Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

TANRIYI KIYAMETE TAMAM DA,TÜRKLERi NEYE ZORLUYORLAR.?

Allah bunlara akıl,fikir versin diyesim var lakin demem. Çünkü tüm aklın,fikrin zaten kendilerinde olduğuna inanan bir sürü var karşımızda. Bildiğiniz sürü. Kimlerdenmi bahs ediyorum ,elbette sığırlardan bahs ediyorum. Az sonra görünecekler biraz sabredin lütfen. Oooo aşşağıda görünmeye başladılar.!

Baş Mal,Almanya ya gitti geldi,sahipleri,Türkiye üzerinde ne tür oyun çevirecekler,tüm planı,programı bu baş Mal a verdi. Bunlar sürekli emitasyon takıldıkları için,Paris de olan bitenleri Türkiye de sahnelemek için kendilerince düğmeye bastılar. İlk kime bastılar.? Tabiki Portakal denen tilkinin oğluna bastılar,kim bastı,baş Mal bastı. Kim basmış,baş Mal basmış.. Özür dostlar,yazarken aklıma Yılmaz Erdoğan,Organize işler filminden bir replik geldi. Yazdığım onu hatrıma getirdi. Evet devam edelim.

Portakal denen tilkinin evladı,canlı yayında milleti sokağa dökmek için lazım olan ilk provakasyonu yapınca haliyle devlet cevap verdi. Devlet den sesi alan baş Mal çıktı,vır,vır,vır,vır ishal olmuş gözlüklü bağırsak misali,vır ha vır... Yetmedi baş Malın sürüsünün içinden iki,üç tane küçük baş malda bu vır,vır a extradan vır,vır ekleyince,sürünün içinde bulunduğu chap ahırının duvarlarını yaz gelince tekrar badana etmeye gerek kalmadı,kahverengine boyadılar zaten.

Hmmm,bu nasıl seviyesizlik,böyle yazımı olur,edep falan,fişman ?? Açık konuşayım,baş Mal ve sürüsü,onun ahırı umrumda değil. Daha dümdüz gidilmeyi hak ediyor bu Atatürk tüccarları. Adamlar ülkeyi karıştırmak,ite,köpeğe teslim etmek için açıktan tezgah kuruyor. Sokaklarla tehdit ediyorlar,devletin Cumhurbaşkanı onlara gereken cevabı verincede,salya,sümük cevap yetiştirmeye çalışıyorlar. Bu sürüye her türlü küfür mübahtır,laf sokunca,beni tehdit etti,bana bişey olursa bu sorumlu diye zırlamalarıda var. Ben yazacağımı yazdım,içimden ne küfürler ettim onlar tahmin eder artık.

Tanrıyı kıyamete zorlamak teorisi, baş Mal sana ve sürüdeki küçükbaş,büyükbaşlara söylüyorum. Bahs ettiğim teoriyi bilirsiniz,bak şimdi iyi oku. 15 Temmuz da bu milletin %90 Allah,kitap,peygamber vatan,bayrak ve lideri için sokaklardaydi. Bu sayede,senin sahiplerinin icat ettiği lakin,kendine uyarsa demokrasi olan demokrasi ,Türkiye Cumhuriyeti Devleti nin yönetilme biçimi olarak kaldı. Şunu çok iyi bilinki,15 Temmuz un kahramanları,bir daha sokaklara çıkılmasını icab ettirecek herhangi bir durumda çok farklı bir şekilde kovalıyacak vatan hainlerini.

En önemliside nedir bilirmisiniz baş Mal ve sürüsü. O sokaklar varya o sokaklar, bu sefer,Devletimizin Kuran ı Kerim hükümlerine göre yönetilmesini talep eder ve buda olur Allah ın izniyle. Demem o ki,her kımıldayışınız,bizleri daha çok motove ediyor. Ya baş Mal. Kadere ters düşmek tamda bu,kımıldarsanda giriyor,kımıldamazsanda giriyor. Yani sopayı her türlü yiyeceksin.

Dostlar ,biraz hiddetliydim son olaylardan sonra, tımar gerekiyordu bu baş Mala.

Selametle

Devamını Oku

KAŞIKCI YA SARI YELEKMİ GİYDİRDİLER.?

       Ne yazayım diye epeyi bi düşündüm. Kafamda iki aktuel tema,Ali Koç un Sarı Kanaryası,Trump ın Sarı Yeleklileri.! Seç beğen.

       Bu iki sarı bildiğimiz sarılardan değil. Ben bugün Trump ın sarısından bahs etmek istiyorum,Koç un sarısı inşaallah bi dahaki yazıya.

