Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
 • İlgi Alanları: Web Tasarım,Seo
 • Yüksek lisans
 • Yaşadığı yer Türkiye
 • Şehir TÜRKİYE
 • Doğum tarihi 09 May
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Şömine Fiyatları

Evlerimizi güzelleştiren şöminelerin fiyatları farklı türleri, yapımında kullanılan malzemeler, boyutları gibi pek çok seçeneğe göre değiştirmektedir. Bir şöminenin ne kadar maliyetle yapılacağını ortalama olarak söylemek zordur. Ama evinize bir şömine yaptırmak isterseniz gözünü korkutmanıza gerek yok. Şömine fiyatları her keseye uygun olarak ayarlanabilmektedir. Siz kendinize uygun bir tasarım bulun, ufak değişikliklerle o şömine tarzı sizin istediğiniz fiyata çekilebilir.

Klasik şömineler artık modern evlere uymasa da tasarımı sırasında biraz hatlarıyla oynanabilir. Üstünde ki oymalardan çıkıntılardan kurtulup sadeleştirilerek evlerinizin modern yapısını biraz kıran ama çokta göze batmayan bir yapıya kavuşturulabilir. İçindeki haznenin materyalini de değiştirirseniz hem evinize uygun hem de maliyet olarak size yük olmayacak bir şömineye sahip olabilirsiniz. 

Elektrikli ve Bacasız Şömineler

Evlerinde baca sistemi olmayanların sıklıkla tercih ettiği şömine çeşitleridir. Elektrikli olanlar fişe takılarak çalıştırılır. Bacasız olanlar ise yakıt olarak etanolya da biofuel kullanmaktadır. Bu şöminelerin maliyet olarak oldukça uygundur. Genelde etrafını kaplamak için alçıpan veya ahşap kullanılır. Buda maliyeti daha çok azaltmaktadır. Üstelik evinizin kırılıp dökülmesi de gerekmez.

Elektrikli şömine fiyatları oldukça düşüktür. Bunun yanı sıra elektrik masrafları da son zamanlarda gelişen teknolojilerle oldukça azaltılmıştır. Hem bu şömineler opsiyonel olarak çalışmaktadır. İsterseniz sadece görüntü olarak da kullanabilirsiniz. Bacasız şömineler ise etanol ile çalıştığından elektrikli şöminelere göre biraz daha masraf çıkarmaktadır. Ama klasik şöminelere göre masrafları daha azdır.

Ahşap ve Rüstik Şömineler

Ahşap ve rüstik şömineler oldukça masraflı ama zarif ve gösterişli tarzıyla evinizi oldukça şık gösterecek şöminelerdir. Modern evlerden çok klasik döşenmiş evlerde tercih edilmektedir. Kullanılan ahşabın kalitesine ya da seçilen taşın modeline göre fiyatları oldukça artabilir. Üç tarafı açık ya da iki tarafı açık gibi farklı tarzlarda olabilmektedir. Geniş salonlarda bu tarzıyla göz doldurmaktadır.

Şömine evinize yaptırdığınızda pişman olmayacağınız ve görüntüsüyle evinize şıklık katacak bir yapıdır. Bunun yanında dostlarınızla yapacağınız sohbetlerde size eşlik edecek bir araçtır. Evinizde bir farklılık olsun istiyorsanız evinizi bir şömineyle taçlandırabilirsiniz. Şömine Fiyatları başlarda size fazlaymış gibi gelebilir. Ama biraz araştırmayla hem sizin tarzınızı yansıtacak hem de cebinize uygun bir şömine yaptırabilirsiniz.

