Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

TSK > KKK > DZKK > HVKK > ?

      Dün sanal dünyada gözlerim ile gezerken,TSK nın invanterine almak istediği,tamamen yerli yapım bir savaş uçağının similasyon görüntülerini izlerken dikkatimi çekti,uçak havada iken,ne tekerlek,lastik,ne füzeler,ne de başka bir çıkıntı görünmüyor.! Enteresan bir dizayn diye düşünürken,aklıma,askeri protokolde hava kuvvetlerinin neden üçüncü sırada olduğu sorusu geldi.

      Cevabı basitti bilen için. Çünkü ilk savaş karada olmuştur o sebebten dolayı,kara kuvvetleri protokolün ilk sırasında yer alır,savaşlar denizlere gemiler,tekneler icat edildikten taşınmıştır,protokolde ikinci sırada denizciler yer alır,son sıra havacılara verilir protokolde,çünkü havada savaşa bilme becerisi diğer iki kuvvetin sonrasında gerçekleşmiştir. Yani üç orgeneral düşünün,üçününde TSK ya girişleri aynı,beyin,bilgi beceri aynı,rütbe aynı,ama eşit sayılmıyorlar askeri literatürde. Karacı olan diğer ikisininde komutanı,denizcide havacının üstü.

      İşte o savaş uçağı videosunu izlerken ,yukarda kısa açıklamasını yaptığım emir komuta zincirine 22. yüzyıla ilerlerken yeni bir kardeş gelebilirmi sorusu geldi.! Kara > Deniz > Hava > ?

      Gelin birlikte bu konu hakkında biraz kelam edelim. İsteyen fikrini yazabilir. Çünkü benim aklıma gelen 4. Kuvvet Komutanlığı henüz resmi olarak dünya üzerinde hiç bir ülkede yok.

      Dostlar,ben her müslüman gibi gaybe iman ederim.Görünmeyenlerinde olduğuna inanırım.Metafizik varlıkların olduğundan zerre şüphem yok,Ve insanoğlunun,hem Hak kın tarafında Allah için kılıç sallayanların hemde Batıl ın tarafında olup şeytan için kılıç sallayanların bu varlıklarla bir şekilde iletişime geçebildiğine,kontak kurduğuna kesinlikle inanıyorum.

      Henüz dünya üzerindeki insanların bu tip mevzulara hazır olmadıklarını düşündüklerinden mi ,yada bu konuların ispatlı şekilde canlı yayınlarda gösterilmesinin,yıllarca savundukları materyalizmin ve binlerce fikirlerinin çöp olmasına sebebiyet vereceğindenmidir nedir,direk açıklama yapan kimse yok. Lakin bir çok batılı ülkenin,buna ABD dahil,örtülü ödenekten,parapsikoliji,metafizik çalışmaları için bütçeler ayırdığı medya ya düşdü,hemde çok kez.

      Büyük ihtimal,yakın zamanda amerikan malı çakma uzaylılar dünyaya getirilmesi yada hologram İsa Mesih in Vatikan ın duman çıkan bacasının üzerine indirilmesi ile kutuyu açacaklar ve metafizik Kuvvet Komutanlığının ilk resmi açılışını,açıklamasını yapacaklar.

      Bunları neden yazdım. Çünkü TSK nin çok sessiz ve reklam yapmadan bu Metafizik Kuvvet Komutanlığı MFKK nın biriminin temellerini attığını varsayıyorum.! Nedenmi kendimce bu kadar eminim,düşünün arkadaşlar,ahir zamanda yaşıyoruz,son büyük savaş yaklaşıyor,haliyle kıyamet günüde uzakta değil. Bu da ne demek olabilir.? Kara da,Deniz de,Hava da savaşın her türlüsünü icra eden Ademoğlu, metafizik alemide içine alan son kuvvet komutanlığının da iştiraki ile kozlarını yeniden paylaşacak.

      İslam dinin de, savaş sırasında, yardıma gelen meleklerden bahs edilir,Allah ın gök ordularından,şehid lerin aslında ölmediğinden bizim öyle zannettiğimizden bahis geçer,bunların tümü ayetlerle sabittir. Kuran ı Kerim ışığında bile tabi en doğrusunu Allah bilir,askeriyede böyle bir kuvvetin,birimin oluşturulması gerekliliği bile gizli özne ile anlatılmaya çalışılıyor sanki.! Ben ,ülkemizin ilk Metafizik Kuvvet Komutanlığı MFKK nın Kara,Deniz,Hava Kuvvetlerine 4.bir kuvvet olarak hemde resmi şekilde eklemlenmesi taraftarıyım. Neden olmasın.? 

      Arkadaşlar hele bir düşünün,böyle bir durum gerçekleşirse,memleketteki müzmin chp muhalefeti neler der neler yazarlar. Ama Menemen deki o , bana göre dönemin iktidarının parmağının olduğu Kubilay ın katl edilmesinin mazeret gösterilerek doğuda,batıda,kuzeyde,güneyde ne kadar Allah dostu,kalbgözü açık(siz bu kalbgözü açıklığından,rahmetlilerin,metafizik alem ile kontağa geçebilecek seviyede ilme sahip olduklarını anlayın) ulema varsa toplanıp asılarak yok edilmesinin asıl sebebini bilmezler. O insanların çoğunun,kurulmasını istediğim Metafizik Kuvvet Komutanlığında görevli olarak çalışan personel olduğunu düşünebiliyormusunuz,yada şimdiki dönemde yaşayan,kalbgözü açık Allah dostlarının yeni kurulacak Komutanlığımıza davet edildiğini.! 

      Dünya küçük,zaman hızlı,neden olmasın.! Eğer Ruslar Uzay Savunma Komutanlığı kurmuşlarsa,biz neden dünyada bir ilke imza atıp, MFKK mızı ilsn edip resmi gazete de yayınlamıyalım. 

