Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, Esnaf ve vatandaşlarla buluştu

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinin Belediye Başkanı Şeref Albayrak, esnaf ve vatandaşlarla buluştu.
Belediye Başkanı seçildiği günden bu yana halkın arasından ayrılmayan Başkan Albayrak, ilçedeki Pazar yerini ziyaret etti.

Bir 1 kişi ve ayakta görseli olabilir

Vatandaşların talep ve sorunlarını dinleyen Albayrak, çözümleri için belediye personeline anında talimat veriyor.

Bir 3 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Ziyaretlerinde vatandaşlarla sıcak temasta kuran Albayrak ‘’Bugün de Halfeti’deki Pazar yerini ziyaret ettik. Esnafımız ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Esnafımıza hayırlı işler, bereketli kazançlar diledik. Halfeti ilçemiz için gecemizi gündüzümüze katıyoruz.

Bir bir veya daha fazla kişi ve yiyecek görseli olabilir

Tüm çalışma arkadaşlarımla birlikte yoğun gayret gösteriyoruz. Halkımızla sürekli bir araya kendilerini dinliyor, taleplerini yerine getiriyor sorunlarında hızlı çözümü için sahadan talimat veriyoruz’’ dedi.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Bir bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir 1 kişi, oturuyor ve iç mekan görseli olabilir

Bir 1 kişi, ayakta, meyve ve iç mekan görseli olabilir

Devamını Oku
Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, Esnaf ve vatandaşlarla buluştu

DP Gültekin Uysal, 9.Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel’in 6. Ölüm yıldönümünde İslamköy’ de konuştu

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, 9.Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel’in 6. Ölüm yıldönümünde İslamköy’de konuştu:

“Bugün yaşadığımız vasata sebep olanlara tavsiyemiz: Her gün bir Demirel sözü ve O’nun başarılarla dolu hayatını okuyunuz”

“Türk Siyasetinde dün de bugün de bir bilirkişi vasfı taşıyan mümtaz isim Süleyman Demirel’i rahmetle ve her gün daha büyük bir özlemle anıyoruz”

Açıklama yok.

(DP Basın Merkezi – 17 Haziran 2021) Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, 9.Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel’in 6. Ölüm yıldönümünde İslamköy’de yer alan Anıt Mezardaydı.

Genel Başkan Uysal burada düzenlenen Anma Töreninde bir konuşma yaparak “Bugün yaşadığımız vasata sebep olanlara her gün bir Demirel sözü ve başucu kitabı olarak kendisinin başarılarla dolu hayatını tavsiye ediyoruz” dedi.

Açıklama yok.

Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, törende yaptığı konuşmada şunları ifade etti:

“Hayatı ve hayalleri ile öykünülecek devlet adamıydı”

“Dünden bugüne bu büyük davanın bayrağını Anadolu’nun her noktasında taşıyan, sadakat ile bugün burada bu anlamlı günde hüznümüzü içimize akıttığımız, aynı zamanda da onurla, gururla, başı dik bir şekilde millet önünde beraberce söz söylediğimiz siz değerli dava arkadaşlarım, teşkilat mensuplarım, öncelikle hepinizi en derin saygılarımla selamlıyorum.

Açıklama yok.

Bir büyük ruhun önünde, kendimizi sigaya çektiğimiz bir gündeyiz. Cumhuriyet değerlerinin, vatan ve millet aşkının, “Büyük Türkiye” özleminin ve bir zamanlar vatandaşlarına eşit fırsatlar sunan bu güzel ülkenin yetiştirdiği, hayatı ve hayalleri ile öykünülecek devlet adamı, 9. Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel’in ölüm yıldönümü bugün.

“Külfeti omuzlamış, nimeti millete teslim etmiş bir isimdi Demirel”

Türkiye’nin her karış toprağında hizmetleri ile Türk siyasetinde zekası ile, milletin gönlünde sevgisi ile yaşamaya devam eden bir büyük lideri anıyoruz bugün.