Devamını Oku
Şömine Fiyatları

Havayolu Taşımacılığı Avantajları ve Dezavantajları

Çeşitli taşımacılık türlerinden biride hava taşımacılığıdır. Havayolu taşımacılığının avantajları diğer taşımacılık türlerine göre daha fazladır. Havayolu taşımacılığının diğer bir adı da kargodur. Bildiğimiz karayolu ve deniz yolu vasıtasıyla alıcısına ulaştırılan kargolar havayolu ile de ulaştırılmaktadır. Kargoların hızlı sahibine ulaşması söz konusu olduğunda havayolu taşımacılığı en avantajlı taşımacılık türü olarak öne çıkmaktadır.

 

Hızlı teslimat kargo işlemlerinde en önemli unsurdur. Firmaların taahhüt edildiği sürede mal sahibine malı ulaştırmaları en birinci görevleridir. Dünya genelinde de kargo işlemi havayoluyla daha düzenli sağlanmaktadır. Özelikle bozulma söz konusu olan ürünlerde sürat çok önemlidir. Diğer taşıma sistemlerinde bu bir risktir. Bu gibi sebeplerden firmalar, havayolu taşımacılığını tercih etmektedir.

 

Havayolu Taşımacılığı Nedir

Taşımacılık söz konusu olduğunda genel anlamıyla değerlendiririz. Bir malın bir yerden bir yere ulaştırılmasıdır. Günümüzde kargoculuk sektörü çok rağbet görmektedir. Kargo ile taşınan ürün yelpazesi geniştir. Aralarında önemli evraktan, gıdaya birçok çeşit vardır. Yaygın olarak kullanılan taşıma şekli karayoludur fakat teknolojinin gelişmesi ve şartların iyileştirilmesiyle havayolu taşımacılığı yükselen bir taşıma sistemi olmaktadır.

 

Havaalanı bulunan her yere avantajlarından dolayı havayolu taşımacılığı yapılmaktadır. Uçakla ulaşım sağlanan her yerde havayolu taşımacılığından yararlanılmaktadır. Sanıldığının aksine maliyetli değildir. Havayolu taşımacılığı taşımacılık sisteminde diğer taşıma türlerine göre hep bir adım öndedir. Diğer taşıma türlerinden farkı hızlı ve ekonomik olmasıdır. Kargo uçakları ve yolcu uçaklarının taşımasıyla giderek yaygınlaşmaktadır.

 

Havayolu Taşımacılığıyla Neler Taşınır

 Akla gelebilecek birçok şeyin taşındığı havayolu taşımacılığının ekonomik ve hızlı olması tercih sebeplerindendir. Hava yolu taşımacılığının avantajları denildiğinde taşınacak çeşidin çok olması da sayılabilir. Bozulabilecek her şey için tercih edilmektedir. Uçaklar ile taşıma yapılması diğer taşıma sistemlerine göre daha güvenli kabul edilmektedir. Güvenli olması ayrı bir avantajıdır.

 

Taşınan çeşitler arasında canlı hayvanlar, mağaza tekstil malzemeleri, fuar stantları ev eşyaları, ağırlığı yüksek eşyalar, bozulma riski olan her şey havayoluyla taşınmaktadır. Zamandan ve paradan tasarruf amacıyla günden güne daha çok tercih edilmektedir. Uzak mesafelerden ulaştırılması gözde büyüyen eşyalar, havayolu taşımacılığı sayesinde çok kısa sürede alıcısına ulaşmaktadır. Dezavantajı ise her yerde hava limanı olmamasıdır.

G lojistik olarak tüm havayolu taşımacılık işlerinizi özevri, güven ve hızlı bir şekilde yapmaktayız. 