       Tek dünya,dijital dünya,insan tam kontrol,peşinde olan küreselciler,kendi gazetelerinde yazan,kendi adamlarını,adım,adım ölüme götürdü. Suudların Kaşıkcı yı götüreceklerini bildiklerinden yolu açtılar. Maksatları Trump ın sahipleri olan ırkçı evangelist,arz ı mevhutcu tayfanın en büyük maddi destekcisi olan prens M bin Salman yönetimini bir şekilde uzaklaştırmak ve Rusya,Çin ile çalışmak isteyen diğer grubtan birilerinin başa geçmesiydi.

       Ne oldu,tamda sonuç alınmaya gidilirken,Fransa da sarı yelekliler harekatı başladı,Kaşıkcı öldüğüyle kaldı. Bu sokak eylemleri daha devam eder,dikkat edin göstericilerin hepsi hemen hemen beyaz. Normalde Fransa sokaklarında afrikalı insanlardan geçilmez,onlardan hiç kimse yok protestolarda. Çok iyi biliyorlarki,bu göstericiler istediklerini aldıktan sonra,sıra siyahilere ve müslümanlara gelecek,neyse devam edelim.

       Ne dedik,küreselcilerin Kaşıkçı hamlesine,ırkcı evangelistler sarı yelek ile cevap verdi. Evet olaylar biraz demini aldıktan sonra,küreselcilerinde illaki bir cevabı olacak. Bu küreselci dediklerim paranın sahipleri,paganistler,tüm teknoloji,silikon vadisinin efendileri. Acaba diyorum,bu küreselciler Amerika ya bi dolar operasyonu çekebilirmi,yada ne bilim Trump ın başına Kenedy nin uğramış olduğu gibi bir kaza olurmu,neden olmasın bir taşla bir sürü kuş vurmuş olurlar. Irkcı evangelistlere kocaman gözdağı,Amerika da Trump taraftarlarının tabanca,tüfek sokağa inmesi vb bi sürü zincirleme reaksiyon.

       Evet bugünde köşemiz Fransa ağırlıklı oldu,bu arada Kaşıkcı cinayeti hakkında kendimce bir senaryo yazdım,sakın ola sen nerden bilirsinde bu kadar emin yazarsın demeyin vesselam.

       Selametle

Devamını Oku

PARİS İN ÇAPULCULARI NAZİ.!

      İt rüyasında,gökten kemik yağdığını görür,tavuk rüyasında, kendini darı ambarında sanır,feto rüyasında,içerdeki şakirtlerine serbestce vazelin teslim ettiğini görür,kemalistlerde komşuda,orda,burda pişer nasılsa bizim burayada düşerin rüyasını tekrar,tekrar görürler.

      Mısır da darbe,bizim Tahrir meydanımız neresi olacak,yunanda ateist,kominist başkan olur,ooo bizede yansıması olacak,ellerinde tuzluk,kemalisti,fetocusu,teröristi,cartu,curtu,ordan oraya koşturuyorlar. Şimdide Paris deki sarı yeleklileri tuzluyorlar hıyar niyetine. Ellerinin altına yeni bi fırsat geldi ya hani,sözde ordan bi el ense atma derdindeler. Hele,hele,mal kemal de Almanya ya bi hız gidip geldi,sahipleri taktikleri verdi,o ne yaptı memlekete gelince,gülizabet apoyla iki saatten fazla bir görüşme yaptı. Yakında kokusu çıkar.

      Kokusu çıkar dedik,lakin,kaç defa yazdım bilmiyorum,tekrar yazacağım. Türkiye Cumhuriyeti Devleti ,kader planında bahar mevsimine girmiştir. Türkiye üzerinde oynamak istediğiniz her oyun ters döner,ben bunu son 15 yılda ülkemizde yaşanan onlarca olay ile delillendirebilirim. Ne yapsanız boş.

      Sarı yelekliler üzerinden ülkemizde bazı hesap içine girenler,biryerlerden kıvılcım çıkarmak için yoğun mesai harcıyorlar. Büyük ihtimal en azından benim gördüğüm,bu kıvılcım kadınlar yada futbol üzerinden olacak. Son haftalarda kadına şiddet haberleri,canlı yayında karısını,onu aldattığı için tokatlaması sahnesi,bu tip haberler arttı. Futbol,taraftar çok mühim,inşaallah büyük kulüplerimizin taraftarları bu tuzağa düşmez. Özellikle Fenerbahçe taraftarı.

