CW Enerji, Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Listesi'nde 227. Sırada

CW Enerji, Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Listesi'nde 227. Sırada
CW Enerji, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2022 listesinde yerini aldı.

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2022 listesinde, enerji sektörünün önde gelen firmalarından biri olan CW Enerji, 227. sıraya yükselerek dikkatleri üzerine çekti.

Türkiye'nin ekonomik performansının ölçüldüğü bu önemli listede yer almak, CW Enerji'nin başarısını bir kez daha gözler önüne seriyor. Şirket, net satış, ihracat miktarı, brüt katma değer gibi kritik parametreler üzerinden değerlendirilerek bu prestijli sıralamada yer buldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, yaptıkları başarılı çalışmaların sonucunda Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2022 listesinde yer alma başarısı gösterdiklerini belirterek, "Listede 227. sırada yer alıyoruz. Bir yönüyle şirketlerin röntgenini ortaya koyan Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesine girmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Başarılı çalışmalarımızı bu tarz ödüllerle taçlandırmak bizim için oldukça gurur verici. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman ülkemiz ekonomisine katkı sağlama amacıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Sarvan, yenilikçi ve katma değerli ürünleri ile sektör adına kazanımlar sağlamayı sürdüreceklerinin altını çizerek, şunları kaydetti:

"Yaptığımız çalışmaların güzel sonuçlarını görmek bizler için gerçekten memnuniyet verici.Elde ettiğimiz başarılarda çalışma arkadaşlarımızın büyük emeği söz konusu. Bu başarıda da emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımızla gurur duyuyorum ve her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hep birlikte CW Enerji ailesi olarak daha fazla çalışarak, sektörümüzün ihtiyaç duyduğu çözümleri sunmaya devam edecek ve emin adımlarla ilerleyerek, CW Enerji'yi geleceğe taşıyacağız."

Haber Editörü