Devamını Oku
 Havayolu Taşımacılığı Avantajları ve Dezavantajları

Şömine Görünümlü Doğalgaz Sobası

Bu günden yaklaşık 10-15 yıl öncesinde birçok evin, restoranın, kafeteryanın bambaşka ruhları olmaktaydı. Günümüzdeyse neredeyse bütün evler ve mekanlar tek tip, hep aynı teknolojik ürünler ve genel olarak aynı atmosfer var. Birçok kahvecide, kafeteryada oturduğunuzda dizaynlar hep aynı ve hepsi sanki birbirine benziyor. Bambaşka renkler, bambaşka malzemeler fakat mimari aynı, yaratıcılık görmek neredeyse imkansız. İnsanlar yakıt olarak doğalgazı daha çok tercih ediyorlar, çünkü kömürle ve birçok yenilenebilir olmayan enerjinin yakıt olarak kullanılması dünya açısından, gelecek açısından iyi değil. Ayrıca diğer yakıtların temizlenmesi gerekmekte fakat artık hayat eskisinden daha hızlı ilerlemek zorunda. Hal böyle olunca doğalgazlı evlerine, mekanlarına ruh katmak isteyen birçok ev sahibi veya işletmeci farklılıklar yaratmak istiyor. Havalandırma boruları, kalorifer petekleri yerine şömine görünümlü doğalgaz sobası tercih edilmesi bulunduğunuz ortama bir farklılık, renk katacaktır.

 

Doğalgazlı Şömine Özellikleri

 

Doğalgazlı şömineler yakıt olarak doğalgaz kullanmaktadır, bunun haricinde dış geçirmesi ve birçok detayı ile çeşitlilik göstermektedir. Doğalgazlı şömine özellikleri bununla sınırlı kalmamasının yanı sıra, evinizde kötü koku ve kirli hava da bırakmamakta, kalorifer petekleri için gerekli olan kombiye ihtiyaç duymadan yalnızca doğalgaz bağlantısı yapılması yeterli olmaktadır. Peteklerden çok daha fazla alana ısıyı yayması doğalgazlı şömineleri kullanışlı kılmaktadır.

 

Doğalgaz Sobası

 

Doğalgaz sobası olarak düşünüldüğünde normal soba görünümlü, küçük veya büyük ısıtıcılar da bulunmaktadır. Fakat hem şömineye sahip olmak  hem de doğalgazla ısınmak istiyorsanız şömine görünümlü doğalgaz sobası sizin için çok daha uygun olacaktır. Doğalgaz sobaları bacalı sobalar gibi büyük bir alanı ısıtmakla kalmıyor, kurum veya duman gibi sıkıntılar da yaratmıyor. Böyle olunca birçok çeşitle sizi kucaklayacak doğalgazlı şömineler çok avantajlı ürünler olarak seçenekler arasındaki yerini alıyor.

 

Şömine Görünümlü Doğalgaz Sobası Fiyatları

 

Doğalgazlı şöminelerden bu kadar bahsettikten sonra değişen şömine fiyatları hakkına bilgilere yer vermek doğru olacaktır. Mekanik olarak kurulan doğalgaz sobaları evinizin herhangi bir köşesine konabilmektedir. Büyüklüğü tarafınızca değerlendirilebilmektedir. Şömine görünümlü doğalgaz sobası fiyatları da merak edilen ve bütçeye uygunluğu tartışılan  bir detay fakat bu tartışmaya hiç mahal vermemekteyiz. Firma olarak bütçenize uygun modeli birlikte belirleyerek, evinizin konforunda rahatça ısınma imkanını sizler için sunuyoruz.

Devamını Oku
Şömine Görünümlü Doğalgaz Sobası

Lohusa Pijama Takımı Modelleri

Lohusalık dönemi her kadının yaşama ihtimali olan hem güzel hem de yorucu bir dönemdir. Zorlu hamilelik sürecinden sonra bebeğin dünyaya gelmesi ile oldukça mutlu edici bir dönem yaşanıyor olsa da annenin hem fiziksel olarak yaşadığı zorluklar hem de bebeğe alışma süreci zorlayıcı olabilmektedir. Bu dönemde kadınların kullanmak için daha hamilelik sürecinde hazırlamış oldukları lohusa pijama takımı modelleri bulunmaktadır.

