Hakkında
Lohusa ve hamile bayanların Tüm ihtiyaçlarını bulabilecekleri Türkiyenin En büyük ve En Güvenilir Lohusa Hamile Online Giyim Mağazasıdır.
  • e-commerce director
  • Yaşadığı yer Turkey
  • Şehir istanbul
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

YENİ TREND ÖNDEN DÜĞMELİ PİJAMA TAKIMLARI

Normal giyim gibi gece giyimleri de artık moda doğrultusunda ilerlemektedir. Gecelik ve pijama ürünlerine getirilen moda anlayışı her noktadan sarılmış durumdadır. Hamile pijama ürünleri de bu noktada kendi alanında moda tarzına uyum sağlamıştır. Yeni trend olarak gösterilen önden düğmeli takımlar hamile ve lohusa anneler için oldukça önemli ve kullanımı kolay ürünlerdir.

Hamilelik dönemlerinde her zaman rahat etmek ilk öncelik olmalıdır. Annenin rahat olması demek bebeğinde rahat olması anlamına gelir. İlk öncelik anne de uyku düzeninin sağlanması ve dengeli beslenmesi olmalıdır. Annenin uyku sırasında rahat hareket etmesini sağlayan ve gerektiğinde kolay bir şekilde anneyi rahatsız etmeden çıkartılan önden düğmeli hamile pijama ürünleri oldukça dikkat çekmektedir.

Önden düğmeli yapısı ile yeni trendler arasında giren pijama türleri, özellikle lohusa dönemlerinde oldukça önemlidir. Gece uyanmalarında anneler emzirme gibi durumlar da önden düğmeli lohusa pijama ürünleri ile daha kolay bir süreç geçirebilirler. Önden düğmeli yapısı ile annenin gece daha kolay hareket etmesi sağlandığı gibi büyük bir rahatlık da söz konusu olacaktır.

Pijama ürünlerinde yeni trendler her seferinde farklılaşabilmektedir. Ancak seneler içerisinde en çok tercih edilen ürün önden düğmeli pijama takımları olmaktadır. Kolay bir hareket alanı sağladığı gibi farklı tarz ve desenleri ile de dikkat çekmektedir. Her annenin kendi zevkine ve kendi konfor alanına uygun olarak seçeceği pijama takımları ile hamilelik ve lohusalık sürecini kolay bir şekilde geçirebilmektedir.

Yeni trend olarak anılan bu pijama takımları gerek hamile pijama gerekse lohusa dönemlerinde kullanılan pijama ürünleri olarak kolaylık sağlar. Ancak doğum sonrası hastane ortamında tercih edilmesi önerilmemektedir. Hastane ortamı için lohusa gecelik ürünlerinin tercih edilmesi, kanama gibi durumların olmasına karşılık önemlidir. Aynı zamanda hastane ortamı için bir gecelik değil daha fazla gecelik ürününü yanınıza almanız daha iyi olacaktır.

Düğmeli yapısı ve kumaş türü ile cilde zararsız olan bu yeni trend pijama ürünleri, anne de hamilelik döneminde ve lohusalık döneminde herhangi bir cilt rahatsızlığı oluşturmayacaktır. Aksine kullanılan kumaş türünün pamuklu olması, süreç içerisinde annenin cildinin hava almasını ve daha kolay hareket etmesini sağlar. Doktorlar tarafından da önerilen doğal kumaş kullanımı bu süreçler de oldukça önemlidir. Tüm ürünlerimiz bu kapsam da pamuklu kumaşlardan üretilmektedir.

Lohusahamile.com olarak sizlere tüm yeni trendleri sunmaktayız. Dün, bugün ve yarın her zaman sizlerin isteklerinizi ve rahat etmenizi gözeterek hizmet vermekteyiz. Hamile ve lohusa pijama ürünlerimiz gibi sitemizde birçok farklı ürünü de bulabilirsiniz. Bizler her zaman sizlerin konforu için çalışıyoruz. Sitemizde beğendiğiniz bir ürüne karşı olası sorun ya da sorularınızda bizlere destek hattımızdan kolay bir şekilde ulaşabilir ve sorularınız için destek alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için; Tıklayınız !!