      Bu arada bu yazıyı okuyup,daha şunu beceremedik,uzaya roket atamadık,samanı dışardan alıyoz,patlıcan elli,domates yüz lira,bu herifcide gelmiş ne masallar anlatıyor diyenler olabilir,onlara önceden cevabı vereyim rahatsız olmasınlar. İngilizler in kurduğu Kemalist devlet yüzünden,dünya üzerindeki her türlü gelişmeyi,ilerlemeyi,bilim,ilim,sanayi,fikir devrimlerinden pay alamadık,içinde olamadık,hep salya,sümük,arkalarından baktık,sonrada bizden bişey olmazlarla,Kemal Sunal filmleri,Uğur Dündar hamamböceği belgeselleri ile gerçek dünyadan uzak tutulduk,işte o sebeden bende derim ki,hepsini kaçırdık,kaçırttınız,bari bunu pas geçmeyelim,hepsinden önce biz çalışmalara başlıyalım,çünkü onlar Anadolumuzda köylerimizde gezip rüyalar toplayarak onları istifliyor,geleceğe dönük çıkarımlar yapıyor,bizi biliyorlar,düşünün onlar rüyalarımızın peşinde biz ise o rüyaları görenlere sahibiz.

      Çok uzadıöyazı,hakkınızı helal edin,Selametle....

 

Devamını Oku

11.02.2019 AVRUPA,GERÇEK BİR KAHVE MUHABBETİNDEN KESİTLER..!

      - Selamunaleyküm,iyi oyunlar.

      - ....  sessizlik.! 

      Normal,çünkü,mekan,mahalle muhalif ve son beş,on yıldır aşırı derecede portakalların,chpkk nın,fetonun,mardinli eşek,Atatürk tüccarı özdil tayfasının tazikli algı operasyonlarına maruz kaldılar,kin,nefret dolduruldular,birde üstüne cahillik,beslenilen kaynak yanlışlığı eklenince,her izin dönemi dörtgözle Türkiye ye giriş yapmayı bekleyen bu gurbetçi tayfa,nedense izin harici zamanda,bizim istediğimiz ülkeyi yönetmiyecekse,amerika,fransa,almanya,israil,yunan bile işgal etse umrumuzda olmaz kıvamındalar. Neyse bu sosyolojik sakatlık mevzusu bir kaç makale konusu belkide daha fazla....

      Ne dedik,selamı verdik içeri girdik,bir masa,batak oynuyor,diğer masanın etrafında dört,beş memleketlim,derin bir darwinizm e kendilerini kaptırmış gidiyorlar. 

       - Homospens deniyor,ilk insanlar,kimi ağaçlardan inememiş,değişimi tamamlayamamış,oldukları gibi kalmışlar. Bizde işte ağaçlardan inenlerin torunlarıyız.!!

       - Hmmm he,sonra..

       - İşte o ağaçtan inenler,yav,bi ingiliz profösör,bak pröfösör adam,üniversite öğrencilerine konferans veriyor,konferansta,canlı canlı kıvranan solucanı alıyor ve ortadan ısırıp yiyor..

       - Eeee

       - Ee si prof diyoki,işte bu solucanlar olmasaydı,insanlıkta olmayacaktı,çünkü sadece bununla beslendiler yüzyıllarca,protein deposu solucanlar.! 

       - Profösör haklı ,Adem,Havva hikayesi dincilerin yalanı zaten...dedi yancılardan biri,öyle olunca birden Cübbeli Ahmed e sardılar,hakaret küfür,gırla... Bu kini bunların içine pompalayan,chpkk,feto ,medya,yönetici,gazteci,siyasetciler,sizlerin yatacak yeriniz yok. Tabi sadece Cübbeliyi yazdım,daha neler uçuşuyor havada neler. 

      -  Bi gün buralı üniversite de okuyan,bi arkadaşa dedimki,keşke ağaçtan hiç inmeseydik.! Tabii okumuş,bilen adam,ne demek istediğimi hemen anladı cveabı verdi. Yok,yok indiğimiz daha iyi oldu.! 

      Bu arada içlerindeki en ateşli ve en bilmezi,hopladı,yav belgeselde gördüm,leoparmı ne diyolar,onlar ağaçlarada tırmanıp maymun avlıyor.! Saçmaladı demeyin dostlar,adam ağaçda olsakda ölüm gelirdi demeye getiriyor. Smile ..

       - İçlerindeki en "bilmişi" devam ediyor. Bi ton evrim teorisi anlattıktan sonra. Bunları ben uydurmuyorum,proflar yazıyor,konferanslarda işliyorlar.! İşte arkadaşlar tüm sıkıntıda burdan itibaren başlıyor. Gücü 1. Dünya savaşı ile ele geçirip,2. Dünya savaşı ile perçinliyenler,100 küsür senedir,kendileri için doğru olan neyse yazdılar,daha doğrusu onların taabi oldukları "din" in, emrettiği yolda,menfaatleri doğrultusunda kaldırım taşlarını döşediler. Ben dinleri derken,siz Paganizm anlayın lütfen. Bunların peygamberleri olan topluluklarla alakaları yok,onlarada eyvallahları yok. İşte bu profların öğretileriyle emzirilen yurdum insanı,herifcilerin istedikleri proflara taktıkları rütbelerin büyüsüne kapılmış onlar ne anlatırsa,hele anlattıklarıda nefslerini az okşuyorsa deme keyiflerine.

       Öyle oturmuş çayımı yudumluyorum,konuşulanların,muhabbetin tam göbeğindeyim. Lafa girmedim,o kadar samimiyetim yok,sadece dinliyorum. Acaba dedim şöyle bir soru sorsaydım ne cevap alırdım. En çok sevdiğin siyasetçi,politikaci kim .?  Cevabı verdi,bende ona,Hitler de,politikacıydı, yada Berlosconi de siyatetçiydi desem ne anlardı.? İnanın bişey anlamazdı,saçma sapan polemiğe girerdi. Ez cümle, herkes kendi nefsini okşayanın peşlnden gidiyor,onların tayfası ne yazıp çiziyorsa ona doğru diyor. Adolf yada Napolyon son dönemde galip gelseydi,bu kahve tayfası Darwin konuşuyor olurumuydu.? 

