Hakkında
BEYAZ HABER AJANSI (BHA) DOĞRU, TARAFSIZ, YORUMSUZ VE GÜNCEL HABERLER!
  • Basın
  • Yaşadığı yer Türkiye
  • Şehir İstanbul
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Cioman, yaptığı bağışlarla gönülleri fethediyor

Sosyal medyada paylaşımları kadar yaptığı yardımlarla takipçilerinin büyük beğenisini kazanan Cioman TikTok, Instagram ve YouTube’dan elde ettiği gelirleri çevresinde bulunan ihtiyaç sahiplerine ve sokak hayvanlarına bağış yaparak gönülleri fethetmeye devam ediyor.

Sosyal medya ile aile şirketinde çalışırken tanışan Cioman paylaşımlarının kısa sürede ciddi beğeniler alması üzerine paylaşımlarına ayrı bir özen göstererek devam ederek kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan fenomenleri arasına girmeyi başardı.

Başarılı fenomen Cioman sözü Decrat’a , müziği Berk Kirtis’e ait “Duramam” adlı şarkısı sosyal medya üzerinde yaklaşık 2 milyon kişi tarafından izlenirken sosyal medyadan kazandığı gelirlerle Sevgi Kaan adlı küçük bir kız çocuğunun geçirdiği bademcik ameliyatı sonrasında kanama geçirmesi ve bu kanı yutması sonrasında kalbinin durduğu ve bu esnada beynine oksijen gitmemesinden dolayı yaşadığı beyin hasarı için gereken tüm tedavi masraflarını üstlenmesinin ardından takipçilerinin büyük takdirini almıştı.

Geçtiğimiz günlerde  yaptığı son TikTok paylaşımında sokakta mendil satarak ailesinin geçimini sağlayan yaşlı bir adamın tüm mendillerini satın alarak ve o gün sosyal medya üzerinden tüm kazandığı parayı yaşlı adama bağışladığı anlar kısa sürede binlerce kişi tarafından beğenildi.

Sosyal medya hesabından konu hakkında kısa bir açıklama yapan Cioman “ Sosyal medyaya adım attığım günden itibaren kazandıklarımla ihtiyaç sahiplerine ve sokak hayvanlarına bağış yapıyorum ve yapmaya devam edeceğim” dedi.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Devamını Oku
Cioman, yaptığı bağışlarla gönülleri fethediyor

Ferdi Yılgın, “Sevdim Seni” adlı kitabını anlatıyor

Başarılı yazar Ferdi Yılgın, geçtiğimiz ay “Derlemeler” serisinin “Sevdim Seni” adlı ikinci kitabını okurlarıyla buluşturdu. Yılgın, Tilki Kitap etiketiyle edebiyat dünyasına kazandırılan eserine dair şunları söyledi:

Derlemeler serisi; “Bir Solukta” adlı kitapla başlayan, hayatın inişli çıkışlı yollarında yaşanan, acı tatlı zamanların anda bıraktığı hislere ve izlere tercüman olmaya çalışan, sevmek kelimesinin öylesine değil de bir solukluk yaşadığımız ve tek sahibi olduğumuz şu anın kıymetinin bilincinde olarak söylendiği, zamanı ve mekânı aşan, “Bir Solukta Sevdim Seni” diyebilenlerden olmak ümidiyle hayata dair yazılan ve yazılmaya devam eden kitaplardır.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Devamını Oku
Ferdi Yılgın, “Sevdim Seni” adlı kitabını anlatıyor

