Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Akif dizisinin oyuncuları kimler? Akif ne zaman başlıyor?

TRT’nin yakında duyurmayı planladığı dijital platformu için çekilen diziler artıyor. Mevlana isimli dizi için ekip sete çıkmıştı. Ayrıca Akif isimli yeni dizi için de okuma provalarına başlandığı bilgisi geldi. 

İstiklal Marşımızın şairi Mehmet Akif Ersoy’un hayatının bir dönemine odaklanacak olan dizinin ismi Akif olarak belirlendi. Fikret Kuşkan’ın başrolünde yer aldığı dizide çok etkili bir oyuncu kadrosu buluştu.

Hem tecrübeli hem de genç isimleri bir araya toplayan kadroda Özge Borak, Adnan Biricik, Ertan Saban, Erdem Akakçe, Emre Bey, Gökçe Akyıldız gibi dikkat çeken isimler de bulunuyor.

Akif dizisi için ekibin önümüzdeki günlerde sete çıkması bekleniyor. 13 bölüm sürecek olan dizinin oyuncu kadrosu ve canlandıracakları karakterler netleşti.

Oyuncu kadrosuna bakıldığı zaman geniş bir ekip göze çarpıyor. İstiklal Marşı’nın yazıldığı dönemin öncesi ve sonrasıyla ilgili bir hikayeyi anlatacak olan Akif dizisinin yönetmeni Selahattin Sancaklı oldu.

Fox TV’nin Elkızı isimli dizisi için Muğla’da sete çıkan Fikret Kuşkan, ayrıca Akif dizisi için de bir süre yoğun bir dönem yaşayacak. Dizide yer alan oyuncular ve canlandıracakları karakterler şöyle:

Fikret Kuşkan “Akif”
Adnan Biricik “Tevfik Fikret”
Taha Baran Özbek “Cevdet”
Emre Bey “Haluk”
Erdem Akakçe “Eşref Edip”
Özge Borak “İsmet Ersoy”
Sevgi Temel “Süheyla”
Gökçe Akyıldız “Cemile”
Şifanur Gül “Feride”
Merve Ateş “Bedia”
Sümeyye Aydoğan “Neriman”
Yusuf Aytekin “Cezmi”
Rızacan Durmuş “Ömer”
Ertan Saban “Frew”
Oktay Korunan “Neyzen”
Tayfun Şengöz “Rıza Tevfik”
Elena Vıunova “Madam F”
Taner Ertürkler “Mithat Cemal”
Murat Karak “Hüsyin Cahit”
Ercümen Fidan “Fiç Maçur”
Halit Karaata “Kara Kemal”
Alper Türedi “Fatin Hoca”
Osman Doğan “Talat bey”
Latif Koru “Süleyman Nazif”
Aydın Sigali “Recaizade Mahmut Ekrem”
Emrah Özdilek “Yahya Kemal”
Demir Parscan “Abdülhak Hamit”

Devamını Oku
Akif dizisinin oyuncuları kimler? Akif ne zaman başlıyor?

Uraz Kaygılaroğlu'nun yeni Üç Kuruş dizisinden ilk tanıtım geldi!

Ay Yapım'ın Show TV için çektiği 'İçerde' ve 'Çukur' dizilerinin ardından pazartesi günleri yine aynı kanalda yayınlanacak olan Üç Kuruş dizisi seyirciyle buluşmak için gün sayıyor. Uraz Kaygılaroğlu'nun başrollerde yer alacağı Üç Kuruş dizisinden ilk tanıtım da seyirciyle buluştu.

 

Ay Yapım, yepyeni ve iddialı projesi 'Üç Kuruş' için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Yayınlanan ilk tanıtımında yer alan "Ben Hiç Yapmadım Diyebilir Misin? İçindeki Irkçıyla Yüzleşmeye Hazır Mısın?" sözleriyle dikkat çeken yapımın hikayesi şimdiden sosyal medyada merak konusu oldu.

Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Rızacan Durmuş, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse ve Civan Canova'nın paylaştığı yapım, polis, mafya ve seri katil ekseninde geçecek heyecanlı bir öyküyü ekranlara taşımaya hazırlanıyor.

Senaryosu Murat Uyurkulak ile Damla Serim'in kaleminden çıkan dizinin yönetmenliğini yine 'İçerde' ve 'Çukur' projelerinden tanıdığımız Sinan Öztürk üstleniyor.