      - Bir sürü kavram kargaşası içinde kaybolmuş bu zavallı yurdum insanları,gerçek savaşın,mücadelenin ne olduğundan bi haber,kim,kimle,çok sevdikleri öçalan ın iltica talebini kabul etmeyen,aşık oldukları "demokratik avrupa nın " fetoculara,neden ekmek peynir dağıtır gibi kırmızı mülteci pasaportu dağıttığını idrak edecek beyne sahip değil. Çünkü beyinlerini gözlerine indirmişler,önlerine konanla oyalandırılıyorlar. Bi gün ,niye saman ithal ettik,bi gün,Ankara yı parsel,parsel satmışlar,bi gün,patlıcan on oldu,soğan,sarmısak dokuz oldu,yarın oy çalmışlar,bu liste uzarda gider... Değnekler bilmiyorki,Sivas da otel yaktırılanlar,Çorum da,Maraş ta katliamın içinde yer alanlar,Uğur Mumcu yu,Hrant Dink i katl edenler 15 Temmuz ile birlikte açığa çıktı. Onları bu Aziz dualı millet ve Devletinin Başı,Komutanı,Allah ın izniyle kovaladı. Şimdi öçalana pawaport vermeyenler,bu daha kullanışlı adamlarına pasaport dağıtıyor. Çağrım Maraş,Çorum,Sivas,olaylarından sebeb yutdılına çıkan dlevi canlarımıza,can kürtlerimize,sol takılan gurbetçi vatandaşlarımıza. Avrupa da yukardaki vukuatlara sebebiyet verenlere oturum dağıtıyor. Onlardan kurtulmak için gurbetçi oldunuz,onlar yanınıza kaçmak zorunda kaldılar,dikkat,yarın bir gün kapılarınıza işaret koyup başkalarının üzerine atarlarsa şaşırmayın,uyanık olun,oyuna gelmeyin. 

       Türkiye Cumhuriyeti Devleti 21. Yy da,tüm mazlumların sığınacağı tek mekandır,Nuh un gemisi Anadolu olacaktır. 

       Selametle

 

 

       

 

Devamını Oku

BEKAA MESELESi ÜZERiNE ESKi BiR MAKALEM.!

TOPUNUZ "GELİN" BİZ DAMAT, BEKLİYORUZ.!

İlk sözüm içerdeki,farkında olmadan ,devletin dibine dinamit yerleştirmeye çalışan güruhun algı operasyonlarına alet olup,onların kavalına üfleyen insanlara. Sizlerden ricamdır,lütfen olanı biteni sadece bir kaç slogan cümlenin arkasından analiz edip karar vermeyin. Ülkemize gem vurmak,bizleri esir etmek,Anadolu da yer etmiş milletimize,Irak ı,Libya yı,Suriye yi,Afganistan ı yaşatmak isteyenler in kirli tezgahlarına alet oluyorsunuz.! Uyanın,silkinin.!

İkinci sözüm içerdeki,farkında olarak devletin dibine dinamit yerleştirmeye çalışan hain güruhun kavalcılarına. O gün geldiğinde sizleri bu milletin elinden kimse alamaz. Ülkemiz büyük bir saldırının eşiğinde. Pkk müthiş bir şekilde silahlandırılırken,Türkiye nin en büyük nükleer dostu Pakistan da bir yargı darbesi ile seçilmiş insan,istifa ettirildi,görevden alındı. Aynı anda,dönemde,Kudüs de olaylar tırmandırılıyor,Türkiye de laik,kemalist kesime yönelik algı operasyonları başlatılıyor,bunun yanında başka mazaretler öne sürülerek,insanların sokaklara dökülmesi hedefleniyor,diyanet işleri başkanının görevden ayrılması, fetocu itler aracılığı ile internet üzerinden harika bir şekilde ayrıştırıcı iksir olarak kullanılıyor,M. Tanal denilen mv herif İstanbul daki büyük Kudüs mitinginde boy gösteriyor,şimdiye kadar bu tip mitinglerle alakası olmayan onlarca isim oradan fotoğraf veriyor vs. ! Normal değil dostlar.

Arkadaşlar ikinci paragrafta o gün geldiğinde dedim. O bahs ettiğim gün çok yaklaştı. En azından zahirde,madde de görünen o. Evet,Türkiye ye bir dış saldırı olacak arkadaşlar,madde de gelişen tüm olaylar o cihette malesef. Hazırlıklarınızı yapın inşaallah. Büyük savaş kapımızdadır. Çünkü eylül,ve kasım aylarına kadar,hele,hele yaş kararları alındıktan sonra,içerdeki son kozlarını kullanacaklar,bütün riskleri göze alarak üzerimize gelecekler. Allah ın izniyle bu büyük milletin ferasetine yine toslayacaklarından içerden bir netice alamıyacaklar. İşte o saatten sonra ellerinde kalan son secenek,askeri müdahale ile geri dönüş yapacaklar. Ellerindeki kuklalarını sınırımızda çok şiddetli şekilde silahlandırmaları boşuna değildir. Memleketimize yapmayı düşündükleri operasyonlara kendilerinide eklemliyerek gelecekler zaman içerisinde. Birde Yunanistan üzerinden ikinci, önce psikolojik,eğer ihtiyaç duyulursa müdahale amaçlı bir cephe açmalarıda olasıdır. Lakin ortodox yunanlılar,ortodox ruslarlamı,haliyle Putin ilemi hareket edecek o saat geldiğinde,yoksa katolik batı ilemi,bunuda zaman içerisinde göreceğiz.

Evet satranc masasında olanı biteni,olabilecekleri madde anlamında,zahirde görünen yüzü ile yazmaya çalıştım. Bu satranç oyunu sadece zahir de görünen tarafı ile mi sabittir,tabiki hayır. Sürekli yorumlarımda,arkadaş arası muhabbetlerde,yazılarımda belirtirim. Şeytaniler plan yapar,kaderde kıs,kıs güler. Allah ın izniyle,hem devlet,hem millet olarak hazırlıklarımızı elbette yapıyoruz tevekkül gereği. Madde de bunların teknoloji ve askeri gücü ile baş etmemiz mümkün görünmüyor. Lakin ben şahsen,bunlar planlarını gerçekleştirmeye fırsat bulamadan ,ne bileyim,büyük bir doğal afet veya birbirlerini yiyerek,kendi kendilerine girecekler, can derdine düşecekler. Nedenmi böyle düşünüyorum,çünkü islam aleminde Nuh un Gemisi,Türkiye dir,iyi ile kötünün mücadelesinde mazlumun tek sığınağı bu gemidir. Bu geminin yelkenleri o gün geldiğinde rüzgar ile doldurulacaktır Allah ın izniyle.

Kader de ne yazılmışsa onu yaşayacağız,bunun hiçbir şekilde değiştirilmesi mümkün değildir. Bizlere düşen görev,bulunduğumuz safın, Habil (alim)in mi tarafı olduğu, Kabil (zalim) in mi tarafı olduğu meydan,bunu kavraya bilmek. Başlıktada belirttiğim gibi ,bizlerin gözünde " Topunuz Gelin,biz Damat.! Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Allah yardımcımız olsun,amin. Selametle.