Liderlik etmenin yumruğunu değil dişini sıkmak olduğunu, sabrı, azmi bilen, nimet külfet dengesinde külfeti omuzlamış, nimeti millete, hakkı olana teslim etmiş bir isim Demirel.

“Sosyal devletin gereğini işletmişti”

Hatırlamayanlar için şöyle de izah etmek lazım; bugün ek bir maliyetle karşılaşmadığınız, kullandığınız için ayrıca ödeme yapmadığınız hizmetlerin mimarı, yani sosyal devletin gereğini işleten isimdir Demirel.

“Çobanlıktan Cumhurbaşkanlığına bir başarı hikayesi”

Kendi ifadesi ile “eşit fırsatlarla”, cumhuriyetin kendisine ve kendisi ile birlikte bir dönem bu ülkede herkese sunduğu ayrıcalıklarla çobanlıktan cumhurbaşkanlığına bir başarı hikayesinin jönüdür.

Ataletle değil her daim adaletle davranmayı bilmiştir; adalet yerini bulduğunda kendisi zarar görecek olsa dahi…

Açıklama yok.

Yaşanan türlü sıkıntılarda bir mesul aramaya girişmemiş, Hz Ömer’in anlayışı ile Fırat’ın kenarında da, Sakarya’nın kenarında da, Gediz’in kenarında da olan her şeyden dolayı ilahi bir mesuliyet bilinci ile muamelede bulunmuştur.

“Hoşgörü için enfes bir misaldir”

Türlü isimlerle adlandırılır; yaptığı dev yatırımlarla “Barajlar Kralı” diyen de olmuştur, zekasına atıfla başarılı olanı nitelemek için “Demirel gibi” tasvirine konu da olmuştur. Ancak en bilineni ve milletin tevdi ettiği en halis olanı “Baba” sıfatıdır.

Bu millet, evladını ayırmayan bir baba gibi kendisine oy verse de vermese de bu ülkenin vatandaşı olduğu bilinci ile herkese aynı yaklaşması dolayısıyla kalben bir atıfla ona “baba” demiştir.

Bugün “hoşgörü” için enfes bir misaldir kendisi. Kendisine yönelik her türlü eleştiriye hoşgörü ile yaklaşmıştır.

Açıklama yok.

“Ülkesi için emek vermiştir”

Günümüz sorunları için yıllar önce söyledikleri ile hala çalışan liderdir; ülkesi için emek vermeye devam etmektedir. Bıraktığı her eser aynıyla vatana hizmet etmektedir. Hasılı bu tarafıyla dahi Demirel ölmemiştir.

Eserleri ile hizmetleri ile milletin takdirini toplamaya devam eden, bizlere 60 yıl öncesinden söyledikleri ile güçlü ve kararlı bir vizyon, gelecek inşasında yardım eden, zekası ile öykünülen, milletin duyduğu sevgi ile imrenilen 9. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız, Türk Siyaseti’nde dün de bugün de bir bilirkişi vasfı taşıyan mümtaz isim Süleyman Demirel’i rahmetle ve her gün daha büyük bir özlemle anıyoruz.

Açıklama yok.

“Büyük Türkiye” yolunda kendisini örnek alıyor, bugün yaşadığımız vasata sebep olanlara her gün bir Demirel sözü ve başucu kitabı olarak kendisinin başarılarla dolu hayatını tavsiye ediyoruz.

Ve yine bir babalar gününe yaklaşırken kendisinin, “Türkiye’nin babası” Demirel’in babalar gününü de kutluyoruz.”


EBRU UĞURLU -ANKARA

Devamını Oku
DP Gültekin Uysal, 9.Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel’in 6. Ölüm yıldönümünde İslamköy’ de konuştu

1453 KRAL MEDYA `DAN TÜDKİYEB GENEL BAŞKANI NİHAT ÇELİK `E ZİYARET

1453 Kral Medya Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Yiğit, Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik `i Makamında ziyaret etti.

Açıklama yok.

