Kayseri protokolünden Borsa'ya çıkarma

Kayseri protokolünden Borsa'ya çıkarma
Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ile birlikte, Kayseri Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek, Tarıma Dayalı İhtisas OSB suram süreciyle ilgili tanıtım toplantısına katıldı.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Valiliği Yatırım İzleme ve Uyum Başkanlığı, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Kocasinan Belediye Başkanlığı, Kayseri Sanayi Odası, Kayseri Ticaret Odası ve Kayseri Ticaret Borsası’nın kurucu üye olarak yer aldığı Jeotermal Kaynaklı Tarıma Dayalı İhtisas Sera Organize Sanayi Bölgesi projesi çalışmaları tüm süratiyle sürüyor.

Bu kapsamda, Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ile birlikte, Kayseri Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. Tarıma Dayalı İhtisas OSB heyetim süreciyle ilgili tanıtım toplantısına Lider Büyükkılıç ve Vali Çiçek’in yanı sıra, Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri Ticaret Borsası Lideri Recep Bağlamış ve Kayseri Sanayi Odası Lideri Mehmet Büyüksimitci de katıldı.

Başkan Büyükkılıç, Jeotermal Kaynaklı Tarıma Dayalı İhtisas Sera Organize Sanayi Bölgesi Projesi’nin Kayseri’de çağdaş teknolojik sera ve yeterli tarım uygulamalarının geliştirilmesi, seracılığın belirli bir alanda planlı ve organize olarak yapılması gayesiyle hayata geçirileceğini söyledi.

Mega bir yatırım olması hedeflenen projenin iyi olmasını temenni ederek, emeği geçenlere teşekkür eden Büyükkılıç, “Valimiz Sayın Gökmen Çiçek ile birlikte Kayseri Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek, Tarıma Dayalı İhtisas OSB suram süreciyle ilgili tanıtım toplantısı gerçekleştirdik. Misafirperverliği için Ticaret Borsası İdare Konseyi Lideri Recep Bağlamış ve idaresine teşekkür ediyorum” diye konuştu.