Devamını Oku

MARDİN Lİ YILMO ÖZDİL AVRUPA MERKEZ BANKASININ İŞTAHINI AÇTI.!

      Avrupa Merkez Bankası,Türkiye ye özel Euro bastı dostlar.! Evet yanlış okumadınız,belirli sayıda koleksiyon amaçlı,rakamla "0" yazı ile "Sıfır" euro.! Bir yüzünde Atatürk Anıtkebir resimleri ( Anıtkabir denebilmesi için orada tek bir mezar olması lazım gelir,orada birden fazla mezar olduğu için ismin çoğul hali olan Anıtkebir denmesi doğru olandır. Aynen Mustafa Kemal Atatürk değilde, Kamal Atatürk dememiz gerektiği gibi,ben demiyorum kimliği diyor,inanmayan bakabilir,çünkü kimlik hala hayatta.)

      Neyse konuyu dağıtmadan devam edelim. Başlıkta ne dedik,Mardin li Yılmo dan feyz aldılar,bide biz çarpalım,yolumuzu bulalım diyerek,toplamda onlara üç,beş euro maliyeti olan kağıdı bastılar ve bunu gözyaşları içinde alacak binlerce civcivleri hazır. Ah Kamal Atatürk ah,bu avrupa devletleri Mardin li Yılmo dan bile daha küstah çıktılar. Mardin eşeği en azından elle tutulur,rafa mafa konur,yaprakları parmak yalanarak çevrilebilecek,deve derisi kapaklı vs..bişeyler attı civcivlerinin önüne ama bu avrupalılar direk tek banknot salladı laik,kemalist tayfanın suratına. Fakirin düğününde sahneye çıkıp teklik bir doları " Pırtlatarak" damadın üstüne parmaklayan  davetli misali.

      Evet,mevzunun malesef karamizah olan kısmını işledik. Gelelim daha enteresan ve önemli olan kısma. Bu bölüm Mardin li Yılmo ve saz arkadaşlarını aşar,çünkü onlar sahiplerinin şakşakcılarıdırlar. Gerçeği,sulandırarak,itibarsızlaştırarak,vatandaşın gözünden kaçırır,perdelerler. Dertleri yalan dünyada üç,beş sene daha fazla yaşamak,sürekli alkışlanmak,milletin sırtından milyon dolarlar cukkalmak,iftira,yalan haber vb..yüzlerce ahlaksızlık.

     Sıfır euro banknotunun üzerinde,enteresan semboller,sübniminal mesajların mevcut olduğunu düşünüyorum. Hemde meşhur the Ekonomist dergisi kapakları ile at yarıştıracak cinsten. Eminim bu gelişme yakın zamanda uzmanlar tarafından televizyonlarımızda ele alınıp,işlenecektir. Benim merak ettiğim,bu parayı bastıranlar the ekonomistin sahipleri küreselcilermi,yoksa AB nin ulusdevletci tarafımı.? 

      Bu banknotun daha net fotoğraflarını bulabilirsem eğer,kendimce yorumlayacağım,inşaallah sizlerlede paylaşacağım dostlar. Bir kaç makale konusu belkide daha derin kim bilir.

      Tekrar mizah tarafına dönerek bitirelim yazımızı. Atatürk ün resminin üzerinde olduğu hiçbir banknot bu kadar ucuz değildi.! Türkiye mizde o resimler,milyon liralar gördü,hemde sıfırların banknota sığmadığı milyonlar,milyarlar.! Lakin bu avrupalılar hiç sıkılmadan,çekinmeden,rahat bir şekilde,ülkemizdeki laiklerin,kemalistlerin,chp nin kıymetlisini etkisiz eleman olarak piyasaya sürdüler.! Sıfır eoro ne demek ya,hemde kıymetlinin fotoğrafını ve anıtkebiri kullanarak..? Ha unutmadan,kapısında yattığınız avrupa devletleri yakında " Zero Atatürk" diye lakap takarlarsa kıymetlinize şaşırmayın,gerçi sizler onu ,aslında mazlumun dostu 

"Zorro" demek istiyorlar lütfen yanlış anlamayın diye çarpıtıb ne derseniz ona inanan güruhunuzu yine uyuşturursunuz. Morfini basıp,basıp,onları nelere inandırmadınızki.!

      Selametle.

      

Devamını Oku

BTS.! DÜNYA KAYNARKEN BUNLARDA NERDEN CIKTI.?

BTS ile özel bir derdimiz yok. 3.Cinsiyet, unisex kimlik ve "cinsiyetsiz toplum" projelerini konuştuk. Muhatap almayayım diyorum ama bu ergenler okuduğunu da anlamıyor.

Yayının konusu özel olarak BTS değildi. Cinsiyetsiz toplum, unisex cinsiyet ve 3. cinsiyet projeleri kapsamında bu müzik grubunun gençlere etkisini konuştuk.

Geri adım yok, özür yok. Elinizden geleni esirgemeyin! Bu ergenler müzik grubuyla yatıp kalktıkları için Dünya'dan haberleri yok. Israrla günlerdir 3.cinsiyet yok diyorlar.

Bakın neymiş 3.cinsiyet projesi. 3 günde çeşitli mecralarından toplam 100 binden fazla mesaj geldi.

Geneli küfür, hakaret ve bayağı üslupla yazılmış.

Organize hareket ettiklerini, ortak dil kullandıklarını söylemiştim. Kanıtı ekte. Talimatla yazdılar, talimatla sustular.

Ebeveynlere ve @tcmeb'e duyurulur! G.Kore, Küreselcilerin ilk pilot ülkesi. New Age yıkım projelerini buradan Dünya'ya yayıyorlar.

Nötr cinsiyeti yaymak için K-POP grupları kullandıklarını ifşa edince hedef olmamız kaçınılmazdı.

Tıpkı FETÖ'de olduğu gibi. BM iyi niyet elçisi Angelina Jolie, Kate Hudson, Adele gibi ünlü starlar çocuklarını "CİNSİYETSİZ" yetiştiriyormuş.

Çocuklar belli bir yaşa gelince kendi cinsiyet tercihi yapacakmış.

Buyrun, cinsiyetsiz toplum projesinin varacağı yer burası! Bu da #BTS modası mı, arkadan yırtmaçlı pantolon!

Birileri hâlâ meseleyi müzikten ibaret sanıyor.

Açıkça görülüyor ki, bir küresel ifsad projesi olan "cinsiyetsiz toplum" oluşturma çabaları bırakın Batı'yı Turkiye'de bile çok yol kat etmiş.

