Hakkında
E Kitap uzmanı. Kitap Canavarı https://ekitapcilar.com
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

E-Kitap Nasıl İndirilir ?

İnternet çağı ile beraber eski kütüphanelerde artık tarihe karışıyor. Eskiden onlarca KG ağırlığında bir kütüphanemiz varken şimdi bu kitapların hepsini ufacık bir usb diske veya telefonumuza kayıt edip istediğimiz zaman istediğimiz yerde okuma şansımız bulunmakta. Sizler için bugün internet üzerinden APPLE ve ANDROID sistemlere nasıl kitap indirilir nasıl e kitap açılır bu konu hakkında bilgi vereceğim. 

Apple yani IOS sistemler ekitap için epub formatını kullanırken android genelde PDF formatını kullandığını aklımızın bir kısmına yazalım. 

Şimdi bu iki formatta e kitapları nereden bulacağız sorusuna ise iki adet yeni keşfettiğim site ile sizlere cevap vereceğim. Epup formatındaki kitaplar için https://ekitapcilar.com PDF formatındaki kitaplar için https://pdfekitaparsivi.com adresine sizlere tavsiye ediyorum. 

 

Ayrıca MOBI EPUB ve PDF olarak üçünü de içinde barındıran bir web sayfası var ki gerçekten harika bir hizmet vermekte bu siteye de https://www.kitapindir.net adresinden ulaşabilirsiniz. 

 

Keyifli Okumalar.

 

 

 

Devamını Oku
E-Kitap Nasıl İndirilir ?

E Kitap Arşivi https://ekitapcilar.com