Pijama takımları genellikle hastane döneminden sonra kullanılmaya daha uygun olduğu için hastane döneminde gecelikler tercih edilmektedir. Hastane çıkışından sonra evde de bir süre devam eden lohusalık döneminde ise yine lohusa pijama takımları oldukça kullanışlı olmaktadır. Bu takımlar içerisinde sadece pijama takımları olduğu gibi artı olarak sabahlık eklentisi ile farklı takımlarda sizlere sunulmaktadır.

Lohusa Pijama Takımı Seçimleri

Lohusa döneminde kullanılmak üzere hamilelik sürecinde yapılan hazırlıkta alınan lohusa pijama takımı seçimi yaparken dikkat etmek gereken birkaç husus bulunuyor. Alınacak olan pijama takımının öncelikli olarak bedenine doğru karar vermekte fayda var. Hamilelik ve lohusa döneminde kilo alımları devam edebildiği gibi bazı bünyelerde kilo verme imkanı da olabiliyor.

Kilo değişkenliğine bağlı olarak seçilecek olan takımın bedenini bir beden büyük düşünmekte fayda olacaktır. Üstelik bu sayede hareket kısıtlaması da yaşamamış olursunuz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise lohusa pijama takımı modelleri için kullanılan kumaşların kalitesidir. Kaliteli kumaşlardan üretilmiş olan pijama takımları hem sağlık açısından hem de kullanım konforu açısından çok fark etmektedir.

Lohusa Pijama Takımı Fiyatları

Hamilelik ve lohusalık dönemi için özel üretilen pijama takımları için birçok marka ve alternatif bulunmaktadır. Bunlar arasında tercih yaparken fiyat önemli bir etkendir. Fakat fiyat kriterinden önce kendiniz için dikkat etmeniz gerek kumaş kalitesi fiyattan önce gelmelidir. Konfor ve sağlık açısından çok önemli olan kaliteli içerikli kumaşlar hamile pijama modeli için önemli bir kriterdir.

Kaliteli içeriklere sahip pijama modelleri arasından tercih yaparken fiyat konusunda seçici olabilirsiniz. Çünkü marka ve set içeriklerine göre fiyat konusu oldukça değişken olabilmektedir. Lohusa pijama takımı modelleri fiyatları için araştırma yaparken takımların kumaş içeriklerini öğrenmenizde fayda vardır. Detaylı ürünler için https://www.lohusacarsisi.com/ adresinden sitemize ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku
Lohusa Pijama Takımı Modelleri

En İyi İstanbul Web Tasarım Firmaları Nerede?

Türkiye’nin ve dünyanın en önemli kentlerinden biri olarak nitelendirilen İstanbul, ticaret sektörü için oldukça önemli bir şehirdir. Günümüz ticaret dünyasında birçok işlem internet üzerine taşınmıştır. Büyük şirketler, internet üzerinden yaptıkları atılımlar ile büyüme gerçekleştirmektedir. Bu nedenle şirketlerin web sitesine ve web tasarım hizmetlerine ihtiyaçları vardır. Birçok firma en iyi İstanbul web tasarım firması konusunda araştırma yapmaktadır.

Hem yerli hem de yabancı şirketlerin ofislerinin bulunduğu İstanbul ili birçok yönden büyük öneme sahiptir. Büyümek ve gelişmek isteyen şirketler web sayfalarına ihtiyaç duyarlar. Ticaret hayatında gelişmek isteyen şirketler için çeşitli web tasarım hizmetleri verilmektedir. Her sektör için verilen web tasarım hizmetleri oldukça kalitelidir. İstanbul’un birçok ilçesinde profesyonel web tasarım firmaları bulunmaktadır. Acarnet’in sizler için sunduğu web tasarım hizmetlerine kolay bir şekilde ulaşmanız mümkündür.

