Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN.... BASIN VE KAMUOYUNUN DİKKATİNE

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Yönetim Kurulu Üyesi olarak, Nisan ayındaki Genel Kurulumuz kapsamında hazırlanmış olan tanıtım filmimizin farklı bir versiyonunun bu gece televizyon kanallarında yayınlanması sonrasında sosyal medya üzerinden siyasi amaç taşıyormuş gibi yansıtılmasına son derece şaşırdım ve üzüldüm.

Zamanlaması açısından farklı yerlere çekilebilen bu film talebim üzerine yayından kaldırılmış olup, ilgililere yaklaşım ve anlayışlarından dolayı teşekkür ederim.

Bu vesileyle bir kez daha şahsım ve temsil ettiğim kurumların siyasetle uzaktan yakından ilgisi bulunmadığını kamuoyunun bilgilerine sunarım.

Saygılarımla,

Ali Y. Koç

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı

#fenerbahçe

Devamını Oku

Darıca Gençlerbirliği'nde Sportif Direktörlüğe Kasap Getirildi

Gelecek sezon TFF 2. Lig'de mücadele edecek Darıca Gençlerbirliği'nde sportif direktörlüğe İlter Kasap getirildi.

Gelecek sezon TFF 2. Lig'de mücadele edecek Darıca Gençlerbirliği'nde sportif direktörlüğe İlter Kasap getirildi.
Sarı yeşilli ekipte 2013-2014 ve 2014-2015 sezonunda sportif direktörlük yapan Kasap, 2018-2019 sezonunda TFF 2. Lig'de mücadele edecek Darıca Gençlerbirliği yönetimiyle anlaşmaya vardı.
Kulüp tesislerinde Başkan Mücahit Vural'la bir araya gelen Kasap, burada düzenlenen törende 1 yıllık sözleşme imzaladı.
09 Haziran 2018 Cumartesi 11:16

Türkiye Futbol Federasyonu, Darıca Gençlerbirliği, Spor

Devamını Oku
Ali Demir

BABALAR GÜNÜ 2018 KUTLAMA MESAJLARI

 

17 Haziran Pazar gününe denk gelen ve babalarımız için en değerli günlerin başında yer alan bu önemli gün her yıl olduğu gibi yine coşku ile kutlanacak. Kısa ve uzun Babalar Günü mesajları ise yine en çok araştırılan konular arasında yerini aldı. Hazırlanan sürpriz hediyelere 2018 Babalar Günü mesajı ve sözü ekleyerek duygusal bir anlam katmak isteyenler doğru yerdeler. Sosyal medya hesabınızdan paylaşarak bugünün coşkusunu yaşayabileceğiniz Babalar Günü mesajları 

 

İşte sizler için seçtiğimiz en güzel sözler;

*Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek… Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım…

*Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim 

*Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

*Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun…

*Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için teşekkürler, sevgin ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın. Benim için ne kadar paha biçilmez bir değerde olduğunu asla unutmuyorum. Babalar günün kutlu olsun.

KISA VE UZUN BABALAR GÜNÜ MESAJI

*Sen güçlü bir çınar gibisin… Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim… Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar günün kutlu olsun…

*Bana güç verdin, destek verdin, her zaman ama her zaman yanımdaydın, hayat boyu bütün bunlar için sana teşekkür edebilmem imkansız. Fakat yine de deneyeceğim. Teşekkür ederim baba. Seni çok seviyorum.

*Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

*Her sabah uyandığımda seni bulurdum yanımda canım Babam benim.

*Seni çok özledim benim güzel Babam. Varlığın ışık saçıyor dünyama…

*Gözlerimdeki yaşları silendin sen Babam. yüreğimdeki kederi giderendin sen Babam…

*Akşam oldu hüzünlendim ben yine Hasret kaldım gözlerinin rengine…

*Bana bir masal anlat baba içinde hem sen olsun hem ben olsun hemde annem olsun…

BABALAR GÜNÜ İLE İLGİLİ MESAJLAR

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günün kutlu olsun.

Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olduğum en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece "BABA" derdim. Babalar günün kutlu olsun babam.

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkeksin. Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım…

BABALAR GÜNÜ SÖZLERİ 2018

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, babalar günün kutlu olsun...

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Evimizin güneşi bir tanesisin canım babam, kucak dolusu sevgi ve saygılarımla kocaman öpüyorum. Babalar günün kutlu olsun.

BABALAR GÜNÜ NASIL ORTAYA ÇIKTI?