Çelik, 1453 Kral Medya Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Abdullah Yiğit Merkez Birliğimizi ziyaret etti. Kendileriyle sektörümüzün durumu ve mevcut sorunlar ile ilgili sohbet imkânı bulduk. Nazik ziyareti için Sayın Yiğit’e şahsım ve sektörüm adına teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Açıklama yok.

Yiğit ise Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanımız Sayın Nihat Çelik `i Makamında ziyaret ettik. TÜDKİYEB `in Örnek Çalışmalarını Başkan Çelik `ten duymak çok güzel İdi. Ayrıca 1453 Kral Medya `ya Bağlı Dünyanın 7 Kıtasında ve Ülkemizin 7 Bölgesinde bulunan yaklaşık en az 8 dilde en fazla 12 dilde çeviri programı ile Dünya dillerine çevrili 61 Ulusal, Yerel ve Uluslararası İnternet Gazeteleri hakkında bilgi verdik. Misafir perverliği için 1453 Kral Medya olarak teşekkür ediyorum. Çalışmalarında başarılar dilerim.

EMİN YİĞİT-ANKARA 

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Devamını Oku
1453 KRAL MEDYA `DAN TÜDKİYEB GENEL BAŞKANI NİHAT ÇELİK `E ZİYARET

TARIMKON GENEL BAŞKANI HAKAN YÜKSEL`DEN İTHALAT KOZU İLE GIDA FİYATLARININ DÜŞMESİNİ BEKLEMEK KOLAYA KAÇMAKTIR!

Uluslararası Tarım ve Gıda Konfederasyonu (TARIMKON ) Genel Başkanı Hakan YÜKSEL, Gıda’da yeni gelebilecek zamların duyumunu alır almaz, yine neredeyse her zaman olduğu gibi ithalat kozunun kullanıldığına şahit olduk diyerek açıklamalarda bulundu.

Başkan Yüksel, Üç gün önce Resmi Gazete' de yayımlanan Ticaret Bakanlığı tebliğleriyle aralarında muz, sarımsak, ayçiçeği yağı ve deniz ürünleri olan bazı gıda ürünlerinin ithalatı kayda bağlandı. Bugünde çerezlik ve yağlık ayçiçeğinin gümrük vergisi indirildi. Dünyayı besleyebilecek potansiyeli olan ülkemizde demek ki ülkemizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek kadar üretimin olmadığını görüyoruz. Arz talep dengesinde sorunlarımız var. Bunu dengelemenin yolu ithalat olarak görmekten vazgeçmek gerekiyor. Bu işin kolayına kaçmaktır. Yapmamız gereken herkesin bildiği gibi üretmektir, üretime daha fazla destek, üretime teşvik etmektir. Kırsal alanlarımız hızla boşalmakta, tarımsal girdilerin artık çiftçinin boyunu aştığından dolayı üretimi terk etmektedirler.

Lütfen! Artık bu milli bir sorundur. Ve bu sorun sadece bir bakanlığın ve/veya bir kurumun çözebileceğini sınırı çoktan aştığını düşünüyoruz. Topyekûn bir mücadele gerektirdiğini bir kabullensek, sorunların üzerini bir örtmeden çözüm arayabilsek, devletimizi oluşturan her bir kurumun, toplumuzu oluşturan her bir bireyinin katkısına, desteğine ihtiyaç duyan bir sektör haline geldi tarımımız.

Tarım öyle bir sektördür ki! Tarım beni ilgilendirmez diye bilen ne bir kurum-kuruluş ne de bir birey olabilir. Kimse artık üç maymunu oynamasın.

Son zamanlarda kurumlarımız, hatta toplumumuzun tüm bireyleri nasıl savunma sanayimizin geliştiği ile öğünüyorsa, bu teknolojileri geliştirenlerle nasıl gururlanıyorsa, savunma sanayimizin daha da fazla gelişmesine nasıl maddi manevi destek veriyorsa, tarımımıza da o kadar destek vermeli, elinden gelenin fazlasını yapmalıdır.