Ve kimse bunun farkında bile değil. Gazeteci yazar,tv programcisi Sayin @Mehmet_Ali_ONEL twiter hesabindan aynen aldim ve izinle paylastim.Tipleri MECÜC resmen.Youtube da bir senede 700 milyon TIK,Like alirmi bir grup dostlar.¿ Selametle

Devamını Oku

ÖZDİL,ETİNDEN SÜTÜNDEN,YA SÜMÜKLÜ İBLİS FETULA.!?

      Mardin li ,çakma İzmir li Yılmaz Özdil, çiftlik bankcı tosuncuktan daha cevval çıktı.! :-)

      Tosuncuk vurdu kaçtı,bu Atatürk tüccarı vuruyor doymuyor,bi daha vuruyor ,nefesini iyice çekip hhhüüüüüpppp  " Ya Atatürk,Ya Kemal,deheyy Mustafa.!" diye tekrardan salıveriyor,bi daha vuruyor. Ne utanma,ne arlanma var. Tosuncuk korkudan kaçtı. Bu kaçmıyorda çünkü yaptığı nitelikli dolandırıcılığada girmiyor. Atatürk ü koruma kanunu 5816,sadece ona karşı yapılacak hakaretleri içeriyor,Atatürk ün sırtından kerizlerin çarpılması bu kanuna göre serbest yani. Neyse, kendini uyanık sanan kemalist tayfadan daha da şiddetli olarak Atatürk ü kim kullanacaktı 21 yy Türkiye sinde, gelin bunun peşine düşelim biraz beyin yakalım.

      Yazacaklarıma komplo teoriside diyebilirsiniz,lakin geçmişdeki yaşanmışlıkları yanyana koyduğumda böyle bir yazı düşüyor köşeme. 90 lı yıllar,kemalist laikler öttürrüyor. İsmini hatırlayamadım,bir bayandı azgın olanlardan," Bu ülkeye kominizimde gelecek olursa,onuda biz getiririz,iktidar değiliz ama muktedir olanlar bizleriz.!" Kendine güvene bakarmısınız. Lakin bu zırvalamayı yaparken hanfendi ,şeytanilerin planında yer almadıklarından bi haberdi,kullanılmışlardı çöp olacaklardı. Bu burda dursun...

      Doksanların sonlarına doğru,Atatürk ün gizlenen vasiyeti kulaklara üflenmeye,televizyon programlarında konuşulmaya,gazete köşelerinde işlenmeye başladı. Öyle şeyler anlatılıyorduki,Atatürk ün o dine karşı olan tutum davranışlarının aslında tam tersi bir insan olduğu,12 eylül cuntacıbaşı Kenan Evren in gizemli vasiyeti okuduktan sonra,açılması için uygun zamanın henüz gelmediğini söylemesi ve tekrardan kasaya kilitlemesi.. Buda burda dursun...

      15 Temmuz 2016 öncesine kadar,düzenli bir şekilde Atatürk ün dindarlığının özelliklede Chp tarafından okunmaya,bunlarada cila çekercesine Haydar Baş ın Mustafa Kemal i seyyid ilan etmesi,bunun haricinde benim takip ettiğim bazı laik aynı zamanda kendilerini modern Atatürk müslümanı olarak tanıtan,tanrı uludur cular vb..nin ciddi konferansları,tv programları...buda burda dursun..

      Başkan Erdoğan ın,Deccal Fetula ve şakirtlerine diklenmesi,Chp ve güruhunun,başkanımızın fetoyla savaş başlatması yüzünden kendini belli etmesi, medya,tv ,siyasetci,yazarları ile iktidara saldırması,ayrı gibi görülen mikrobun aslında aynı şırıngadan çıkmasının ayan,beyan zuhuru... Buda böyle dursun...

      İblis Fetula ,Chp yi ele geçirmişti,Deniz Baykal a kaset operasyonu aslında dindar Atatürk ün ,yeni islam ile barışık Chp sinin ilk kaldırım taşlarıydı. Bunların sahipleri elli,yüzyıllık planlar yaparlar. 15 Temmuz gecesi yapmış olduğumuz direniş bunların gömleklerini yanlış iliklemelerine sebebiyet verdi. Ama bunlar takvimlerine sadıktırlar akametede uğrasalar o plan üzerinden devam ederler. Kemal Kılıçdaroğlu nun islam alimleri,Osmanlı padişahları,Kuran üzerinden mesaj veren açıklamalar yapması,Chp olarak aslında bizde bu değerlerimize sonsuz saygılıyız algısı kasması, 15 Temmuz zaferinden sebeb,yanlış ilikledikleri gömleğin iliklerinden biridir. Ellerine yüzlerine bulaşacağını düşünmedikleri için,Türkiye deki kuklalarına aynen devam yaptırıyorlar. Nasılsa oynayan var,yeni uzun soluklu planlarını hayata geçirene kadar hiç bir şey olmamış gibi devam.

      Fetula eğer Erdoğan ın yerinde kendi adamı olsaydı,sahiplerine Türkiye yi tam teslim etmek için,laik,alevi vatandaşlarımız,kemalist tayfayı kendi yanına çekmek,birde Atatürk sevmez muhafazakarlarıda ikna etmek için o gizemli Atatürk ün Vasiyetinide bin yılın olayıymış gibi şişirerek açtıracaktı,vasiyetin içinden tek pirinç tanesinin üzerine yazılmış ayet el kürsi çıkacaktı,Atatürk ün bilmem hangi Şeyh den aldığı taktir,Atatürk ün aslında hz Hızır ın haşa ete kemiğe bürünmüş hali olduğu,haliyle onunda hz... yazmayacağım o ismi...

      Eğer 15 Temmuz da fetula gülen iblisi başarılı olsaydı,Atatürk ün çok büyük bir islam insanı olduğu pompalanacak,şimdi hala laikiz,kemalistiz diyenlerin çoğu belkide Anıtkabire koşup devletten ricada bulunacaktı,Lütfen Anıtkabire bir mescid inşa edin.! Yukarıda burda bırakayım paragraflarını kafanızda birleştirin lütfen,aslında yazılacak daha çok şey var...

      Bugünlük burda bırakayım,inşaallah ileride bu konuda yazmaya devam ederim. Selametle

       

Devamını Oku

DEVLETTE BİZİM,GELECEKTE BİZİM,AYASOFYADA BİZİM.HADİ CANIM NAŞNAŞ.