'Bir Amerikan İç Savaşı gazisinin kızı olan Sonora Smart Dodd, Anneler Günü gibi babaların da bir günü olması gerektiğini düşünmekteydi. Dodd'un babası annelerinin yokluğunda altı çocuğunu tek başına büyütmüştü.Babasının doğum günü olan 5 Haziran'ın Babalar Günü ilan edilmesi için çalışmalara başlamış ama bu çalışmalar o tarihe yetişemeyerek kutlamalar haziran ayının üçüncü pazar gününe ertelenmiştir.
Babalar Günü ilk kez 19 Haziran 1910'da Washington'un Spokane şehrinde kutlanmıştır. 1924 yılında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Calvin Coolidge kutlamaları desteklemiş; ama resmi olarak Babalar Günü ilan etmemiştir.1966 yılında ise o dönemin başkanı Lyndon Johnson, her yıl haziran ayının üçüncü pazarının Babalar Günü olarak kutlanacağını açıklayan bir bildiri yayımlamıştır. 1972 yılındaysa başkan Richard Nixon'ın imzasıyla Babalar Günü yasal olarak ABD'de resmi tatil ilan edilmiştir.
Katolikler ise Babalar Günü olarak farklı bir tarihi kutlarlar. Onlar bu kutlamayı dini açıdan ele alıp Hıristiyanlık peygamberi İsa'nın babası anısına, Mart ayının 19. gününü St. Joseph Günü adı altında babalarına armağan etmektedirler. Bazı ülkelerde bu kutlamalar dini özelliklerinin dışına çıkmıştır.

 

Devamını Oku

Erzincan Hipodromu’nun Temeli atıldı

Türkiye Jokey Kulübü’nden
Doğu Anadolu’ya 2. Hipodrom

 

Türkiye’nin 11. Hipodromu Erzincan’da inşa edilecek. Yaklaşık olarak 200 milyon TL’ye mal olması beklenen hipodrom, Doğu Anadolu bölgemizin Elazığ’dan sonra 2. Hipodromu olma özelliğini taşıyor.

 

 

Türkiye’nin 11. Hipodromunun temeli, 13 Haziran Çarşamba günü Başbakan Sn. Binali Yıldırım’ın katıldığı törenle atıldı. Temel atma töreninde, Başbakan Sn. Binali Yıldırım Kulübümüz Başkanı Serdal Adalı'ya, hemşehrileri adına teşekkürlerini iletirken, yapılacak olan hipodromun bölgeye katkılarından bahsetti ve 5000 kişiye istihdam sağlayacağını sözlerine ekledi.

 

 

Kulübümüz Başkanı Serdal Adalı

 

Temel atma törenine, Ak Parti Erzincan Milletvekili Serkan Bayram, Erzincan Vali Yardımcısı Fatih Acar, Kulübümüz Başkanı Serdal Adalı, Kulübümüz Genel Sekreteri Sadettin Atığ, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hakan Yücetürk ve Ahmet Özbelge, Yüksek Komiserler Kurulu Üyesi Mustafa Özdemir, Kulübümüz Genel Müdürü Tuncel Aydın ve Genel Müdür Yardımcısı Burak Konuk da katıldı.

 

 

Faaliyette bulunan İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Şanlıurfa, Elazığ, Diyarbakır ve Kocaeli Hipodromlarından sonra, Antalya Hipodromunun inşaatı devam etmekte olup, Erzincan ülkemizdeki 11. Hipodrom olarak faaliyet gösterecektir.

Devamını Oku

2018-2019 FUTBOL SEZONU KOMBİNE KARTLARIYLA İLGİLİ BİLGİLENDİRME

Fenerbahçemizin, 2018-19 futbol sezonu kombine kartlarının yenileme süreci ve genel satışı başlıyor.

 

Kombine kart satışı ve yenileme sürecinde, taraftarlarımız stadımızdaki kombine kart merkezinin yanı sıra, passo Web sitesi üzerinden de online olarak kombine kart satışı ve yenileme işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir.

 

Eski hak sahipleri için 18 Haziran 2018 Pazartesi günü başlayacak olan kart yenileme süreci, 26 Haziran 2018 Salı günü sona erecek olup, bu tarih aralığında yer alan 24 Haziran 2018 Pazar günü yalnızca passo web sitesi üzerinden yenileme işlemi yapılabilecektir.

 

Kombine kartlarında değişiklik yapmak isteyen hak sahipleri, 27 Haziran 2018 Çarşamba günü, stadımızdaki kombine merkezine gelerek değişiklik işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir. 

 

Kongre ve temsilci üyelerimiz ise, 29 Haziran 2018 Cuma ve 30 Haziran 2018 Cumartesi günü yeni sezon kombine kart satışından öncelikli olarak yararlanabileceklerdir.

 

2018-19 sezonu kombine kartlarının genel satışı ise 3 Temmuz 2018 Salı günü başlayacaktır.

 

Genel satış döneminde, kongre üyelerimiz 3’er adet, temsilci üyelerimiz 2'şer adet, taraftar kart sahiplerimiz ise 1’er adet kombine kart alma hakkına sahip olacaklardır.

 

Stadımızdaki kombine kart merkezi, bu süreçlerde Pazartesi-Cumartesi günleri arası 6 gün boyunca 09:00-18:00 mesai saatlerinde, Pazar günü ise 10:00-17:00 arasında çalışacaktır. 