Unutulmalıdır ki! Bir devlet için nasıl savunma sanayi olmazsa geleceği tehdit altında ise Tarımı da terk eden bir toplumun geleceği her zaman tehdit altındadır.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Devamını Oku
TARIMKON GENEL BAŞKANI HAKAN YÜKSEL`DEN İTHALAT KOZU İLE GIDA FİYATLARININ DÜŞMESİNİ BEKLEMEK KOLAYA KAÇMAKTIR!

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİNDE SEFER ÇOBAN DÖNEMİ

Büyük Birlik Partisi Gaziantep İl Başkan Danışmanı ve aynı zamanda Profesyonel Gayrimenkul ve İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sefer Çoban sahalara indi.

Gerçekten halktan biri olan sefer çoban bundan önceki siyasi hayatındaki başarılarıyla ön planda. İdi .Bir çok alanda halkla bütünleşmeyi sağlayan ve kendisine işte Gerçekten halktan biri olarak söz ettiren Sefer Çoban verdiği demeçte şunları dile getirdi.

Çoban, Büyük Birlik Partisi bizlere yenil nesil Türk milletine rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun bir emanetidir.
Bu emanete en iyi şekilde sahip çıkacağıma kimsenin şüphesi ve kuşkusu olmasın.

Her zaman onun izninde ve Sayın Genel Başkanımız Mustafa Desti` cinin yolunda olacağız. Yorulmadan bıkmadan bu kutsal bayrağımızı bir üst seviyelere getirmek için çaba sarf edeceğim. Herkes bilsin ki vakit artık birlik vaktidir.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Devamını Oku
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİNDE SEFER ÇOBAN DÖNEMİ

ÖZGÜVEN GRUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖMER DAĞLI `DAN JANDARMA TEŞKİLATININ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

Özgüven Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Dağlı, Jandarma Teşkilatının 182 ’inci kuruluş yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

DAĞLI, mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Bugün, ülkemizin ve toplumumuzun huzur ve güvenliğini sağlamada büyük bir fedakârlık ve özveriyle, zaman mefhumu gözetmeksizin görevini yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın 182 ’inci kuruluş yıl dönümünü kutlamanın onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

1839 yılından bugüne kadar etkin bir asayiş hizmeti sunmayı temel amaç edinen Jandarma Teşkilatımız, bu amaç doğrultusunda genel asayiş hizmetlerinden terörle mücadeleye, trafik güvenliğinden uyuşturucuyla mücadeleye, düzensiz göçten kaçakçılığa kadar çok geniş bir sahada kanunların kendisine verdiği yetkiler çerçevesinde üstlendiği tüm görevlerdeki başarılarıyla bizleri gururlandırmaktadır.

Üstlendiği mülki, adli ve güvenlik görevlerini yüksek vazife şuuruyla yerine getiren Jandarma Teşkilatımız; eğitimli personeli, çağın gereklerine uygun teknolojik donanımı, disiplini ve vatan sevgisiyle görev ve sorumluluklarını yerine getirirken, asli görevlerinin yanı sıra, hayata geçirdiği insan odaklı sosyal projeler ve kültürel hizmetlerle, halk ile devlet arasında önemli bir köprü olmuştur.

Jandarma Genel Komutanlığı’nın 182 ’inci kuruluş yıldönümünü kutluyor, aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ederken, görevlerini başarıyla sürdüren Jandarma mensuplarına selam ve sevgilerimi iletiyorum.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Devamını Oku
ÖZGÜVEN GRUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖMER DAĞLI `DAN JANDARMA TEŞKİLATININ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

MUSTAFA SUNGUR ÜLGER 'DEN JANDARMA TEŞKİLATININ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

Özgüven Grup Genel Koordinatörü Mustafa Sungur Ülger, Jandarma Teşkilatının 182 ’inci kuruluş yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

ÜLGER, Milletimizin huzur ve güvenliğini temin etmek adına mesai mefhumu gözetmeksizin büyük bir fedakârlık ve özveriyle hizmet veren Jandarma Teşkilatımız, vatan sevgisi, iyi eğitimli personeli, modern donanımı, disiplini ve kabiliyetiyle daima takdiri hak etmiş, aynı zamanda hukuka, adalete, insan haklarına ve demokratik değerlere bağlılığıyla da milletimizin gönlünde özel bir yere sahip olmayı başarmıştır.