      İnanın dostlar,ülkemizdeki çoğu prof yada tv lerde yorum yapan kişiler Fransa da sokağa dökülenlerin neden,kim için ortalığı talan ettiğini bilmiyor. Çok uzatmadan örnekliyerek anlatayım. Zamanında dünya ağırsıklet box şampiyonu Klitchkow önderliğinde sokaklara dökülüp,Ukrayna da hükümet devirenler ile Paris deki sarı yelekliler çok farklı kutupların  uçları. Mısır Tahrir de toplanıp,sisi önderliğinde sokakları yakan,insanları katl edenlerle,Ukrayna daki olayların sahipleri aynı,lakin Paris deki farklı.

      Abdullah Çiftçi üstadın Türkiye de gündeme getirdiği,Küreselciler ve Evangelist siyonist-arz ı mevhut cu kesimlerin birbirlerini tartma,gözdağı verme günlerini yaşıyoruz. Erdoğan,Putin,Merkel,Macron,  dördü el ele tutuşup bir fotoğraf verdi,Merkel uyanık,hemen bu fotografın ardından,bir dahaki seçimlerde aday değilim dedi,çünkü başına geleceği biliyor. Merkel in nazilerine bir yol verirlerse Almanya da,şu anda Paris de ortalığı tarumar eden Fransız nazilerine benzemezler. Bu arada Fransa da ayaklananlarda sağcılar. Devam edelim Merkel seçimde yokum dedi,ona ufak bi ceza kestiler,Macron üste bide avrupa ordusu kuracağız dedi,Paris de olanlar ortada.

      Paris deki olayları,gezi de eğer Başkanımız Erdoğan ,tamam geri adım atıyoruz deseydi neler olacaktı Türkiye de olarak izleyin,takip edin lütfen. Macron ne dedilerse kabul etti,lakin,eli kaptırdı bi kere,tüm gövdeyi versede durmazlar artık. Anlamıyoflar ve yarın sabah ortalığı iyice karıştıracaklarını söylüyorlar.

      Demem o ki,Türkiye deki ezik çapulcular,onun bunun gazına gelip,aklınıza kaka şeyler getirmeyin,2019-20 de batı ve dünyanın büyük bir bölümü birbirini yerken,memleketimizin,yüzölçümünü nasıl tereyağından kıl çeker gibi arttırdığını,akdenizdeki doğalgaz resevlerimizin nasıl evlerimize taşındığını,istanbul havalimanına Venezuela altınlarını getiren THY nın süzülüşünü izleyin. Önümüzdeki üç,beş yıl Türkiye nin atılım yılıyken,başkalarının kaos yıllarıdır inşaallah,en doğrusunu Allah bilir.

     Selametle

Devamını Oku

DELİLER FATİH İN FERMANI

      Deliler.! Delija.! İşyerinde sırp arkadaşlarım vardı fanatik Kızılyıldız taraftarları. Senin tuttuğun takımın taraftar grubunun lakabı ne,adı ne diye sordular bana,Ultraslan dedim,bizimkilerin lakabıda Delija dediler. Nasıl yani dedim,türkçedeki deliler manasında delilermi,evet dediler. O zamanlar pek bi anlam verememiştim. Lakin bugünlerde vizyona giren ve dibine kadar milli olduğunu açık eden,adındanda epeyi söz ettiren,almanyada artı onsekiz e taktırılan ,DELİLER FATİH İN FERMANI filmini duyduktan sonra Kızılyıldız taraftarlarının kendiletine bu ismi almış olabileceğini düşündüm. Çünkü Osmanlı tarihini bilen ve merak eden bir halkdan bahs ediyorum,en azından benim tanıdığım sırplar bende o izlenimi bıraktı. Hatta bir seferinde işyerinde öğlen yemeğindeyiz,bana döndü dediki,yav Bayram bişey soracam doğrumu acaba merak ettim. Dedim sor,dediki,bizim oralarda derlerki,Türkler askere gittiği zaman dönmek için gitmezlermiş,komutan siperden her ne olursa olsun çıkmayacaksınız diye emir verince,kaybedeceğinizi,öleceğinizi bilseniz bile çıkmazmışınız öylemi,evet dedim. Bu sefer ben sordum,siz askere gidince niye gidersiniz. Tekrar evimize,sevdiklerimize sağsalim kavuşmak için dedi. Bende,ha eşşek ha dedim. İşte bu sebebden 500 sene sırtınızdan inmedik dedim. Şaka yaptığımı biliyordu,ama gerçek olduğununda farkındaydı.