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ İLK TANITIM

 

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ KONUSU

Üç Kuruş dizisi seri katil İrfan'ın işlediği cinayet sahnesiyle başlıyor. İrfan kurbanını öldürdükten sonra üzerine 3 kuruş atıyor. Dizi adını bu simgeden alıyor. Daha sonra polis teşkilatının renkli bir operasyonla bir hanın altında kumarhane işleten Kartal'ı yakaladığı sahneyi izleyeceğiz. Kartal ve ailesinin yaşadığı mahallenin hikâyesi de dizide geniş yer tutacak. Kartal ile İrfan'ın bağlantısı ise dizinin ana merkezini oluşturacak.

Devamını Oku
Uraz Kaygılaroğlu'nun yeni Üç Kuruş dizisinden ilk tanıtım geldi!

Show TV'de yayınlanacak Üç Kuruş dizisinin oyuncu kadrosu netleşmeye başladı!

Fox TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisinin başarılı oyuncusu Nesrin Cavadzade Show TV'de yeni sezon da başlayacak olan Üç Kuruş dizisinin kadın başrol oyuncusu oldu. Daha önce çalıştığı projeden ayrılmak zorunda kalan ünlü oyuncu eski dizisi ile aynı günde yayınlanacak dizi ile rakip oldular.! Şimdi Yasak Elma dizisi düşünsün...

Yasak Elma” dizisinin ünlü oyuncusu Nesrin Cavadzade, dizinin 4. Sezonun da yaptığı tartışmalar sonucu diziden ayrılmak zorunda kalmıştı. Ünlü oyuncu Şahika karakteri ile çok sevilmişti. Medyapım tarafından diziden çıkartıldı. Uzun süredir bir proje de yer almayan Nesrin Cavadzade, dizi sezonun açılması ile birlikte usta oyuncu bir çok diziden yeni teklifler gelmeye başladı.

Başarılı oyuncuya NGM Medya tarafından “Kaderimin Oyunu” dizisi için başrol önerildi. Ayrıca bir çok diziden teklifler yağmaya devam ediyor. İçerde ve Çukur dizileri ile adından çokça söz ettiren Ay Yapım yeni dizisi “Üç Kuruş” dizisi için Nesrin Cavadzade’ye büyük fırsat sundu.

Show TV ekranlarında gelecek olan Üç Kuruş dizisi, Yasak Elma dizisi ile aynı gün yayınlanacak ve rakip olacak. Gazeteci Birsen Altınbaş bu dizinin transfer gelişmesini son dakika olarak duyurmuştu. Nesrin Cavadzade, kariyerinde önemli bir aksiyon dizisi konusunda anlaşmış oldu.

nesrin-cavadzade.jpg

Başarılı oyuncunun, Kaderimin Oyunu dizisi ile çalışması beklenirken, Show TV de ekranlara gelecek olan dizisi tercih etmesi herkesi ters köşe yapmış oldu.

Yasak Elma dizisi, pazartesi akşamları Fox TV’de ekranlara gelirken, Show TV de aynı gün yayında olması ile eski dizisi ile rekabet etmiş olacak.

Show TV’de yeni sezonda ekranlara gelecek olan Üç Kuruş dizisinin oyuncu kadrosu şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Anlaşmaya varılan dikkat çeken oyuncular ise şöyle oldu;

Üç Kuruş muhtemel oyuncu kadrosu

 • Uraz Kaygılaroğlu - Kartal
 • Ekin Koç - Efe
 • Ahmet Rıfat Şungar - İrfan
 • Nesrin Cavadzade -
 • Nursel Köse - Neriman
 • Civan Canova -
 • Aslıhan Malbora - Leyla
 • Burak Altay - Bülent
 • Aytaç Uşun -
 • Damla Makar - Halide
 • Rızacan Durmuş - Kaan

Ayrıca başarılı oyuncu Ahmet Rıfat Şungar ve Ekin Koç da erkek başrol karakterleri için bu projeye sıcak baktığı, gelen teklifleri değerlendirdiği konuşuluyor.

Devamını Oku
Show TV'de yayınlanacak Üç Kuruş dizisinin oyuncu kadrosu netleşmeye başladı!

Uyanış Büyük Selçuklu yıldızı Ekin Koç Üç Kuruş dizisinde!