Günümüz dünyasında güvenliğin temini ve güvenlik hizmetlerinin kalitesi, toplumsal gelişmenin, kalkınmanın ve demokrasinin temel dinamiklerinden biridir. Jandarma Teşkilatımız da, toplum vicdanından ve yasalardan aldığı güçle, güvenlik ve bireysel hak ve özgürlükler arasındaki hassas dengeyi daima gözeterek, kendisine tevdi edilen vazifeleri büyük bir başarı ile yerine getirmektedir.


Terörle mücadeleden asayişe, düzensiz göçle mücadeleden trafik güvenliğine kadar gece gündüz demeden fedakarca hizmet veren, suç ve suçluya göz açtırmayan, üstlendiği mülki, adli ve güvenlik görevlerini yüksek vazife şuuru ile yerine getiren, devletimizin en köklü kurumlarından biri olan Jandarma Teşkilatımız, vatandaşlarımızın huzur ve refahının sağlanmasında önemli rol oynamaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle; tarihi şan ve şereflerle dolu Türk Jandarma Teşkilatımızın 182. Kuruluş yıldönümünü kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatan, bayrak ve sancak uğruna şahadet mertebesine ulaşmış şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi minnetle anıyor, aziz şehitlerimizin bizlere emaneti olan ailelerine ve yakınlarına, görevde bulunan teşkilat mensuplarına da sağlık ve mutluluk diliyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum.

MUHAMMED FURKAN YİĞİT-ANKARA

Devamını Oku
MUSTAFA SUNGUR ÜLGER 'DEN JANDARMA TEŞKİLATININ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

ÜNLÜ İŞ ADAMI SİYASETÇİ MEHMET TAŞ `TAN JANDARMA TEŞKİLATININ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

Profesyonel Gayrimenkul İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ünlü Siyasetçi Hayır Sever İş Adamı Mehmet Taş, Jandarma Teşkilatının 182 ’inci kuruluş yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Taş, Türk Jandarma Teşkilatı'nın 182 yıldır olduğu gibi bundan sonrada milli ve manevi değerler ışığında, çağdaşlaşan modern yapısıyla milletin huzur ve esenliğinin sağlanması için kendisine tevdi edilen görevleri, şanlı geçmişinde olduğu gibi layıkıyla yerine getireceğine, her alanda ulaşmış olduğu başarı çizgisini, üstün vazife bilinci ve hizmet anlayışı içerisinde daha üst seviyelere çıkaracağına yürekten inandığını belirterek, Jandarma Teşkilatımızın 182. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, görevlerini başarıyla yerine getirirken şehit olan Jandarma mensuplarımızı rahmet ve şükranla anıyor, gazilerimize de sağlık ve esenlikler diliyorum.

Büyük fedakârlık, sabır ve cesaretle görevlerini sürdüren tüm Jandarma personelimize de aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. "şeklinde ifade etti.


ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Devamını Oku
ÜNLÜ İŞ ADAMI SİYASETÇİ MEHMET TAŞ `TAN JANDARMA TEŞKİLATININ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

TÜSİKON GENEL BAŞKANI BEŞİKTEPE, JANDARMA TEŞKİLATIMIZIN KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

Üreticiler Sanayiciler ve İş Adamları Konfederasyonu ( TÜSİKON ) Genel Başkanı Orhan Beşiktepe, Jandarma Teşkilatının 182’inci kuruluş yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Beşiktepe, Kapasitesi, tecrübesi, sorumluluk sahasının genişliği ve üstün başarılarıyla göz dolduran Jandarma Genel Komutanlığımızın 182 ’inci kuruluş yıl dönümünü idrak etmenin heyecan ve gurunu taşıyoruz.