      "İstanbul mutlaka fethedilecektir. Onu fetheden komutan ne güzel komutan,o ordu ne güzel ordudur." Peygamberimiz (sav) Konstantiniye nin feth olacağını asırlar öncesinden müjdelemiş,orayı feth etmeyede Allah (cc) ceddimizi memur etmiş. 

      Buraya kadar her şey güzel. Lakin devran dönmüş ,Osmanlı İmparator luğu her maddenin başına gelen doğal sebeblerden dolayı miadını doldurmuş ve Osmanlı bakiyesinden ,yeni bir rejim şekle gelmiş,yüzölçümü küçülmüş,nüfusu azalmış,gücü kaybolmuş,ismi değişmiş. Şunu ifade edeyim,Osmanlı devleti yıkılmamıştır,onun devamına Türkiye Cumhuriyeti Devleti ismi verilmiştir. Halk aynı halkdır Anadolu da,millet aynı millettir değişen sadece siyasilerdir. 

      Devam edelim. Ne dedik,nüfus azaldı,yüzölçümü küçüldü,siyasiler değişti,rejim değişti,Osmanlı Türkiye oldu vs... İlerleyen yıllarda bu rejim,Peygamberimiz sav in müjdelediği ,İstanbul un fethine mazhar olan Fatih Sultan Mehmet Han ın kiliseden camiye çevirdiği,fethin sembolu olan Ayasofya Camisini ibadete yasakladı. Orası türlü üçkağıtlarla ibadete açılmazken,bugün bir terbiyesiz,ekmeksiz,Ayasofiya akşam giriyor,hızlı,hızlı iki balerin pozu veriyor,fotoğraflar çekiliyor,sonrası hızla ordan uzaklaşıyor ve bir infiale sebeb oluyor sosyal medyada. 

      Amaçları belli,herhangi bir yerden küçük bir kıvılcım ile akıllarınca ülkede yangın çıkarma.Lakin yazacaklarımı iyi okusunlar. Kadere ters düşen kal-ka-maaazz.! Sizlerin yaptığı bu provakasyon,hz Peygamberimiz (sav) in ,İstanbul için söylemiş olduğu ikinci hadis i şerif in maddeye dönüşmek için yola çıktığının alametidir,tabiki en doğrusunu Allah bilir.

      Ne diyor o ikinci hadisi şerif, İstanbul ikinci kez feth olunacaktır,bu fetih silahla değil,tekbirlerle gerçekleşecektir. Bu beynimde ,Ayasofya Camisine doğru ,Cuma cemaatinin Allahuekber nidalarıyla yürüdüklerini resm ediyor. Orası bir Cuma namazı ile açılır Allah ın izniyle,Allah nasip ederse o kutlu cemaatte yerimide alırım.

      Bir kaç yıl önce 15 Temmuz a Madalya Ayasofya başlıklı bir makale paylaşmıştım,gidişat Allah ın izniye o cihette. Bu arada dostlar,o videoyu izlerken ,balerinin paylaştığı fotoğrafı yan tarafa koyun. Videoda o kadar basit ve ucuzken yapılan soytarılık,fotoğrafta tam aksi yönde etki yapıyor. Firavunun büyücülerini hatırlayın,asaları ile milleti nasıl etkilediklerini düşünün,hz Musa (as) ın Allah ın izniyle o göz boyamaları nasıl yok ettiğini,bunu gören büyücülerin hz Musa ya senin Allah ına inanıyoruz artık ,dediklerini biraz tefekkür edin lütfen. Ayasofya da bale show yapan kişinin fotoğrafı firavunun büyücülerinin asası misali,göz aldatıyor,izleyiciyi kandırıyor,lakin videoyu izlediğinizde nasılda aciz,komik,soytarı,kukla oldukları açığa çıkıyor.

     Makaleyi bağlıyalım. Bu ekmeksiz tayfa yine kendi ayağına sıktı. Bu provakasyon,Ayasofya nın tekrar ibadete açılması ile sonuçlanır. Kadere ters düşen kalkamaz vesselam.

     Selametle

Devamını Oku

KIZILELMA - ROBOTKADIN SOFiA.!