Rüzgar Sertkaya’dan sosyal medya kullanıcılarına öneriler

Sosyal medyayı ticarethane veya şöhret olma yeri olarak gören kişilerin asla başarı elde edemeyeceğini ifade eden sosyal medya uzmanı ve fenomeni Rüzgar Sertkaya “toplum olarak sosyal medya fenomenlerine hak ettiğinden daha fazla değer verildiğini ama bazı sosyal medya fenomenlerinin para karşılığı yaptıkları reklamlardan dolayı mağduriyet yaşayan bir çok sosyal medya kullanıcısı var. Bunun yerine insan sağlığını riske etmeyecek, bilimsel olarak kanıtlanmış devlet tarafından onay verilmiş ürünlerin tanıtımı ve reklamını yapmaları daha uygun olur” dedi.Sosyal medyanın aslında en büyük amacının hoş saatler geçirirken gündemi de takip etmek olduğunu unutan sosyal medya kullanıcılarının yaptıkları reklamlarla kendilerine kazanç sağlarken takipçilerinin sağlıklarını ve hayallerini hiçe saydıklarını söyleyen sosyal medya uzmanı Rüzgar Sertkaya paylaşımlarının aralarına devamlı olarak reklamlar sokan sosyal medya fenomenlerinden uzak durulmasını tavsiye etti.Sosyal medyanın aslında herkes için bir fırsat ortamı olduğunu ifade eden Rüzgar Sertkaya “Milyonlarca kişinin her gün oynadığı PUBG’yi 17 yaşındaki bir genç girişimcinin başka bir oyunda bulduğu bir eksiği sosyal medya hesaplarından paylaştıktan sonra ben daha iyisini yaparım diyerek PUGB adlı oyunu yaptığını ve büyük bir başarı yakalamasının tesadüf değil sadece sosyal medyayı doğru kullanmasıdır” diyerek sosyal medyada yapılan paylaşımların insanların hayatlarını değiştirebileceğini ifade ederek açıklamalarını tamamladı.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Devamını Oku
Rüzgar Sertkaya’dan sosyal medya kullanıcılarına öneriler

Cioman Kimdir?

Cioman “Cihan Emre Erdoğan” 05.01.1998 tarihinde Adana’da dünyaya geldikten sonra henüz 2 yaşında iken İstanbul’a yerleşti. Ailesinin yaşadığı maddi zorluklar yüzünden tekrar Adana’ya dönmek zorunda kalan genç fenomen eğitimini Adana’da tamamladı.
Eğitim aldığı dönemlerde oyunculuğa merak salan Cioman tiyatro eğitimi almaya başladı. Son dönemlerde sosyal medyada özellikle TikTok ve Instagram’da yaptığı paylaşımlar sayesinde kısa bir süre zarfında fenomen oldu. Paylaştığı videolar kısa bir süre zarfında izlenme rekorları kırarken mütevaziliği ile takipçilerinin gönlünü de fethetmesini bildi.
Sosyal medyada yaptığı paylaşımlar sonrasında yapımcıların dikkatlerini kısa bir sürede üzerine çekmeyi başaran Cioman dizi ve sinema filmi teklifleri almaya başladı. Kendisine gelen teklifleri değerlendirerek Ekim ayında çekimlerine Trabzon’da başlanacak olan 2021 yılının ses getirecek projelerinden birinde rol almayı kabul etti.
Oyunculuğun yanı sıra müzik sektöründe de çalışmalara başlayan genç fenomen “Duramam” adlı şarkısı ile müzik dünyasına ciddi bir giriş yaptı. Şarkısı için klip çeken Cioman’in klibi kısa süre içinde milyonlarca kez izlenirken bu sektördeki başarısını perçinlemeyi başardı. Sosyal medyada takipçilerine yeni bir single çalışmasının müjdesini veren Cioman oynayacağı sinema filminin müjdesini sosyal medya üzerinden duyururken takipçilerinden olumlu yorumlar aldı.
Cioman oyunculuk konusunda daha iyi eğitim almak için Amerika’nın Los Angeles kentinde bulunan ve dünyaca ünlü oyuncuların eğitim aldığı “New York Film Academy”de eğitim alacağının müjdesini de takipçileriyle paylaştı.
Cioman bugüne kadar Arka Sokaklar, Beni Bırakma ve Yemin adlı ekranların sevilen dizilerinde yardımcı oyuncu olarak yer almıştır.

Devamını Oku
Cioman Kimdir?

Halil Kalay ödüle doymuyor

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Ulusal Palandöken Ödülleri” pandemi kuralları çerçevesinde yoğun önlemler altında gerçekleşti.

Ulusal Palandöken Ödülleri bu yıl vatandaşlara kapalı olarak gerçekleştirilirken ödül törenine sadece özel konuklar alınırken ödül töreni Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nden gerçekleştirildi.

Ödül törenin sunuculuğunu ünlü komedyen Yalçın Özden ve Türk sineması ve televizyonlarının ünlü isimlerinden usta oyuncu Selahattin Taşdöğen yaparken geceye ayrı bir renk kattılar.

