Titan Yolcuları Patlamadan Hemen Önce Müzik Dinliyormuş!

Titan Yolcuları Patlamadan Hemen Önce Müzik Dinliyormuş!

Titanik enkazını görmek için yola Titan denizaltısı ile çıkıp hayatını kaybeden 5 kişinin son anlarına dair yeni bilgiler ortaya çıktı. Tuhaf bir şekilde Titanik filminde de olduğu gibi yolcuların son dakikalarında sevdikleri müzikleri dinlediği ortaya çıktı. Şehzade Davut'un eşi ve Süleyman Davut'un annesi Christine Davut, hayatını kaybedenlerin son anlarında zifiri karanlıkta en sevdiği müzikleri dinlediği belirtildi. Ayrıca Ocean Gate CEO'sunun kendilerini ikna etmek adına Londra'ya kadar geldiğini de aktardı. İngiliz-Pakistan asıllı milyarder Şehzade Davut ve oğlu Süleyman Davut'un batan Titan denizaltısına binmeden önce çekilen son fotoğrafları ortaya çıktı. 58 yaşındaki Şehzade Davut ve 19 yaşındaki Süleyman Davut hakkında New York Times'a konuşan Christine Davut, Titan mürettebatının aydınlatmadan tasarruf etmek için ışıkları kapattıklarını söyledi.

Ne Olduğunu Anlamadan Öldüler! 

Denizaltında, 61 yaşındaki OceanGate CEO'su Stockton Rush, 77 yaşındaki Fransız Titanik uzmanı Paul Henry Nargeolet, 58 yaşındaki İngiliz milyarder maceraperest Hamish Harding ve Şehzade Davut ile Süleyman Davut bulunuyordu. Söz konusu 5 kişinin ise patlama dolayısıyla muhtemelen neler olduğunu anlamadan anında öldükleri düşünülüyor.

Tuvalet Perdenin Arkasındaymış

Öte yandan Christine, dalışa hazırlanan eşi ve oğlunun soğuktan korunmak için kalın çoraplar ve şapka takmaları, dalıştan bir gün önce hafif beslenmeleri ve sabahları kahve içmeme konusunda dikkatli davrandıklarını aktardı. Ayrıca denizaltında bir tuvalet olmadığını ve perdenin arkasında yer alan kamp tarzı bir tuvaletle ihtiyaçlarını giderdiklerini söyledi.

Country Müzik Yasak! 

Daha sonraki açıklamalarında Christine, mürettebatın telefonlarına en sevdiği müzikleri yüklediklerini ve Bluetooth hoparlörden çalmak üzere hazırlandıklarını aktardı. Ayrıca OceanGate CEO'su Rush'ın country tarzı müziği yasakladıklarını da ekledi.