MÜSİAD ailesi Kayseri OSB'ye konuk oldu

MÜSİAD ailesi Kayseri OSB'ye konuk oldu
Müstakil Endüstrici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kayseri ve Sakarya Şubelere üyesi iş insanları, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde düzenlenen istişare toplantısının konuğu oldu.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
MÜSİAD Kayseri Lideri Ferhat Akmermer ve idaresi ile MÜSİAD Sakarya Şube Lideri İsmail Filizfidanoğlu ile İdare Heyeti Üyeleri, toplantı öncesinde Kayseri OSB Lideri Mehmet Yalçın ve idaresi tarafından karşılandı.

Kayseri OSB İdare Konseyi Lider Vekili Murat Yibur, İdare Şurası Üyeleri Zafer Baktır, Nihat Bozkurt ve Nuri Çetinçağlar, Kontrol Konseyi üyesi Mehmet Yusuf Sarıalp ve Bölge Müdürü Abdulmenap Esko tarafından konuk edildi.

İstişare toplantısının açılışında konuşan Kayseri OSB Lideri Mehmet Yalçın, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi hakkında bilgi verdi. Lider Yalçın, Kayseri’nin mobilya ve çelik kapı bölümlerinde Türkiye’nin başkanı pozisyonunda bulunduğun altını çizerek, Kayseri OSB’de her alanda üretim faaliyetleri yürütüldüğünü kaydetti.

Başkan Yalçın MÜSİAD Sakarya heyetini Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde konuk etmekten ötürü büyük bir memnunluk duyduklarını belirterek, buna vesile olan MÜSİAD Kayseri Şube Lideri Ferhat Akmermer ve idaresine de ayrıyeten teşekkür etti.

MÜSİAD Kayseri Lideri Ferhat Akmermer ve MÜSİAD Sakarya Şube Lideri İsmail Filizfidanoğlu’nun kısa teşekkür konuşması yaptığı istişare toplantısı sonrasında karşılıklı armağan takdimi yapıldı.