Kelebek Rusya'ya uçuyor

Kelebek Rusya'ya uçuyor
Yurt içi ve yurt dışında bulunan 200’ün üzerinde mağazasıyla 88 yıldır her konutta kanatlanan Kelebek, yurt dışı açılımlarına da sürat kesmeden devam ediyor.

İSTANBUL (İGFA) - Yurt içi ve yurt dışında bulunan 200’ün üzerinde mağazasıyla 88 yıldır her meskende kanatlanan Kelebek, yurt dışı açılımlarına da sürat kesmeden devam ediyor. Birleşik Krallık, Avusturya, Irak ve Mogalistan başta olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerinde mağazası bulunan Kelebek, bu sefer rotasını Rusya’ya çeviriyor. Birincilerin temsilcisi Kelebek Mobilya, daldaki öncü pozisyonuyla Rusya'daki birinci konsept mağazasını açmanın gururunu yaşıyor. Moskova'nın Mega Telpy Stan AVM’sinde açılan bin 300 metrekarelik yeni konsept mağaza, hayat alanlarına kaliteli ve şık mobilya seçenekleri sunarak mesken dekorasyonu alanında eşsiz bir tecrübe sunmaya hazırlanıyor.

Mağaza açılışını Türkiye Cumhuriyeti Rusya Büyükelçisi Mehmet Samsar, Doğanlar Mobilya Kümesi İdare Konseyi Lideri İsmail Doğan, Kelebek Mobilya Genel Müdürü Tolga Kaya ve Kelebek Rusya Ticasi Yöneticisi Denis Razumov bir arada iştirakçilerin eşliğinde gerçekleştirdi.