Show TV ekranında yeni sezonda en merak edilen yapımlardan birisi de Üç Kuruş… Ay Yapım imzalı olan dizi için yoğun bir çalışma yürütülüyor. İçerde ve ardından da Çukur ile güçlü bir çıkış yapan Show TV, aynı izleyici kitlesini bu sefer de Üç Kuruş dizisiyle ekranında tutmanın hesaplarını yapıyor.

 

Dizinin çok iddialı bir kadrosunun olması bekleniyor. İlk isimler de zaten bu iddiayı kanıtlar nitelikte oldu. Uraz Kaygılaroğlu, Aytaç Uşun, Nursel Köse, Civan Canova, Aslıhan Malbora ve Burak Altay, Rızacan Durmuş ile anlaşma yapıldığı ortaya çıkmıştı. Dizinin oyuncu kadrosu için en çok merak edilen iki isimden birisi Ekin Koç diğeri ise Hazal Subaşı. Her iki oyuncuya da teklifler yapıldı.

Efe karakteri için düşünülen Ekin Koç’un projeye sıcak bakması hayranlarını mutlu etti. Ünlü oyuncu, yapımcı ile prensip anlaşmasına da vardı. Yani Ekin Koç, yeni sezonda Üç Kuruş dizisinde yer almayı kabul etti. Şimdi resmi imzaların atılması bekleniyor.

Geçen sezon Uyanış Büyük Selçuklu isimli TRT1 dizisinde başrolde yer alan Ekin Koç, çok başarılı bir dönem geçirdi. Dizinin en çok öne çıkan ismi olan oyuncu, Üç Kuruş’ta emniyet amiri Efe karakteri için düşünülüyor…

 

Hazal Subaşı ile de deneme çekimleri yapıldı ve henüz bir anlaşma bilgisi ulaşmadı…

Yakında sete çıkacak olan dizi için oyuncu arayışlarına devam ediliyor. Sinan Öztürk’ün yönetmenliğini yapacağı dizi için yakında yeni isimlerin de ortaya çıkması bekleniyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Devamını Oku
Uyanış Büyük Selçuklu yıldızı Ekin Koç Üç Kuruş dizisinde! Uyanış Büyük Selçuklu yıldızı Ekin Koç Üç Kuruş dizisinde! Uyanış Büyük Selçuklu yıldızı Ekin Koç Üç Kuruş dizisinde! Uyanış Büyük Selçuklu yıldızı Ekin Koç Üç Kuruş dizisinde!

Üç Kuruş dizisinin kadrosuna katıldı? Yakışıklı oyuncu

Ay Yapım'ın Show TV için Çukur'un yerine çektiği Üç Kuruş'u kadrosuna Rızacan Durmuş da katıldı.

 

Ay Yapım’ın Show TV için hazırladığı Üç Kuruş yine pazartesi akşamları seyirciyle buluşacak.“İçimizden Biri”ni pazar gününe alan, Yalancı dizisini cuma akşamları yayınlaması beklenen Show TV’nin iddialı dizisinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşiyor. Dizide Kartal’ın (Uraz Kaygılaroğlu) halası Neriman’ın (Nursel Köse)’nin oğlu Kaan’yi Rızacan Durmuş canlandıracak.Kaan dizideki roman mahallesinde yakışıklıgı dikkat çekecek.

Murat Uyurkulak ile Damla Serim’in yazdığı “Üç Kuruş”un ay sonunda sete çıkması bekleniyor.

Devamını Oku
Üç Kuruş dizisinin kadrosuna katıldı? Yakışıklı oyuncu

Rızacan Durmuş kimdir? Rızacan Durmuş kaç yaşında, aslen nerelidir?

TikTok'ta rizacandurmushd ismi ile tanınan Rızacan Durmuş, son dönemde en çok merak edilen isimler arasında yer almakta. Peki; Rızacan Durmuş kimdir? Rızacan Durmuş kaç yaşında, aslen nerelidir?

 

TikTokta 225.4 milyon beğeni ve 5.4 milyon takipçiye sahip Rızacan Durmuş, son dönemde internette en çok merak edilen isimler arasında yer almaktadır. Rızacan Durmuş ile ilgili detaylı bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz.

RIZACAN DURMUŞ KİMDİR?

TikTok'ta @rizacandurmushd ismi ile tanınan Rızacan Durmuş'un, 5.4 milyon takipçisi bulunmaktadır.

