Hakkında
Web Tasarım ve SEO işiyle uğraşıyorum.
  • SEO Expert
  • Yaşadığı yer Türkiye
  • Şehir istanbul
  • Doğum tarihi 31 December
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Mesleki Yeterlilik Belgesi Almak İçin Elinizi Çabuk Tutun

Tehlikeli ve Çok Tehlikeli meslek gruplarında çalışan işçilere, yeterlilik belgesi MYK tarafından zorunlu hale getirilmiştir. ARTUN BELGELENDİRME gibi bu belgeyi veren kurumlar (firmalar), aynı zamanda yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşları olarak da bilinmektedir. Bir kurumun bu belgeyi verebilmesi için, İlgili meslekte Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edilmiş olması gerekmektedir. Ayrıca, Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından, yetkili kuruluş olarak onaylanmış olması gerekmektedir.

Mesleki Yeterlilik Belgesi Nasıl Alınır?

Öncelikle, bireyin mesleki yeterlilik belgesi alacağı kurumu detaylı bir şekilde araştırması gerekmektedir. Belge almak istenen mesleğin, ulusal yeterliliğinin bulunması gerekmektedir. Aynı zamanda en önemlisi belge alınacak kurumun Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilmiş bir belgelendirme kuruluşu olması gerekmektedir. İşçiler, Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilmiş olan bu kuruluşları, Mesleki Yeterlilik Kurumu İnternet sitesi üzerinde, yetkilendirilmiş kuruluşlar modülünden arama yaparak bulabilirler.

Mesleki Yeterlilik Belgesi hakkında ayrıntılı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

https://www.artunbelgelendirme.com.tr/

Devamını Oku

Modern Perdeler için Kadıköy Perdeci

Kadıköy perdeci olarak alanımızda oldukça kapsamlı bir hizmet sunmaktayız. Kadıköy perdeciler çarşısı ile harika perde modellerimiz bulunmaktadır. Sektöre adım attığımız ilk andan itibaren daha iyi olmak adına çabalamaktayız.

Kadıköy moda perdeci alanda hizmet veren My Stil Home firmamız ile rakiplerimizi oldukça geride bırakmaktayız. Dünya standartları alanında kalite seviyemiz oldukça yüksektir. My Stil Home firması olarak başarı seviyemizi daha üst seviyelere çıkarmaktayız.

kadıköy perdeci

Perde ve Perdecilik

Perde denilince akla ilk gelen özelliklerden birisi işlevsel olmasıdır. Dolayısıyla My Stil Home firmamızda üretimi sağlamak adına perdelerimiz oldukça kullanışlıdır. Özellikle hizmet yelpazemizin geniş olmasıyla birlikte stor perdeci Kadıköy semtinde oldukça popüler bir firma haline gelmekteyiz.

Kadıköy Perdeci Sektöründe Geniş Kapsamlı Hizmet

Siz değerli müşterimizin bütçelerini düşünerek, perde üretimi sağlamaktayız. Ayrıca ilk önceliğimiz My Stil Home firması olarak müşteri memnuniyetidir. Eğer sizlerde Kadıköy ucuz perde arıyorsanız, firmamızı mutlaka değerlendirmelisiniz. Bu alanda firmamızın İnternet sitesini ziyaret ederek, daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca İnternet sitemiz üzerinden bizlerle iletişim halinde olabilirsiniz.

 

Devamını Oku