Geceye Umut Akyürek, Ali Baran, Lara, Halil Kalay, Bedri Aysel’i, Fatih Bulut, Eda Karaytuğ, Seydi ve Koliva gibi birbirinden ünlü isimler katılırken geceyi izleme şansına sahip olan konuklara müzik ziyafeti sundular.

Geçtiğimiz günlerde bir medya kuruluşu tarafından yılın en iyi çıkış yapan sosyal medya fenomeni ödülünü aldıktan kısa bir süre sonra yılın en iyi çıkış yapan sanatçısı şarkıcısı ödülüne layık görülen Halil Kalay bu kez de yılın en iyi çıkış yapan erkek sanatçısı ödülünü almasının ardından yaptığı açıklamada “Halkın oyları ile burada bu ödülü almaktan büyük bir onur duyuyorum. Bir önceki ödülümü Türk sinemasının ve televizyonlarının büyük oyuncusu Turgay Tanülkü’den almıştım. Yılın en iyi çıkış yapan erkek sanatçısı ödülünü de Selahattin Taşdöğen ve Yalçın Özden gibi gibi duayen bir oyunculardan almaktan dolayı ayrı bir mutluyum.” dedi.

İşte gecede ödül alan isimler şöyle;
Yılın Pop Sanatçısı: Lara
Yılın Türk Halk Müziği Sanatçısı: Bedri Ayseli
Yılın Türk Sanat Müziği Kadın Sanatçısı: Umut Akyürek
Yılın Türk Sanat Müziği Erkek Sanatçısı: Mustafa Keser
Yılın Özgün Müzik Kadın Sanatçısı: Eda Karaytuğ
Yılın Özgün Müzik Erkek Sanatçısı: Seydi
Yılın Arabesk Sanatçısı: Uygar Doğanay
Yılın Sinema Dizi Kadın Sanatçısı: Ayçin İnci
Yılın Sinema Dizi Erkek Sanatçısı: Seda Yıldız
Yılın Tiyatro Sanatçısı: Naci Taşdöğen
Yılın Çıkış Yapan Kadın Sanatçısı: Aysel Yakupoğlu
Yılın Çıkış Yapan Erkek Sanatçısı: Halil Kalay
Yılın Klibi: Geceler ( Fatih Bulut )
Yılın Düeti: İki Yüzlü ( Banu Parlak Turgay Saka )
Yılın Performans Ödülü: Gönlüme ( Ali Baran )
Yılın Müzik Grubu: Koliva
Yılın Bestekarı: Mustafa Sayan
Yılın Kültür Sanat Gezi Programı: Belma Belen’le Geziyoruz
Yılın Spor Programı: Derin Futbol ( Ertem Şener )
Yılın Realty Programı: Müge Anlı ile Tatlı Sert
Yılın Sabah Programı: Tahir Sarıkaya İle Uyan Türkiyem
Yılın Siyaset Programı: Enine Boyuna ( Hülya Hökenek )
Yılın Eğlence Programı: Survivor Ekstra
Yılın Haber Kanalı: TRT Haber
Yılın Haber Ajansı: İhlas Haber Ajansı
Yılın Sunucusu Haber Spikeri: Didem Arslan Yılmaz
Yılın Magazin Kanalı: Uçankuş Tv
Yılın Radyo Programı: Yavuz’un Minibüsü
Yılın Spor Adamı: Orhun Ene
Yılın Kısa Filmi: Hayat Birlikte Güzel
Yılın Sosyal Sorumluluk Proje Ödülü: Tarka Cup

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Devamını Oku
Halil Kalay ödüle doymuyor

Pınar Akın’dan 3’üncü Single

Çocukluğundan bu yana Kayahan ve Nilüfer hayranı olan Pınar Akın bu ikilinin şarkılarını sürekli seslendirdi.  Profesyonel müzik kariyerine ünlü müzisyen Melis Sökmen’den vokal dersleri alarak başladı. Aslen uşaklı olan Pınar Akın, Melis Sökmen’den aldığı vokal dersleri sonucu çeşitli yerlerde profesyonel olarak sahne çalışmaları yaptı. Aynı zamanda moda tasarımcısı olan Pınar Akın, bir yandan da hız kesmeden sahnelere çıkmaya devam etti.