 

1999 yılında Kırşehir'da dünyaya gelen Rızacan Durmuş, ilk olarak Adana, Diyarbakır, İstanbul ve Ankara gibi illerine en tehlikeli sokaklarını gezerek takipçileri için videolar hazırlamıştır. Rızacan Durmuş Ankara'da yaşamaktadır.

 

Boyu 1.83 olan Rızacan Durmuş 60 kilodur, Reyhan Taghan ile sevgili olduğunu açıklamıştır, bir de ortak video yayınlanmışlardır. Sosyal medya platformu Instagram'da @rizacandurmushd ismiyle yer alan genç sosyal medya fenomenin 231 bin takipçisi bulunmaktadır.


Devamını Oku
Rızacan Durmuş kimdir? Rızacan Durmuş kaç yaşında, aslen nerelidir?

Oyuncu Rızacan Durmuş

Çok Genç Çok Yakışıklı yepyeni bir yüz. Karizmatikligi ve yeteneğiyle kısa sürede dikkatleri üzerine Toplayan Rızacan Durmuş, Hem Tiyatro Sahnelerinde hem de televizyon ekranlarında Oldukça iddialı! Hedeflerine emin

adımlarla ilerleyen Yakışıklı Oyuncunun Sahneye çok yakışması da onun yeteneklerinden sadece biri. Her oynadığı rolü başarıyla canlandıran, ekranlara Çok yakışan, yolunda emin adımlarla ilerleyen ender yeteneklerden biri.

Devamını Oku
Oyuncu Rızacan Durmuş Oyuncu Rızacan Durmuş

Reyhan Taghan kimdir? Kimbureyhan takipçilerinin sorularını cevapladı!

Sosyal medyadan gelen mesaj ve isteklerle abisinin ilgilendiğini belirten Reyhan Taghan, bir zamanlar oyuncu Rızacan Durmuş ile birlikte anıldı. İkilinin sevgili olup olmadığına dair herhangi bir açıklama gelmedi. Son zamanlarda gönül kapılarını aşka kapatan Reyhan Taghan'ı yakışıklı bir erkek ile yan yana ne zaman anabileceğizi orası bilinmemektedir. Reyhan Taghan kimdir? Reyhan Taghan takipçilerinin sorularını cevapladı!

 

Reyhan Taghan kimdir? Kısaca tanıyalım...


Ses performansı ile O Ses Lise grubunun sevilen ismi haline gelen ve güçlü sesi ile kendini merak ettiren Reyhan Taghan, sosyal medyadan gelen soruları yanıtladı. 

Yaşı: 21

 

Burcu: Oğlak

 

Doğum tarihi: 31 Aralık 1999

 

Nereli: Tekirdağ

 

Boyu: 1.55

 

Kilosu: 45


1.55 boyu ile sevimliliğinden ödüv vermeyen sosyal medya fenomeni Reyhan Taghan, takipçilerinin isteği üzerine bir çok şarkının seslendirmesini üstlendi. Aynı zamanda kliplerde de rol almıştır.

Reyhan Taghan kaç yaşında?

Güçlü sesi ile adeta Yeşilçam sanatçılarını bizlere aratmayan Reyhan Taghan'ın yaşı oldukça merak konusu olmuştur. 1.55 boyundaki genç fenomen biz yazımızı yazarken henüz 21 yaşındadır.

Reyhan Taghan burcu

21 yaşındaki genç sosyal medya fenomeni Reyhan Taghan Oğlak burcudur. Oğlak burcunun güzelliği ve sempatikliğini üzerinde taşımaktadır.

Reyhan Taghan doğum tarihi 

Oğlak burcunun sempatikliği ve özgüvenini taşıyan Reyhan Taghan, 31 Aralık 1999 tarihinde Tekirdağ'da dünyaya gelmiştir.

Reyhan Taghan aslen nerelidir?

Tekirdağ da dünyaya geldiği bilinen Reyhan Taghan'ın aslen nereli olduğu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. 

Reyhan Taghan nerede oturuyor?

Genç fenomen Reyhan Taghan'ın hayranları, Reyhan Taghan'a ulaşabilmek için nerede oturduğunu Google platformunda oldukça sık aratmaktadır. Lakin Reyhan Taghan herhangi bir açıklamada bulunmadı. Takipçileri onun İstanbul da oturduğunu düşünüyor.

