LC Waikiki, Venezuela'da Yeni Mağaza Açarak 60 Ülkeye Ulaştı

LC Waikiki, Venezuela'da Yeni Mağaza Açarak 60 Ülkeye Ulaştı
LC Waikiki, Venezuela'da yeni bir mağaza açarak dünya genelindeki ülke sayısını 60'a ve şehir sayısını 384'e çıkardı.

LC Waikiki tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, Türkiye'nin global moda perakende markası, Amerika kıtasında genişlemesine devam ediyor.

Daha önce Peru ve Ekvador'da mağazalar açarak Güney Amerika pazarına adım atan LC Waikiki, şimdi Caracas şehrindeki yeni mağazasıyla Venezuela pazarına giriş yaptı ve böylece 60 ülkede faaliyet göstermeye başladı.

Kısa süre önce Panama'da bir mağaza açarak Orta Amerika'ya da adım atan LC Waikiki böylelikle Latin Amerika'daki mağaza sayısını 4'e, Güney Amerika'da ise 3'e çıkardı.

Başkent Caracas'ın önemli alışveriş noktalarından Sambil Caracas Alışveriş Merkezi'nde açılan yeni LC Waikiki mağazası, geniş alışveriş alanı ve modern dekorasyonuyla bölge halkının beğenileri doğrultusunda tasarlanan zengin bir ürün yelpazesi sunuyor.

Gelecek dönemde Güney Amerika'da yeni adımlar atmayı planlayan LC Waikiki, dünya çapında 4 kıtada 60 ülkeye, 384 şehre ve 1.300'ü aşkın mağazaya ulaşmış durumda.

Moda dünyasında uygun fiyat ve kaliteyi bir araya getiren LC Waikiki, 23 ülkede pazar lideri konumunda. LC Waikiki, 2023 sonuna kadar 5 yeni ülkeye daha girerek faaliyet gösterdiği ülke sayısını 65'e çıkarmayı planlıyor.

Haber Editörü