 

Passo web sitesi ise yenileme ve genel satış sürecinde sürekli olarak taraftarlarımıza açık olacaktır.

 

2018-19 futbol sezonu kombine kartlarının fiyatlandırması ve taksit seçenekleri aşağıdaki gibidir.

 

Hep birlikte omuz omuza yürüyeceğimiz bu yolda, takımımızın her zaman yanında yer alan Büyük Fenerbahçe taraftarının bilgilerine sunarız.

Devamını Oku

TFF 3. Lig 2. Grup'ta şampiyon olarak 2. Lige yükselen Darıca Gençlerbirliği Olağan Kongresinde başkanlığa mevcut başkan Mücahid Vural yeniden seçildi.

Darıca Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılan kongrede oy birliği ile kulüp başkanlığına seçilen Vural şampiyonluk gururu yaşadıklarını ifade ederek emeği geçenlere teşekkür etti.

Darıca Belediyesi Meclis salonunda yapılan kongrede yönetim raporu ile kulüp bütçesi onaylanarak ibraz edildi. Tek listeyle yapılan seçimlerin ardından konuşma yapan Kulüp Başkanı Mücahit Vural 3.lig 2.gurubu şampiyon tamamlayarak 2.lige çıkmanın haklı gururunu yaşadıklarını ifade etti.

GÜÇLÜ RAKİPLERİ GERİDE BIRAKTIK

En son 2007-2008 sezonunda şampiyon olan kulübün geçen süre zarfında tekrardan 3.lige düşerek uzun bir süre bu ligde kaldığına dikkat çeken Mücahit Vural şunları söyledi; “Bu süre zarfında devamlı şampiyonluk hedefleri olan her zaman 1.liği hedefleyen kadrolar kurulmuştur. Fakat bunu yakalayamamış, birçok kez play off karşılaşması oynanmıştır. Aradan geçen süre zarfında şampiyonluğa susamış Darıca Gençlerbirliği camiası olarak 2017-2018 sezonuna şampiyonluk sözü vererek başladık. Bu sezon oynadığımız 3.lig 2.gruptaki rakiplerimizin güçlü olduğunu, onlarında bu şampiyonluk yarışında olacağını biliyorduk ve nitekim de öyle de oldu. Ligin ilk yarısını bitirdiğimizde hedefimizden uzaktık. Devre arasında çok iyi bir kamp geçirerek ara transfer döneminde yaptığımız nokta transferler ile tekrardan bu yarışın içine girdik. İkinci devrede 14 galibiyet 2 beraberlik 1 mağlubiyet alarak çok kıymetli bir başarı grafiği yakalayarak sezonu şampiyon tamamladık. Sezon boyunca yağmur çamur demeden, zamanından, işinden, ailesinden fedakârlık ederek hem iç sahada, hem deplasmanlarda bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan başta belediye başkanımıza, kulüp yöneticilerimize ve taraftarımıza çok teşekkür ederim.” dedi.

DARICA AİLESİ ÇOK BÜYÜK

Kongrede bir selamlama konuşması yapan Kulübün Onursal Başkanı Şükrü Karabacak ise “Darıca çok büyük bir ailedir ve Darıca da yaşamak bir ayrıcalıktır. Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar ilçemizde sosyal ve sportif anlamda en iyi ve en güzel organizasyonlara imza attık. Geçmişi başarılarla dolu kulübümüzü bu yıl şampiyon yaparak ikinci lige çıkarmayı başardık, bu başarıda tüm Darıca camiasının payı büyüktür. Bu saatten sonra ikinci ligde Darıca Gençlerbirliği’nin başarısı için herkes elini taşın altına koymalıdır. Bizler yıllardır maddi manevi her türlü desteği veriyoruz, bundan sonra da vermeye devam edeceğiz. Birlik ve beraberlik olunca başarı da geliyor. Darıca Gençlerbirliği başlı başına bir markadır, artık yeni bir yola çıkıyoruz. Biz her zaman bu kulübün yanındayız. Yeniden başkanlığa seçilen Başkan Mücahid Vural ve ekibine başarılar diliyorum. Kongremiz hayırlara vesile olsun.'' dedi.

Kongrenin ardından Darıca Gençlerbirliği Kulüp binasında toplanan yeni yönetim kurulu üyeleri görev dağılımını yaptılar.

Darıca Gençlerbirliği Spor Kulübü yönetim kurulu şu isimlerden oluştu;

Mücahit Vural (Başkan), Özcan Dal, Lokman Demirtaş, Ali Güven, Ali Ekmel Bilir, Mehmet Elmas, Hakan Özcan, Metin İnan, Cem Hikmet Çeliker, Yasin Altay, Oktay Akman, Furkan Çakır, Ferhat Gümüştekin, Ahmet Sağlam ve Ali Şen

Denetim Kurulu; Bilal Ulusoy, Bülent Anar ve Kenan İbar

Devamını Oku
Ali Demir

Türkiye Jokey Kulübü

Ali Demir