Gecenlerde ölen o meşhur adam ne demişti," Dünyanın ve insanlığın başına bela açmış,üç elma vardır.Adem in elması,Newton un elması ve Apple.!" Kulağımıza üflenen,hz Adem ile hanımı hz.Nefise,sözde yasak ağaçtan "elma" yediklerinden dolayı cennetten imtahan olmak için yeryüzüne indirilerek cezalandırılmışlardır. Kulağımıza üflenen derken tırnak içine aldığım meyvayı kast ettim,yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermesin lütfen. Ben rastlamadım,rastlayan varsa lütfen beni uyarsın. Kuran ı Kerim de yasaklanmış ağaç diyor,herhangi bir meyva ismi vermiyor,yanılıyormuyum.? Birde kulağımıza ne FISILDANIYOR,şeytan hz Nefise yi kandırdı oda elmayı yedi,bizim inancımızda vesveseye uğrayan ve kandırılan,hz Adem dir. Neyse bu konuya devam edersem daha ne kapılar açılır Allah bilir. Biz ,insanların yüzde 98 ne yedirdikleri elmayı baz alarak o cihette yazalım. Şeytanilerin sembollere verdikleri ehemmiyeti daha önceki yazılarımda irdelemiştim. Onlar sembolsüz yaşayamazlar,çünkü sonraki nesillerine biz buradaydık uyarısını yapmak zorunda hissederlerki kendilerini,torunları nasıl bir gücün varisleri olduğunu farketsinler. Yeniyüzyılın en büyük gücü olan malum firma kendisine ısırılmış elmayı sembol seçiyor,neden.? Çünkü ısırılmış Elma,ilk kandırılmış insani nefsin simgesidir. Buna karşılık bizim toplumumuzda itibar gören Elma hangisidir.? Evet,Kızılelma Lakin hiçbir yerinden tırtıklanmamış,ısırılmamış,artık hale getirilmemiş,dalında bekleyen Kızılelma. Dostlar,lütfen bu farklılık hakkında biraz tefekkür edin. Müthiş derunilikte mesajlar içeriyor. Malesef beynimin içinden geçen her şeyi,düşünceleri yazabilecek ilmim yok,bir şekilde kelimeler kitleniyor,cümleler yazıya dökülmüyor. Elmayı tırtıklatanların en büyük korkusu,tüm olan Elma ya metafizik alemde yaptırılan operasyonu,fiziki dünyada önlemeyi kendilerine hedef koyan,bu hedefide Kızılelma ile adlandıranların uyanışı.Isırılmış Elma onlar için yaradana olan isyanın ilk başarılı basamağı,bizim için ise kandırılmışlığın,nefse yapılmış zülmün ifadesi. Sonuç,onlarında menzili bütün insanlık,bizimde menzilimiz bütün insanlık. Lakin ,genetiği değiştirilmiş Elma nın, raf ömrü uzatılabilir ama sağlığa olan zararı hiçbir zaman değiştirilemez,bu bile gerçek niyetlerinin ne olduğuna delildir. Bu ısırılmış Elma dan beslenenlerin son oyunuda yapay zeka ile donatılmış ve bugünlerde şeytanilerin derin operasyon çektikleri ,müslümanların kutsallarının üzerinde bulunduğu Arabistanda vatandaşlık alan robot kadın Sofia. Hiç düşündünüzmü neden Japonya,Almanya,Amerika,İngiltere değilde Kabe nin bulunduğu ülke.? Üstelik neden bir erkek robot değilde bayan bir robot.? Çünkü bunlarda tohum değil tarla önemlidir. Onlarda soy kadından devam eder. Onlara göre biz goyimiz,bizler onların verdiği isimle Eva ve Adam dan dünyaya gelmişizdir,kendileri ise iblis ve Eva nın cinsel münasebeti ile var olmuş bir ırktır. Goyimler onlara hizmet etmek,yaşantılarında kolaylık sağlamak için yaratılmışlardır. Aynen hayvan ve bitkilerin insanlığın hizmetine sunulduğu gibi,yani onların gözünde goyimler,onların ırkından olmayanların,bizlerin, hayvan,bitkiden farkı yoktur. İşte tam bu noktadada tekrardan cennetten kovulmaya sebeb olarak gösterdikleri elma sembolünün arkasında gizlenen gerçek nedir iyice bir düşünelim derim. Aslında onlara göre yasak olan elma cinselliği temsil ediyordu,Eva,iblis ile cinsel münasebette bulunmuştu,bundan sebeb oradan kovulmuşlardı,bu münasebetten dolayı doğan çocuklarda şimdiki şeytani dediğimiz,malesef fizik gücü elinde bulunduranlar.. Sofia ile yazımızı sonlandıralım. Yakın zamanda komşumuz olabilme potansiyeli bulunduran yapay zeka destekli bir robot ile mahkemelik olabilme ihtimalini aklınıza getirebiliyormusunuz. Yakında bu düzen,onlar içinde, hukuksal temelleri atar,kendi menfaatlerine uygun olarak yeni kanunları çıkartırlar. Medyada tacize uğramış,madur edilmiş robot kadınların haberlerine kendimizi alıştıralım. Eva yı,iblisle çiftleştirip,onlardan olmayanları hizmetçi,köle olarak görenlerin,ruhu olmayan,metal yığınının üzerinden kendilerinden olmayan goyimlere neler yapabileceklerini tahmin edebiliyorum. Sıradışı günlere hazırlıklı olalım vesselam,selametle

Devamını Oku

14 KASIM 2017 tarihinden kücük bir analiz

4 Temmuz 1776 da Amerika diye bi devlet kuruluyor. Dünyaya yüzyıllarca yön vermiş büyük imparatorlukların son dönemlerini yaşadığı günlere denk geliyor. Kaderin ve yaradılışın vazgeçilmezi olan değişimlerini kendisine merdiven yaparak hızla yukarı doğru tırmanıyor. Hepi topu 241 yıllık bir mazi. Yeni düzeni kuranların desteklerinide arkalarına aldıklarından dolayı,kadim doğu devletlerinin güçlerini kaybetmelerinden sebeb,yeni kurulan devletciklerinde direksiyonuna kendi valilerini şöför yapmış,yat denilen yerde yatılıyor,kalk denilen yerde kalkılıyordu. Osmanlı ile Çarlık Rusya yı kapıştırıp kenardan ellerini ovuşturdular. İşlem tamamlanınca sadece Osmanlı bakiyesinden onlarca kabile devleti kurdular,yine Çarlık Rusya sından kendi menfaatleri için SSCB diye balondan bir düşman ülke kurdurup,onyıllarca dünyayı sömürdüler. Günü gelince SSCB yide Rambo filmlerine yıktırıp tarihin çöplüğüne iteklediler. SSCB den geriyede yine onlarca devlet. Lakin hesap edemedikleri,hiçbir zaman hiçbir varlığın sonsuza kadar zirvede kalma şansının olmadığıydı. Cennet mekan 2.Abdülhamidhan bu değişimi fark etmiş,dönemin çabulcularına yönetimi devr etmişti. Çünkü çok iyi biliyorduki,direnmesi belki bi kaç yıl daha imparatorluğun devam etmesini sağlayacaktı,ama sadece daha fazla kan dökülecekti. Sonuçta kaderin önüne geçilemezdi. Çığ düşerken kayak yapılmazdı. Nefsine zulm etmekten başka getirisi olmayan bir çıkmaza girilmezdi. Şu anda coğrafyamızda Amerika nın ve onun sahiplerinin düşmüş olduğu çıkmazda işte tam budur.! Mevsim değişikliği,devir teslim zamanı gelmiştir. Direniyorlar,kabullenemiyorlar. Yapacakları tüm hamleler yalnızca fazla kanın dökülmesine sebeb olacaktır. Amerika ve sahipleri yolun sonuna gelmiştir. Güç el değiştiriyor,deliriyorlar. Bölgemizde binyıllardır var olan devlet aklı, ikiyüzküsür yıllık geçmişi olan Amerika yı fena bir şekilde araya aldılar. İstediklerini yapamayınca iyice saldırganlaşmaya başladı Amerika. Dikkat edin son dönemlerde sürekli sağa sola tehditler yağdırıyor. Suriye de kıpraşıyor biz çöküyoruz,Irak ın kuzeyinde kıpraşıyor İran çöküyor,pkk pyd,işid üzerinden benzin dökmeye çalışıyor Rusya tepesine biniyor,yanlışlıkla vurduk diyor,Kuzey Kore kılıfını çıkarıyor,Çin bi dakka efendi diyor. Panik halindeler. Çarşafa dolandılar. Refleksleri ile hareket etmeye başladılar. En son Suud lar üzerinden oyun peşindeler,ama emin olun orda dönen dolaplarda bizim lehimize geri dönüş yapacak. Osmanlı torunu bir Cumhurbaşkanı,Rus Çarlığının temsilcisi bir başkan, masalarının üzerinde Osmanlı,Rus savaşının sebeb,sonuçlarını içeren bir kitap ve etraflarında aklı başında ,milli, onlarca görünmeyen kahraman danışmanlar.... Eeee,at binmeyi sadece sürülerini güdmek için çifçilerinden öğrenmiş ikiyüz küsür senelik bi devlet,at binmeyi devlet olmak,savaşmak için öğrenmiş halkların topraklarında beygir koşturacakmış.! Kızılderililerin bedduları kısa zaman sonra zuhur ettiğinde ne demek istediğimi anlayacaksınız. Ortadoğuda döktüğünüz kanın sebebiyet verdiği beddualarda bi sonraki bölümde gerçek sahiplerinizin kafasına göktaşı gibi düştüğünde bu defter kapanacak biznillah.. Selametle dostlar.

