Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

KPSS (Kamu Personel Seçme Sınav) önlisans sınavına son 3 gün!

 KPSS önlisans sınavı tam ne zaman yapılacak? 

evlet kurumlarında memur olarak çalışmak isteyen adaylar için yapılacak olan ön lisans KPSS sınavı için gerim sayım başladı. 

 Önlisans düzeyindeki KPSS, 4 Kasım Pazar günü gerçekleşecek. Sınav sonuçları ise 29 Kasım 2018'de erişime açılacak.  Sonuçlar açıklandığı zaman, adaylar sonuçlarını ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile öğrenebilecek.

KPSS başvuru kılavuzuna göre, adayların sınava giderken ‘KPSS Sınava Giriş Belgesi’ni yanında bulundurması şart. Bunun yanı sıra nüfus cüzdanı veya T.C kimlik kartı ya da geçerlilik süresi dolmamış pasaportun aslının da adayların yanında bulunması gerekiyor. Bu belgelerini eksiksiz olarak yanında bulundurmayan adaylar, mazereti ne olursa olsun sınava alınmayacak. 

Devamını Oku
KPSS (Kamu Personel Seçme Sınav) önlisans sınavına son  3 gün!

Dünya Kız Çocukları Günü Kutlamaları

Bugün 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü… KAGİDER’in bugüne özel hazırladığı videoda ‘Benim kızım ne yaparsa en iyisini yapar’ mesajı verildi ve kız çocuklarının okula gitmesini desteklemenin önemi vurgulandı.

Ordu’nun Fatsa ilçesinde "11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü” Fatsa ilçe Sosyal Hizmet Merkezi tarafından düzenlenen etkinlikle kutlandı. 
Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Programda Fatsa Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Mehmet Ekici ve Ordu Çocuk Hakları Komitesi üyeleri günün anlam ve önemi ile ilgili konuşma gerçekleştirdi. Konuşmaların ardından etkinlik sona erdi.
Fatsa Kaymakamlığı önünde gerçekleştirilen programa Kaymakam Mehmet Yapıcı, İlçe Emniyet Müdürü Tolga Sipahi, İlçe Jandarma Komutanı J. Yarbay Halit Gülten, daire amirleri ve öğrenciler katıldı. 

Dünya kız çocukları Konferansına Katılmak için https://www.dunyakizcocuklari.org/

#BenimKizimEnİyisiniYapar #DünyaKızÇocuklarıGünü”DayofTheGirl_2018.png

Devamını Oku
Dünya Kız Çocukları Günü Kutlamaları