Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

BEYAZ GÖMLEK,HEYBE,TURP,SiNEK iKiLi.!

GÖREVLERiNi BA$ARI ile iCRA ETTiLER...
OYALADILAR,ALGI ile KANDIRDILAR...
iTiBARSIZLA$TIRDILAR,iBRiK DAGITTILAR,TEMEL ATMAMA TÖRENi YAPTILAR...
YEDiLER iCTiLER...
BEYAZ GÖMLEKLERi MUSiLAJ OLDU...
HEYBEDEKi BÜYÜK TURPUN HAMALLIGINI YAPTILAR...
PiSTTEN ALINDILAR,EMANETi devr ettiler...
HEYBENiN HAMALLIGI 2023 kadar kime YAPTIRILACAK görecegiz...
HEYBEDEN CIKACAK TURP ÖZENLE GiZLENiYOR...
YETERKi SECiMLERDEN ÖNCE YIPRANMASIN...
LAKiN BiRiLERi CIKAR DAMDAN F16 YA LEVYE ATAR...
BA$KA BiRi TANKIN ALTINA YATAR...
BiR DiGERi TARLASINI YAKAR...
O TURP , iTiNA iLE SAHiPLERiNiN ELiNE VERiLiR...

SiNEKLER iLACLANIR,YANCILAR TUVALETE TERLiK OLUR,masa CORTLAR...

HEVESLERi bir yerlerinde dügümlenir...

Selametle ...

Devamını Oku
BEYAZ GÖMLEK,HEYBE,TURP,SiNEK iKiLi.!

HiTLER in BIYIGINA TALiP VAR .!

SON GÜNLERDE ÜLKEMiZDE MÜLTECiLER ÜZERiNDEN DÖNDÜRÜLEN DOLAPLAR VAR.

Yılmaz Özdil Girit göçmeni Uğur Dündar Bulgaristan göçmeni Emin Çölaşan Girit göçmeni Özgür Özel Selanik göçmeni ÜMiT ÖZDAG Kafkas göçmeni Meral Akşener Selanik göçmeni Hüsnü Mahalli Suriye göçmeni

Şahan Gökbakar Balkan göçmeni Cem Yılmaz Selanik göçmeni Ahmet Necdet Sezer Selanik Göçmeni Tarkan Bulgaristan göçmeni Sezen Aksu Selanik göçmeniSertap Erener Arap asıllı Mert Fırat Arap asıllı Murathan Mungan Arap asıllı Selin Şekerci Arap asıllı Pınar Deniz Arap asıllı...Koyun sürüsü ufak bi IRMAKTAN KAR$IYA GECiYORMU$.Kecide ARKADAN izliyor,YANINDAKi öbür keciye dönmü$,gevrek gevrek gülmü$- Bak hele,demi$ " Koyunlar sudan ATLARKEN KUYRUKLARI HAVALANIYOR dötleri görünüyor"....KISSADAN HiSSE,ADOLF UN BIYIGI BIRAKILMAYA BA$LANMI$ BAZI PARTi LiDERLERi ve BE$,on ünlünün BURNUNUN ALTINDA.O TAYFANIN Di$ilerindede Adolf BIYIGI BIRAKILMAYA BA$LANMI$ ANLADIGIM,lakin BurunALTI degil.!Geziyle geldiniz OLMADI,17-25 ARALIKLA geldiniz OLMADI,hendeklerle geldiniz OLMADI,15 Temmuz gecesi tank,tüfek UCAKLARLA geldiniz OLMADI,$imdide dikdörtgen BIYIKLAMI GELECEKSiNiZ.?...Hitlerevari propagandalar sesli ve gürültülü $ekilde YAPILMAYA BA$LANDI.Lakin O BIYIGI YOLARLAR demedi demeyin...05.05.2022Selametle..

Devamını Oku
HiTLER in BIYIGINA TALiP VAR .!

AVATAR 2
Tebrikler Trabzon,KUTLAMALAR AVATARLARIN GEZEGENiNDE YAPILMI$ SANKi süper.04.05.22---00:27

GAFiLLER DEN OLMAYIN.!
RiCAMDIR TAMAMINI iZLEYiN,hele dr RIZA NUR un ingiliz büyükelci HAKKINDA söyledikleri ibretlik.Harika yorumlar var. Gecmi$e BAKIP gelecege yönelik tehlikeler müthi$ analiz edilmi$.BAYRAMIMIZ mübarek olsun.
Tesekkürler SABIR MESHUR.

