Manisa Sarıgöl ve Alaşehirli üreticilere stant bezi takviyesi

Manisa Sarıgöl ve Alaşehirli üreticilere stant bezi takviyesi
‘Manisalı Zeytin ve Üzüm Üreticilerini Destekleme Projesi’ kapsamında, Manisa Büyükşehir Belediye Lideri Cengiz Ergün öncülüğünde satın alınan üzüm kurutma stant bezleri Sarıgöl ve Alaşehirli üreticilere teslim edildi.

MANİSA (İGFA) - Manisa Büyükşehir Belediyesi, vilayet genelindeki 7 bin 500 üreticiye 7 bin 500 top üzüm stant örtüsünün dağıtımına devam ediyor.

Yüzde 100 hibe dayanaklı olarak gerçekleştirilen ‘Manisalı Zeytin ve Üzüm Üreticilerini Destekleme Projesi’ kapsamında Sarıgöl ve Alaşehirli üreticilere de üzüm kurutma stant bezleri teslim edildi.

Sarıgöl’de gerçekleştirilen teslim merasimine Sarıgöl Belediye Lideri Necati Selçuk, Kırsal Hizmetler Daire Lideri Yılmaz Usta, Sarıgöl Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Akif Kılıçaslan, İlçe Tarım ve Orman Müdürü ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri de katıldı.

Törende konuşan Sarıgöl Belediye Lideri Necati Selçuk, kırsal kalkınmaya sağlanan takviyelerin kıymetinden bahsederken, gerçekleştirilen desteklemeler münasebetiyle Manisa Büyükşehir Belediye Lideri Cengiz Ergün ve Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı takımlarına teşekkür etti.

‘Manisalı Zeytin ve Üzüm Üreticilerini Destekleme Projesi’ kapsamında Sarıgöl’de bin 650 üreticiye bin 650 üzüm kurutma stant bezi teslim edilirken, Alaşehir’de de bin 190 üreticiye bin 190 adet üzüm kurutma stant bezi teslim edildi.