      Neyse ,Deliler filmi almanyada sansür yiyor,Türkiye den üç,beş tane leğen ağızlı yutuber,sayfalarında film hakkında aklınca yorum yapıyor ve direk, kimse izlemeye gitmesin diyor.! Filmi eleştir,tavsiye etmem de,yada ona yakın cümleler kur,lakin izlemeye gitmeyin nerenin köyü arkadaş ? Bu notuda düştükten sonra,asıl yazmak istediğim mevzuya gireyim.

      Arkadaşlar,sinema filmlerinin,ve dizilerin bazıları sadece,dizi yada sinema değildir.Bunların yüzlerce,hatta binlerce örneğini,Holywood filmlerinde görmedikmi. Rambo piyasaya cıkar,meğer Afganistan işgal edilecekmiş,insanların algılarını,zihin altlarını ona hazırlamak içinmiş. Rocky diye bi film serisi çevirir meğer SSCB nin yıkılışına milleti alıştırırmış vs... Bizdeki Yeşilçam ın,mahalle camisinin imamını yıllarca bebebeliğin,çolukçocuğun zihin altına,öcü,sapık,üçkağıtçı olarak yerleştirmesi gibi. Yani bazı filmler, gücü elinde bulunduranlar tarafından yönetmene,oyunculara,o film şirketine sipariş ettirilir ve çevriltilir. Ben güç elinde olanlar diyorum ya,siz bunu devleti yönetenler olarak anlayın. Paragraf atlıyalım...

      Ülkemizden örnekler verelim. Yazacaklarım benim tahminlerim,herhangi bir şahıs yada kuruluştan aldığım bilgiler değil. Kurtlar Vadisi serisi, Diriliş Ertuğrul. Bu iki dizinin ilk başladığı ve zirve yaptığı günleri bir canlandırın zihninizde. Resmen bu dizilere paralel giden bir Türkiye Cumhuriyeti gerçekliği vardı,hem siyasi,hemde sosyolojik olarak,bilmem bana katılırmısınız. Deliler Fatih in Fermanı. .!

      Bu filmin vizyona giriş zamanlaması bile ayarlanmış sanki. 2018 sonları..!! 2019 dan itibaren ,yurt içinden ve dışından,kimi açık kimlikle,kimide nikin arkasına saklanarak, vatanını,milletini,kendi çıkarları için ona,buna,peşkeş çeken hainler ...,DELİLER filmini izlesinler diyim artık. Belliki fetöcüler,jon dündar,bide ingiltere ye kaçan alabora, çok sevecek bu filmi.

      Selametle

Devamını Oku

PARİS OSİRİS

      Uzun zaman önce aşk şehri Paris ve Osiris in ..kü diye bir makale paylaşmıştım gazetemizde. Madem Paris de sobalar,kaloriferler yanan sokaklar ve meydanlar sayesinde kapatıldı,tasarruf var,Paris de Osiris in kaybolan organının laneti tezahürmü ediyor sorusunu sorabiliriz. Neydi o organın modernize edilmiş sembolü,evet Eyfel Kulesi. 

      Dikilitaşlar,Ra ya tapan paganistler tarafından Ra nın oglu olan Osiris in bulunamayan penisini sembolize etmek,yaşatmak ve tanrılarına olan bağlılıklarını bildirmek için yapılmışlardır.

      Şu anda youtube da iki ayrı hesaptan Paris canlı yayını var,bir canlı yayın kamerası polislerin içinde,ploisler seriye bağlamış gaz bombası atıyor,diğer canlı yayın kamerasıda göstericilerin içinde kafası gözü yarılmış,sarı yelekli bir protestocuyla röportaj yapıyor. Yani tezgah sağlam kurulmuş,Arjantine giden Macron u uçaktan inerken ,sarı yelekli bir işçiye karşılatmadılarmı. 

      Hani bizim memleketteki eski doğan medya artıkları varya,şimdinin bilmem ne laik,kemalist takılan menfaatci,üçkağıtcı,cebi için canlı yayında markaların reklamını yapıp,çaktırmamaya uğraşma çabasına giren tüccarlar,evet onlar,bizler dış güçler diyince,hayvan gibi sırıtıp,illüminatimi diyen sığırlara soruyorum. Fransa da olanları neden paylaşmazsınız,neden iki twit atmazsınız bu konuda.

      Hiçbir,fetocu,hiçbir pkklı,hiçbir tanınmış eski doğan medya üçkağıtcısı ,yurtdışına kaçan en başta hain can,hicbiri bu konuyu görmüyor. Lakin ikigün sonra onların kapısına dayanıodığında bakalım nere kaçacaklar.