SÄMiRi ,KÜTÜK,MASA.!

ALTILI MASAYI iMAL EDEN MARANGOZLAR, sagda solda aday olmak icin binbir TAKLA atan yabiklerin PERFORMANSLARIYLA ilgilenmiyor,cünkü onlar icin O eleman sadece tala$.!
Küreselciler ellerindeki büyü gücüyle (ALGI) kütügü bile sectirebileceklerinin FARKINDALAR.

NASIL DAHA iyi örneklendirebilirim,ANLATABiLiRiM.?

$öyle dü$ünelim,film setinde Süperman in cekim sahnelerine denk geldiniz izliyorsunuz,üstte mikrofon,kahraman Süpermen in beline BAGLANMI$ bir ip,onu YUKARILARDA TUTAN bir vinc,rüzgar paneli,kameramanlar,I$IKLAR,yönetmen vs..ORTALIK PAPAZIN BAGI yani.. VARMI bir ENTERESANLIGI,albenisi,yok.!? Ama o cekimler labaratuvarda ALLANIP PULLANIP,kesilip KIRPILIP,ekrandan müzik e$liginde AKILLARI manüpüle edip,gözlere YANSITILDIGINDA,beynin UGRAMI$ oldugu "ben nerdeyim emmi" $A$KINLIGI  bizleri birkac saatligine ALIP GÖTÜRÜYOR.

i$te tüm FIRILDAGIDA O ARADA ceviriyorlar.!Bir kac saatligine yoksun.Sinemadan CIKTIGINDA KARANLIK OLMU$,mevzu SONUCLANMI$.! Beyinleri gözlere indiriyorlar,cambaza bak YAPMIYORLAR,O ARTIK de$ifre oldu,CAMBAZI CIKARTAN degil,CAMBAZIN CIKTIGI ip degil,bina degil bulundugu $ehir bile mevzuya ortak.ORALARDAN itibaren dikkatli olmak LAZIM geliyor.Lakin gözlere inen beyinler tüm bu DETAYLARI KACIRIYOR.!Cünkü gözler sadece BAKIYOR,bir tren geciyorkiii misali...

Ez cümle,BAGLIYALIM,kütük diyerek gecme,öyle yontar, ZIMPARA CEKER,cilalar

boyar, önüne KOYARIM ki,Sämiri nin BOGASI bile KAR$ISINDA oyuncak KALIR.!

Sende gider TIPI$,TIPI$ ONU KOLTUGA oturtursun.!

Masa ETRAFINDA oturanlara diyecegim,kendinizi nimetten SAYMAYIN,MASANIN MARANGOZUNA söyliyecegim,sen TUZAGINI KUR BAKALIM,TUZAK KURANLARIN EN HÄYIRLISI da TUZAGINI KURUYOR ...

Selametle..

Devamını Oku
SÄMiRi ,KÜTÜK,MASA.!

GURURBEY... $AKGUDU,$UKGUDU SES DEGiL,BiLiMSEL SES.!

Ses ile helak ettik diyor o kavmi..

UMARIM DEVLETiMiZ,BU SESE SAHiP CIKAR..

Bilimsel olarak ilgilenilmesi gereken bir ses,devletimiz bu SANATCISINA SAHiP CIKMALI..

SADECE SES DEGiL,SESDENDE ÖTE MEVZULAR BARINDIRIYOR SESTELLERiNDE GURURBEY MAHLASLI SANATCI..

Bir kac dakikalik linki BIRAKIYORUM A$$AGIYA,UMARIM birileri CiDDiYE ALIR dinler.

BU ARADA kendilerini TANIMAM ,tevafuk denk geldim,röportajini dinledim,böyle birisi neden hic ekranlarda medyada yer ALMADI dedim $A$IRDIM ve kendimce bu insanin TANINMASI ve DEVLETiMiZiN SAHiP CIKMASI gerektigini dü$ündüm.

Devlet SANATCISI belgesi ALIP BORU gibi yatan,hic bir icraati OLMAYAN,bir fayda saglamayan sineklerin temizlenme ZAMANI gelmedimi.?

 

Selametle

Devamını Oku

GURURBEY.!