İstanbul Profesyonel Web Tasarım Firmaları

Web tasarım sektörü her geçen gün gelişmektedir. Türkiye genelinde web tasarımı alanında hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. İstanbul ilinde de birçok özel ve tüzel kişiler, web tasarımı hizmetlerinden yararlanmaktadır. Hem İstanbul iline hem de çevre illere hizmet veren firmalar, İstanbul’un çeşitli yerlerine dağılmıştır.

Kaliteli ve doğru internet sitesi tasarımı için dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Ticaret sektörü için açılan web sitelerde doğru müşteri kitlesine ulaşılması için web tasarımı oldukça önemlidir. En iyi İstanbul web tasarım firması tarafından verilen hizmetler ile birçok şirket kaliteli web sitesine sahip olmuştur. Yenilikçi tasarımlarıyla ön plana çıkan Acarnet, sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır.

İstanbul Web Tasarım

Hem Anadolu hem de Avrupa yakasında faaliyet gösteren web tasarım firmaları bulunmaktadır. Profesyonel hizmetlerin oldukça önemli olduğu sektördeki firmalara ulaşmak için internet siteleri tercih edilebilir. Herkesin ihtiyacına ve isteğine yönelik olarak sunduğumuz web tasarım hizmetleri bulunmaktadır. En iyi web tasarım firmaları İstanbul genelinde hızlı ve profesyonel olarak hizmet sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini dikkate alarak hizmet veren En iyi İstanbul web tasarım firması, birçok web tasarım projesine imza atmıştır. Alanında uzman ve tecrübeli olan firma tarafından verilen web tasarım hizmetlerinden kolay bir şekilde yararlanmak mümkündür. İnternet sitesinden yapılacak başvurular ile her türlü web tasarımı siparişi alınmaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen Acarnet; kaliteli web tasarım projelerine imzasını atmaktadır.

Devamını Oku
En İyi İstanbul Web Tasarım Firmaları Nerede?

Özel Web Tasarım Yapan İstanbul Firmaları

İstanbul ilinde, web tasarım işini yapan birçok firma var. Ancak özel web tasarım yapabilen firmaların sayılı olduğunu söyleyebiliriz. Özel web tasarımı ile neyi kastediyoruz?

Özel web tasarım ile müşterinin ihtiyaçlarına uygun ve yenilikçi bir tasarımı kastediyoruz.

Özel olarak yaptırılan web sitelerinde hangi kurallara dikkat edilir. Aşağıda maddeler halinde sıralayarak, konumuzu anlatmaya devam edelim:

 • Öncelikle müşteriden gelen bilgilerin hepsi kaydedilir.
 • Bu bilgiler ekip tarafından analiz edilir.
 • Analiz işleminden sonra iş paylaşımı yapılır.
 • Bir web tasarımının birçok aşaması vardır. Bu aşamalardan her birisi, ekipte konusunda uzman olan kişiler tarafından gerçekleştirilir.
 • Tasarımdaki her bir parça uzmanları tarafından oluşturulduktan sonra birleştirilir.
 • Test yayını gerçekleştirilerek, yapılan çalışmanın kalitesi ölçülür.
 • Son aşama ise müşteriye teslim aşamasıdır.

Acarnet Web Tasarım ajansı olarak yukarıda sıraladığımız unsurları ve daha fazlasını gerçekleştiriyoruz.

Ekibimizde; SEO uzmanı, art direktör, yazılım uzmanı, UX ve UI tasarım uzmanı, sosyal medya uzmanı ve ekip lideri yer alıyor.

Yazılım uzmanımız, müşteriden aldığı bilgilerle, tek bir kod satırı dahi fazla olmadan çalışmasını gerçekleştiriyor. Tabi ki çalışmalarını yaparken, ekibin diğer üyeleri ile de koordineli bir şekilde çalışıyor.

UX ve UI tasarım uzmanları, sitedeki resimlerin ve videoların ne olacağına ve nasıl yerleştirileceğine karar veriyorlar. Aynı zamanda hedef kitledeki insanların neler isteyebileceğini analiz ediyorlar. Sitenin yapısal bütünlüğünün ve sayfaların birbirleriyle uyumlu olmasını sağlamak için çaba gösteriyorlar. Kullanıcı alışkanlıklarını analiz ederek, en iyi işi çıkartmaya çalışıyorlar.

