Samsun, Ordu, Giresun'da 17 Ekim Okullar Tatil mi?

Samsun, Ordu, Giresun'da 17 Ekim Okullar Tatil mi?
Meteoroloji'den gelen çok kuvvetli yağış uyarısı sonrasında Samsun, Ordu ve Giresun'da yarın okulların tatil ilan edilip edilmeyeceği öğrenciler tarafından merak edilmekte.

Meteoroloji'den Samsun'un doğusu ile Ordu ve Giresun çevreleri için kuvvetli sağanak yağış uyarısı geldi. Yağış anında sel, su baskını ve heyelan tehlikesi olabileceğinden öğrenciler gibi velilerde 17 Ekim Salı gününde valilikler tarafından okulların tatil ilan edilip edilmeyeceğini merak etmekteler.

Samsun, Ordu, Giresun 17 Ekim Tatil mi?

Meteoroloji'den yapılan açıklamada, 16 Ekim akşam saatlerinden itibaren Samsun'un doğusu, Ordu ile Giresun'un çevrelerinde beklenen sağanak yağışların kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli olacağının tahmin edildiği sel, su baskını, heyelan ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması uyarısı verildi.

Tüm bu gelişmeler akabinde 17 Ekim Salı gününde Samsun, Ordu, Giresun'da okulların tatil ilan edilip edilmeyeceği merak konusu oldu. Ancak şu ana kadar Samsun, Ordu, Giresun valiliklerinden konu hakkında bir açıklama gelmediği için okullar yarın tatil değildir.

SEO Editörü