Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Kayıp Evcil Hayvanınızı, Eşyalarınızı Artık Daha Kısa Sürede Bulacaksınız!

Evcil hayvanlarımız çoğu zaman bizden habersiz bir şekilde gözümüzden kaçıp gidebiliyor. Bazen çok uzağa kaçmadan yakalayabiliyoruz fakat bazen bizden hızlı davranarak bir anda gözden kaybolabiliyorlar. Böyle bir durumla karşılaştığınızda panik yapmamalısınız.

Hemen çevre yerleri araştırıp evcill hayvanınızın kaçabileceğini düşündüğünüz yerlere bakın. Vakit kaybetmeden çevrenizde bulunan veteriner ve barınaklara evcil hayvanınızın kaybolduğuna dair mesaj bırakın. İnternette bazı ilan sayfalarına kayıp evcil hayvan ilanınızı gönderin. Bu web sitelerinden biri de Gören Duyan. Gören Duyan 5 farklı kategoride kayıp çalıntı eşyalarının daha kısa sürede bulunmasını sağlayan bir sosyal sorumluluk projesi. Gören Duyan'a kayıt olarak kısa süre içerisinde kayıp köpek ilanları verebilirsiniz. Web sitesi yetkilileri kısa süre içerisinde ilanınızı yayınlayacaktır.

Gören Duyan

Çoğu kişi arabasını binasının önündeki yol kenarlarına park ediyor. Çoğu yerde de güvenlik kamerası olmadığını göz önüne alırsak gün içerisinde bir çok araba çalıntı haberi alıyoruz. Böyle bir durumla karşılaştığınızda ilk olarak polise haber vermelisiniz. Daha sonra çevre yerleri araştırın ve Gören Duyan'a çalıntı araba ilanları gönderin. Aynı şekilde Gören Duyan'a çalıntı motosiklet ilanları da gönderebilirsiniz.

 

Devamını Oku