Reyhan Taghan boyu

Reyhan Taghan güçlü sesi hayranlarının ilgisini daha da arttırmıştır. Sempatikliği ile gözler önünden ayrılmayan Reyhan Taghan'ın boyu 1.55'dir. 

Reyhan Taghan kilosu

Reyhan Taghan'ın kilosu 45'dir.

Reyhan Taghan eğitimi

Reyhan Taghan'ın eğitim hayatı hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Reyhan Taghan telefon numarası

Genç fenomen Reyhan Taghan'ın hayranları, Reyhan Taghan'a ulaşabilmek için telefon numarasını Google platformunda aratmışlardır. Lakin Reyhan Taghan, telefon numarası hakkında herhangi bir bilgi vermemiştir.

Reyhan Taghan ne kadar kazanıyor?

Reyhan Taghan, geçen sene katıldığı bir Youtube kanalında ''Aylık 50.000 TL kazanıyor musun?'' Sorusuna ''Hayır.'' cevabını vermiştir. Şuan Reyhan Taghan'ın ne kadar kazandığı hakkında herhangi bir bilgi yoktur.

Reyhan Taghan'ın estetiği var mı?

Reyhan Taghan 2020 senesinde katıldığı bir Youtube kanalında takipçisinin ''Estetiğin var mı?'' sorusuna ''Hayır, hiç estetik yaptırmadım.'' şeklinde cevap vermiştir.

Reyhan Taghan takipçilerinin sorularını cevapladı

Reyhan Taghan geçtiğimiz yıllarda ''Soru cevap (nasıl fenomen oldum) video geldi.'' başlığı ile Instagram hesabından takipçilerinin sorduğu soruları cevapladı. Bizde sizler için videoda geçen tüm soruları kaleme aldık.

Albüm yada single yapmayı düşünüyor musun?

“Öncesinde zaten açıklama yapmıştım sözleşmeyi imzaladık hazırlıklara devam ediyoruz.”

Hangi mesleği istiyosun?

“Şuan zaten İnstagram da şarkı söylüyorum ama psikoloji okumayı çok isterim.”

Sesinin güzel olduğunu ne zaman fark ettin?

“İnanmıyacaksınız ama 3 yaşımdaydım o zamanlar hatta o zaman söylediğim şarkı da Çok Sevmiştim olmuştu. Zaten anne tarafımın sesi güzel”

Adının ne olmasını isterdin?

“Melisa olmasını isterdim ama sonra kimbureyhan olunca Reyhan ismini de sevdim. Zaten adımın anlamını seviyorum ama o zamanlar biraz daha kibar olmasını istediğim için Melisa dedim herhalde “

Buralara kadar geleceğini tahmin ediyor muydun?

“Asla buralara kadar geleceğimi düşünmemiştim. Zaten bir anda olan bir şeydi İnstagramı aktif olarak kullanıyordum ama sesimle ilgili paylaşım hiç yapmamıştım. Okulda arkadaşımla video çekip instagrama attım baya izlendi Abim hesabını gizliden çıkar deyince Hey Gidi Karadeniz şarkısı ile keşfedildim.”

Nasıl tepkiler alıyorsun paylaşmlarında?

“İyide tepki alıyorum kötü de tepki alıyorum hepsine saygı duyuyorum. Ama videolarımda kötü yorumlar olduğunda benim için tam bir felaket saygısızlığa ve küfüre tahammülüm yok psikolojiyi bozuyor resmen”.

Kaşlarını boyuyor musun?

” Benim kaşlarım çok az ve sarı olduğu için video çekerken yada post atarken evet boyuyorum çok hafif.”

Hiç burada bitti daha fazla yapmayacağım dediğin zamanlar oldu mu?

“Tabiki de oldu çünkü çok kötü yorumlar alınca kötü hissediyosun. Mesela şarkı atıyorum hasta olduğumu belirtmeme rağmen kötü yorumlar alabiliyorsun. Benim de bir hayatım ve sorumluluklarım var ve ben yaptığım işe değer vererek yapıyorum. Bu yüzden kötü yorumlar etkiliyor beni.”

Yıllar sonra kendini nasıl görmek istiyorsun?

” Ben çok uzun yıllar şarkıcı olamam gerçekten çok zor benim öyle bir isteğim yok dinlerken basit geliyor ama şarkıcılık gerçekten çok zor ve benim hayallerim farklı.”