12  Haziran 2019 Tarihinde sanatçı ilk single çalışması Sözü, Eyüp Çungay müziği ise Ünlü sanatçı Gökhan Doğanay‘a ait olan Vocal Records etiketi ile Sükunet isimli tekli çalışmasını piyasaya sundu. Pınar Akın’ın sükunet isimli şarkısı müzik otoriterlerinden tam not aldıktan sonra sosyal medya ve paylaşım platformlarında büyük beğeni topladı.

Yaklaşık beş ay sonra 20.12.2019 tariihinde yepyeni ‘ŞAHANE’ isimli ikinci single çalışmasını piyasaya sundu. Yine Sözü, Eyüp Çungay müziği ise  Gökhan Doğanay’a ve Klip yönetmenliği  Fuat Yılmaz’a ait olan Şahene’nin Klibi büyük ilgi topladı. Gerek düzenlemesi, gerek ritimleri , gerek sözleri ile şarkı sosyal medya üzerinde büyük beğeni topladı.

Üçüncü yeni teklisi  ‘Son El’  Söz Eyüp Çungay, Müzik Gökhan Doğanay Düzenleme Özhan Özal ve Klip yönetmenliği  Eren Ergin’e ait olan Son El isimli şarkı Vocal Resort etiketi ile  23 Eylül 2020 Çarşamba günü sevenlerin beğenisine sunuldu.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Devamını Oku
Pınar Akın’dan 3’üncü Single

Eski futbolcular derbi öncesi sokaklarda para dağıttılar!

Türkiye Pazar günü oynanacak Galatasaray - Fenerbahçe derbisine kitlenmişken aynı zamanda “Mutlu Surat” maskeleri ve formalarıyla sokaklarda para dağıtan hayırseverleri konuşuyor.

Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş formaları ile renkli görüntüler sergileyen bir grup çılgın taraftar görenleri önce şaşırtıyor sonra ise dağıttıkları hediyeler ve on binlerce TL ile ortadan kayboluyorlar.

Etrafa maske, forma, atkı, çiçek gibi çeşitli hediyeler de dağıtarak yoldan geçenlere sürpriz dolu dakikalar yaşattılar.

 Peki kim bu mutlu suratlar? 

Amaçlarının insanları mutlu etmek olduğunu “Siz mutlu olun” sözleriyle dile getiren maskeli hayırseverden birinin eski bir futbolcu olduğu tahmin ediliyor.  Taraftarların havaya saçtıkları paraları toplamak için birbirleriyle yarışan vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Maskeli taraftarların kim oldukları gizemini korurken bir sonraki duraklarının neresi olacağı ise merak konusu.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

 

Devamını Oku
Eski futbolcular derbi öncesi sokaklarda para dağıttılar!

“Gerçek Sensin” okuyuculara mutluluğun formülünü vadediyor.

Yazar Adem Taşdemir’in “Gerçek Sensin” adlı ilk kitabı, dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Genç yazarın zengin imgelemeleri ve akıcı üslubu ile kaleme aldığı “Gerçek Sensin” adlı romanı temmuz ayında okuyucuyla buluştu.

Bu kadar büyük bir ilgi beklemediğini dile getiren Adem Taşdemir şu açıklamaları yaptı:

Kitaba ve kitapta ele aldığım konuya ciddi anlamda güveniyordum; ancak yeni yazarların kitaplarının çok büyük bir okur kitlesi olmadığının farkındaydım. O yüzden kitabın geri planda kalacağına dair endişelerim vardı; ancak gerek yayınevi gerekse ben, kitabın okuyuculara ulaşabilmesi için elimizden gelenin fazlasını yaptık. Okuyucuların da çok büyük desteği oldu, sağ olsunlar. Kitabı okuyan herkes, tavsiye edip sosyal medyada paylaşmaya başlayınca kısa sürede büyük bir kitleye ulaşmayı başardık. Buradan herkese teşekkür etmek istiyorum.