Devamını Oku

DECCAL ve ÜLKEMİZDEKİ YAVRULARI.!

Deccal denilince % 95 mizin aklına ilk gelen şey,metafizik,dinler tarihinde de mühim bir külliyatı olan ciddiye alınan tek gözlü karakter. Buraya kadar güzel,sorun yok. Lakin bu isim nerden türemiştir,dibi nedir.? O ad ona neden sebeb verilmiştir.? Kaynağı nedir,hikayesi varmıdır.? Öyle zannediyorumki bu bilgilerden sonra etrafınızda,televizyonlarınızda,medyanızda onlarca Deccal ile muhattap olduğunuzu fark edip daha temkinli düşünmeye başlıyacaksınız. İslam öncesi Arabistan coğrafyasında kurulan büyük hayvan pazarlarında deve tüccarları çoğunlukta. Bu tüccarlardan bazıları hastalıklı,tüyleri dökülmüş,sağında solunda yara beresi olan develerini rahat satabilmek için,marazlı yerlerine zift,kara boya sürerek kapatıyor. Bu tip sahtekar tüccarlara Deccal ismi takılıyor. Manası,örten,gizleyen,kandıran,perdeliyen,oyalıyan,uyutan,zaman kazanan,algıları manüpüle eden,üçkağıtcı,bu anlamlar uzar gider. Maksadım,dostların ,Deccal in metafizik manasının yanında madde anlamınıda öğrenmelerini sağlamakki,daha rahat analiz edebilme yollarını açmak. Siz dostlara naçizhane bir tavsiyede daha bulunmak istiyorum. Çünkü ben faydasını gördüm eminimki sizlerde bu uygulamadan sonra bana hak vereceksiniz. Belki bunu yapan dostlar vardır,sözüm yapmayan kardeşlerimedir. Çoğumuz Kuran ı Kerim i okuyoruz değilmi,özellikle türkçe mealini. Tavsiyem, mesela Hadid suresi.! Mümkünse okuduğunuz sure nin isminin türkçe anlamınıda merak edin ve öğrendikten sonra okumaya başlayın. İnanın bana daha farklı bir pencere açılacak zihninizde. Beyninizde yeni kapıların oluştuğunu idrak edeceksiniz. Hadid ne demek Demir. Bakara, inek,sığır. Maide ,sofra.Al i İmran,bu sure ismini hz Meryem in babasından alır mesela,babasının adı İmran.. Bu şekilde bir programınız olursa en azından daha okumaya başlamadan kafanızda ayetlerin nuzülü,içeriği ile ilgili fikir oluşuyor. Başlığımıza geri dönelim. Manada Deccal biliniyordu,madde de anlamı ne onuda yazdık,fizik i platformda görevli ülkemizdeki Deccalleri biraz açalım. Çok ciddi bir şekilde ülkemizin bekaası tehdit altındadır. CİA bugün resmen ülkemize ,Afrin e girersen karşında abd askerlerini bulursun,buda ,abd ,Türkiye savaşıdır dedi. Şimdi bunun ülkemizdeki yavru deccaller ile ne alakası var diyeceksiniz. Çok alakası var dostlar. Çünkü malum muhalefet partisininin içine monte edilmiş,zerre milli olmayan,anarşist karakterli beş,on tasmalı ,dönemin deve tüccarları gibi,seçmenlerini Deccal ustalığında manüpüle ediyor. Sadece o partideki bi kaç satılmışmı,tabiki hayır,aynı şekilde bunların medya deccalleride başka bir pazarda,onların ulaşamadığı müşteriye büyü yapmakla meşkul. Çünkü bunların sahipleri,çok iyi biliyorki,ileride yapmayı düşündükleri operasyonun başarılı olması için,kalenin içinde sıkıntı olmalı,aynen Irak ın işgali öncesi gibi,Libya nın,Suriye nin,Afganistan ın misali.! Ama her zaman dediğim gibi,artık eski Türkiye yok,devlet olanın bitenin farkında ve düğmeye bastı,bilmem fark ettinizmi.! Chp yi esir almış,on,onbeş anarşist ruhlu,vatan,millet,bayrak meselesi olmayan tasmalılardan bu partiyi kurtaracak,onların yerinede gerçekten milli muhalefet yapan,o ideolojinin,fikrin insanlarına teslim edecek. Ataşehir yolsuzluğu taaa iş bankasında dönen dolaplara kadar gider,Kaymakçı demişti dersiniz. 15 Temmuz da sopa yiyenler,dışarıda hazırlık yaparken,içeridede yavru deccallerine sürekli ödev veriyor. Bu anarşist deccaller ,seçmenlerinin aynanın arkasına bakmasına mani olmak için tanker,tanker zift ile dolaşıyor. Tek amaçları var,Türkiye yi malum devletlerin Mandası olarak yaşamaya devam ettirmek,ceblerini doldurmak,yemek içmek,halk mı umurlarında değil. Ziyonlar için onların inanci dışında olanlar nasıl GOY sa( Goyim çoğuludur) bu Chp nin içine çöreklenmiş beş,on, anarşist tasmalılar içinde onların dışındaki Türk Halkı GOYİM dir. Bununda böyle bilinmesi lazım gelir. İnanmayan bunların zamanında belediye başkanlığı yapmış adamı nevzat tandoğan ın ne dediğini bi bulup okusun...Selametle. Aralik 18 2017

Devamını Oku