Hic bir sey yazmak istemiyorum ,BU DEHA ses ,siha bayraktarlar kadar KIYMETLi ülkemiz icin.Ülkemizde sanat,sinema vb.. kö$eba$larina cöreklenenler kendi ideolijilerine uymayanlara ne nefes ALDIRIR nede FIRSAT verir.Neymi$ tarkan mI$,sezenmi$..

Gururbey MAHLASLI(ALPARSLAN DURMU$) bu SANATCIMIZ tevafuk eseri YABANCILAR TARAFINDAN KE$F ediliyor.Cünkü bahs ettigim o kirli beyne sahip olan ideolojik zebaniler in istemedigi ki$iler piyasaya CIKARTILAMAZ.A$$AGIYA link BIRAKIYORUM lütfen izleyin,lütfen.Ben ilk defa bugün bu büyük ustaNIN ismini duydum dinledim..Eminim milyonlarIN haberi yok bu $AHESERDEN.

UMARAIM GAZETEMiZ bu milli degeri ALIR MANSETE TA$IR,gerekirse SAYIN CEMiL BARLAS programina konuk eder ve tüm Türkiye avatar filmlerindeki o seslerin,madonnalarin,jenifer lopezlerin bilmem hangi holywood film $irketlerinin özel davetleri ile CAGIRILAN bu iNSANI TANIMI$ OLUR. Bu sayede memlekettteki,sanat haric her otu yapan,bo$ atan SANATCI TAYFASIDA tekrar kendini bir kontrolden gecirir.  

inanilmaz birde HAYATI var..Üstad BARLAS lütfen PROGRAMINIZA KONUK edin .. Bu degerden,bilim insanlarimiz,sanat camiamiz,askeriyemiz,ve SAYIN SELCUK BAYRAKTAR FAYDALANMALIDIR.Sesi ile silah bile YAPILABiLiR.. 

Selametle..

Devamını Oku

BUNLARIN HEPSi O GÜN iCiN.!
KiMKi EBABiLERDEN TARAF OLUR KAZANIR.!
KiMKi ebrehe nin FiLLERiNDEN TARAF OLUR KAYBEDER.!
EBABiLLER YUVALARINDA BÜYÜYOR,KANAT CIRPMAYA BASLADILAR.!
FiLLER SAHiPLERi TARAFINDAN DÖVÜLEREK,KIRBACLANARAK EGiTiLiYOR.!
KARINCALARIN birbirlerine SESLENECEGi vakte BENZER günler YAKINDIR.!

SEN ÜLKEYi SEHiR HASTENELERi iLE DONATIRSAN ONLARDA DOKTORLARINI ÜZERiNE SALAR.!

Bayram Kaymakçı

Ahmed El Hamdo .!

Az önce Fuat Ugur un twiter HESABINDAN  rt ettigi bir twitin ortaya CIKARDIGI YAZIMDIR,duyurulur.

4 yıl önce bu gün Suriye de bombalı düzeneği görünce üstüne atlayan ve 15e yakın askerimizin hayatını kurtaran Suriyeli 22 yaşında ki Ahmed El Hamdo..Sehid olu$unun 4. YILI..

Plajlarda nargile tüttürüyolarr,heryerde onlar varrr, devlet hepsine kimlik veriyoo,para veriyoo,bunlar ajaannnn,hepsi 5 er 10 ar cocuk yapiiyyoo,diyerek ONLARI NEFRET objesine ceviren malum kesim KADAR OLAMADIK.!

Kötülügü,YANLI$ dogruyu iNSANLARA,topluma o kadar güzel SATIYORKi kalblerinin $ekli 666 ya benzeyen be$erler ,bizler bir HÄKiKATi ACIGA CIKARTMAK icin SAYFAMIZA twiter in dü$ürecegi PAYLA$IMIN iNSAFINA KALMI$IZ.!

Sözüm cok takipcili sosyal medya hesaplarimiza,varsa eger tv kanallarimiza,muhalif KANADIN,ONLARIN YAYDIGI gündem belirleme SAFSATALARININ pe$inde ko$up ONLARIN piyar YAPMALARINA YARDIMCI OLACAGINIZA,häkikatleri YAZIN ,BIRAKIN O BE$ERLER Sizlerin PE$inde ko$sun..

Ben gibi yazdigi makaleyi kendisinden ba$ka kimsenin okumadigi vatanda$lar

sehid Ahmed El Hamdo(fotograf) HAKKINDA PAYLA$IM YAPIYORSA daha cookk döverler bizi..

Selametle

Devamını Oku
Ahmed El Hamdo .!