Kısa sürede büyük ilgi toplayan “Gerçek Sensin” okuyuculara mutluluğun formülünü vadediyor. Kitabın temel konusu mutluluk olmasına rağmen kitap, insan hayatındaki temel konuların hepsini ele almakta. Kitabımızın kahramanı Azad, çocukluk yıllarında kendini bulma arayışına girmekte. Kendisi hakkında hiçbir şey bilmediğini fark edip kim olduğunu, hoşlandığı şeyleri, yeteneklerini ve yaşamak istediği hayatı bilmediğini, bu sırada içinde bulunduğu yaşamdan da memnun olmadığını görür. Akabinde gelişen olaylarla birlikte evden ayrılmaya karar verir ve başka bir şehre gider. Bu kendini bulma ve mutluluk yolculuğunda gittiği yerde bin bir türlü zorlukla karşılaşır. Her şeye sıfırdan başlamak için yardım alarak yurt dışına gider. Gerçek serüveni ve imtihanı burada başlar. Yaşamak istediği şeyler için büyük bedeller öder, onu mutlu edecek işi bulmak için farklı işlerde çalışır. Yeteneğini keşfetmek için kendini geliştirmeye başlar, hobiler edinir ve mutluluğu bulabilmek için içinden geçen şeyleri deneyimlemeye başlar. “Gerçek Sensin” Azad’ın yaptığı şeylerden ve bu serüvenden çıkardığı derslerle, verdiği mesajlarla ve yer yer felsefi diyaloglarla bir ders niteliğinde. İçeriğindeki aşk, para, aile, iş, hayal, umut, inanç ve daha birçok konu, okuyucuların bakış açısına yön verecek nitelikte.

 

Buradan yola çıkarak söyleyebileceğim en önemli şey şu: Mutlu olmak için böyle bir serüvene ihtiyacınız yok. Mutluluk, yaşamınızın içinde mevcut. Yeter ki yaşamınızı değerlendirmeyi bilin.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Devamını Oku
“Gerçek Sensin” okuyuculara mutluluğun formülünü vadediyor.

Ozan Arapoğlu feat Oğuzhan Tanrıverdi “Yaz-Ma” müzik severlerle buluşuyor.

Genç sanatçı Oğuzhan Tanrıverdi Yaz-Ma isimli tekli single çalışmasını ünlü prodüktör Ozan Arapoğlu aranjörlüğünde değerli müzik severlerin beğenisine sunuyor.

‘Affetmiyorum’ şarkısıyla büyük ilgi toplayan kısa sürede binlerce izlenme alan Oğuzhan Tanrıverdi Yaz-Ma isimli tekli single çalışmasına 2020’nin en iddialı projesi diye bahsediyor.

Hit şarkıların yapımcısı ve aranjörü , genc yaşına rağmen çok iddialı işlere imza atan Ozan Arapoğlu ile feat yapan Oğuzhan Tanrıverdi bu bizim için başlangıç, çok yakında yeni projelerimiz de sizlerle birlikte olacak diye gelecek projelerle ilgili ipucu verdi .

Noon İstanbul YouTube kanalı ve Tüm dijital platformlarda yer alacak şarkının söz ve müziği kendisine , aranjörlüğü ise Ozan Arapoğlu üstleniyor.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Devamını Oku
Ozan Arapoğlu feat Oğuzhan Tanrıverdi “Yaz-Ma” müzik severlerle buluşuyor.

Da Vinci TV’den Çocuklara Koronavirüs’ü Anlatan Program

Çocuklar için eğlenceli öğrenme kanalı Da Vinci TV, çocuklara Koronavirüs’ü anlayabilecekleri şekilde anlatmak için “Görevimiz: İnsan Vücudu” programında Koronavirüs pandemisine özel bir bölüm hazırladı.

Görevimiz: İnsan Vücudu ekibi çocukların Koronavirüs ile ilgili tüm sorularını cevaplamak için özel bir bölüm hazırladı. Bu salgın neden oldu? Virüs vücudu nasıl etkiler? Eğer virüse yakalanırsan ne olur? Pandemi dönemi, virüs ve alınabilecek önlemler ile ilgili tüm sorular bu özel bölümde cevaplanacak.

Çocukların anlayabileceği bir dille anlatılacak Koronavirüs pandemisine özel olarak hazırlanan bu bölümü 20 Eylül, Pazar günü 15.30’da Da Vinci TV’de yayınlanacak.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Devamını Oku
Da Vinci TV’den Çocuklara Koronavirüs’ü Anlatan Program