Geçmişten getirdiği birikimi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çizgisinden ve milletimizin dualarından aldığı güç ve ilhamla yoluna devam eden Jandarma Teşkilatımız, vatan topraklarının her bir noktasında en ücra dağlarından, sahillerindeki plajlara kadar devriye görevi yürüterek, kaçakçılık ve organize suçlardan, asayişe, göçmen ve insan ticaretinden, trafik ve terörle mücadeleye kadar vatandaşımızın huzur ve güvenliğiyle ilgili her noktada görev yapmaktadır.


Kanun ordusu Jandarma Genel Komutanlığımız, ahlaki ve mesleki değerlere bağlı, hukuka ve insan haklarına saygılı, istekli ve yetenekli personeli ile terörle mücadele ve kolluk vazifelerini etkin ve süratli bir şekilde icra etmektedir. Ciddiyet, samimiyet, diyalog ve koordinasyon içerisinde vatandaşlarımızın huzuru ve güveni için 7 gün 24 saat esasıyla görev yapan kahraman ve fedakâr tüm personeline teşekkür ediyorum. Personel kapasitesinin ve diğer teknik imkânlarının arttırılması gibi adımlar neticesinde her geçen gün daha da güçlü konuma gelen Jandarma Teşkilatımız, bundan sonraki süreçte de gelişen teknolojiye ayak uydurarak gücüne güç katacaktır.

Geleceğimizin teminatı, milletimizin huzur ve güvenliğinin sağlanmasında önemli rol üstlenen Jandarma Genel Komutanlığı’nın 182’inci kuruluş yıldönümünü kutluyor, aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ederken, görevlerini başarıyla sürdüren Jandarma mensuplarına selam ve sevgilerimi iletiyorum.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Devamını Oku
TÜSİKON GENEL BAŞKANI BEŞİKTEPE, JANDARMA TEŞKİLATIMIZIN KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

TARIMKON GENEL BAŞKANI HAKAN YÜKSEL `DEN JANDARMA TEŞKİLATININ 182. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLAMA MESAJI

Uluslararası Tarım ve Gıda Konfederasyonu (TARIMKON ) Genel Başkanı Hakan YÜKSEL, Jandarma Teşkilatının 182 ’inci kuruluş yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Yüksel, Devletimizin bekası, milletimizin refahı için toplumun huzur ve güvenliğini sağlayan Jandarma Teşkilatımızın 182. kuruluş yıl dönümünü kutlamaktayız.

Jandarma Teşkilatı Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünün korunması, vatandaşlarımızın huzur içerisinde yaşaması ve ülkemizde düzenin sağlanması gibi önemli görevleri, üstün hizmet anlayışıyla, başarıyla yerine getirmektedir. Yurdumuzun her köşesinde halkımızla iç içe ve büyük bir özveriyle görev yapmakta olan Jandarma Teşkilatı, “Önce insan” diyerek ve “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” anlayışına sahip olarak, vatandaşlarımızın hak ve özgürlüklerini gözeten, halkın memnuniyetini sağlayan bir görev bilinci ve hizmet anlayışı ile halkımızla bütünleşmiştir.

Ülkemizin her yanında olduğu gibi, ilimizde de bu yüksek ruh ve şuurla görevlerini yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın gösterdiği büyük fedakârlık ve ulaştığı başarılar her türlü takdirin üstündedir.

Milletimizle dayanışma içinde hizmet etmekte olan Jandarma Teşkilatımızın kararlı ve özverili çalışmaları için tebrik ediyor, kuruluş yıl dönümünde, aziz şehitlerimizi rahmet ve saygıyla, gazilerimizi minnetle anıyor, Jandarma Teşkilatı personeline bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki çalışma hayatlarında başarılar diliyorum.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Devamını Oku
TARIMKON GENEL BAŞKANI HAKAN YÜKSEL `DEN JANDARMA TEŞKİLATININ 182. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLAMA MESAJI