Kayseri Kocasinan taşınmazları satıyor

Kayseri Kocasinan taşınmazları satıyor
Kayseri'nin Kocasinan Belediyesi, Kayseri’nin denizi Kuşçu ve Gömeç’de bulunan 24 adet villa yerini, yüzde 25 peşin ve 8 ay taksit seçeneği ile 25 Temmuz Salı günü düzenlenecek ihale ile satışa sunacak.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Maviyle yeşilin bir ortada olduğu Kuşçu’nun Kayserililere kıyı kenti imkanı sunduğunu belirten Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan’a yatırım yapan herkesin çıkarlı çıkacağını söyledi.

Kuşçu’yu cazibe merkezi haline getirdiklerini vurgulayan Lider Çolakbayrakdar, yapılan yatırımlarla Kocasinan’ın her geçen gün kıymetlendiğini tabir etti. Projelerle ilçe sakinlerinin refah seviyesinin artmasını ve hayat kalitesinin daha da yükselmesi için çaba ettiklerine dikkat çeken Lider Çolakbayrakdar; “İhalelerden elde ettiğimiz gelir, Kocasinan sakinlerinin hayat kalitesinin artmasına vesile olacaktır. Hem Kocasinan sakinlerine hem de taşınmazı alan vatandaşlarımıza şimdiden güzel uğurlu olsun diyorum” halinde konuştu.

Kayserililerin eşsiz görüntüyü keyifle seyrettiği Kuşçu Mahallesi’nde 16 adet villa yeri ve Gömeç Mahallesi’nde 8 adet villa yeri olmak üzere toplam 24 taşınmaz satılacak. Taşınmazlar, 25 Temmuz Salı Günü saat 14.00'de ihale ile satışa sunulacak. Katılmak isteyenler; ihalelerle ilgili şartname ve ekleri Emlak Müdürlüğü'nden temin edinilebileceği, ayrıyeten 0(352) 222 70 00 numaralı telefondan detaylı bilgi alınabileceği kaydedildi.

YanıtlaYönlendir