      Ez cümle,ne zamanki göstericiler Eyfel Kulesi haliyle Osiris ün prnisüne saldırıp tahrip ederlerse,yada işgal ederlerse işte o zaman tekrardan bir Paris makalesi daha neşr ederiz,ama Eyfel kulesine giderlerse işte o zaman ortalık duman olur.

      Selametle

Devamını Oku

ATATÜRK TÜCCARI KENE.!

17 Kasım 2018

      Hükümetin beyin göçü için yaptığı açıklamalara sevinmiş,lakin devam eden günde  bilmem ne fakültesinden bir kaç tane prof göz altına alınmış eee, bu tersine beyin göçü projemiz beyinsizlik göçüne dönüşmüş. İyi hoşta o methettiğin proflar neden göz altına alınmış onu neden yazmazsın bre Atatürk tüccarı.

16 Kasım 2018

      Bu makalesindeki anırma farklı,chp camileri ahır yaptı diyoruz ya belgeleri,delilleri ile anlatıyoruz ya,bu herifci de ,söz de bize vuruyor. Üç kağıtcı Atatürk tüccarı seni.

15 Kasım 2018

      Memleketin balık problemine el atmış 15 Kasım daki hönkürmesinde,hönkürmüşte ,farkında olmadan laik,kemalist düzenin ,denizciliği 1920 lerden itibaren nasılda sömürdüğünü itiraf etmiş,enteresan.

14 Kasım 2018

      Burda iyice zıvanadan çıkmış,sözde Atatürk ün dine verdiği ehemmiyetten bahs ediyor,diyanet işleri başkanının,Kadir Mısıroğlu na yapmış olduğu geçmiş olsun ziyaretini kınıyor. Neymiş, Mısıroğlu iltahaplı fikirlere sahipmiş.! Bende sorarım o zaman, Rıza Nur,Mustafa Kemal in en yakınındaki insan iken,hatıralarını yazdığı kitabı oqtaya çıkınca neden meczup,sapık ilan ettiniz,aynen Kadir Mısıroğlunu meczup ilan ettiğiniz gibi. Bi aralar kemal kılıçdaroğlu nun kardeşi Celal i de deli ilan ettiniz,sebeb? İşinize gelmiyor. Geç bu teraneleri geç Atatürk tüccarı seni.

13 Kasım 2018

      Kafadan mıçmış bu yazısında,liseden kalma bilgisiyle Sevr Anlaşması diyor mercimek beyinli. Sevr Projesi o projesi,tabi ne fark eder canım,benim bi şizofren tayfam Türkiye de ortalama yüzde ona tekabül ediyor,hem çalarım,hem oyanatırım ohhh hayat bana güzel... Girişten tüy dikince yazısının devamını okumaya gerek yok,bi önceki günkü yazısına geçeyim bu Atatürk ü satan tüccarın.

10 Kasım 2018

      Atatürk tüccarlığı yaparak cebini dolduran biri 10 Kasım da,her tarafından yağlar akan bir şeyler kaleme almasa,marshal yardımı ile yurda giren vitalar öksüz kalırdı mirim. Atatürk ün Anıtkabir e nasıl geldiğini anlatmışta,daha önce niye getirmemişler,yıllarca neden başka yerde muhafaza edilmiş sebebini yazmamış,Atatürk ün cenaze namazı ile ilgili olarakta bir bigi paylaşmamış. Hani uyanık ya bu Atatürk ün sırtına yapışmış da bir türlü rahat vermeyen tüccar kene,neyse ...

      Yukarda tarihlerinide yazmış olduğum günlerde yazılmış olan makalelerine kendimce cevap niteliğinde kısa notlar düştüm. Kimin makalelerinden mi bahs ediyorum.? Altı tane Atatürk kitabı "yazıp" sadece Atatürk ün üç,isimli olmasından faydalanıp,isimlerin sadece yerlerini ve kapak renklerini değiştirip,sabah,akşam,okurunu evirip,çevirip .........  sobeliyen,uğur dündar dan sonra Cumhuriyet tarihinin gelmiş,geçmemiş,en cepçi,para düşkünü,Atatürk tüccarı,daha ne diyim. Bu arada duayen hamamböceğine arenada bir sır hele,maaşı kaçbin dolarmış,hani sizler milletin maaşlarıyla ilgilenirsiniz ya,hele bizde bilek,kaça arpalanıyonuz hele.

      Selametle.

 

Devamını Oku

THE HAVASS 2019.!

