Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
  • Yaşadığı yer Türkiye
  • Şehir İstanbul
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Uluslaraarası Evden Evden Nakliyat

GLOBAL NAKLİYAT LTD.

İstanbul: 0212 259 80 67

İzmir     :0232 445 48 99

 

http//www.globaltasimacilik.com

 

 

Uluslararası Evden Eve Nakliyat sektörün’de pratik çözümler sunan firmamız, artık tüm Dünya’ya Uluslararası Ev Taşımacılığı sunmaktadır.Dünya’nın hangi noktasın da olursanız olun firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.Çalıştığımız ülkeler aşağıda belirtilmiştir.

Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Beyaz Rusya, Moldova, Kırgızistan, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Polonya ,italya ingiltere ,ispanya ,kanada ,norveç ,amerkida ,dubai ,güney kore ,kuzey kore ,danimarka ,kıbrıs ,hollanda ,almanya ,ülkeleri başta olmak üzere tüm dünya ülkelerine hizmet verilmektedir. Araçlarımız 86 m3 ile 120 m3 arasındaki hacimlerde Askılı, Frigolu, Kapalı, Tenteli ve yabancı plakalı olup taşıma bedelleri oldukça uygundur.

Uluslar arası nakliye firmalarının en büyük sorunları arasında teslim alınan ürünlerin ülke sınırlarında ki gümrük alanlarında yaşanan sıkıntı ve prüzler nedeniyle istenilen zaman içerisinde teslimat işlemişlerinin yapılamaması gelmektedir. Firmamız gümrük alanlarında bulunan görevli personelimizin evrak takibi vs. gibi işlemleri ürününüz gümrük kontrol alanına gelmeden çözümlendirmesi sonucunda bu gibi problemlere meal vermemektedir.

Devamını Oku
Uluslaraarası Evden Evden Nakliyat

Ofis Taşıma | GLOBAL NAKLİYAT

GLOBAL EVDEN EVE NALİYAT LTD . ŞTİ

İSTANBUL: 0212 259 80 67

İZMİR      : 0232 445 48 99

 

https://www.globalnakliyat.com.tr

email. info@globalnakliyat.com.tr

Kurumsal firmalara verdiğimiz hizmetle kendimizi hem ofis taşıma, hem evden eve nakliyat konusunda ispatlamış olan firmamız, özellikle iş hacmi oldukça artan günümüz Türkiye'sinde bir marka haline gelmiştir. İstanbul dışında, İzmir, Ankara gibi yerlerde de hizmet vermekte, müşterilerimize kurumsal kimliğimizle planlı, sorunsuz bir ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.
OFİS TAŞIMA HİZMET SÜRECİ NASIL OLUR?
Firmamıza yapacağınız başvurunun ardından iş yerinize göndereceğimiz eksper aracılığıyla taşınacak ofis mobilya ve malzemelerinin listesi çıkarılır ve sizlere fiyat teklifimiz ile birlikte sunulur. Listeye alınan tüm ürünleriniz sigortalanarak güvenceye alınır ve ardından ofis taşıma işinnin planlı ve aksamadan ilerlemesi için çalışanlarımız ile firma yetkilileri organize edilerek planlama yapılır. Son olarak Global Nakliyat'ın tecrübeli çalışanları ofis taşıma hizmeti için gerekecek araçlarla bölgenize gelir ürünleriniz sınıflarına göre özel kolilerle paketlenip araçlarımıza yüklenerek adresinize güvenle ulaştırılıp, gerekli kurulumlar gerçekleştirilir. Ofis taşımacılığı ile ilgili hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Devamını Oku
Ofis Taşıma | GLOBAL NAKLİYAT

İstanbul İzmir Evden Evden Eve Nakliyat | GLOBAL NAKLİYAT

GLOBAL NAKLİYAT LTD ŞTİ.

İSTANBUL: 0212 259 80 67

İZMİR       : 0232 445 48 99

https://www.globalnakliyat.com.tr

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat, İstanbul İzmir Ev Taşıma ve İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma ile alakalı tüm soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.Genel merkezi İstanbul’da olan Evden Eve Nakliyat firmamız İzmir ve Ankara’da açılan şubeleriyle dönüşümlü olarak her hafta İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat, İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat, İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma ve İstanbul Ankara Parça Eşya Taşıma düzenli olarak kaliteli ve uygun fiyata hizmet vermektedir.

Global nakliyat prensip olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutar.Bu sebepten dolayı firmamız İstanbul’dan İzmir’e İzmir’den İstanbul’a İstanbul’dan Ankara’ya ve Ankara’dan İstanbul’a tüm evden eve taşımacılık ve parça eşya taşıma işlerinizde, sizlerin sorunlarla karşı karşıya kalmamanız için işin takibini profesyonel yetişmiş kadrosuyla yapar.Oluşabilecek tüm sorunlar giderilir.Bizim için siz önemlisiniz, sizler olmadan firmamızda olmaz.Memnuniyet sağlayarak müşterileriyle bir dost ve aile olan firmamız sizlere hizmet için var.

Devamını Oku
İstanbul İzmir Evden Evden Eve Nakliyat | GLOBAL NAKLİYAT

Parça Eşya Taşıma

GLOBAL NAKLİYAT LTD ŞTİ.

İSTANBUL: 0212 259 80 67

İZMİR       : 0232 445 48 99

https://www.globalnakliyat.com.tr

 

 

Parça Eşya Taşıma hizmetimiz yaygın olarak müşterilerimizce tercih

edilen hizmetlerden biridir. Özellikle yaz-kış sezonunda bir veya birden çok eşyasını şehiriçi veya şehirlerarasında taşımak isteyen müşterilerimizce tercih edilen Parça Eşya Taşımacılığı hizmetimiz, günümüze kadar nakliyat üzerine hizmet veren firmamızca uzun yıllardır sizlere sunulmaktadır.

Şehir içinde 1 günde, şehirler arası parça eşya taşıma işleminde ise en geç 2 gün içinde eşyalarınızı adresinize teslim ediyoruz. Özellikle İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma konusunda belli noktalardaki depolarımız ile parsiyel eşyalarınızı sigortalı olarak varış noktalarına sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz.

Dilerseniz eşyalarınızı güvenli depolarımızda bekletip dilediğiniz tarihte adresinize de ulaştırmaktayız.parça eşya taşıma

 

 

Devamını Oku
Parça Eşya Taşıma