 

SEO uzmanı müşterinin nasıl bir çalışma istediğini tespit ediyor. Yazılım uzmanının yaptığı sayfa çalışmalarını kontrol ederek, arama motorlarına uyumlu olup olmadığını kontrol ediyor.

Art direktör tasarımdaki renklerin ve yerleşimin uyumlu olup olmadığını inceliyor. Sanatçı gözüyle tasarımı gerçekleştirilen sayfaların estetik açıdan uyumlu olup olmadığını kontrol ediyor. Bu işi yaparken, müşterinin de bu uyuma katılmasını sağlıyor. Yani müşterinin de görüşlerini alarak, çalışmaya son şeklini vermeye çalışıyor.

Sosyal medya uzmanı, yapılan çalışmanın sosyal medya ortamlarında paylaşılacak düzeyde olup olmadığına bakıyor. Gerekirse ilave sayfaların oluşturulmasını sağlıyor. Müşteri ile iletişime geçerek, ne ve nasıl olması gerektiğini söylüyor. Bu konuda müşterini de özel isteklerini dikkate alıyor.

 

Ekip lideri tüm bu süreçlerde, ekibin uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Herhangi bir aksilik durumunda, ekibin koordinasyonunu sağlayarak, çalışmasının kesintisiz ve verimli olmasını sağlıyor.

Görüldüğü gibi özel web tasarımında hem müşteri, hem de bu işi gerçekleştiren ekip aktif bir rol sergiliyor.

Acarnet Web Tasarım firması olarak özgün web tasarım çalışmalarımızı yukarıda sıraladığımız olgulara göre gerçekleştiriyoruz.

Devamını Oku
Özel Web Tasarım Yapan İstanbul Firmaları

Web Tasarım Firma Seçimi

Kurumsal bir web tasarım çalışması yaptıracağınız zaman, firma seçimi en önemli hususdur. Birde sektörünüz tamamen internet üzerinden gidiyorsa bu çok daha önemli bir hal almaktadır. Çünkü sattığınız ürün veya hizmeti en internetten pazarlamanın veya satmanın en önemli noktası web tasarım çalışmasının profesyonel olmasıdır.

Web Tasarım Firmaları

Web tasarım ajansı seçerken firmanın aşağıdaki profil yapısna fikkat ediniz.

 • Referanslarını inceleyiniz.
 • Kaç yıllık firma ona dikkat ediniz.
 • Ekip sayısı önemli.
 • Firmadan daha sonra destek alabilirmisiniz onu iyi anlayın.
 • Yapılan işlemler garabnti kapsamındamı onları sorun.
 • Fiyat ortalamaları ne aralık bütçenize uygunmu?
 • Web tasarım çalışması sonrası 360 derece dijital reklam ve diğer seo gibi hizmetler alabiliyormusunuz.

 

Kurumsal Web Tasarım Çalışması Nasıl Omalı

Firma seçimini belirledikten sonra bir profesyonel web tasarım çalışması nasıl olmalıdır aşağıdaki maddelerden analayabilirsiniz.

 • Sattığınız ürün ve hizmete uygun özel web tasarım çalışması yapılması
 • Ux tasarım yapılması.
 • Sayfa açılış hızı çok önemli
 • Whatsupp, canlı destek veya hızlı formlar olmalı.
 • Sitenin yavaş çalışmasına yol açacak animasyon, çok fazla video görsel kullanılmamalı.
 • Renklerin uyumu çok önemli.
 • Mobil ve tabletlere uymlu olmalı.
 • Kaliteli içerikler oluşturlmalı. (Videolar, görseller)

 

 

 

 

Devamını Oku
Web Tasarım Firma Seçimi