           Meşhur the ekonomist dergisinin son kapağı epeyi bi gündem teşkil etti,gerçi her kapakları insanları heyecanlandırıyor,bi sonraki yıl yada ay ,dünyayı neler bekliyor kapağın üzerine resimlerle özet geçiyorlar. İyide nerden ve nasıl biliyor,tahmin ediyorlar soru bu.! Cevap çok basit,çünkü bir kaçyüz senedir gücün imkanlarını ele gecirdiler,önceden yazdıkları senaryoları sahneye koymadan önce,birazını paylaşıyorlarki itibarları artsın,algı sürekli onların lehine işlesin vesselam.

      Son kapakları çok karamsar,simsiyah zemin üzerine "2019 da dünya" yazmışlar beyaz renk kullanarak. Anlamı,2019 dünya için çok zor geçecek,yani ben planı yapalı çok oldu,2019 da da piyasaya sürecem,elmi yaman,beymi yaman göreceğiz.! Belki saçmalıyorsun arkadaş,adamlar nasıl olurda önceden yazar,gününü bekler,sonrada sahneye koyar diyebilirsiniz. Yakın tarihden bir kaç örnek ile bunların nasıl çalıştıklarını anlatayım.

      Bir yahudi devleti kumak ister,gider Avusturya nın bilmem hangi şehrinden,çocukluğundan itibaren takip edilen,planlarına en uygun karakterdeki insanı seçer,büyümesini izler,sonrada alır getirir Almanya nın Führer i yapar,gerisine karışmaz,çünkü o karakterin içini,dışını,fıtratını,ruhunu,emellerini,psikolojik durumunu en ince ayrıntıya kadar zamanında not etmişlerdir. Gün gelir ve o kişi kendi çıktığını santığı merdivenlerden tepetaklak aşşağı düşürülür. Kuzey Kore nin başkanı Kim varya,isviçre de doğma büyüme,isviçre de anaokuluna gitti,ilk,orta,lise,varsa üniversite yi isvicre de okudu. Yani isvicreli yetkililer,bu Kim in ,afedersiniz, gece kaç defa ve hangi günlerde yatağında nükleer saldığını bilir. Çünkü her çocuk isviçre de devlet tarafından dosyalanır. Laf uzuyor,bi örnek daha vereyim arkasından the Havass 2019 ne kapak yapmış ona bakalım.

     Kevin evde yalnız başına,diye bir sinema filmi var,oradaki sahnelerin birinde Donald Trump da rol almış,tamamda ne alaka diyebilirsiniz,yazayım. Rol verdikleri filmin isminde gizli her şey. Ey Trump,dünyadan izole edileceksin,Amerika yalnızlaştırılacak,çünkü 21 yüzyıl planlarımız içinde Abd nin yeri yok.! Çünkü Trump ı çok iyi tanıyorlardı,aynen Hitler i tanıdıkları,el altından seçilmesini desteklediler,zaten seçildiğinde içinden ne çıkacağını çok iyi biliyorlardı,şimdi seyrediyorlar. Bunlar kimmi,bunlar ingiliz lere Osmanlı yı yıktıranlar,sonrasında Amerika yı süper güç yapıp karşısına SSCB yi dikenler,israil devletini kuranlar. Yeniyüzyılda Amerika ve israil ,bu güce ayakabıdaki taş misali rahatsızlık veriyor. Ya Amerika,israil bu savaştan galip çıkar,yada Çin üzerinden dünya ya tekrardan ayar verme peşinde olan bu lusiferci,paganist parababaları.

      Bana göre ne Trump Amerika sı,nede Netenyahu israil i Paganlarla baş edemez. The Ekonomistin son kapagıda aslında dünya derken Avrupa birliği,Amerika,israil ve onlarla el altından iş çevirenleri hedef gösteriyor

   the  Havass. " 2019 da dünya " resm edemediğim için anlatmaya çalışayım,kafanızda bir resim oluşturun dostlar. Yine simsiyah bir arka fon,yine aynı yazı 2019  da dünya,farklı olan siyah arka fon un üzerinde siyahın başka tonu ile dünyaresm ediliyor tüm dünya simsiyah,Türkiye ve Katar bembeyaz. Neden,çünkü Türkiye şu anda,Karadeniz,ve Akdenizde,üç ayrı mıntıkada sondaj çalışmalarına başladı,inanıyorumki gaz ve petrol bulunacak,yetmedi,Avrupa birliği ülkelerindeki karışıklıklar çabası,Türkiye ve Rusya ya kim yanaşmak istiyorsa orası karışıyor,Türk devleti ve milleti fetosunu kovaladı,avrupa ülkelerinin hepsinin fetosu var ,milleti bunun farkında değil. Paris deki olaylar,Ukrayna nın Rusya ya dalaşması vs.. Daha yazabileceğim o kadar sebeb varki ikibinondokuzun Allah ın izniyle,Türkiye çok bereketli geleceğini hesap ediyorum.

