Trabzon, Rize, Artvin'de 17 Ekim Okullar Tatil mi?

Trabzon, Rize, Artvin'de 17 Ekim Okullar Tatil mi?
Meteoroloji'den gelen çok kuvvetli yağış uyarısı sonrasında Trabzon, Rize ve Artvin'de yarın okulların tatil ilan edilip edilmeyeceği öğrenciler tarafından merak edilmekte.

Meteoroloji'den Trabzon'un doğusu ile Rize ile Artvin'in kıyı kesimleri için çok kuvvetli yağış uyarısı geldi. Yağış anında sel, su baskını ve heyelan tehlikesi olabileceğinden öğrenciler gibi velilerde 17 Ekim Salı gününde valilikler tarafından okulların tatil ilan edilip edilmeyeceğini merak etmekteler.

Trabzon, Rize, Artvin 17 Ekim Tatil mi?

Meteoroloji'den yapılan açıklamada, 16 Ekim akşam saatlerinden itibaren Trabzon'un doğusu, Rize ile Artvin'in kıyı kesimlerinde beklenen sağanak yağışların kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli olacağının tahmin edildiği sel, su baskını, heyelan ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması uyarısı verildi.

Tüm bu gelişmeler akabinde 17 Ekim Salı gününde Trabzon, Rize, Artvin'de okulların tatil ilan edilip edilmeyeceği merak konusu oldu. Ancak şu ana kadar Trabzon, Rize, Artvin valiliklerinden konu hakkında bir açıklama gelmediği için okullar yarın tatil değildir.

SEO Editörü