisinde usta seçimi yapmak ve güvenmek zor olmaktadır. Ancak kuruluş anından itibaren bugüne tırmanarak gelen firmamız sizi yarı yolda bırakmadan kısa sürede talepleri yerine getirmektedir. Müşterilerimizin taleplerini dinlemek bizler adına büyük önem taşımaktadır. Sizlerin beğenisini kazanabilmek adına fikirlerinizi alarak planlarımızı bu yönde oluşturmaktayız.

Kavaklıdere Fayansçı

Kavaklıdere fayansçı olarak sadece sizlerin taleplerini dinlemekle kalmıyoruz. Aynı zamanda talepleri kısa sürede yerine getirmek amaçlarımız arasında yer alıyor. Biliyoruz ki fayans konusu kişilerin gözünde çok fazla büyümektedir. Bundan dolayı ustalarımız ile yapımı en kısa sürecek şekilde zamanınızdan çalmadan planlamalar oluşturmaktayız. Hem talepleriniz yerine geliyor hem de kısa süreli çalışmalar gerçekleşiyor.

Devamını Oku
Kavaklıdere Fayans Ustası

İncek Fayans Ustası

İncek fayans ustası sektörü günümüzde oldukça gelişmiştir. Fayans ihtiyacı tüm zamanlar içerisinde olmuştur ve olacaktır. Bundan dolayı bireyler herhangi bir alanda fayans döşeme işlemi için uzmanlara başvurmaktadır. Sektörün bu derece kalabalık olması İncek fayansçı arayışı sırasında zorluk yaşatsa da bazı yolları takip ederek en doğru firma ile çalışma gerçekleştirmek mümkün olmaktadır.

İncek Fayans Ustası

İncek fayans ustası arayışı sırasında firmamızın da üzerinde durduğu bir noktaya dikkat etmek gerekir: Profesyonel hizmet. Peki nedir profesyonel hizmet? Çalışılan işe saygı duymak ve burada en ufak detaylara dikkat ederek çalışmaktır. Ustalarımız kaplama sırasında köşe ve tüm alanlarda ince hesaplamalar yapmaktadır. Çünkü bu iş detay çalışmayı gerektirmektedir. Siz müşterilerimiz de tercih sırasında bu durumu göz önünde bulundurmalısınız.

İncek Fayansçı

İncek fayansçı olarak dikkat edilebilecek bir diğer nokta çalışanların tecrübesi olabilmektedir. Elbette ki aldığı eğitimler sayesinde gerekli bilgiye sahip birçok çalışan olabilmektedir. Ancak kimi meslekler uygulama yapılması sayesinde sahada öğrenilmektedir. 20 yıllık tecrübeli çalışanlarımız bunlar arasında yer almaktadır. Bizleri tercih ederek tecrübelerimizi alana yansıtabilirsiniz.

Devamını Oku
İncek Fayans Ustası

Gölbaşı Fayans Ustası

Gölbaşı fayans ustası doğru araştırmalar neticesinde tercih edilebilmektedir. Firmamız, oluştuğu andan itibaren müşteriler tarafından seçilmek ve onlara memnuniyet sağlamak adına çaba harcamaktadır. Bu alanda yaptığımız birçok hizmet bulunur. Gölbaşı fayansçı çalışanlarımız sizlere profesyonel bir işçilik sunabilmek adına sürekli kendilerini geliştirmektedir. Bizlerle çalışmayı tercih etmeniz doğrultusunda ustalarımızın tecrübesinden yararlanabilirsiniz.

Gölbaşı Fayans Ustası

Gölbaşı fayans ustası hizmeti günümüzde birçok firma tarafından verilmektedir. Ancak müşteriler seçim yaparken ilk olarak fiyatlara dikkat etmektedir. Fiyatlandırma sistemi özel sektör olduğundan değişiklik göstermektedir. Firmamız sektör içerisindeki fiyatlandırmalara dikkat ederek müşteri cebine uygun olabilecek şekilde düzenlemektedir. Bireyleri zorlamayacak düzeyde ancak ortaya konan işin de karşılığını yansıtacak şekilde sizlerle ilgilenmektedir.

Gölbaşı Fayansçı

Gölbaşı fayansçı olarak bizleri tercih etmenizde etkili olan birçok unsur bulunmaktadır. Uygun fiyat imkânımız bunlar arasında ilk sırada yer almaktadır. Bunun yanı sıra sektör içerisinde gerçekleştirilen işlemlere göre profesyonel işlem sunmamız da etkilidir. Fayans işlemi detay ve ince işçilik gerektirmektedir. Çalışanlarımız da tecrübesi doğrultuda detaylara inerek işlerini ortaya koymaktadır. Bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Devamını Oku
Gölbaşı Fayans Ustası

Etlik Fayans Ustası

Etlik fayans ustası günümüzde zor bulunan bir durum olabilmektedir. Her ne kadar fayans ustası olarak nitelendirilen ya da firma çok sayıda bulunsa da talepler yerine getirilirken zorlanılmaktadır. Gerekli tecrübe ve bilgiye sahip olmadan bu alanda iddialı konuşan birçok çalışan bulunmaktadır. Ancak Etlik fayansçı tercihi yapılırken doğru usta ile çalışmak önemlidir. Bundan dolayı eğitim ve tecrübesine güvenilen kişiler tercih edilmelidir.

Etlik Fayans Ustası

Etlik fayans ustası çalışanlarını bünyesinde toplayan firmamız, bu noktada sizlere yardımcı olabilmek için hizmetler sunmaktadır. Hizmetlerimiz profesyonel bir çatı altında gerçekleştirilmektedir. Bizler çalışma koşullarımızı ve çalışanlarımızı memnuniyet ortak noktasında birleştirmekteyiz. Siz müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri çalışanlarımızın özverili çalışması sayesinde gerçekleşmektedir. Bizlerle çalışarak doğru ve profesyonel çalışmalara tanık olabilirsiniz.

Etlik Fayansçı

Etlik fayansçı seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bunlardan ilki gerekli eğitime sahip olmaktır. Firmamız bünyesinde çalışan Cihat usta, gerekli eğitimlerini tamamlayarak bu alanda sertifika elde etmiştir. Aldığı sertifika neticesinde müşterilerde güven duygusunu oluşturmaktadır. Sizler de seçim yaparken bu noktaya dikkat ederek ilerleyebilirsiniz.

Devamını Oku
Etlik Fayans Ustası