      Kader ağlarını örmüş,ne yapsalar nafile,onlar birbirlerine düşecek,yıllardır söylüyorum,bu bizde müthiş bir sıçramaya vesile olacak inşaallah. Bu arada Havass nedir,ne değildir rahmetli,Aytunç,Altındal dan bir dinleyin. Bu arada kimse yanlış anlamasın,Havass ım demek istemedim makalede,eyvallah. 

      Selametle

 

Devamını Oku

PAPUCUMUN İNSAN HAKLARI,DEMOKRASİ SAVUNUCULARI.!

      Cumhuriyet kurulduktan sonra rejim ,kendi oligarklarını,burjuvasını Türkiye deki tüm köşebaşlarına yerleştirdi,yazarsak uzun gider,kısaltayım,Yeşilçam daki çaycıdan, Ali Koç a kadar olan tüm mıntıka.

      Bugün Yeşilçam daki çaycıdan,Ali Koç a kadar olan alan içindeki ,laikiz,insan hakları,demokrasi,gezi vb.. mevzuları yıllarca satıp % 12,5 luk bir kesimi şizofrenleştiren metrekarede kalanlarla ilgili,günün gündemi olması gerekirken ne Türkiye nede dünya medyasında yer bulamayan,lakin bu kışın ortasında yanan bir şehri hatırlatayım dedim.

      Paaaarrriiiissssss.! Evet,Paris yanıyor. Kontrol ettim,ne fetocu twiter hesapları,ne pkklı hesaplar,nede yurt dışına kaçan hainler mesela jon dündar,resmen kör,sağır olmuşlar,tek bir twitleri yok bu konuda,belki ben yazıyı paylaştıktan sonra kımıldayacaklar kim bilir. Nerde kaldı insan hakları savunuculuğunuz ey cemeati hayinin ee,söyleyin hele bu ne darwincilik oynama böyle,hepiniz üç maymun moduna bağlamışsınız.

     Birde aynı adamın isminin yerlerini değiştirip altıncı kez onun için kitap yazdım diye tüccarlıkta çığır açan özdil,yanında,eskinin doğan kasalı,şimdinin şanzımanı inik hamamböcekleri var,oralara bakmadım,gerekde görmedim,çünkü onlarında yukarda bahsettiklerimden farkları yok. Tek twit atmamışlardır,sahipleri izin vermez.

      Selametle dostlar 

Devamını Oku

22 ARALIK 2017

ERGÜN DiLER in MAKALELERiNE ATTIGIM YORUMLAR GÖRÜNMÜYOR,BU GÜNKÜ YAZISINA ATTIGIM YORUM BUDUR.SAGLAM BiR KESiK YEMi$iZ E.D den.! SEBEB NEDiR ACABA.!?Çin büyüyecek ama kontrol edilebilir düzeyde! ADAMLARIN KAFASINDA BU VAR! Trump ve Putin’in yanındaki ekibe bakınca aralarındaki DOSTLUĞU net olarak ortaya çıkarıyorsunuz! İKİ BAŞKAN DA İKİ EKİP DE SIKI FIKI DOSTUR! HİÇ BİR KONUDA KARŞI KARŞIYA GELMEZLER! GELEMEZLER. GELMEYECEKLER… KUDÜS dahil!...Bu cümleler makalenizdendi. Rusya ile abd nin karsi karsiya gelmemesi icin,abd nin 21 yy da küreselcilerin kurgulamis oldugu düzene hic itirazsiz biad etmesi lazim.Buda abd nin her türlü gücünü kaybetmesi,ic karisiklik,eyaletlere ayrilma mänasina gelir.Öncelikle abd nin icinde kimlerin kavgasi var bunu dogru analiz etmek lazim gelir.Sayfami takip eden dostlar,abd nin basina gelecek olanlari cok önceden yazdigimi teyit edeceklerdir.Ben allamemiyim,hayir degil,lakin dogru kaynak takip etmek mühim.Aylardir nerdeyse yil oldu,evangelistler,evengelistler diye yazdik,CB miz onlardan bahs edince ülkemizdeki süper aydinlar evangelist güzellemesi yapmaya basladi.Küreselciler kimlerdir,evangelist-siyonist birlikletiligi nedir,21 yüzyil nasil bir kurgu üzerinden gidecek,bunu bilmeden yapilan analizler sadece sayfayi,gazeteyi doldurur,cebleri doyurur,gün kurtarir,gariban okuyucuyu kandirir,oyalar,beynini gereksiz bi sürü,dost,post,arkadas,bilmem ne ile sisirir. Abd de dünyada dost arayacak duruma düsmüstür.Ruslarin abd ile SSCB dönemindeki gibi zuladan kanka olma devri kapanmistir.Türkiye,Cin,Rusya cemberinde yer almayanlari kötü günler beklemektedir.Küreselciler hem abd yi,hemde ziyonrail i tala$a cevirecekler.Cünkü onlar atlama tahtasiydi ve onlarla i$leri bitti.15 Temmuzda cigerinde delik actigimiz abd nin kan kaybi yapmis oldugu tamponlara ragmen daha hizli bir sekilde sürmektedir.Bu kan kaybi onlari bitirecektir.AB ligi eger Türkiye,Cin,Rusya üclüsüne biad etmezse cökecektir.Yakin zamanda onlarinda abd ye dirsek gösterme cabalarina sahid olacagiz,lakin isleri zor.Cünkü o ülke halklari henüz Nato nun ,abd nin feto yapilanmasinin ne oldugundan habersizler.Onlarin ülkelerininde alman fetosu,hollanda fetosunun esiri oldugunu bilmiyorlar.Burda birakalim..Selametle..(not E.D engel yok artik.)