Devamını Oku

LOHUSALIK İÇİN PİJAMA SATIN ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

                      lohusa gecelik

Hamilelik sürecinin bitimi ile lohusalık dönemi başlamaktadır. Bu dönem özellikle anne için oldukça dikkat edilmesi gereken ve rahat geçirilmesi gereken süreçlerden biridir. Gerek hastane ortamı gerek ev ortamı tamamen annenin rahatlığı üzerine ayarlanması gerekir. Doğum sonrasında bebek bakımı ve annenin hamilelik sürecinin sona ermesi belirli bir stres yaşatabilmektedir. Bu nedenle lohusalık döneminde doğru bir lohusa pijama ürünleri ile annelerin hareket alanını kolaylaştırması gerekmektedir.

Lohusalık döneminde annenin en büyük yardımcılarından biri pijamalar ve lohusa gecelik ürünleridir. Özellikle geceleri sık kalkılacağı bu süreçte annelerin uyandıklarında kolay hareket etmeleri ve emzirme gibi eylemleri kolay bir şekilde yapmaları gerekmektedir. Annenin tercihine göre pijama ya da gecelik ürünleri seçilebilir.

Lohusa pijama ürünleri alırken ilk olarak kumaşa bakılması gerekmektedir. Kumaş türü oldukça önemlidir. Pamuklu kumaşlar lohusalık ve hamilelik döneminde annenin cildinde tahriş gibi durumların önüne geçmek için önemli bir avantaj sağlar. Aynı zaman da doğal bir kumaş olması nedeniyle pamuklu kumaşlar hava alan kumaşlar arasındadır. Bu durumda da anneler daha kolay hareket eder ve herhangi bir terleme durumu söz konusu olmaz.

Pijama ürünleri alınırken dikkat edilmesi gereken diğer konu ise beden seçimidir. Hamilelik sürecinde değişen vücut yapısı, lohusalık döneminde bir anda eski haline dönüşü sağlanamaz. Bu nedenle beden seçimi yaparken dar kalıp değil, daha geniş kalıplarda ve normal bedeninizden bir beden ya da iki beden büyük tercih yapmalısınız.

Pijama mı? Gecelik mi?

Lohusalık döneminde pijama seçimi ya da gecelik seçimi tamamen annenin kararına kalmış bir durumdur. Ancak tabi ki bazı ekstra durumlar söz konusu olmaktadır. Bu dönemde anne kendini nasıl daha rahat hissedecekse o şekilde bir tercih yapmalıdır. Doğum tipini de bu süreçte göz önüne almak durumundadır.

Lohusa pijama ürünleri ve gecelik ürünleri genel olarak önden düğmeli ürünlerdir. Bu nedenle emzirme gibi işlemler de oldukça kolaylık sağlar. Pijama açısından bakılırsa, normal doğum yapılması halinde tercih edilebilir. Bel yapısı lastikli olması nedeniyle karın bölgesine fazla baskı yapmaz. Aynı zamanda daha geniş kalıpta olması, kolay bir hareket alanı sağlar.

Lohusa gecelik ürünleri pijama gibi annenin zevkine kalmış bir durumdur. Ancak doğum sezaryen olarak gerçekleşmiş ise annenin kendini ve dikişlerini koruması gerekmektedir. Dikiş alanına baskı yapmayacak tarzda gecelik ürünleri tercih edebilirsiniz. Gecelikler de tamamen annenin konforuna göre tasarlanmış ürünlerdir.

Lohusahamile.com sizlere yalnızca gecelik ve pijama ürünleri sunmaz. Bu süreçte yanınızda olması gereken tüm ürünleri sizlere sitesinde sunmaktadır. Tüm giyim ürünlerimiz pamuklu kumaşlardan üretilerek sizlerin cilt sağlığı korunmaktadır. Ürünlerimiz her zaman A kalite olarak sizlere sunulmakta ve bizler için önemli olan müşteri memnuiyetini sağlamaktayız.

Devamını Oku