Hakkımızda
Amatör Lig Haberleri
  • Spor

SELİMİYE SPOR KULÜBÜ FUTBOL AKADEMİ

Ali Demir

TÜRKİYE U17 ŞAMPİYONASI’NDA İKİNCİ TUR GRUPLARI VE TARİHLERİ BELLİ OLDU

2017-2018 Sezonu U17 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe müsabakaları sonunda grup birincisi olan 22 takımın katılacağı 2.kademe müsabakaları, 6 takımlı Kütahya, Eskişehir, Hatay grup merkezlerinde 19 - 22 Haziran 2018 tarihlerinde ve 4 takımlı Tokat grup merkezinde 20- 22 Haziran 2018 tarihlerinde olmak üzere dört grup merkezinde oynanacak.

2.Kademe müsabakaları sonunda grup birincisi olan 4 takım, U17 Final müsabakalarını belirlenecek bir grup merkezinde oynayacak.

Devamını Oku
Ali Demir

U 15’ DE TÜRKİYE ‘NİN EN BÜYÜĞÜ BOLU ‘DA BELLİ OLACAK

2017-2018 sezonu U15 Türkiye Şampiyonası Final Müsabakaları 20 - 21 Haziran 2018 tarihlerinde Bolu'da oynanacak.

71 ilden 118 takımın katılımı ile 17 Mayıs 2018 tarihinde başlayan Türkiye Şampiyonası'nda oynanan birinci ve ikinci kademe müsabakaları sonucunda 4 takım finale katılma hakkı kazandı.

Finalist Atakum Belediyespor (Samsun), Konya KaraKartallarspor , Kartalspor (İstanbul) ve TSE Arabayatağıspor (Bursa) takımlarının katılacağı U15 Türkiye Şampiyonası kura çekimi, 19 Haziran 2018 tarihinde Bolu'da yapılacak.

Kura çekimi sonrası oluşacak eşleşmeler sonucunda yarı final müsabakaları 20 Haziran, final ise 21 Haziran 2018 tarihinde oynanacak.

Devamını Oku

YEMEN EKŞiOĞLU ‘NUN ADI U13 İSTANBUL ŞAMPİYONASINA VERİLDi.

U13 Liginin sona ermesinin ardından düzenlenecek olan İstanbul Şampiyonasında Gruplar bugün Orhan Saka Amatörler Evinde gerçekleşti. Geçtiğimiz ay vefat eden eski TFF İstanbul İl Temsilcisi Yemen Ekşioğlu’nun ismi U13 yaş kategorisindeki İstanbul Şampiyonasına verildi.

Ayrıca edindiğimiz bilgilere göre Merhumun oğlu Hakkı Ekşioğlu’nun Tunusbağıspor Kulübünde yönetici olacağı ve önümüzdeki günlerde Üsküdar Belediyesi Meclisinde, Selimiye Stadının adının Yemen Ekşioğlu olarak değiştirileceği yönünde teklif verileceği öğrenildi.

A Grubu
Beylikgücü
Hasip Dinçsoy İÖO
İstanbul Güngören/Haznedar maçının galibi
Beylikgücüspor

B Grubu
Akşemsettin
Damla
Eroğlu
Feriköy



C Grubu
Çeliktepe
Davutpaşa
Güneşli
Yeşil Esenyurt

D Grubu
Gazi Mahallesi
Hürriyet Gücü
Medipol Başakşehir
Sekbanlar

E Grubu
Arnavutköy Bld.
Halkalı Taştepe
İFA
Kocasinan

F Grubu
Güzelce
Okmeydanı Fetih
Reşitpaşa
Ümraniye

G Grubu
Dudullu
İstanbul Kartalları
Karabekir
Libade

H Grubu
Bağlarbaşı
İstanbul Sahil
Kurtköy
Ortaçeşme

Devamını Oku
Ali Demir

İstanbul U14/A ligi 14. Grubun lideri Selimiyespor, deplasmanda karşılaştığı Kartal Çavuşoğluspor’u 3-0 mağlup ederek zirvedeki yerini korudu.

Kartal Yunus Stadında oynanan ve Emine Apay’ın yönettiği çekişmeli mücadelenin 5.dakikasında konuk ekip Selimiyespor Veyis Beren Demir’in golü ile 1-0 öne geçti. Yediği golden sonra oyunu dengeleyerek beraberlik golü için baskılar yapan Kartal Çavuşoğluspor yakaladığı pozisyonlardan sonuca gidemedi. İlk yarı konuk ekibin üstünlüğü ile geçildi.

İkinci yarısı büyük çekişme içinde oynanan karşılaşmanın sonlarına doğru Taykut Alp Kılıç ve günün başarılı ismi Veyis Beren Demir’le farkı açan Üsküdar temsilcisi, mücadeleyi deplasmanda 3-0 kazanarak şampiyonluğun en güçlü adayı olduğunu gösterdi.

Bu galibiyetle 6 puanla yükselerek zirvedeki yerini koruyan Emre Temizkan’ın talebeleri önümüzdeki hafta evine Ataşehir Doğuşspor’u misafir ederken, Kartal Çavuşoğluspor haftayı maç yapmadan Bay geçecek.

Devamını Oku

U 11 fenerbahçe - kasımpaşa maçi skor 2 -1
9 Kasım 2014

Ahmed Akif Avci