Devamını Oku

ESKi BiR MAKALE (3 subat 2017)

Epeyice zaman önce Suriye,Irak coğrafyasına Kurt indi diye bir makale neşretmiştim. Kurtlar intikalde ve tüm dünya seyrediyor. Dostlar gururlu,düşmanlar çamur atma itibarsızlaştırma peşinde. Lakin ok yaydan çıktı,ne yapsalar boş,verilmiş bir karar var ve ok hedefine ulaşmadan düşmeyecek. Bu arada bazı özel sebeblerden ötürü uzunca bir zaman yoktum,soran sormayan tüm dostlara selamlarımı iletirim. Ergün Diler e yazdıklarım bir türlü görünmüyor. Bende dışardan okuyucu olarak son yazdıklarına bir göz attım. Yine bilinen mevzuları " hayret avcılığı" kılıfı içinde satmaya devam ediyor. Amerikanın artık uzatmaları oynadığını hala kabul etmiyor,lakin o mevzuya sapmak için bir yol arıyor,yakın zamanda Amerika nın artık pilinin bittiğini yazmaya yazarda uygun mazareti bulması gerekiyor. Amerika da Trumb ı çok zor günler bekliyor,büyük ihtimal istifaya zorlanacak. Çünkü evangelist,arz ı mevhud cuların 21. Yüzyılda,Küreselcilere karşı hiç şansı yok. Güç sahipleri,19 yüzyılda ingilizleri,20 yüzyılda Amerikalıları maşa olarak aldı,21 yüzyıldada Çin lileri kullanacak. Formül bu kadar basit. Daha sonra yazmayı düşündüğüm makaleminde ilk ipuçlarından birini vereyim. Armegeddon ,bizlerinde Melhameyi Kübra ismini verdiğimiz savaş,herkesin söylediği israil ile islam arasında olmayacak. O büyük savaştan önce ortalıkta ne Amerika nede israil kalacak zaten. Armegeddon put perestler ile islam arasında olacak. Neden mi ? Yazayım,çünkü peygamberler büyük mücadelerini sürekli putperestlere karşı verdiler. Örnek hz Musa as Firavun,hz İbrahim as Nemrud,hz Muhammed sav Mekkeli putperestlere vb...Çinliler budist ve putperest. Bu nedenden Melhamey i Kübranın budist alemi ile islam alemi arasında geçeceğini tahmin ediyorum. Enteresan olan ne biliyormusunuz dostlar,biz ülke olarak ileride büyük kapışmayı yapacağımız küreselcilerle aynı safta yer tutuyoruz şu an. Devletimiz bilerek yada bilmiyerek diye yazmıyacağım,çünkü eminim biliyorlar olup biteni,kimin safında yer tuttuklarındanda haberdarlar,ben gibi cehli basit biri olanın bitenin az çok farkındaysam onlar hayde hayde farkındalar. Daha önceleri yazdığım gibi,devletin direksiyonunda artık Selçuklu yu,Osmanlı yı kuran akıl var vesselam. Selametle...

Devamını Oku