Tanındıktan sonra hayatında ne gibi değişiklikler oldu?

“Fenomen olduktan sonra çok istediğim bie şeyi alamazken şuan çok fazla işler başardım. Bu benim için çok fazla gurur verici bir durum. İnsanlar beni çok sevdi. “

Reyhan Taghan sosyal medya hesapları

Reyhan Taghan kimdir? Reyhan Taghan takipçilerinin sorularını cevapladı! Yazımızın sonuna geldiyseniz, sizlere Reyhan Taghan'ın kullanmış olduğu sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan Reyhan Taghan'ın aktif olarak kullandığı sosyal medya hesaplarından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Reyhan Taghan Instagram

Reyhan Taghan Instagram platformu üzerinde takipçileri sık sık iletişim halindedir. Bu iletişimin yanı sıra birbirinden güzel fotoğraflar paylaşmaktadır. 303 gönderisi olan Reyhan Taghan'ın 593 bin takipçisi vardır. Sizde Reyhan Taghan'ın Instagram platformu üzerinden takipçisi olmak istiyorsanız ve herkesten önce Reyhan Taghan'ın güzel gönderilerine ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Reyhan Taghan Twitter

Reyhan Taghan Instagram platformunun yanı sıra Twitter platformundada yerini almıştır. 862 takipçiye sahip Reyhan Taghan, Twitter hesabında farklı ruh hallerini ve kişisel görüşlerini sizlerle paylaşmaktadır. Sizde Reyhan Taghan’ın fikirlerini merak ediyorsanız buraya tıklayarak resmi Twitter hesabına ulaşabilirsiniz

Reyhan Taghan TikTok

Reyhan Taghan, Twitter ve Instagram platformlarının yanı sıra TikTok platformunda da yerini almıştır. 730.4K takipçiye sahip olan Reyhan Taghan'ın yazımızı yazdığımızda 18M beğenisi vardır. Sizde Reyhan Taghan'ın TikTok hesabına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Reyhan Taghan Youtube

Reyhan Taghan'ın Youtube platformuna ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Reyhan Taghan Hey Gidi Karadeniz

Reyhan Taghan takipçilerinin isteği üzerine Hey Gidi Karadeniz şarkısını tekrar seslendirmiştir. Bu sefer Karadeniz'e giden Reyhan Taghan, takipçilerini bir hayli şaşırtmıştır.

Reyhan Taghan'ın abisi

Reyhan Taghan'ın abisi son zamanlarda sosyal medyada aratılan isim haline gelmiştir. Bunun üzerine Reyhan Taghan geçtiğmiz günlerde abisi ile bir video yayınlamıştır.

Ses performansı ve güzelliği ile sosyal medyanın kraliçesi ilan edilen genç fenomen Reyhan Taghan, Instagram platformuna attığı fotoğraflarla gündemden inmiyor. Reyhan Taghan kimdir? Reyhan Taghan takipçilerinin sorularını cevapladı!

Devamını Oku
Reyhan Taghan kimdir? Kimbureyhan takipçilerinin sorularını cevapladı! Reyhan Taghan kimdir? Kimbureyhan takipçilerinin sorularını cevapladı! Reyhan Taghan kimdir? Kimbureyhan takipçilerinin sorularını cevapladı! Reyhan Taghan kimdir? Kimbureyhan takipçilerinin sorularını cevapladı!

Sevgi Temel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Sevgi Temel kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sevgi Temel’den söz edeceğiz.

 

Sevgi Temel Kimdir?

 • Oyuncu.

1995 yılında Ankara’da dünyaya gelen Sevgi Temel, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Sonrasında 2018 yılında Terörist adlı oyunda görev almış ve İki Ekmek isimli kıs bir filmde görev almıştır. Başarılı oyuncu Sevgi Temel, son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere adlı dizide Berçin karakterine hayat vermiştir.

 

Sevgilisi Kim?

Genç  Güzel Oyuncu  Sevgi Temel ile ilgili olarak merak konusu olan en önemli sorulardan biri de sevgilisinin kim olduğudur. Sevgi Temel
sevgilisinin ismi Rızacan Durmuş’tur.

 

Boyu ve Kilosu?

 • Başarılı oyuncu Sevgi Temel 1.68 m boyundadır ve 51 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sevgi Temel, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sevgi Temel hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Devamını Oku
Sevgi Temel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler? Sevgi Temel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?